Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Bardzo prosze o rade
Obecnie mam jasno blond wlosy i bardzo chcialabym zmienic kolor na jakis ciemniejszy. Mam niebieskie oczy jasne brwi i karnacje ani nie zbyt jasna ani nie zbyt ciemna, raczej wpadajaca w rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o rade
Obecnie mam jasno blond wlosy i bardzo chcialabym zmienic kolor na jakis ciemniejszy. Mam niebieskie oczy jasne brwi i karnacje ani nie zbyt jasna ani nie zbyt ciemna, raczej wpadajaca w rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o rade
Obecnie mam blond wlosy i chcialabym zmienic kolor na jakis ciemniejszy ale nie jestem pewna jaki bedzie mi pasowal. Mam niebieskie oczy i cere ani nie zbyt jasna ani nie ciemna taka raczej wpadajaca w rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna rada xD
Hej :) Mam jasną karnacje, dośc jasną cere... ale czasem mam rózowe policzki :) Mam owalną buźke xD zielone oczy, kolor włosów - pomiedzy jasnym brązem a ciemnym blądem xD niezbyt jasne usta i brwi. ^^ Zastanawiam sie nad kolorem hmm... rudawym :) Znacie moze Hayley z Paramore xD Ona ma taki kolorek zaje**sty Tu jest link do jej fotki xD http://checkered-vans.com/bandgallery/albums/uploads/pmore3/saucetrlmay/normal_358_1hayley_williams_paramore_43.jpg I jeszcze jeden xD http://i210.photobucket.com/albums/bb255/lancekaibigan/twholahayley.jpg Pasuje mi ten kolor ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna rada xD
Hej :) Mam jasną karnacje, dośc jasną cere... ale czasem mam rózowe policzki :) Mam owalną buźke xD zielone oczy, kolor włosów - pomiedzy jasnym brązem a ciemnym blądem xD niezbyt jasne usta i brwi. ^^ Zastanawiam sie nad kolorem hmm... rudawym :) Znacie moze Hayley z Paramore xD Ona ma taki kolorek zaje**sty Tu jest link do jej fotki xD http://checkered-vans.com/bandgallery/albums/uploads/pmore3/saucetrlmay/normal_358_1hayley_williams_paramore_43.jpg I jeszcze jeden xD http://i210.photobucket.com/albums/bb255/lancekaibigan/twholahayley.jpg Pasuje mi ten kolor ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję porady, mam nadzieje że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć :) Mam włosy zafarbowane na rubin, są jakby czerwone. ale od dawna chcę zmienić go na inny odcień rudego podchodzący pod pomarancz. ( http://checkered-vans.com/bandgallery/albums/uploads/pmore3/saucetrlmay/normal_358_1hayley_williams_paramore_43.jpg ) -zamieszczam link zeby bylo wiadomo mniej wicej o co mi chodzi. Byłam u fryzjerki i powiedziała że z czerwonego jest dość trudno zejść, jak np z czarnego. Niewiem jak zrobić, żeby kolor wyszedł jak chcę. Może zafarbować raz, a po jakimś czasie drugi? (choć wątpię żeby to wyszło) czy mam je jakoś rozjasnić? :> Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrus921
hej. mam pytanie. mam wlosy koloru średni braz,niebieskie oczy i chcialabym sobie zrobic balejaz. tylko wlasnie nie wiem jakie kolory. napewno czarny i blond tylko nie wiem jaki odcień i czy bedzie mi pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrus921
no i brwi mam takie ciemne jasne ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrus921
no i brwi mam takie ciemne a usta jasne. sorki za błąd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do samanta666 ja bym poradzila zrobic sobie belejaz ( bradzo cienkie pasemka) i zobaczyc jaki kolor ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bobusia granatowa czern nigdy w zyciu nie bedzie ci pasowac...za malo informacji mi podalas,zeby mogla napisa cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----SzAtYnkA----
