Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supermargo

imię LIWIA dla dziewczynki podoba wam się?

Polecane posty

Gość justa8484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa8484
moja córeczka ma na imię liwia i nie ma w tym nic dziwnego, złego, oryginalnego ani margarynowego!!!!!!!!!!!!!!kazdy ma prawo nazwać własne dziecko jak chce!!!!radze aby nie komentowac ani tym bardziej krytykowac imion dziecaczków gdyz są gusta i guściki a o nich się nie dyskutuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzy mi się z żoną Augusta mądra babka, w sumie to ona rządziła Rzymem a jak ktoś jej nie pasował, to go truła :D tą umiejętność wraz z akcesoriami przekazała potem swojemu ukochanemu wnuczkowi Kaliguli :D:D:D ale imię fajne, tylko takie głupie skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka spinka
może być :) Moja siostra chciała dać synkowi na imię Joachim.. Na szczeście jej to wybiliśmy z głowy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne imię. Jesli u mnie będzie coreczka to właśnie też się zastanawiamy nad Liwią albo nad Blanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym bądź razie lepsze niż Oliwia Oliwia kojarzy mi się z majonezem :D na oliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgg
ja bardzo chciałam nazwać tak córeczkę, ale mąż kręcił nosem. Jak będzie druga, to już nie popuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imię-mam w rodzinie 2 letnia Liwię-fajniusia,bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soihfo
A mi to imie podoba sie od czasu polskiej edycji programu "Agent" w tvnie. Byla tam jedna osoba o tym imieniu. Jest sliczne, wyjatkowe, miekkie. Sama chetnie nazwalabym moja corke Liwia. Oliwia rowniez mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyskunia
Liwia mi się bardzo podoba, u minie problemem jest mój mąż, którego namówiłam wcześniej na Nikolę i teraz nie odpuszcza. Jeszcze bardziej podoba mi się Lena, ale tak ma moj siostrzenica. Też można powiedzieć jak z Oliwią, że taka Helena bez He... albo Elena bez E... a przecież istnieją wszystkie wersje, tylko są mniej lub bardziej powszechne, to nie znaczy że dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina13
Moja coreczka ma na imie Livia, pisane przez v, bardzo sie wszystkim to imie podoba, jest bardzo dzwieczne, wolamy do niej liwusia albp ivi, jedyny minus to nirktorzy ludzie myla z imieniem lidia a to moim zdaniem jest koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stysia25
witam moja córeczka (13 miesięcy) ma na imię Liwia. uważam, że jest to piękne i nietuzinkowe imię!!!nasza decyzja jako rodziców była przemyślana i słuszna. nasza córcia jest wspaniałym dzieckiem i zgodnie twierdzimy iż jest tak wyjątkowa, jak jej imię!!!!!jestesmy niezwykle dumni............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam na imie Liwia:) i musze powiedziec ze jestem baaaardzo zadowolona ze swojego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramis74
Witam-moja córcia ma na imię Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramis74
Opinie na temat brzmienia są podzielone-\.Liwia-imię jakie nosiła cesarzowa rzymska.W skrócie mówimy do córeczki-Liw ,a tak z dozą miodu-Liwcia...Mała uwielbia swoje imię ,jest jedyną dziewczynką w przedszkolu o tak egzotycznym imieniu.Ciekawostka-na drugie nasz kwiatuszek ma Lilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwiusz
