Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Hanna.
No więc ja chciałabym rozjaśnić swoje długie włosy jakimiś pasemkami, ale nie wiem w jakim kolorze... Brązy, miedziane, blond? Poradzicie coś? 1. Mój naturalny kolor włosów - jestem brunetką, więc dosłownie czarne. Wiadomo tylko, że nie tak intensywne, jak te farbowane. Dodam, że nigdy jeszcze ich nie farbowałam, więc pasemka chciałabym na moim naturalnym kolorze. 2. Kolor brwi - czarny. 3. Kolor oczu - piwno-zielony, ciemna oprawa oka 5. Kolor ust - wpadają pod malinowe. 6. Kolor cery - nie wiem jakby to określić... taka ciemna z brzoskwiniowym refleksem. 7. Dodatkowo powiem, że opalam się bardzo szybko i od razu na brązowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Monika
No własnie- Jestem pofarbowana na rudo, mam ciemniejsze powieki, grube brwi i dość pokazny "nosek", ale okrągłą twarz. Czy pasowałaby do mnie trwała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Monika
Hehe, patrząc na strony wstecz, to chyba raczej ja też nie doczekam się odpowiedzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukia
Ruda Monika, ja bym postawiła na jakiś brąz, a jeśli chcesz trwałą, to taką unoszącą włosy, by wydawało się, że jest ich więcej, ewentualnie jakieś delikatne fale do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVONIA
Mój kolor włosó to jasny blond, ale chciałąbym zrobić balejaż, abym była bardziej "wyrazista" he, he. Mam zielone oczy, małe usta, cera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola561988
mam czarne brwi i rzęsy, oczy zielone, wlosy obecnie farbowane na blond, cera jasna. Może ktoś coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. a wiec 1- "ciemny popielaty blond" ktory od slonca BARDZO szybko jasnieje (wtedy jestem zupelna zlota blondynka) a na zimi ciemnieje (caly wlosy ciemnieja a na dodatek wyglada jak bym je farbowala i miala tarez odrosty az do aksamitnego jasnego brazu) wlosy bardzo geste, mocne i falujace sie 2- brwi blond oklo 2 tony jasniejsze od wlosow (tylko w lecie by byly takie same ale tez szybko jaśnieją i znowu sa jaśniejsze) 3- takie jak cera 4-niebieskie (morskie) wieszkosc i oprawa im bardziej w strone zrenicy tym wiecej zielonej domieszki... wrecz zalezy od pory dnia i swiatla w jakim przebywalam czasem sie wydaja niebieskie a czasami zielone... 5- gorna rozowa-bezowa dolna silniej rozowa 6-bardzo jasna cera ale bardziej zoltawa niz rozowa, blada 7-opalam sie bardzo wolno i na taki delikatny morelowo/brzoskwiniowy kolor Kto mi doradzi w czym mi by bylo ladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenisl
Witam, zastanawiam sie nad kolorem blond-nigdy jeszcze nie eksperymentowałam z tym kolorem, ale ostatnio kusi mnie zmiana. Moj naturalny kolor to rudy ale nie czerwony odcień lecz żołędziowy-braz jasny z naturalnymi pasemkami złotymi- koniak?-odcień.:) Cięzko określic mam piegi, jasna karnacje, jasne brwi ale uzywam henny brązowej, kolor oczu niebieski-szary z żółtym dodatkiem. POwieki jasny odcień. Prosze o rade, chcialabym sprobowc platynowy blond. Jesli bylaby taka mozliwosc to prosze napisac na e-mail\'a.Z góry dziękuje i pozdrawiam! Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUCHATEEK4
