Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość G.
Hej. Mam pytanie...Jestem blondynka, mam niebiesko-zielone oczy i dosc ciemna karnacje..chciałabym sie dowiedziec czy pasowałby mi jakis brąz np. jakis czekoladowy..Prosze doradz mi bo juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia00
Witam mam pytanie dot. zmiany koloru włosów. Do tej pory farbowałam je odcieniem palonej kawy z Joanny ale już coś bym chciała zmienić. Mam zielono-szare oczy, cerę lekko opaloną.Proszę o odpowiedź jakim kolorem mogę zmienić ten odcień (z natury mój kolor włosów to mysi blond)-proszę o radę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21mon21
ja mam jasnozielone oczy, raczej jasne usta, brwi ciemny blond, cera jasna można powiedzieć różowa:) chciałabym jakiś braz ale jaki będzie dla mnie odpowiedni? proszę o poradę:) z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... może mi tez coś pani doradzi, mam jasna beżowo-różową cerę z licznymi pomarańczowymi piegami, szaro-zielone oczy, brwi i rzęsy naturalne ciemnobrązowe, i jasnoróżowe usta. ostatnio farbowałam włosy na złoty brąz ale czułam że to nie jest kolor dla mnie. mój naturalny kolor to szary ciemny blond. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cera ciemne brwi ciemne rzesy i jasne oczy(zielone), naturalny kolor wlosow jasny brąz, usta rozowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaka11
Czesc, jaki kolor wlosow do zielonych oczu, ciemnych brwi, piegow, jasnych ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka08121987
Jestem szatynką, ale od paru lat farbuję włosy na czarno...Jednak chciałabym zmienic kolor włosów na jaśnieszy, myślałam o jasnym brązie po blond, jednak trochę się boję tej zmiany, gdyż mam ciemna karnację i piwno-zielone oczy:)Jak myślicie jaki kolor bedzi najodpowiedniejszy, proszę o rady:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoolina
Chcialabym zrobic sobie pasemka, ale nie wiem w jakich kolorach byloby mi najodpowiedniej. Mam jasno niebieskie oczy z ciemno niebieska oprawa oczu. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blad wpadajacy czesem w jasny braz. Brwi i rzesy w kolorze wlosow. Cere srednia z niewielka iloscia piegow. Usta raczej ciemo rozowe. Czy moglabys doradzic jakie pasemka mi poasuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka24wiosenna
Witam serdecznie Mam na imie Ania i mam 24 lata. Moje wlosy są bez polysku, koloru ciemny blond, szaro-niebieskie oczy, jasną cere z problemami naczynkowymi i ciemniejsze brwi od wlosów. Mam dosc swojego koloru, poniewaz jest taki bez wyrazu. Lubię nosić ubrania koloru ciemnego brązu, zieleni, granatu i ciemne pomaranczowe. Jaki kolor włosów mozesz mi polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka24wiosenna
A o to mój mail. Prosze o pomoc i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_siu_la
Droga Szaninko, wyslalam Ci na maila swoje zdjecie i bardzo bym prosila o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brązowe oczy z odcieniami zielonego:P raczej oliwkową cerę, włosy ciemny ciemny blond nawet można powiedzieć, że jadny brąz. W okresie jednego miesiąca farbowałam włosy 3 razy:O i żaden odcień nie wyszedł jak miał wyjść a były to odcienie jasnego blondu. Chciałabym jakiś naturalny blond, tylko nie wiem którą farbę wybrać i czy blond to dobry wybór?? pomóżcie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata79
czesc! ja tez prosze o twoja pomoc. Moj naturalny kolor wlosow to jasny braz ze zoltym odcieniem (obecnie ciemny braz). mam szaro-niebieskie oczy w ciemnej oprawie (zblizona do koloru wlosow). Usta jasno rozowe, a moja cera jest raczej jasna, a opoalona ma odcien brazowy. Moje ulubione kolory w mojej garderobie, to rozniste odcienie zieleni, brazow, bialy i czarny! Bardzo podobaja mi sie miedziane kolory wlosow. Jak myslisz, bedzie mi w takich odcieniach do twarzy? Dziekuje z gory i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastib
hej, proszę o poradę mam ciemnoniebieskie oczy, usta w kolorze naturalnej czerwieni, ciemne, o nasyconej, intensywnej barwie, cerę raczej jasną, lekko wpadającą w ciepły odcień brzoskwiniowy, brwi ciemne - brązowe, oprawę oczu tez raczej ciemną. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, taki trochę słomkowy, słoneczny, latem słońce rozjaśniami włosy i wtedy mam naturalne blond pasemka :). jaki kolor mi pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastib
*dżastina - źle wpisałam nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki mam wybrac kolor
mam włosy takie brązowe takie szarawe ciemne , brwi ciemne prawie czarne i zielone oczka . zastanawiam sie nad czarnymi wlosami ale nie jestem pewna czy mi beda pasować POOOMOCY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldier
Chcialabym pofarbowac wlosy,w tej chwili mam ciemny blond wpadajacy w braz z kilkoma pasemkami jasnego blondu. Zastanawialam sie na granatem,fioletem lub wisnia,kolory wpadajace delikatnie w czern lecz boje sie ze nie beda mi pasowac. Inna wersja jest prawie golebi blond,lecz nosze wisniowe okulary-dosc wyraziste i byc moze taki zestaw gryzlby sie ze soba.prosze doradzcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prosze o porade! mam dosc jasna cere, troche okropnych piegów;(, intenstywnie ciemnozielone oczy, jasna oprawe oka, srednio ciemne brwii. Moj naturalny kolor to- ciemno- szarawy blond. Od 8 m-cy farbuje wlosy na ciemne kolory, teraz mam braz z jasnymi refleksami, ktory mi sie bardzo nie podoba. PROSZE POMOCY! jaki kolor moglby do mnie pasowac? mary mi sie sredni/ ciemny blond z ciemnymi koncówkami wlosow( lubie mocne kontrasty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaD Pomozcie mi prosze
hej chcialam was prosic o pomoc bo czytajac wasze wypowiedzi to macie wieksze pojecie na temat farbowania niz ja!!mam jasne blon pasemka farbuje juz je od 4 lat i caly czas tak samo chciala sie was poradzic na jaki kolor mogla bym je zmienic mam czarne brwi zielone oczy naturalnie jestem ciemna blondynka chcialam pofarbowac wlosy na miedziany kolor lub ciemny braz ale wszyscy mi odradzaja mowiac ze w jasnych jest mi ladniej ale chciala bym jakas zmiane mam nadzieje ze poradzicie mi co mam zrobic prosze poradzcie mi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraczek
Witam ! Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Moja cera jest jasna, policzki zazwyczaj rumiane, oczy niebieskie,oprawa oczu jasna i brązowe brwi, spory nos i pociągła twarz. Mam długie włosy z grzywką na bok. Rok temu zrobiłam sobie pasemka, jasny blond i jakos mi nie pasowały. Teraz znowu chciałabym coś zrobić ze swoimi włosami , ale nie wiem jaki kolor będzie mi pasował? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronyka
Możecie mi poradzic jaki kolor mam sobie kupić...swój własny kolor mam ciemny blond i do tego mam teraz jasne pasemka, włosy proste, jasna cera i niebieskie oczy. Czy wyjdzie mi Orzechowy brąz? czy muszę kupić jakiś ciemniejszy brąz żebym jakoś wyglądała. prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki22
hej weronyka. zastanow sie nad brazem, moze wygladac sztucznie jesli masz za jasna oprawe oczu. wybierajac brazy nie patrz na przod pudelkafarby tylko z boku tam na efekty po koloryzacjiprzy roznych kolorach wyjsciowych. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baia
Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, ale przez lato końcówki zrobily się rude. Oczka mam zielone, a cerę z racji moich problemów trądzikowych raczej jasną i taka jakby poszarzała, a policzki wpadają w róż. Chociaż przez wakacjie złapałam trochę sloneczka, bo opalam sie bardzo szybko. Gdyby nie ta ciagłe złuszczanie naskórka na twarzy byłabym ciemniejsza tak jak reszta mojego ciała. Oprawę oczu tak jak rzęsy mam ciemną, nawet bardzo ciemną. Jaki kolor by najbardziej mi pasował? Proszę o porady :) A i mam w domu farbę Palette Szchwarzkopf'a odcień 755- złota świetlista mokka... nadawałaby sie? ..i dlaczego Palette lepiej unikać? Przyznam że troszke sie wystraszyłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vader
DO:sylwiaD Pomozcie mi prosze myślę, że ci co ci radzą -- dobrze ci radzą :-) w rudych - zobaczysz- będziesz się źle czuła, dla odmiany zrobiłabym sobie w fryzjera który ma produkty z loreal taki kolorek jasny blond opalizujący i na to jaśniutkie blond pasemka na górze fryzury.powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ciesze sie ze zalozylas ten topik bo chcialabym sie poradzic profesjonalisty. Mam naturalnie ciemne brazowe wlosy, a niezaleznie od tego jaki odcien farby wybiore to wychodzi mi na glowie taki sam kolor tj. czarny z czerwonymi refleksami:( teraz chcialabym sobie zafarbowac wloski na ladny zloty brazik od loreala ale boje sie ze znowu bede maila na nim czerwone poblyski bo slyszalam ze ten kolor ciezo zakryc...prosze pomoz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 13
Mam ciemny blond włosy, zielone oczy i chciałabym zrobić kilka pasemek ale jest mały problem: nie wiem jakiego koloru powinny być te pasemka żeby to ładnie wyglądało. Poradźcie mi !!! Błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyrównać kolor
Problem - efekt farbowania - nierówny kolor - mam krótkoe włosy - ptrzy uszach jaśniejsze wyżej czarne - miał byc brąz mam zielone oczy i piegi - chciałabym przejść na jakiś rudy nie czerwony ja to zrobic Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalka22
Hej!noi takiej strony szukalam bo mam problem...Rozjasniam wlosy juz dosyc dlugo i zaczyna mnie to meczyc...niedosc,ze od tego rozjasniania lamia sie bardzo i niszcza,sa jak siano to szczerze mowiac znudzi mi sie juz ten sam kolor...chcialam farbnac sobie wlosy na jakis jeden kolorek,ale niewiem jaki wybrac,zeby farba zlapala te rozjasniane pasma i wlosy ktore odrastaja...noi,zeby nie zmyly sie szybko i nie zostal jakis kolor dziwaczny.Myslalam o farbie blond,jak myslisz uda sie?? :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindi11115
Mam problem.nie wiem w jakim kolorze bedzie mi do twarzy.mam szaro-zielone oczy(z daleka wydają sie ciemnoniebieskie) twarz ma kolor jasno-brzoskwiniowy.powieki mają taki sam kolor jak i buzia.opalam się najpierw na czerwono potem moja skora ma odcień ciemnego beżu.Włosy mają kolor jasno brązowy(w tej chwili przefarbowane na ciemny brąz).Chciałam sobie przefarbowac włosy na blond ale boje się bo nie wiem jak bede w tym kolorze wygladc i czy bedzie mi pasowac!zauważyłam ze w ciemnych brązach moja twarz wydaje się barzdiej blada.no i zapomniałabym moje usta mają kolor jasnorożowyBrwi bardzo ciemne(prawie czarne) prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepelek
mam ciemne oczy(piwne)z natury jestem ciemna blondynka ale teraz mam ciemne wlosy,brazowe.sa osoby ktore mi radza zebym wrocila do blondu,ale sa tez i takie osoby ktore radza mi zebym zostala przy tym kolorze.juz sama nie wiem co mam robic:)(jesli chodzi o cere to mam normalna ani ciemna ani jasna.w lato jestem opalona ale za to zimna nie bardzo musze inwestowac w solarium:)juz nie wiem co mam robic:(a i mam jeszcze jedna sprawe mecze sie z niszczonymi wlosami od 3 lat.ciagle je podcinam ale nie widze efektu dalej sa zniszczone mam juz dlugie i chcialabym je troszke podciac:)ale coz jak znow beda zniszczone i beda mi sie krecily.uzywam roznych maseczek,odzywek i nic nie pomagaja moze troszke:)prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×