Witam :) Tez mam na imię Liwia i jestem z tego powodu zadowolna. Zdrobniale mówią do mnie Liwka, Liwuś, Liwiunia, Liv .Wiele osób nie ma pojęcia że jest to stare łacińskie imie. Pomimo tego że jest oryginalne nie narzekam, przynajmniej jak wykładowcy się do mnie zwracaja podczas zajęc to wiem że mówią do mnie, a nie do której z koli Ani czy Kasi. Mam nadzieje że osoby którę wypowiadają się nieprzychylnie na temat tego imienia nie mówią tego poprzez zarzdośc ,że same maja pospolite imiona. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liweraaa
Witam , ja również noszę imię Liwia ;) Mam 19 lat i nigdy nie narzekałam, a wręcz dziękowałam Mamie , że wybrała dla mnie tak mało spotykanie imię ;) Jeśli chodzi o zdrobnienia,to jedyna granica jest ludzka wyobraźnia ;P Ze znalezieniem zdrobnienia dla mnie,nikt nigdy nie miał problemów :) Liwka,Liwcia,Liwiusia,Liwiunia,Liwiuś,Liwiusz,Liwus,Liwera,Liwix,Liwiątko, naprawde bardzo dużo mozna tego znalezc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiVia koniecznie przez v
>Moja coreczka ma na imie Livia, pisane przez v Trzeba było iść na całość i udziwnić jeszcze bardziej, Na przykład Lyvia, albo" z angielska "Lliviah". Dopiero by się wsyscy zachwycali:-D >bardzo sie wszystkim to imie podoba Wszystkim? No nie przesadzaj:-) >jedyny minus to nirktorzy ludzie myla z imieniem lidia a to moim zdaniem jest koszmarne Lidia, Liwia (uuups LiVia) brzmi tak samo, nie mam pojęcia gdzie widzisz aż taką różnicę, że jedno wspaniałe a drugie koszmarne. Z tych dwóch o wiele bardziej podoba mi się Lidia. No, ale to by ci chyba nie odpowiadało bo takie za bardzo polskie a ty, jak widać po tym "v" zamiast "w" lubisz silić się na pseudo-oryginalność;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Bronia
A ja jeszcze proponuję od razu małą LIVIĘ do solarium i na skwarę, dokleić szponiaste tipsy, włosy wyfarbować na czerń i ubrać w białe kozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lywa
Ja mam na imię Liwia i podoba mi się moje imię.jestem z niego zadowolona.jest bardzo żadkie i łądne.Dużo osób któreje pierwszy raz słyszą to mylą z Oliwia.ale po jakimś czasie zapamiętują. :) W szkole na mnie mówią Lywa bo ktos tak wymyślił i się przyjeło.Mówią tez na mnie Liwina,Liwieńka,Liwusia,Li,Lili,Liwka,Liwcia,Liwciaczek ;** Plecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka ma na imie Liwia i jest na prawde kochanym dzieckiem (6 mies) szukalam zadko spotykanego imienia i stwierdzilam, ze Liwia jak najbardziej zasloguje na jego miano!! Glupie dogryzanie z margaryna schowajcie sobie do kieszeni, czesto margaryny nazywane sa kobiecymi imionami...jest to wspaniale imie, ktore kazdemu polecam ;) a co do wypowiedzi "babci broni" to jest zalosna...:/ oczywiscie Liwia kojarzy sie z Oliwia, tak samo z reszta jak Asia z Kasia,Alina z Halina czy chociazby Bastian z Sebastianem...nie ma w tym nic zlego:) pozdrawiam wszystkie Liwiunie oraz osoby, ktore tak pieknie nazwaly swoje pociechy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tez ma na imie liwia
i kazdy pyta: oliwia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slypek
Ja mam na imie Liwia i nie powiem bo na początku twierdziłam że mnie skrzywdzili rodzice ale teraz jak "troche" urosłam hehe to nawet mi sie podoba ale rzeczywiscie troche mnie męczy to poprawianie po innych wymowy mojego imienia ale co zrobic przynajmniej czymś sie wyróżniam i to mi sie bardzo zaczyna podobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia Liwia mała różnica
-> jedyny minus to nirktorzy ludzie myla z imieniem lidia a to moim zdaniem jest koszmarne. Oba imiona bardzo podobne i bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia Liwia mała różnica
Ps: w Quo Vadis była Lidia a nie Liwia W Quo Vadis była LiGia a nie Lidia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×