Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość niuniasylwunia
mam czarne włosy farbowane chcem zrobic białe pasemka ale niewiem jak będą wyglądały na moich włosach a chcem ładnie wyglądać bo we wrześniu mam wesele prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti306
Hej wszystkim:) Jestem brunetka mam brazowe dlugie włosy oczy piwno-zielone,ciemna karnacje:)jaki kolor wlosow najbardziej by mi pasował? tu jest moje zdjecie www.doti306.fotka.pl Prosze o rade i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti306
jeszce raz pisze adres do mojego zdj bo wyzej troche sie pomyliłam o to ON www.doti306.fotka.pl PROSZE O RADE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiestetyNieWiemCoByłoDalej.
Ja farbuje włosy na czarno,ale zastanawiam się,czy będzie mi pasowało jeśli od dołu pofarbuje je na bląd. Mam zielono brązowe oczy ,z ciemnozieloną obwódką,makijaż zawsze czarny,eleyner,tusz,kredka,czasem jakiś srebrny cień. Skóre mam w kolorze pudru hmm chyba 4 bo używam 5 i jest ciemniejszy... Czy takie zestawienie będzie mi pasowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monciaaa16
cześć .... mam zamiar farbić włosy i chciałabym sie poradzić w jakim kolorze bedzie mi do twrzy... najlepiej gdybyś podała mi swojego e-maila... tam bym ci wtedy wysłała swoje zdjęcie i poradziłabyś mi..... bardzo prosze cie o odp...-;-DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzaczeqq
zastanawiam sie nad kolorem dla siebie, jeszcze nigdy nie farbowałam wlosów, mysle o szmponie(jakiej firmy i kolor): mam 18 lat, oczy takie zielono-niebieskie, cere przeciatną, moze troszke ciemną. mało widoczne rumience, brwi ciemne, usta niezbyt duze, a najlepiej wysyłam zdjęcie na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness77
Witam. Chciałabym iść do fryzjera i zrobić sobie balejaż, ale się boję. Całe życie farbowałam sobie włosy szamponem bordo z palety. 2 lata temu poszłam do fryzjera i zrobił mi pasemka w kolorze wiśni. Po miesiącu pasemka zaczęły schodzić i kolor był prawie rudy- byłam zdziwiona, bo nikt mi o tym nie powiedział. Teraz chce iść sobie zrobić balejaż ale nie wiem czy nie będzie tak samo jak z tamtym. Dlatego mam pytanie do fachowca. Jestem ciemną szatynką o ciemnej oprawie oczu o jasnej karnacji jednym słowem zima. Mam rzadkie włosy i chciałabym zrobić sobie balejaż ale zastanawiam sie nad ich kolorem. Myślałam o miedzi, jakiś jasny blond może9 by optycznie było ich troszkę więcej) i inny jeszcze ale nie wiem jaki. Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 16
Chciałabym zmienić naturalny kolor włosów na inny. Jestem teraz szatynką, mam zielone oczy i mam rumieńce. Mam dość wydatny nos i średniej wielkości usta. Jaki kolor by mi mógł pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobusio
J tez prosze o pomoc Oczy zielone Karnacja: raczej ciemna Obecne wlosy to ciemny brąz... Rzęsy raczej skromne... Wlosy obecnie krótkie, ale czesto zapuszczam się w nieco dłuższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bobusio
Myślę że najlepszym rozwiązaniem była by granatowa czerń, z taką cerą i oczami, kolor pasowałby jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smilla
Mam popielaty blond (ale nie taki szarawy, raczej o jeden - dwa tony jaśniejszy), niebieskie oczy (zimny niebieski), dość jasną skórę (trudno mi się opalić) i na twarzy gdzieniegdzie prześwitują mi naczynka, no i oczywiście cienka skórę pod oczami (sine podkówki). Piegów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwazdka
oczy brązowe, kolor włosów ciemny blond, długośc średnia , usta średnie , brwi i rzęsy mocno czarne ... nie wiem jaki kolor włosów najbardziej by do mnie pasował ... doradz mi coś prosze ... a jeśli możesz to odp wyśli na moj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobusio
