Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Ewelinaa 19
mam wlosy w kolorze jasny blond z ciemniejszymi pasemkami, mam (raczej) ciemne niebieskie oczy, jasne brwi, usta jasne ,niejestem opalona i mam cere jasna, mam lekko rumiane policzki, kiedys robilam sobie test zeby okreslic jaki mam typ cery to wyszlo mi: typ LATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa 19
prosze cie o rade, poradz mi kolor włosow do mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna15
naturalny kolor włosów: ciemny blond (kręcone) kolor brwi: bardzo ciemne (czarne) kolor powiek: tak jak cera odcień koloru oczu: niebieskie kolor ust: róż opalenizna: opalam się szybko na brąz cera: jasna Choć jestem blondynką mam ciemną oprawę oczu Jaki kolor włosów mi pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-naturalny kolor włosów- jasna szatynko-ciemna blondynka ( w zależności od pory roku) 2-kolor brwi-w kolorze włosów 3-kolor powiek-ciemne wpadające w brąz 4-kolor oczu- szaro-niebieskie 5-kolor ust-jasne, różowe 6-kolor cery- używam pudru jedynki (blada jestem), widać żyłki niebieskie i naczynka:( 7-dodatkowo jak się opalasz-umiarkowanie szybko na złocisty brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrągła twarz
Hej proszę cięo poradę mam okrągła twarz, brązowe oczy, twarz jasną czy mogę zafarbować sobie włosy na blond.Jeśli byś mogła to poradź mi na jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaanndra
tez mam pytanie czy bedzie mi pasowal jasne blond wlosy z czarnymi pasemkami pod wlosami jezei teraz jestem blondynka mam piwne oczy,czarne brwi i dasc jasna cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaanndra
tez mam pytanie czy bedzie mi pasowal jasne blond wlosy z czarnymi pasemkami pod wlosami jezei teraz jestem blondynka mam piwne oczy,czarne brwi i dasc jasna cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_22
hej moze i mi pomozesz bo zawsze mialam problem z doborem koloru wlosow a wiec tak: mam dosc ciemna karnacje, brazowe oczy, ciemne brwi i zawsze robilam na ciemny braz ale nie wiem czy slusznie! czekam na odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natta87
Cześć! Mam takie pytanie, bowiem posiadam długie grube lekko skręcające się włosy o długosci zakrywającej moje piersi.Jestem ciemną blondynką mam cere naczynkową ciemne ale nie czarne brwi jednak dosc gęste, cera bezowo rozowa ogolnie chłodna i lekko zarumieniona. Opalam sie najpierw na czerwien potem z czasem przechodzi na braz. Mam piegi jednak blade i malo widoczne.moj kolor oczu to szaro niebieski. Nie mam pojecie na jaki kolor sobie pofarbowac włosy . Wyjezdzam do niemiec i musze jakos zmienic swoj i mage . Teraz mam odrosty 10 centymetrowe u gory moj naturalny kolor a mniej wiecej od polowy mam cieply blond taki żółtawy z rudymi refleksami. Ohydnie to wygląda Prosze poradzcie mi jaki kolor by do mnie pasoawł mysalłam o blondzie cieplym ale rowniez o brązie . Dzieki pa Wyjezdzam 1 lipca wiec prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett Elvie
Mam długie, falowane włosy, raczej suche. Gdy się je zwilży wodą, zaczynają się kręcić na końcach. Chciałabym mieć je takie przez cały czas, ale jak tylko je rozczeszę, robi się szopa, takie siano ;/ Jak utrzymać loczki przez dłuższy czas? Czy stosowanie pianki codziennie szkodzi końcówkom? Kolejne pytanie dotyczy typu mojej urody. Nie wiem, którą "porą roku" jestem. Włosy mają kolor mlecznej czekolady z takim cynamonowo-kasztanowym odcieniem. Oczy są bardzo jasno niebieskie a brwi i rzęsy - czarne. Cera raczej jasna, ale nie blada. Opalam się najpierw na czerwono, ale szybko brązowieję. Niektóre z powyższych opisów przyporządkowują mnie do "pani zimy" a niektóre do "pani jesieni". Nie wiem, czy mam się malować i ubierać w tonacji ciepłej, czy zimnej. Z góry wielkie dzięki za rady! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oletka
