Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supermargo

imię LIWIA dla dziewczynki podoba wam się?

Polecane posty

Gość filizanka33333333
bardzo ładne imie,najważniejsze ze nie jest pospolite,dla mnie nie ma nic gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kierujecie się tym, że imię nie jest pospolite. Może pomyślałybyście o dzieciach, które będą je nosić? Może one nie chcą niepospolitych imion tylko imiona normalne, takie, że inne dzieciaki nie będą się z nich nabijać? Głupia moda na wymyślanie głupich imion typu Liwia, Marika, Marina, Amelka czy Lena. Strach pomyśleć jak za 20 lat te dzieciaki dorosną i zaczną masowo zmieniać imiona, bo całe życie mają przesrane przez dziwne pomysły ich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama Liwii
Moja Liwia jest już na świecie:) wszystkim bardzo podoba się to imię a nam najbardziej. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiennik
Ja mam na imię Liwia i ogólnie jestem zadowolona. Imię rzadko spotykane, choć ludzie mylą z imieniem Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleh bleh bleh
fajne imię, mało spotykane i oryginalne. Liwia. Piękne. Mnie się podoba. Mój Tż mówi, że jak dla psa :o widzisz, co człowiek to inny gust. Daj małej na imię Liwia skoro Tobie się podoba. A co myślicie nad Lilianną? Lili, Lilka. Chciałabym dać tak na imię córce w przyszłości.Uwielbiam te zdrobnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1989
moi rodzice dali mi na imię Liwia 23 lata temu.To nie jest żadne nowoczesne imię skoro rodzice nadali mi je ponad 20 lat temu. Tu nie chodzi o modę. Imię zostaje z nami na zawsze tworzy nas i naszą osobowość. Jestem dumna ze swojego imienia i wiem, że wszystkim w moim otoczeniu się podoba. Dzięki mojemu imieniu bardziej zostaje zapamiętana a to, że musze kogoś poprawiać po pierwszym przedstawieniu wcale mi nie przeszkadza. Pozdrawiam wszystkie Liwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka-dziffka
No niefajnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segi
Piękne imie idealne dla dzecka, dziewczyny czy poważnej kobiety .Istnieje już od storożytnych dziejów a wcale się nie starzeje .Moja córeczka ma 6 latek i a wybierając ponownie dla niej imie nie wachał bym się ani chwili i napewno była by to Liwia. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tak na imię i CO?
Ja mam na imię Liwia. Chodzę dopiero do IV klasy ale cała moja klasa wie jak mam na imię i wypowiada to dobrze. W ogóle to jak ktoś mnie nie zna i się przedstawiam mówią, że mam piękne imię. Ale są przypadki gdy pytają się czy nie czasem Oliwia lub Lidia. Ja im mówię, że nie i dodaje po prostu, że to rzadkie imię. A do tego imię Oliwia i Lidia to takie imiona znaczniej częściej wybierane niż Liwia. Piszecie, że te imię jest nie ładne. Lecz każdy może mieć swoje własne zdanie. Innym się podoba innym nie... ( Mi się podoba :) ) Więc okej swoje zdanie możecie mieć no ale zaraz mówić, że te imię to hańba czy lepiej nie nadawać tego imienia bo będą się śmiać z dziecka. Przecież to nie prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli30
Liwia to bardzoi ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 32
Ja jestem w 9 m-cu ciąży i od samego początku razem z mężem wiedzieliśmy że nasza córeczka dostanie na imię Liwia. Jest to piękne imię a do tego oryginalne, a nie chciałabym aby była kolejną Anią, Martą czy Kasią w szkole. (nie ubliżając Ani, Marcie i Kasi))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to imię jest straszne. Takie wymyślone na siłę, pretensjonalne i wręcz obmierzłe. Kojarzy mi się z mało ogarniętymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 10-letnią córeczkę i w szkole jest tylko jedna dziewczynka o tym imieniu. Wiem od niej, że jest zadowolona z tego ponieważ ma orginalne imię. Liwia jest popularnym imieniem na Słowacji.W dzisiejszych czasach wyjeżdżając za granicę, chociażby na wakacje lepiej być Liwią niż Marysią, Kasią czy Anią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak na imię iwszyscy którzy mnie poznali nazwali swoję przyszłe córeczki liwia a jak masz kłopot ze zdrobnieniami to na mnie wszyscy mówią liwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia tak mam na imie
ja mam na imie liwia i to mi się bardzo podoba bo jesstem wyjątkowa i w przyszłości moja córka też będzie wyjątkowa właśnie przez imię bo będzie miała rita też nie spotykane imie tak jak liwia moje imie mi się bardzo podoba i wszyscy to popierają że jest bardzo ładne a tak w ogule czemu pytasz o to internet?????????????????????????????????zdecyduj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne;)ale slyszalam je tylko w ksiazce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to imię jest tandetne. To coś w stylu Oliwia, Sylwia, Żaneta, Wioleta. Wszystkie te imiona łącznie z Liwią są wieśniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. mam w rodzinie Liwię i kocham ją nad życie więc myślałam że polubię to imię, ale 4 lata minęły i dalej mi się nie podoba. Jest takie twarde, tandetne. Oliwii też nie lubie ale chyba wolę od Liwii. Zdrobnienia są ładne, Liwunia, Liwka, Liwcia, ale jakoś to imię mnie do siebie nie przekonuje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liwia ma imieniny 13 listopada tak w ogóle, nie 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 13.19 od kiedy imie sylwia jest tandetne?albo oliwia?ciekawe jak ty masz na imie pewnie genowefa;) tam do kogos wyzej-Lilianna piekne imie chcialam tak nazwac coreczke ale niestety lekarz sie pomylil i ur chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma Liwia od 21 lat i nigdy nie miała żadnych problemów,wręcz odwrotnie imię budzi ciekawość ludzi.Niektórzy mylą z Ligią z Quo Vadis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nawet. nie jest to moje ulubione imię, ale całkiem ładne i nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słyszę aby to imię było popularne, moja Liwcia jedyna na placu zabaw, wśród Julek, Majek i Al ;-) wszyscy zapamiętują jej imię, niektórzy uważają że to piękne imię a inni się krzywią i pytają czy to jest imię które sami stworzyliśmy... ;-) tłumaczę że starożytne rzymskie, ale... to już zależy czy osoba ciasno myśląca czy otwarta (ogólnie pisząc i nie ubliżając nikomu), ja nie przpeadam za imionami które ni emają entymologii czy patrona, Lena czy Maja to nie dla mnie, ale nie krzywię się i nie wydziwiam a co do margaryny o której ktoś tu ciągle pisał, to chyba chodzi Ci o Delmę...? albo o Kasię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe imie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam 14 miesięczną Liwie i to był wybór idealny.. uwielbiam jej imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i na drugie imię Liwia. Nie przepadałam za nim, bo ludzie zawsze pytali: jak? Oliwia? Ligia? Libia? W szkole przy rozdawaniu świadectw uroczyste czytanie tego drugiego imienia oraz głupawe reakcje były obowiązkowe. Nie to, żeby mnie to jakoś bolało... Często też ludzie myślą, że to imię po bohaterce z Quo Vadis (a tam była Ligia). Swoją drogą, przez te prawie 30 lat nigdy nie spotkałam osoby, która miałaby tak na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×