Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Etno
Witajcie od 10 lat moje włosy mają czarny kolor.Od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem zmiany koloru lecz mam problem :I Jaki odcień wybrać ponieważ najlepiej się czuję w ciemnych barwach, nie myślę nawet o blądach,rudościach. Mam dość egzotyczna urodę ( Gloria Estefan ) zielone oczy,opalam sie na żółto ;) Jaki kolor włosów mi pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka z wątpliwościami
1-naturalny kolor włosów - średni brąz 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) delikatnie zarysowane, ciemne, ale rzadkie, cienkie włoski 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) delikatnie ciemniejszy niz cera 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz brąz pomieszany z zielenią, cieply, otoczka granatowa dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust ciemny róż 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) delikatnie piegi na nosie na lato, cera naturalnie jasna, delikatna 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. opalam sie na róż, który przechodzi w brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka z wątpliwościami
1-naturalny kolor włosów - średni brąz 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) delikatnie zarysowane, ciemne, ale rzadkie, cienkie włoski 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) delikatnie ciemniejszy niz cera 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz brąz pomieszany z zielenią, cieply, otoczka granatowa dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust ciemny róż 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) delikatnie piegi na nosie na lato, cera naturalnie jasna, delikatna 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. opalam sie na róż, który przechodzi w brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciaaa102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosss900
Witam:)! Zbliżają się wakacje i mam zamiar po raz pierwszy zmienić kolor włosów. Mam bladą cerę, włosy koloru ciemny blond/jasny brąz (sama w sumie nie wiem jak je opisać;)), oczy szare. Marzą mi sie włosy jakie ma aktualnie Ashlee Simpson (rude) , ale 1. nie wiem czy będzie mi pasował; 2. nie wiem jaki to DOKłADNIE kolor?? A może Wy mi coś doradzicie?? Z góry dziękuję i pozdrawiam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosss900
Aha, a jeśli chodzi o: -kolor ust: średnie, ale jeśli już miałabym okreslić: jasne czy ciemne to raczej ciemne; -kolor brwi: zbliżony do koloru włosów, nie są jasne. Normalnej grubości; -kolor oczu ma zimny odcień; -opalam sie powoli, najpierw na czerwono, potem opalenizna "przechodzi" w brąz. Teraz już chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosss900
Aha, a jeśli chodzi o: -kolor ust: średni, ale jeśli miałabym określić: jasny czy ciemny to raczej ciemny; -kolor brwi: zbliżony do koloru włosów, nie są jasne. Normalnej grubości; -kolor oczu ma zimny odcień; -opalam sie powoli, najpierw na czerwono, potem opalenizna "przechodzi" w brąz. Teraz już chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korraaa
na pewno będziesz musiał trochę poczekac, aby urosły. i 2 wyjscia 1. zafarbujesz teraz, 2. jak ci urosną osobiście polecam hennę z venity, nie niszczy włosów, a dodatkowo je wzmacnia i stają się błyszczące ;> (o ile to cię interesuje), a jeśli nie są różnego rodzaju farby i szampony koloryzujące a co do prostych włosów musisz zaopatrzyc się w różne kremy, szmpony, odżywki i takie tam z efektem prostownicy, albo w samą prostownicę (która niszczy włosy jak cholera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korraaa
Aha, i nie zapomnij o odrostach (średnio farbowanie co 2 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korraaa
i jeszcze tak nawiasem jak dla mnie to tam masz ładny naturalny kolor włosów i aż szkoda żebyś farbował, i prostowanie też jest zbędne, bo loczki również są śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korraaa
kattyy - masz niebieskie oczy, więc najlepiej będzie ci chyba w blond włosach. (sama miałam średni blond i zafarbowałam na brąz, uwierz, żałuję ;>) ale nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i nie wiem czy dobrze radzę.. zawsze jeśli efekt się tobie nie spodoba są rozjaśniacze i galanta, z tym, że skutki są niezbyt fajne (koncowki w efekcie rozdwojone i dużo odżywek koniecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattyy
W sumie tak samo radziła mi moja fryzjerka więc chyba zostane przy moim blondzie dziękuję za radę:)))Mam jeszcze jedno pytanie czy znasz może jakaś dobrą odzywke do rozjasnianych włosów bo moje juz są bardzo zniszczone niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattyy
i jeszcze jakbys mogła polecić mi jakąs fajną fryzurkę dla mnie to byłabym wdzięczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88sloneczko
