Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Klaudusienkusiusia
Czy ktoś odpowiada na te pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, jaa mam włosy ciemny bloond i niebieskie oczy i troche niemocnyh piegów na twarzy. Czy średni brąz jest dla mnie? Mam szamponetke z palette instant clor o tym odcieniu i sie zastanawiam czy nakładać :P To by było moje pierwsze fabowanie włosów wiec sie troche boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niebieskie oczy( nie jasne ani nie ciemnie takie srednie) , brwi mam koloru brązowego ale wyslądają jak czarne takie jasne, powieki mam ciemniejsze od cery, mam jasną karnacje moja twarz jest blada, moje usta są takie jakby różowe, moim naturalnym kolorem włosów jest sredni blond ale miałam robioną pare razy pasemkę rozjaśniaczem, ale postanowiłam już nie robić pasemka bo denerwują mnie odrosty(teraz mam gdzies 2cm odrostów), stwierdziłam że, nie pasuje mi taki kolor do bladej buzi i od paru miesięcy nic nie robie z moimi włosami, myślałam ze zgubi mi się te pasemka ale myliłam się...Czuje się dziwnie w swoich włosach Proszę Cię Poradź Mi Coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa Wilding
Bardzo proszę o radę:Moje włosy są koloru ciemnoblond a marzę o naturalnie wyglających rudych pasmach,uwaga:na razie to eksperyment więc w grę wchodzi tylko kolor zmywalny.Moje pytanie brzmi:Czy miedziana płukanka spełni moje oczekiwania czy lepiej użyc czegoś innego???Proszę o odp gdyż nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
jaka firma ma farby takiego ładnego piaskowego blądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikbb
mam problem bo niewiem czy zrobić sobie pasemka rozjaśniaczem dlatego że mam bardzo mało włosów i są bardzo delikatne niewiem czy się nie zniszczą a jestem ciemną blondynką za to w dzieciństwie miałambardzo jasne włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazmarta
Hejka! Prosze o pomoc w dobrze odpowiedniego kolorku! :O) Jestem ciemna szatynka, obecnie o lekkim odcieniu kasztanowym, mam brazowe oczy, ale nie takie calkiem ciemne, czasem tez wydaja sie zielonkawe, ciemna oprawa oczu, ale jasna cera z tendecja do czerwienienia sie, usta blade. Zawsze podobaly mi sie blond pasemka, jednak nie wiem w jakim odcieniu i czy bardzo jasne? Moze balejaz? Poza tym robilam sobie wloski ostatnio balsamami z henna i nie wiem czy powinnam teraz farbowac farba. Robilam test na kosmyku ( bo akurat kumpela farbowala i uzyczyla farby) i o dziwo sie przyjelo! Jednak farba byla ciemniejsza od mojego obecnego koloru. A co bedzie z rozjasnianiem? Z gory dzieki za porady! Pozderki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesnuszka
Witam! Mam wielki problem z wyborem koloru wlosow. Moj naturalny odcien to ciemny blad. Mam jasna karnacje pokryta piegami. Moj kolor oczu jest ciemno zielony z jasna oprawa. Jaki kolor wybrac zeby nie podkreslic mojego bladego wygladu z wieloma brazowymi "kropeczkami"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafryk
Szaninka - Mam pytanie jaki kolor włosów będzie dla mnie odpowiedni Mam ciemne brązowe oczy, ale cerę dość jasną, mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz. Dzisiaj ufarbowałam sobie włosy jasnym opalizującym mahoniem i wyszedł mi taki ciemny że szok, nie podoba mi się teraz to dopiero jestem blada:) co mogę zrobić żeby to choć trochę rozjaśnić. Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiiilala
Chcialabym sie pofarbowac na czarno. Moj naturalny kolor to kasztanowy. Kolor oczu piwny. Cere mam ani nie jasna ani nie sniada, taka posrednia (raczej ciemniejsza). Prosze doradz. Przesylam zdjecie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaloooooooonaaaaa
ja tez chce.. ale jakos nie widze zalozycielki tematu.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilna
z natury mam blond włosy, lecz któregośdnia mnie podkusiło by zrobić sobie jakis braz, który w rezultacie wyszedł czarny. TEraz chciałabym rozjasnic je jakos balejażem, lecz zupełnie nie iwem jak sie do tego zabrac jakie jikiry wybrac? i czy balejaż niszczy włosy? bo moja sa juz bardzo zniszczone Prosiłąbym o kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markietka
dajce spokoj od 2-3 miesiecy szninka tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaczek
Cześć Szaninko, jak by mogło być inaczej,pisze bo zastanawiam sie nad zmianą kolorku włosów, ale nie bardzo wiem na jaki, wiec prosze o pomoc :) Mój kolor włosów naturlany- to ciemny bląd choć jakiś czas temu pofarbowałam na kolor "opalizujący szatyn" kolor brwi jak kolor naturalnych włosów kolor powiek-jak kolor cery kolor oczu ciemno niebieskie-zimnym kolor ust-różowe raczej słabo sie opalam a jak już to na odcień złota pozatem mam jasna cere skłonna do rumieńców. bede wdzięczna za porade i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haida
ja mam brazowe oczy, bardzo jasna karnacje, opalam sie na czerwono, brwi iw losy naturalny cemny blond,,, czy pasuja mi wlosy czarne?? a moze cbrazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biba