Dziekuje za rade :) Choc pierwszy raz slysze o takim kolorze to sprawdze....facet rozroznia tylko podstaw...bialy, czarny, czerwony, a jakies odcieie kombinacje:D A do dluzszych wlosow ta czern rowniez bedzie pasowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleluja
Witam! Mam jasnorozowe usta, oczy niebieskie, podkreslam na czarno dugie rzesy, brwi przyciemniam-grafitowa henna, cera naturalna, dosyc ciemna jak na blondynke. Od dwoch lat robie jasne pasemka, ale pasemka jak to pasemka im wiecej wizyt w salonie po odrosty kolor sie zlał, odrosty sa juz bardziej widoczne, na poczatku wystarczylo mi malowac wlosy raz na 5-6 miesiecy (centralnie , bo odrost wygladal naturalnie), teraz jest to ok 3 miesiace. Kondycja nie jest zla. Sa one rownej dlugosci, 3 lata je \\\"rownalam\\\" po dosyc mocnym cieniowaniu, ktore im nie sluzylo i juz sa idealnie takie jak chce, siegaja mi mocno za ramiona. Ale jednak chcialabym cos zmienic. Jakis balejaz? Ale delikatny. Ciemniejszy blond i jany braz? Napewno ich nie zetne, bo mocno o nie walczylam fizycznie i psychicznie (odstapienie od suszarki czy prostownicy). Bede wdzieczna za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta.
wita, potrzebuję porady. Mam jasna cerę( łatwo sie opalam), brwi i rzęsy bardzo ciemne.powieki i oprawa oczu w kolorze cery.Oczy zielono-piwne. Naturalny kolor włosów to ciemny blond( taki mysi), ale cały czas farbuje je na brązowy kolor. jednak chciałbym coś zmienić. Jaki kolor byś mi zaproponowała? myślałam o blondzie co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta.
aha, zapomniałam o ustach-są różowe a włos mam bardzo dłudie falowane, ale je często prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaa
Mam pytanie . Więc tak zafarbowałam sobie włosy pare miesięcy temu ii wyszły mi prawie czarne ;/ Teraz kolor już prawie zszedł i chciałabym sobie zrobić balejaż np blond + jasny brąz jeszcze się zastanawiam nad tym drugim kolorem,ale mam problem nie wiem czy mi wyjdzie ten balejaż. Albo pasemka blond,kiedyś miałam ale to na swoich naturalnych miałam robione wyglądało super i cos mnie podkusiło i zafarbowałam na ciemny . I czy jest szansa na to żeby mi wyszedł tez balejaż lub pasemka?? proszę bardzo o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka18
witam,chcialabym wiedziec jaki kolor moze mi pasowac jestem brunetka,własciwie teraz mam kolor włosow jakis brąz,oczy piwne brwi czarne,rumieńce czasami mam opalam sie bardzo szybko i na brązowo wlasciwie z natury mam ciemna karnacje po mamie,prosze o dorade jaki kolor moge włosow sobie zrobic?czekam na szybki odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość es flores
jaki zbawienny topic! :) otóż ja jestem szatynką, mam szaro-niebieskie oczy i bardzo jasną karnację. brwi dość obfite, ciemne. usta - w sam raz; jasna malina. jaki kolor włosów może Pani mi zasugerowac? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola_8686
mam dosyć jasną cerę, niebieskie oczy, czarne rzęsy i brwi, mój kolor naturalny włosów- średni blond. Mam szczupłą twarz i trochę za długi nos. Jaki kolor wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokeia
Spadłaś mi z nieba (oczywiście, jeśli zechcesz mi pomóc;) Od kilku tygodni szukam odpowiedniego koloru włosów dla siebie ale obawiam się, że nie potrafię samej sobie doradzic. Wprawdzie jestem teraz w trakcie kuracji aknenorminem (trądzik) więc nie mogę rozjaśniać włosów i mam ochotę na intensywny brąz ale jeżeli zaproponujesz mi pozostanie przy jakims odcieniu blondu, to... moze wroce do niego za kilka miesiecy po odstawieniu lekow. A więc: 1. cera - mam bladą skórę (kiedyś z trądzikiem, teraz już nie :) ale stosuje samoopalacze, podkłady i pudry, które troszkę mnie ocieplają. W sumie zależy od dnia czasem wygląda na ciepłą, częsiej alabastrową o różowym zabarwieniu 2. oczy niebieskie z ogromnymi źrenicami 3. oprawa oczu czarna naturalnie, brwi delikatnie regulowane ale wyraźne(oczy mocno podkrążone, powieki w kolorze skóry z kilkoma pajączkami) 4. Włlosy naturalne mysi blond (farbowane na zimny blond - baleyage) 5. usta bardzo duże (przez co bardzo widoczne) blado różowe, od kiedy biorę leki - pomarańczowe Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malach