hej! a ja mam kolor wlosow sredni blond podchodzacy pod jasny braz i niewiem zastanawiam sie czy zrobic sobie pasemka zeby troche rozswietlic te wlosy... dodam ze mam szaro-zielone oczy, dosc jana karnacje i dosc dlugo sie opalam wiec jaki kolor tych pasemek by wybrac? bardziej pod jasny blond czy zolty? i cienkie czy grubsze? ja nic niewiem.... doradzcie cos prosze, wy sie na tym znacie kochane... a j chce jakos wygladac jak czlowiek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikisia
mam pytanko. chciała bym zmienić kolor włosów na rudo-brązowy (coś w stylu obecnego koloru ashlee simpson) mam brązowe oczy, lekko opaloną cerę (bez żadnych przebarwień) i naturalne ciemno brązowe włosy (obecnie malowane czarne) czy to dobry pomysł, bo ten kolor bardzo mi sie podoba i czy wogóle jest możliwość zrobienia go na malowanych na czarno włosach (ostatni raz malowałam włosy dość dawno bo jakieś 3 mieś. temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy89
ja mam naturalne brązowe włosy raczej jasne, nie mam ciemnej oprawy oczu, trochę jaśniejszą od koloru włosów, cera śniada, ale z problemami naczynkowymi (moja zmora :() w jakim kolorze będzie mi najlepiej? myślałam o rozjaśnieniu włosów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinya08
ja mam duże usta nosze okulary brązowe lub ciemnoblond włosy zresztą wejdź na moją fotke www.pauli19952.fotka.pl z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig
Witam serdecznie.Jestem już dojrzałą kobietą po 30,która w swoim życiu zdobyła się na wiele zmian...chciałam tez zmienić kolor włosów,bo od kilku lat to samo-jasny balejaż w którym czuje się dobrze tylko latem kiedy skóra troszkę złapie słońca.Jestem odważna na wyzwania i kiedy proszę fryzjerkę o radę jak ożywić siebie znoowu zostaje wybierany jasny balejaż.Czy mi nic innego nie pasuje?chętnie eksperymentowałabym z mahoniem,brązami i w ogóle ścięciem włosów na krótkie.Wyślę Ci fotkę szaniko i chętnie posłucham rad co do zmiany fryzury i koloru..chciałaby konkretną odmianę.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia0786
Hej.Naprawde jestem pod wrażeniem,że ktos poświeca tyle czasu dla innych SUPER. Ja takze mam problem. Chciałabym zmienic kolor włosów bo blond mi sie juz znudził. Jestem platynowa blondynka(farbowana oczywiscie).Mój naturalny kolor włosów to takze jasny blond ale nie platynowy. Mam bardzo ciemne-brązowe oczy, cera to raczej ciemna jak na blondynke, ale znowu nie taka bardzo. Usta-to okresliłabym mocno rózowe, a oprwa oczu to raczej ani jasna ani ciemna. Sama nie wiem jaki bym chciała teraz kolor ale na pewno nie od razu jakas drastyczna zmiana. czy mogłabys mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R I T A
a mi mogłabys doradzic dobra kobieto:)? kolor oczu--zielono-błękitny(ciemniejsza oprawa) usta--raczej blado czerwone brwi--ciemne, wyraziste (ale nie grube) cera-ogólnie oliwkowa(teraz brązowa bardziej) naturalny kolor włosów średni blond, od jakichs 4 lat platynowy balejage... chciałabym coś zmienic, chociaż wszyscy mówią ze w takich włosach mi ślicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu jakiś specjalista? Potrzebuję porady w sprawie doboru koloru włosów! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia001
Witam chciałabym sie dowiedziec czy pasuje mi jakis jasny kolor włosków.Mam zielono-niebieskie oczy zalezy od swiatła,malinowe usta,oliwkowa cere,ciemna oprawe oczu,wlosy ciemny braz.Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaczek
Mam piwne oczy i brązowe włosy. Myślałam o czarnych wlosach, rudych blond... wiec juz chyba o wszystkich ;-) Chyba najbardziej chceiałabym mieć rude. Ale moge tez w sumie rozjaśnić albo zrobic blond pasemka. Acha, nie wspomniałam, że mam kręcone włosy... Doradzisz mi? Proszę o pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia16amor
Czesc Ja mam taki oto problem... MIalam kiedys ciemne blond wlosy i zrobilam pasemka u dziewczyny (fryzjerka po szkole) i wyszly ladnie robilam je 3 razy i za kazdym razem byly ladne ale stwierdzilam ze mi sie znudzily i chcialam platyne na glowie... Poszlam do tej samej fryzjerki i robila mi pasemka platynowym rozjasniaczek.. Teraz wygladam za przeproszeniem jak dziwka mam konkretnie biale wlosy brzydkie nawet nie biale tylko taki jasny bialy blond no poprostu wstrete i mi nie pasuja mam na dodatek jasna twarz i to wyglada okropnie:(:( mam pytanie kiedy moge ponownie zafarbic wlosy i czy jest m0ozliwosc do powrotu do normalnego blond?? kiedy moge isc do fryzjera ? prosze o odpowiedz najlepiej na gg 571069 albo na poczte motylek152@poczta.fm prosze:( i dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ;) A jaki kolorek mi pasuje? Naturalnie mam ciemny blond włosy. Niebieskie oczy, dość czerwone usta.. jasną cere i brązowe brwi. A mam narazie zafarbowane na karmelowy kolor. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×