Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość paulencja018
a propos ten programik z doborem koloru wlosow i fryzury fajny heh mozna poeksperymentowac .xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami666
mam jasny blond(brwi także) jasna cera,usta jasne rózowe,rzęsy czarne,oczy jasne niebieskie, jaki mi proponujecie kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wyslalam ci zdjecie na maila. na tym zdjeciu mam jasna karnacje, ale ogolnie jestem troche opalona na twarzy. reszte widac wyraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wyslalam ci zdjecie na maila. na tym zdjeciu mam jasna karnacje, ale ogolnie jestem troche opalona na twarzy. reszte widac wyraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szaninko-wyslalam ci zdjecie na maila. na tym zdj tak padalo swiatlo, ze jestem blada, ale ogolem jestem troche opalona. teraz mam ciemny braz wlosy, a na lato zawsze nakladam sobie fiolet, wisnie itp. co mi radzisz? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia9999
wlosy koloru brazowego, oczy szare, oprawa oczu ciemna....karnacja jasna, wyslalam fotke.... emila_dm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 25 lat.
Mógłby mi ktoś doradzić, bo w końcu od tego farbowania to mi wszystkie włosy wypadną. Otóż obecnie na głowie mam blond taki średni, mój naturalny to ciemny brąz taki mysi i piwno brązowe oczy. Mialam juz na głowie wszystkie kolory, a teraz zastanawiam sie nad mahoniem, potem zaczelabym farbowac odrosty henna i moze wtedy wlosy by mi troche odpoczęły. Jesli ktos mi może odpowiedzieć, komu pasuje mahoń na głowie? Albo wysłałabym zdjęcie żeby ktoś mi doradził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada Maj
Ja chciała bym przefarbowac włosy na miodowy bądź rudy tylko nie wiem czy bedzie pasowac do jasne karnacj(dośc jasna) niebiesko-sarych oczy)mój naturalny to braz nie zbyt ciemny.Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada Maj
Ja chciała bym przefarbowac włosy na miodowy bądź rudy tylko nie wiem czy bedzie pasowac do jasne karnacj(dośc jasna) niebiesko-sarych oczy)mój naturalny to braz nie zbyt ciemny.Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colada.
Czesc szaninka. Szukałam w necie róznych info o farbowaniu włosów i przez przypadek weszłam w Forum. Widze ze swietnie orientujesz sie w sprawach kosmetyki włosów, i mam nadzieje ze mi tez cos poradzisz. Mam jasno zielone oczy,jasno brązowe brwi,różowe usta,cere mam brzoskwiniową(latem bardzo opaloną), a moj kolor włosów trudno mi określić. Dużo osób uwaza ze mam ciemny bląd,ale ja zaliczam ten kolor raczej do brazu.. zawsze chciałam mieć włosy bląd ale nie jestem pewna czy bedą mi pasować. Chciałam też zapytać czy Farbowanie włosów bardzo je zniszczy. Mam 15 lat i za jakies 5 lat nie chciałabym być łysa! Poradz mi Prosze jakiej Farby powinnam używać,jak dbac o pofarbowane włosy i jak często powinnam farbowac odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colada.
Czesc szaninka. Szukałam w necie róznych info o farbowaniu włosów i przez przypadek weszłam w Forum. Widze ze swietnie orientujesz sie w sprawach kosmetyki włosów, i mam nadzieje ze mi tez cos poradzisz. Mam jasno zielone oczy,jasno brązowe brwi,różowe usta,cere mam brzoskwiniową(latem bardzo opaloną), a moj kolor włosów trudno mi określić. Dużo osób uwaza ze mam ciemny bląd,ale ja zaliczam ten kolor raczej do brazu.. zawsze chciałam mieć włosy bląd ale nie jestem pewna czy bedą mi pasować. Chciałam też zapytać czy Farbowanie włosów bardzo je zniszczy. Mam 15 lat i za jakies 5 lat nie chciałabym być łysa! Poradz mi Prosze jakiej Farby powinnam używać,jak dbac o pofarbowane włosy i jak często powinnam farbowac odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collada.