hej, chciałabym zmienić kolor włosów, ale jeszcze nie zdecydowałam na jaki. Mam jasne zielono-żółte oczy, włosy ciemny blond, jasne usta i ciemne brwi. Jaki kolor włosów najbardziej by mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeczka fryzjereczka
moim zdaniem do ciemnych brwi pasuja raczej ciemne włosy chociaz zalezy jak kto lubi bo ja np mam ciemne brwi i blond wlosy bo lubie kontrasty mam tez ciemna karnacje i ciemno zielone oczy zastanawialamm sie nad przefarbowaniem wlosow na czarne bo rozjasniacz strasznie mi je niszczy naturalny mam ciemny blond i w sumie nie wiem co robic;/ a czas najwyzszy sie zdecydowac bo juz powoli robia mi sie nieciekawe odrosty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam proooooblem
Witam ja równiez nie wiem jaki kolor mi pasuje. mam ostre rysy, brwi ciemne i jasna chyba:D oprawe ocz, blada cera. Wygladam ostrzej w makijażu i chciałabym złagodnic moje oestre rysy i nie wiem czy to dobra decyzja. chciałabym midowoe refleksy badź kakowe i miodowe na moich włosach. tutaj moja fotka(włosy maja tendencje do kręcenie ale takto są z natury proste): tutaj moja fotka: http://www.speedyshare.com/787277188.html Prosze o pomoc poniewaz jutro mam zamiar wybrac się do fryzjera... Pozdriawam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaqwer
Witaj, latem chce sobie pofarbowac wloski. Nie wiem jaki kolor bedzie dla mnie odpowiedni, zapewne blond ale jaki odcień :PP Moj naturalny kolor to ciemny blond, latem niestety rudzieje przez słonko . Oczy mam niebieskie, usta nie zbyt duze ani pełne kolorek ich taki rozowy nie za blady nie zbyt czerwony, brwi mam jaśniuteńskie prawie wogle ich nie widać musze malowac henno. Cere mam jasną zazwyczaj opalam sie na czerwono :(( pomóz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanna022
jestem dziewczyna o typie uody lata, jasna karnacja naturalne wlosy jasny szary blond, oczy niebieskie, przez kilka lat mialam baljaz zloty blond i platynowy blond- dobrze sie w nim czulam, okolo pol roku temu pofarbowalam sie na jasny blond i nie najlepeij mi w tym kolorze wlosy te sa zbyt jasne a do baleza nie moge wrocic bo fryzjerka powiedziala ze na tak jasnych wlosach tez zloty bond sie nie przyjmie, jaki odcien ciemniejszego blondu bedzie dla mnie dobry cieply ajkis miodowy czy raczej chlody??? z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaar
Za mną też chodzi ten dylemat... jak się upiększyć... i widzę znalazłam pomoc i bardzo o nią proszę :) *naturalny kolor włosów: średni blond... taki nijaki *ostatnie farbowanie na kolor mój naturalny po lecie zrobił się złoty blond *oczy niebieskie *karnacja jasna z cerą naczynkową, zaróżowioną *brwi koloru średniego, także średniogęste *powieki takie jak reszta cery *usta różowe *opalam się szybko ale zawsze na czerwono więc słońca unikam :) Czekam z niecierpliwością na pomysły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka22221
witam chcialabym sie dowiedziec jakiego koloru cieni do oczu urzywac jesli mam bardzo niebieskie oczy blad wlosy i sniada cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o rade
Obecnie mam jasno blond wlosy i bardzo chcialabym zmienic kolor na jakis ciemniejszy. Mam niebieskie oczy jasne brwi i karnacje ani nie zbyt jasna ani nie zbyt ciemna, raczej wpadajaca w rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×