Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Latyiana
Chciałabym również prosić o pomoc:) mam bardzo jasną karnację piwno-zielone oczy , teraz mam trochę rudawy odcień ale wyglądam jeszcze bardziej blado.Jaki kolor ociepliłby moją twarz..?! moj naturalny kolor to taki myszkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoretta
ja tez prosze o rade chcialam miec bliond wlosy a jestem brunetka mam jasna karnacje i zielone oczy brwi tez ciemne boje sie zniszczyc wlosy ale chce wiedziec czy pasowalby mi blond odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoretta
no wlasnie czy tu ktos radzi?moze kltos inny sie na tym zna prosimy o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja pamiętam jak prosiłam autorkę tematu o radę -wysłałam fotkę i napisałam, że marzy mi się rudy, który mi kategorycznie odradziła, a poleciła znienawidzony ciemny brąz jednak pofarbowałam się na rudo i ...jest pięknie;) wszyscy mi mówią, że ślicnzie wyglądam, sama widzę, że bardzo mi z takimi włosami do twarzy:) nie sugerujcie się więc tak mocno, opinią jednej osoby -czasem warto zrobić poprostu to na co się ma ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulk_a
Witam.Proszę o radę.Jestem naturalną szatynką o niebieskich oczach,gęstych włosach,usta mają kolor pomiędzy odcieniem jasnym różowym a ciemnym czyli średni róż, mam jasną karnację ale dość szybko się opalam .Jaki kolor włosów najbardziej by mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co
Muszę zrobić odrosty. Włosy mi szybko rosną. Po kilku ostatnich farbowaniach miałam martwe końcówki. Musiałam pocieniowac włosy żeby ich się pozbyć. Nie lubię krótkich włosów. Te które mam na szczęście śa gęste i same się kręcą. Najlepiej czuję się w popielatym blądzie jednak słyszę wiele opinii, że powinnam mieć włosy ciemniejsze. Ach i nie lubię zółtych odcieni. Cerę mam jasną i z piegami ale nie aż tak bardzo widocznymi. Usta średnie, oczy szare, a brwi czarne i szerokie. Myślałam o ciemnym blondzie i jasnych pasemkach. Jednak mam obway jak będę się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny-lo
HejO! Mam brązowe oczy, oliwkową karnację i ciemno brązowe włosy... Chciałabym je przefarbować na karmel! Tylko boje się, że zamiast zmienic na lepsze...efekt będzie odwrotny:/ POMÓŻCIE!!!!:):* czekam na poradę....PISZCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duperelki
szare oczy, jasna cera o zimnym odcieniu, duze czerwone usta, ciemna oprawe oczu, chcialabym miec kolor popielaty braz, naturalne mam bardzo ciemny braz co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Ancza64
a jaki kolorek mi pasuje ?:D moje fotki : www.toficek.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka.. ;D ja mam włosy ciemny blond, ciemną karnacje brązowe brwi[nie rzucaja sie zbytnio w oczy] i usta w mare ani jasne ani ciemne.. mysle o ciemnym brązie.. a może platynowy blond?? ale ogólnie jaki kolor mi polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shirashu
A mnie,jaki kolor by najbardziej pasował? moje foty są tu : www.zwierzyna.sympatia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo o pomoc
mam dlugie krecone wlosy farbowane ciemny braz z pasemkami blond ktory miejscami wyszedl rudy:/ ( moj naturalny kiedys byl sredi braz) oliwkowe oczy powieki tylko troszke ciemniejsze od cery brwi o sredniej raczej przecietnej gestowci, ciemno brazowe rzesy tak samo cera bezowa ale nie ciemna opalam sie na brazowo ale nie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo o pomoc
* mam farbowane czarne z pasemkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo o pomoc
i brwi tez nawet w czern wpadaja bo bardzo ciemny ten braz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo o pomoc
zdjecie rowniesz wysylam na maila dziekuje i pozrawiam specjalistke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo o pomoc
rowniez*:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długich analizach i wykonianiu szeregu testów na typ urody wyszło mi że jestem Panią Wiosną:) mam zielono-niebieskie(zależy jakie światło) oczy, włosy z natury ciemny blond(mysiowate), jasną oprawe oczu(ale nie bardzo jasną), kolor brwi trudno jest mi określic , szarawe w lecie bardzo jaśnieją...pasują mi raczej ciepłe kolory(szybko sie opalam) a zimie moja skóra jest jakby przezroczysta.. w sumie przez całe 20 lat byłam blondynką(moje włosy od dziecinstwa sciemniały) dlatego przy pomocy farb powracałam do \\\"dziciennego\\\" koloru blond:)Ostatnio zafarbiłam włosy na głeboki kasztan..podobno dobrze jest mi w tym kolorze ale ja jakoś lepiej czuje sie w blondzie.. i bardzo prosiłabym o pomoc w dobraniu blondu do mojego typu urody..jestem otwarta na wszelakie odcienie tego koloru.. bardzo proszę o odpowiedz:_) z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilka
Hej, ja rowniez zwracam sie z prośba! Mam niebieskie oczy, opalam sie raczej dosc mocno (zimą tez naleze raczej to tych ciemniejszych) moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, w tym tygodniu planuje isc do fryzjera zrobic sobie 3kolory pasemek blond tylko nie wiem jakie odcienie wybrac! Prosze o podpowiedz, bądź inna propozycje! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z natury jestem ciemna blondynka mam oczy niebieskie w tej chwili mam wlosy pomalowane na jasny blond i spod ciemny braz. Chcialabym zmienić kolor wlosow jaki mi bedzie najbardziej pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_24
z natury jestem ciemna blondynka mam oczy niebieskie w tej chwili mam wlosy pomalowane na jasny blond i spod ciemny braz. Chcialabym zmienić kolor wlosow jaki mi bedzie najbardziej pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus89
ja bym chciala zebys zerkła na moje fotki rowniez i poradzila mi jakis koloreki fryzurke ktora by mi pasowala;) a tu sa moje fotki:) www.yourbestfriends.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninka! BŁAGAM O POMOC heeelp hehe juz nie moge patrzec na moje ciemne wlosy :P Moje naturalne to sredni blond.. a karnacja - ziemista. Ciezko sie opalam, a jak juz to na czerwono i mam czesto czerwona twarz (+tradzik). Chce rozjasnic wlosy u fryzjera (farbowalam na ciemno ponad dwa lata). Dodam, ze mam bardzo zniszczone wlosy. Proszę doradz mi w jaki sposb najlepiej je przefarbowac. Tylko nie pisz, ze mi juz nic nie pomoże :PP To ja: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89a49628e3b186be.html dzieki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka1510
Niestety nie mam fotki. Ale moge powiedziec ze mam niebieskie oczy i przefarbowalam wlosy na kasztanowy:/ Nie wiem czy mi pasuje. chcialam sie dowiedziec czy daloby sie przefarbowac te moje kasztanowe wlosy na blond?? Tylko zeby ladnie wyszlo. Pilnie prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia-mysia
mam kompleksy nad swoja fryzura! wiele razy juz proboawalam farbowac na rozne kolory ale w zadnym mi nei jest dobrze :( mam dlugie ciemne brzaowe wlosy piwne oczy i ciemna karnacje !! nie moge sie zdecydowac nad kolorem pomoz mi prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z kolorem ide w środe do fryzjerki i nadal nie wiem jakie pasemka zrobić mam naturalnie brązowe włosy do ramion cieniowane (oczy piwne) ale bym chętnie sośzmieniła najlepij szię czułam w ciemnym brązie ale nie chcę ciągle malowac wlosów więc zostałam przy swiom klorze i naturalny brąz mam od 4 lat! Czas coś zmienić poradzcie jakie pasemka myślałam o rdzawych co wy o tym myślcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa, jaki kolor by mi pasowal. Dawniej farbowalam wlosy na czarno, ale teraz bardzo by mnie to postarzalo, wiec nie farbuje wcale, chcociaz chetnie bym cos zmienila w swoim wygladzie... Oczy mam piwne, ciemna oprawa (nawet bardzo ciemna), cera... oliwkowa, przyczym mam piegi przez caly rok (ciekawe polaczenie, bo zwykle piegi wystepuja przy bardzo jasnych cerach). Naturalny kolor wlosow to ciemny braz. Wszelkie rudosci i inne cieple kolory odpadaja. Mimo wszystko najlepiej pasuja mi kolory zimne, ale skad wziac farbe do wlosow o zimnym odcieniu? Moja siostra kiedys probowala z basma, po czym musiala sie meczyc z ZIELONYMI wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa.. *
mam rude wlosy.. :(( i piwne oczy,.. jaki kolor wlosow mi pasuje..? bo ja nie nawidze mojego koloru wlosow..!! prosze pomoz mi,.. Olucha.buziak@interia.pl odpowiedz mi na emaila.. z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko.. chcialabym sciac grzywke na ukos ale mam owalna twarz i nie wiem czy pasowalaby mi:] moje zdjecia sa na nusia220.fotka.pl Moje wlosy czasmi jeszcze sie kreca na deszcz i boje sie,ze z grzywka byloby tak samo a to juz wyglada okropnie.. prosze doradzcie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamina
też mam problem z kolorem... chciałabym sama pofarbować włosy,ale nie wiem jakiej firmy powinnam użyć. Słyszałam trochę o Welli Koleston, czy naprawdę jest tak dobra? Myślę o trwałym kolorze. Czy może Color Touch jest lepszy? Nie wiem też jaki odcień byłby dla mnie najlepszy... Czekoladowy brąz czy może coś z ciemnym mahoniem? Mam szare oczy i ich ciemną oprawę. Cera śniada a kolor włosów brązowy. Mogę przesłac mailem zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKI MI PASUJE KOLOR
nie wiem co zrobic z wlosami mam ochote na jakas zmiana mam zielone oczy naturalne brazowe wlosy pofarbowane na "miedzieny" ciemna karanacja brazowe rzesy i brwi. co zrobic z wlosami? zastanawialam sie nad jakism balejazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×