WITAM PROSZĘ O RADĘ CO DO KOLORU MOICH WŁOSÓW MAM PIWNE OCZY, NOSZĘ OKULARY JASNA KARNACJA (LATEM - ZE SKŁONNOŚCIĄ DO PIEGÓW) NATURALNY KOLOR TO JASNY BRĄZ, ALE OD 5 LAT ROBĘ BLOND BALLEYAGE; ZARAZ PO WYJŚCIU OD FRYZJERA MAM ŁADNĄ PLATYNKĘ, ALE JUŻ PO DWÓCH TYGODNIACH MOJE WŁOSY STAJĄ SIĘ ŻÓŁTE. CHCE JE PRZEFARBOWAĆ NA CIEMNIEJSZY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam, proszę o radę. W tej chwili mam na głowie popielato żółte pasemka Do tej pory dobrze czułam się w jasnych blondach, ale jakoś ostatnio coś mi naie gra. mój naturalny kolor włosów- ciemny blond kolor oczu-jasno zielone ze słotymi refleksami cera oliwkowa-latem ze słonnościa do piegów, szybko się opalam usta blado różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- średni blond 2-jasne, takie jak włosy 3-taki sam, trochę jaśniejszy 4-niebiesko-szary, zimny 5-jasno różowy 6-bardzo jasny, bardziej żółty niż różowy, brak piegów i rumieńców 7-od razu na czerwono, po tygodniu lekko brązowieje Chciałabym w końcu pozbyć sie mojego nudnego blondu, farbuje włosy na bardzo jasny blond w zimnych tonacjach i wygladam w tym niezle ale teraz czas na zmiany. Chciałam zaszalec i zafarbowac sie na jakis odcien brazu. Jaki by mi pasowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gshshbsh
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. 1-ciemny blond 2-ciemne , normalne 3-taki jak cera 4-brazowe 5-rozowe 6-srednia karnacja, bez piegow, naczynkowa 7- opalam sie dosyc szybko na brazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. 1. bardzo ciemny blond/jasny braz 2. brazowe, ciekniejsze od naturalnych wlosow ciutke 3. jak cera 4. zielono szare 5. cieply lekko czerwoy 6. sniada, zawsze lekko opalona 7. mega szybko na brazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
witam serdecznie i bardzo proszę o radę. 1 mój naturalny kolor włosów jest brązowy, ale w tej chwili mam pasemka w kolorze blond. 2 nie są zbyt ciemne, normalne 3 jak cera 4 niebieskie 5 mocniejszy róż 6 blada, trochę piegów na nosie cera naczynkowa 7.na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia93
Witam :) Mam bardzo jasną cerę , zielone oczy , niestety jasne brwi i rzęsy ;/ musze malować rzęsy , ale maluje je tuszem brązowym =) a co do brwi to..hmm niewiem ,narazie są jakie są.W wakacje mam zamiar się nimi zająć. Naturalnie mam blond wlosy,troche jasniejsze od sredniego blondu.Na wakacje chcialabym zafarbowac sobie wlosy na kasztanowy kolor ,ale tak zeby ten rudy połysk był.Kocham rude wlosy. Niemam piegów,ale mam zielone oczy , a podobno to pasuje ;) Prosze doradz mi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGaN199999999999999
Dzięki za poradę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bardzo prosze o radę
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. 1.średni blond, w lecie jaśniejszy 2. w odcieniu włosów, cienkie 3.taki jak cera 4.zielono-niebiesko-szaro-zólte 5.taki ciemny róż 6.raczej jasny, brak piegów i rumieńców 7.raczej szybko Jestem młodą dziewczyną ale marzy mi się siwy kolor włosów podchodzący wręcz pod biały taki jak miał wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thedangerousgame
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. 1.ciemny bląd coś pod szary 2.czarne normalne 3.takie jak cera 4.ciepły (oliwkowe) 5.normalne 6.jasna (zamierzam się opalic) bez rumieńców i piegów 7.w miare szybko na brązowo moje zdjęcie : http://mixer.pl/plik/pokaz/160892/medium/ chciałabym mieć jakos pomysłowo i ładnie pofarbowane włosy :) z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia313