Hello wszystkim:D bardzo Was prosze mozecie mi doradzic bo ja juz nie wiem :( więc tak moj naturalny kolor wlosow to brązowy.Niestety juz mi sie znudzili chcialabym sie przefarbowac na czarno tylko ze niewiem czy będzie mi pasowac :( Aha dodam ze mam jasna karnacje i niebieskie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaaa999
Witam! Prosze o pomoc..Moj naturalny kolor wlosow to braz(latem jasniejszy, zimna ciemniejszy-od kiedy zaczelam farbowac wlosy wydaje mi sie ciemniejszy tzn.odrosty).Mam czarne zadkie brwi, ciemne rzesy, cera-lekko musnieta sloncem, bardzo szybko sie opalam. W tym momencie mam na wloskach(oprocz spodu gdzie jest braz)dosc jasny blond powstaly z 3krotnego robienia pasemek rozjasniaczem wella blondor(za kazdym razem bylo ich wiecej i w koncu blondy sie zlaly pozostawiajac niewielkie skupiska brazowych pasemek).Wszyscy mowia ze w blondzie mi o wiele lepiej niz w ciemnych wlosach sama lepiej sie w tym kolorku czuje, ale bardzo podoba mi sie taki platynowy jednolity bardzo jasniutki blond z tym, ze nie wiem czy by mi pasowal? Prosze o Pani opinie a jezeliby pasowal to w jaki sposob moge go osiagnac? nakladajac farbe na cale wlosy(po uprzednim rozjasnieniu odrostow rozjasniaczem?zgaduje ze sama farbą mi nie wyjdzie?)a jeslli bede molestowac wlosy i rozjasniaczem i farba nie bedzie to tragiczne w skutkach jezeli chodzi o ich kondycje?(moje wlosy nie naleza do grubych a mysle ze to ma znaczenie). Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaaa999
Witam! Prosze o pomoc..Moj naturalny kolor wlosow to braz(latem jasniejszy, zimna ciemniejszy-od kiedy zaczelam farbowac wlosy wydaje mi sie ciemniejszy tzn.odrosty).Mam czarne zadkie brwi, ciemne rzesy, cera-lekko musnieta sloncem, bardzo szybko sie opalam. W tym momencie mam na wloskach(oprocz spodu gdzie jest braz)dosc jasny blond powstaly z 3krotnego robienia pasemek rozjasniaczem wella blondor(za kazdym razem bylo ich wiecej i w koncu blondy sie zlaly pozostawiajac niewielkie skupiska brazowych pasemek).Wszyscy mowia ze w blondzie mi o wiele lepiej niz w ciemnych wlosach sama lepiej sie w tym kolorku czuje, ale bardzo podoba mi sie taki platynowy jednolity bardzo jasniutki blond z tym, ze nie wiem czy by mi pasowal? Prosze o Pani opinie a jezeliby pasowal to w jaki sposob moge go osiagnac? nakladajac farbe na cale wlosy(po uprzednim rozjasnieniu odrostow rozjasniaczem?zgaduje ze sama farbą mi nie wyjdzie?)a jeslli bede molestowac wlosy i rozjasniaczem i farba nie bedzie to tragiczne w skutkach jezeli chodzi o ich kondycje?(moje wlosy nie naleza do grubych a mysle ze to ma znaczenie). Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaaa999
Witam! Prosze o pomoc..Moj naturalny kolor wlosow to braz(latem jasniejszy, zimna ciemniejszy-od kiedy zaczelam farbowac wlosy wydaje mi sie ciemniejszy tzn.odrosty).Mam czarne zadkie brwi, ciemne rzesy, cera-lekko musnieta sloncem, bardzo szybko sie opalam. W tym momencie mam na wloskach(oprocz spodu gdzie jest braz)dosc jasny blond powstaly z 3krotnego robienia pasemek rozjasniaczem wella blondor(za kazdym razem bylo ich wiecej i w koncu blondy sie zlaly pozostawiajac niewielkie skupiska brazowych pasemek).Wszyscy mowia ze w blondzie mi o wiele lepiej niz w ciemnych wlosach sama lepiej sie w tym kolorku czuje, ale bardzo podoba mi sie taki platynowy jednolity bardzo jasniutki blond z tym, ze nie wiem czy by mi pasowal? Prosze o Pani opinie a jezeliby pasowal to w jaki sposob moge go osiagnac? nakladajac farbe na cale wlosy(po uprzednim rozjasnieniu odrostow rozjasniaczem?zgaduje ze sama farbą mi nie wyjdzie?)a jeslli bede molestowac wlosy i rozjasniaczem i farba nie bedzie to tragiczne w skutkach jezeli chodzi o ich kondycje?(moje wlosy nie naleza do grubych a mysle ze to ma znaczenie). Bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówcia000