Witaj Szaninka! Mam ogromny dylemat i nie ukrywam, ze bardzo licze na Twoja pomoc. Jestem szatynka,mam blekitny kolor oczu i ciemna karnacje. Prosze doradz mi czy moge zmienic kolor na czern?? Ostatnio dosc czesto sie nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett Elvie
Wydaje mi sie, że skoro masz ciemną karnację, to mimo jasnych oczu, czarny kolor będzie Ci pasował. Ale osobiście uważam, że czarny trochę postarza i wygląda nieco sztucznie. Polecałabym raczej jakiś ciemny brąz. Ale to moja subiektywna opinia - być może się mylę. Udanego eksperymentowania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooooooooonis
Jak kazda w tym temacie: Mam zlote wlosy(tzn. u gory troszke brazowe, ku dolowi zmieniaja sie w zlotawo rude:D, na koncu jasny blond) Wszyscy mysla ze jestem farbowana, choc tak nie jest, a jak juz tak mysla to co mi szkodzi sprobowac:) Tylko nie wiem kompletnie na jaki kolor? Mam karnacje srednio opalona, ale szybko sie opalam wiec bede zlota pewnie niedlugo:/ Brazowy kolor oczu, i ciemne oprawki oczu?? No i co mam zrobic? Jaki kolor? Czekam na odp.:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitkaD
hej:)moze i mi poradzicie:)a wiec tak:)mam brzoskwiniowa cere..brazowe oczy z odrobina zielonego odcienia;]brwi takie szarawe-blond...usta rozowawe...a moj kolor wlosow naturalnych to taki ciemny blond wpadajacy w rudy;]noi ostatnio myslalam zeby oddac swojej osobie troche charakteru i ufarbowac wlosy...bardzo podoba mi sie gorzka czekolada...tylko zastanawiam sie czy ni bedzie za ciemny ten kolor...pierwsze farbowanie wlosow i raykalna zmiana;]hehe:Dboje sie troche..moze cos poradzicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka--
hmm..ostatnio mam dylemat bardzo chciałabym pofarbować sobie włosy.Ostatnio nawet kupiłam farbę koloru-ciemny bronz ale nie wiem czy bedzie mi w nim dobrze:)Naturalnie mam włosy średni bronz...piwne oczka i cerę średnia :)Czy bardzo będzie widac ze mam farbowane włosy od czego to zalezy? Proszę cię o to abys mi doradziła :D z gory dziekuje i licze na szczera odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka--
WitkaD: mam bardzo podobny problem ..jak ty tez zamierzam poraz pierwszy pofarbowac wlosy ale sie boje bo nie weim czy będzie mi pasowac:) z tego co opisalas moim zdaniem powinnas pofarbowac sobie na troszke jasniejszy kolor..gdyz uwazam ze moze ci nie pasowac...jak mowisz masz brzoskwiniowa cere i jasne dosyc brwi dlatego;)tak ciemny bronz ie bedzie dobrym rozwiozaniem;)Moim zdaniem powinnaś wybrac kolor jasniejszy cos moze jakis średni bronz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumik
Witam, chciałabym pofarbowac włosy (za nie długo wychodzę za mąż i nie chce popełnic gafy) ale nie mam pojęcia na jaki kolor. Teraz mam naturalny kolor taki szarawy brąz z paroma pasemkami blond. kiedyś farbowałam na czerwono albo fioletowo. Oczy mam niebieskie ale takie szarawe, opalam się łatwo chociaż zimą jestem blada, nie mam piegów, a cere mam raczej taką ziemistą. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jasną cerę, ciemnozielone oczy z ciemną oprawą, różowe usta a mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąz. Jaki kolor Twoim zdaniem będzie mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulyna
Witam będe ci wdzięczna za radę... :) Szczerze mówiąc już jestem zdecydowana co do koloru farby (cieeeeemny, jednolity brąz, w ciemności nawet i czarny:P) ale jestem ciekawa co mi zaproponujesz.. To może od początku: -brunetka.. nie ciemna nie jasna, powiedzmy że umiarkowana :P -oczy zdecydowanie ciemne, brązowe, czy piwne.. różnie mówią -widzialam, że ktoś coś wspominał o powiekach.. hmm.. czy ja wiem.. jednolite z moją cerą - wydaje mi sie, że średnia, nie wiem jak to określić -długie czarne rzęsy -nie mam wypieków, ani tym podobnych apstrakcji ;) -usta hmm matowy róż -twarz raczej owalna chociaż lekko okrągła (mam nadzieje, że mnie dobrze zrozumiesz) -no i włosy średniej długości (u fryzjera powiedziano mi, że długie :P), pocieniowane, grzywka też lekko postrzępina nieco opadająca na oczy.. To chyba byłoby na tyle, już więcej chyba nic nie wyciągne.. Mam nadzieję, że coś mi doradzisz, mam też nadzieję, że dobrze trafiłam z tym ciemnym brązem.. z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilijka
A ja mam naturalne blond włosy, jasną karnację, niebieskie oczy, brwi takie średni brąz, oprawa oczu raczej jasna. Chciałabym mieć inny kolor niż blond, ale na pewno nie rudy. Wiem ze czarny nieststy odpada, a szkoda....co mi poradzisz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla lyla
no to moze i mi cos doradzisz :) naturalnie mam wlosy blond (sloneczyny, taki zoltawy) mam jasna karnacje (ale nie kosc sloniowa) piegi - jasne, liczba jak najbardziej mnoga, zlewajace sie z opalenizna (jesli juz do niej dojdzie :P ) jasna oprawa oczu ale nie za jasna ;) oczy zielono-niebieskie (w zaleznosci od swiatla) wlosy dlugosci do zapiecia w biustonoszu, lekko falowane (wolalabym nie obcinac) chyba niczego nie ominelam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 zł
hej :) jestem brunetką, mam zielone oczy, jasną cerę. jaki kolor włosów mi pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralinna
to i ja tu z pytaniem. Przez ostatnie 3 lata farbowalam się (z średniego blond- mojego naturalnego )na coraz ciemniejsze brązy aż prze 1,5 roku na granatową czerń. Teraz pasemkami zeszlam z czarnego,mam pasemka rudawe (zdjety kolor), pasemka ciemniejsze i to wszystko zafarbowane na brązik dosc jasny. Jednak mysle,zeby zejsc na jasniejsze kolorki - kiedyś. Moj opis: oczy - zielone (dosc ciemnozielone) , brwi - ciemny blond, dosc szerokie, cera jasna, z piegami i pieprzykami, opalam sie najpierw na czerwono,a pozniej przechodzi w jaaaasny brąz. Sklonnosc do rumiencow ( ;) ). Teraz włosy do łopatek, długa grzywka czesana w przedzialek z boku. Jakim jestem typem? jak powinnam sie malowac? czy rudawe odcienie są dla mnie wlasciwe? :) dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralinna
aa,usta mam różowawe, o nasyconym kolorze. Oprawa oczu jasna, bez tuszu rzęsy ciemny blond czyli prawie niewidoczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTa1
A jaki kolorek wlosow pasuje do niebieskich oczow? mam teraz jasno brazowe wlosy ale chcialabym cos zmienic jakies pasemnka czy cos..?? brwi mam takze brazowe a cere mam bardzo jasna. a usta takie ja wiem.. jasne chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana-vrin
Ciemno brązowe włosy, morskie (niebiesko-zielone) oczy. Ogólnie jasne. Jasna, beżowa cera. Czarne brwi (naturalne...). Jasne, ledwo różowe, blade usta. Jutro farbuję włosy winną czerwienią z Garnier 100% color... co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paminka8
Bardzo ciemne oczy wpadajace w czarny , czarne wlosy i oliwkowa cera. chcialam rozjasnic je troszke ale nie wiem jaki kolor by mi najbardziej pasował;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnus
jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wspaniałych porad! jesli można prosić również byłbym bardzo, bardzo szczęśliwa!!!! Ostatniio farbuje się ze względu na coeaz więcej siwych włosów na blond (jasny z pasemkami superjasnymi), ale czuej, że trudno tak dalej przy moich ciemnych odrostach wymaga to stałej troski i nie wiem czy najlepiej wyglądam... a to warunki: 1-kolor włosów: ciemny z popielatym odcieniem (kiedyś chyba ciemny blond, jakiś szatyn, a obecnie tyle razy farbowane, że po prostu są ciemne) 2-kolor brwi - ciemny, ale bardzo transparentny, rzadkie dosyć, 3-kolor powiek ciemnejszy do cery (wyraźnie) 4-kolor oczu jasno zielony(duże, bardzo zimny kolor, a przy samej czarnej plamce paseczek miedzianej poświaty) 5-kolor cery -blady ( nieraz skłonny do zaczerwienień, miejscami różowawy a miejscami zółtawy) 6-kolor ust: różowy, nieraz rozbielony 7-opalam się trudno, miejscami na czerwono, co przechodzi później w zółty lub brudny kolor (o ile pamiętam, bo już sto lat nie doświadczałam tego z braku wakacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×