chcialabym miec pasemka lub balejaz ale nie mam pojecia z jakich kolorow.pomozcie mi bo za tydzien juz spadam do anglii...naturalne wlosy mam koloru brazowego..oczy piwne,rowniez opalam sie na czerwono, ksztalt twarzy:prostokatny...z goty dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1123
witam!mam kolor włosów ciemny brąz,oczy brązowe oprawa oczów też ciemna,brwi mam czarne.Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SnakeEyes
Witam mam problem co do farbowania albo rozjasniania ale kompletnie sie natym nieznam a osoby ktorych sie pytalem odpowiadaja roznie i niedokladnie.. Otuz mam kolor wlosow ciemny blad (dlugosc: krutkie) i chialbym je rozjasnic lub przefarbowac na jasniutki najlepiej bialy (sniezek) moze mi ktos doradzic jakas farbe lub rozjasniacz i porady mile widziane Dzekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaninko jestem farbowana blondynka,moj problem polega na tym ze mam amiar zaczac chodzic na solarium wiec jaki odcien blondu bedzie mi pasowal?moze jakis balejaz? mam niebiesko szare oczy,bardzo jasne brwi i wyraz twarzy dziecinny.z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta
Mam z nature średnio brązowe włosy. oczy zielone i oprawa raczej średnio ciemna. Chce pomalowć włosy na blond. czy mi taki pasuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Proszę doradź mi mam kolor włosów ciemny blond teraz mam balayage zrobiony rozjaśniaczem ma on kolor jasnego blondu o odcieniu zimnym, mam jasno niebieskie oczy, śniadą cerę, brwi brązowe. Bardzo bym chciała zrobić sobie blond na całych włoskachale niewiem czy będę dobrze wyglądać mam już dość balayagu chcę coś wkońcu zmienić!Jaki odcień blondu wg Ciebie by mi pasował i o ile by mi pasował. Dziękuję za porade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek
mam raczej jasna karnacje brwi ciemne. Oczy niebieskie z ciemna oprawa. w dziecinstwie mialam mysi kolor teraz farbuje sie na jasny blond ale wydaje misie to bardzo tandetne .Moje wlosy sa dlugie ale przez czeste rozjasnianie zniszczone, lecz nie chce ich scinas. Mam 37 lat ale zachowanie i wyglad 27 latki, chce wygladac mlodo. Zastanawialam sie nad cienym kolorm ale boje sie ze to mnie postarzy . prosze o pomoc , z gory dziekuje Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- cera: raczej jasna czesciowo o zabarwieniu beżowym, blada - brwi: sredni blond - oczy: zielono szare - włosy: sredni blond zafarbowalam teraz na jansy braz, ale niestety wyszedl miedziany... nie typowo rudy, ale podchodzi. Juz sie przyzwyczailam i nie jest wcale tak najgorzej, jednak ludzie twierdza i doradzaja mi ze ladniej wygladam w jasnych wlsoach, jasne brazy itp.. A bardzo chcialabym miec ciemny braz. Jak myslisz czy bedzie mi pasowal? Jedna z kolezanek powiedziala ze z jasnymi pasemkami bym wyglądala super, ale nie jestem przekonaa do pasemek. Chodzi mi o jednolity ciemny braz. Bardzo prosze o rade. Jesli Ci to pomoze to moge dac fotkę. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_kobita
MAM włosy ciemny blond, jasne oczy (niebieskie) i ciemny blond brwi. Ciałko przyciemniam balsamami brązującymi czyli kolorek mógłby byc ciepły. Chciałabym uzyskac kolor jaśniejszy od mojego, ale nie blond bo taki mi nie pasuje :(. Po eksperymentach z włosami ja i moi bliscy mamy taki sam wniosek: najlepiej mi w blond pasemkach (których już nie chce robić) ale nie w całych włosach blond jasny- może to będzie wskazówka? Co mi radzicie? :( czy jakiś miodowy karmelowy czy popielaty blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość West__
do szaniny kolor oczu zielono-niebieski bardziej zielone,usta jasne czerwone , brwi brazowe wlocy takze ,cera tak lekko brazowa ale to tez zalezy i chcialabym sobie zrobic pasemka tylko jaki kolor bo nie moge sie na nic zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorkaaaa
Witam, Proszę o poradę. Mam zielonobrązowe oczy, średnią oprawę oczu, jasnobrązowe rzęsy i brwi, raczej jasną cerę, opalam się w pierwszej kolejności na czerwono, potem opalenizna brązowieje. Latem mam drobne piegi na twarzy, które zimą zanikają. Usta mam raczej jasne. A mój naturalny kolor włosów to jasny brąz. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama4915
prosze o porade latem moja twarz szybko sie opala natomiast zima jest ona jasna. Mam zielono-niebieskie oczy i dosc duze usta o odcieniu ciemnego rozu.moj naturalny kolor wloskow to odcien brazu wpadajacy w blond oprawe oczu mam ciemna brwi czarne bardzo dlugie rzesy.bardzo prosze o porade chcialabym dobrze wygladac :)mam loki do ramion mocno postrzepione.z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabiNka_7_kosz
Mam niebieskie oczy ale czarne rzęsy i czarne brwi, gdy słoneczko wychodzi moja skóra od razu nabiera brązowego kolorku. Mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd... MYśle nad zmiana koloru tylko nie wiem czy złocisty blond będzie mi pasował, czy raczej jakiś brąz...? Doradź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym sobie pocieniować włoski i zrobic grzywke...w związku z tym mam pytanie...czy do okrągłej buźki lepiej zrobic grzywkę na bok czy taką opadającą na czoło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×