Ja tez poprze o rade jaki kolorek by mi pasowal Karnacja: ciemna Włosy: naturalny myszowaty wyblakły jasny brąz, długie Oczy: niebieskie z domieszką brązu Oprawa oczu: ciemna, czarne brwi i gęste rzęsy Usta: średni odcień i wielkość myslalam o przefarbowaniu na czekoladowy braz i zrobic kilka pasemek blond albo czarny , co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówcia000
Ja tez poprze o rade jaki kolorek by mi pasowal Karnacja: ciemna Włosy: naturalny myszowaty wyblakły jasny brąz, długie Oczy: niebieskie z domieszką brązu Oprawa oczu: ciemna, czarne brwi i gęste rzęsy Usta: średni odcień i wielkość myslalam o przefarbowaniu na czekoladowy braz i zrobic kilka pasemek blond albo czarny , co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy z natury ciemny blond Karnacja z natury dosc ciemna Oczy niebiesko szarawe Brwi cienkie, niby czarne, ale bardzo jasne [jakby szare] Usta normalne, ani blade ani czerwone. Jakie koloory by mi pasowaly? ladnie wygladam w ciemnych, ale chcialam stonowany blond bo mam juz dosyc cimnych kolorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokeia
ponowię prośbę:) Wprawdzie jestem teraz w trakcie kuracji aknenorminem (trądzik) więc nie mogę rozjaśniać włosów i mam ochotę na intensywny brąz ale jeżeli zaproponujesz mi pozostanie przy jakims odcieniu blondu, to... moze wroce do niego za kilka miesiecy po odstawieniu lekow. A więc: 1. cera - mam bladą skórę (kiedyś z trądzikiem, teraz już nie ale stosuje samoopalacze, podkłady i pudry, które troszkę mnie ocieplają. W sumie zależy od dnia czasem wygląda na ciepłą, częsiej alabastrową o różowym zabarwieniu 2. oczy niebieskie z ogromnymi źrenicami 3. oprawa oczu czarna naturalnie, brwi delikatnie regulowane ale wyraźne(oczy mocno podkrążone, powieki w kolorze skóry z kilkoma pajączkami) 4. Włlosy naturalne mysi blond (farbowane na zimny blond - baleyage) 5. usta bardzo duże (przez co bardzo widoczne) blado różowe, od kiedy biorę leki - pomarańczowe Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorki
Hej :) Proszę o poradę co do kolorku włosów; postaram się podac jak najwięcej szczegółów. -teraz mam balejage w bardzo jasnym blondzie, naturalnie mam ciemny blond (bardzo nijaki :() i długośc prawie do ramion -zimne niebieskie oczy; -lekko opalona cera przez cały rok; -ciemna oprawa oczu - twarz normalna, tzn ani nie okrągła, ani kwadratowa - normalna z tendencją do owalnej:)) nikt nie potrafi powiedziec mi, w jakiej fryzurce będzie mi najlepiej (jeśli chodzi o kolor i cięcie), dlatego proszę o pomoc! ;-) Z góry dziękuję - yorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorki
ja mam włosy w jasnym blond balejagu, prawie do ramion. do tego ciemną oprawę oczu, lekko opaloną cerę przez cały rok. ciężko mi określić kształt twarzy, nie jest ani bardzo okragla ani kwadratowa, normalna z tendencją do owalnej ;) naturalnie ciemny blond,bardzo nijaki :( proszę o pomoc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsia
Ja mam zielono szare oczy, usta jakby malinowe. Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny blond, brwi mam normalne - takie jak włosy, a powieki ciemniejsze od cery. Opalam się szybko :) i nigdy nie na czerwono :) W jakim kolorze włosów byłoby mi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsia
Ja mam zielono szare oczy, usta jakby malinowe. Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny blond, brwi mam normalne - takie jak włosy, a powieki ciemniejsze od cery. Opalam się szybko :) i nigdy nie na czerwono :) W jakim kolorze włosów byłoby mi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×