Czesc szaninka. Szukałam w necie róznych info o farbowaniu włosów i przez przypadek weszłam w Forum. Widze ze swietnie orientujesz sie w sprawach kosmetyki włosów, i mam nadzieje ze mi tez cos poradzisz. Mam jasno zielone oczy,jasno brązowe brwi,różowe usta,cere mam brzoskwiniową(latem bardzo opaloną), a moj kolor włosów trudno mi określić. Dużo osób uwaza ze mam ciemny bląd,ale ja zaliczam ten kolor raczej do brazu.. zawsze chciałam mieć włosy bląd ale nie jestem pewna czy bedą mi pasować. Chciałam też zapytać czy Farbowanie włosów bardzo je zniszczy. Poradz mi Prosze jakiej Farby powinnam używać,jak dbac o pofarbowane włosy i jak często powinnam farbowac odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
witam ja tez mam pytanie w sprawie doboru koloru moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond badz tez jasny braz nie potrafie tego dokladnie okreslic oczy mam takie jakby zielone chcialabym sie przefarbowac na rudo, podoba mi sie swietlista miedz z palett tylko zastanawiam sie czy bedzie mi ten kolor pasowal zaznacze jeszcze ze mam dosyc ciemna karnacje z gory dziekuje za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
witam mam pytanie, naszlo mnie zeby przefarbowac sobie wlosy na rudo a bardzo mi ise podoba kolor świetlista mieź z palette, jednak zastanawiam sie czy ten odcien bedize mi pasowal. natyralny kolor moich wlosów to cos miedzy ciemnym blondem a jasnym brazem. oczy mam cos tak jakby zielone i dosc ciemna karnacje, brwi troszke jasnejsze od koloru wlosow. pomocy bo bardzo mi ise ten kolor podoba a boje sie ze nie bedzie mi pasowal z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palcia
mam pytanie jak pokryć brąz jaśniejszym brązem?czy wyjdą rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlusia20
Moje naturalne włosy ciemno-brązowe. Pierwszy raz ufarbowałam je w wieku 16 lat. Teraz mam 20 i od pół roku je rozjaśniam. Jednak od pewnego czasu strasznie mi wypadają. Nie wiem już co robić, bo żadne odżywki i maseczki nie pomagają, a próbowałam wielu... Chciałabym przestań farbować, ale nie wiem jak będę wtedy wyglądać, bo wszyscy mi mówią, że w blond włosach jest mi dużo lepiej, ale muszę zrezygnować z rozjaśniania niestety... Mam bardzo jasną karnację, brązowe oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlusia20
Mam naturalne włosy ciemno-brązowe. Od 4 lat je farbuje. Od pół roku rozjaśniam na blond. Ale bardzo mi wypadają i są zniszczone. Więc muszę przestać rozjaśniać, choć wszyscy mówią, że mi lepiej w blondzie.. Ale niestety, nie chce zostać łysa.. Mam bardzo jasną karnację i brązowe oczy. Co mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulicia
mam kasztanowe wlosy, chce miec ciemniejsze ale nie wiem czy mi bedzie dobrze, chcialabym miec taki kolor jak vanessa hudgens w teledysku say ok, poradzcie, moge zmienic kolor na tak ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0602
witam wszystkich, bardzo prosze o pomoc.mam jasną cerę, niebieskie oczy i skłonność do rumieńców. jaki kolor przy takim typie urody pasuje. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0602
witam wszystkich, bardzo prosze o pomoc.mam jasną cerę, niebieskie oczy i skłonność do rumieńców. jaki kolor przy takim typie urody pasuje. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg060211
witam wszystkich, bardzo prosze o pomoc.mam jasną cerę, niebieskie oczy i skłonność do rumieńców. jaki kolor przy takim typie urody pasuje. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emarii
Kochana Szaninko bardzo prosze o pomoc, mam niebieskie oczy (chłodny niebieski, bardziej chyba stalowoniebieski czy jak ja to okreslam rozwodniony błekit) blizej teczówki czasami zielen wodna, szara otoczka - rzęsy, brwi tez szare, cera ziemista, powieki ciemniejsze i wokół oczu (powieki, cienie pod oczami) tez takie jakby czasem szarawe, czyli bez makijazu nie da rady ;) usta rózowawe, łososiowate, cera zółtawa, czasami rózowawa posrodku twarzy, opalam sie najwolniej na twarzy, ale najszybciej na nosie, czole na raczej brazowo niz czerwono, naturalny kolor włosów szary ale wnioskujac po odrostach znacznie przyciemniały mi przez te lata, farbowałam juz na rózne kolory, choc w jasniejszych zawsze miałam cieplejsza twarz, w ciemniejszych tak blado, ciepłe kolory mnie ocieplaja, ostatnimi czasy gama czerwieni, ale juz sama nie wiem i sie pogubiłam w tych kolorach, przerzuciałam sie na henne, bo mam z natury bardzo słabe włoski, jesli mozesz bede wdzieczna za poradę, z góry bardzo bardzo dziekuję :) usciski emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×