Jestem ciemną blondynką. Zbliża się koniec roku i chciała bym zafarbowac włosy, jednak niewiem na jaki kolor. Kiedys miałam czarne, ale jak dla mnie troche za ciemne. Myślałam o brązowych lub może bląd taki jasniejszy.? Mam piwne oczy. Na zdjęciach można zobaczyc ;] Prosze o pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkoa
POMOZCIE DZIEWCZYNY,PRZECZYTALAM juz wszystkie fora i nie wiem co robić, mam NIEBIESKIE OCZY, PIEGI:(cera raczej jasna , NATURALNY KOLOR TO TAKI BRąZ JASNY a jak bylam mala to bylam blondynką, teraz przefarbowalam sie na blond a chcialabym miec ciemne wlosy ,ciemny braz czy cos takiego a boje sie ,nie wiem czy mi bedzie pasowac ;|pomozcie jak mozecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadusss
Jeżeli nadal tu "pracujesz" to mam prośbę bardzo chcę się na wakacje przefarbować na rudo tylko boję się że przy opalonej cerze nie bedzie kady oddcień pasował Oto moje dane: 1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. 1.Raczej jasny brąz 2.Czarne - normalne 3.taki jak cera 4. ciepły - piwny 5.czerwone 6.lekko brązowa 7.szybko i na brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Be
hej hej :) ja zastanawiam sie nad rozjasnieniem do rudości a konkretnie miedziango koloru... naturalnie mam wlosy kolory sredni brąz ciemno brazowe brwi, normalne (nie są jakieś krzaczaste ;)) kolor powiek taki jak cera; oczy ciemno zielone(taka ciemna oliwka rzeklabym... ;)),z daleka wygladaja na piwne :( usta blado rózowe cera dość jasna teraz, bo zero slonca( jako ze mieszkam w szocji, jakes wielkie upaly mi nie groza... :|), ale szybko sie opalam, na braz, rumience tylko jak sobie rózem domaluje ;), zero piegow niestety wielkie dzieki Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwKa721
Mam jasną cere, szare oczy, ciemne rzęsy i brwi. Naturalnie ciemny blond WŁOSY. Chcialabym sobie przefarbowac na czarny albo brązowy? Który kolor bylby odpowiedniejszy? A moze powinnam sobie zrobic jakis jasny blond (nie bardzo mi sie podoba)....Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latino387
mam ogromna prosbe poradz mi jaki kolor mi pasuje bo juz mam dosc ciagego farboweiania i nie zadowolenia z koloru wlosow a wiec mam naturalny kolor wlosow ciemny blond taki szsarawy ze zlotymi refleksjami teraz mam farbowane na czekoladowy braz oczy mam szaro nebieskie raczej zimne brwi sszare raczej srednio rzadkie kolor ust ciemny roz kolor skory raczej jasny z czerwonymi policzkami opekane naczynka opalam sie szybko na poczatku na rozow ale szybko brazowieje z gory dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta99
Hejka! Moie naturalne włosy są koloru brązowego, a oczy zielono-niebieskie. Mam raczej jasną karnacje jaki kolor mi pasuje? prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-naturalny kolor włosów 2-kolor brwi (jeżeli czarne to tez gęstośc-rzadkie,normalne,gęste) 3-kolor powiek(jaśniejszy czy taki jak cera) 4-kolor oczu (+odcień zimny czy ciepły,jak nie wiesz to opisz dokładniej np.jasne,ciemne z domieszką jakiegos koloru) 5-kolor ust 6-kolor cery(ewentualnie czy masz rumieńce,piegi) 7-dodatkowo jak się opalasz np.szybko,na brązowo. A więc tak : 1.ciemny bląd 2.czarne.normalne 3.kolor powiek taki sam jak cera 4.jasne niebieskie 5.jasny róż 6.kolor cery jaki kolor włosów by mi pasował???????? czekam na odpowiedzź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×