Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość Do was pustaków
Przefarbujcie się wszystkie na blond jak czytać nie umiecie! założycielka tu nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia85
A czy my sie zwracamy bezposrednio do załozycielki, ona nie pisze juz od dłuzszego czasu!! a mimo to post jest nadal aktualny, a jesli tak bardzo przeszkadza Ci ze tu piszemy to sie nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neubauer
hej:) chcialabym prosic o rade w wyborze koloru wlosów. Moj kolor włosów to jasny bląd. Rozjasniam je rowniez rozjasniaczem, ale ten kolor mi sie juz znudzil .. chcilabym sprubowac co innego :) mam niebieskie oczy, jasna oprawe oczu i jasna, mozna nawet powiedziec porcelanowa cere :) nie wiem jaki kolor wybrac chcialabm cos z brazu ale boje sie ze bd zle wygladala.. prosze o porade i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia0101
mam brązowe wosły, niebieskie oczy, chodze na solarium, mma mciemne brwi, i chciala bym sobie zrobic balejaz brąc... tylko ze nie wiem czy bedzie mi pasował... warto zaryzykowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahhaaa
Jo warto... zawsze warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabona
a ja mam kolor włosów naturalny blon ale są po farbowaniu na czarne.oczy mam niebieskie brwi dość ciemne a cere lekko opalona.chciałabym zostac przy włsach ciemnych ale nie czarnych...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera
Hej, szukam koloru farby- ma być naturalny średni blond taki miodowy-złoty, zielonkawy-taki odcień ma prawdziwy naturalny blond, teraz mam jasne włosy rozjaśnione, czy wiecie jakiej firmy i o jakiego koloru szukam? dzieki z góry.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera
Aha, szukam jeszcze -zainspirowana fotką- takiej możliwości kolorystycznej- laska miała jasny brąz z poświatą różu- jak to osiągnąć-mieszać farby, czy jest różowa farba? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaa
chciałabym sobie przefarbować włosy na aksamitny brąz szampnonetką, dzisiaj sobie ją kupiłam. ale jest jeden problem - mam jasne oczy. - niebieskie. nie wiem czy to będzie pasowało.. proszę doradź jak najszybciej! dziękuję z góryy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOPROSZE
MAM JASNA CERE I NIEBIESKIE OCZY.jAKI KOLOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOPROSZE
MAM JASNA CERE I NIEBIESKIE OCZY.jAKI KOLOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśś
cerę mam średni9ą, nie za jasną ale też nie bardzo ciemną. Zawsze farbowałam się na blond ale teraz zmieniłam kolor na jasny brąz (wyszedł rudy). Mam ochote przefarbować się na mrożny kasztan z L'Oreala ale nie wiem czy bedzie mi dobrze w tym kolorze jak myślicie?? dodam że mam niebieskie oczy:) porosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Włosy ciemne (farbowane) mam aktualnie, naturalne średni brąz-blond. Brwi-ciemne, oczy zielonawe, cera (latem) opalona mocno, a zimną nie za bardzo, ale nie jestem trupio blada ;) Usta różowano-czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukia
ja mam czarne oczy, jasną cerę, ciemne usta, ciemnobrązowe brwi - jaki kolor wybrałabyś dla mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukia
gośśśś!! Odradzam ten kolor, bo wychodzi trochę sztuczny. Ma jakiś miedziany połysk, później trudno się rudych refleksów =/ ja popełniłam ten błąd i zasugerowałam się nazwą 'mroźny' i potem ciężko było mi wrócić do chłodnego brązu. Jeśli planujesz stale farbować, polecam L'oreal Recital Preferemce, lub Excelence Creme. Jeśli na próbę, to użyj Garniera Nutrisse - mimo, że to farba, to i u mnie i moich koleżanek po 2 tyg. schodzi do naturalnego =/ ( a mam naturalny ciemny blond, farbowałam ciemnym szatynem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z natury jestem szatynką z niebieskimi oczami,mam ciemne brwi i jasną-bladą cerę,do tej pory robiłam pasemka jasne z brązowymi,ale już znudziły mi się może ktoś mi doradzi jaki kolor by mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacilla
Proszę również o poradę. 1- kolor brwi - średni brąz (nie ciemny), brwi dość gęste naturalnie 2- kolor powiek - taki jak cera a wg mnie jaśniejsze od cery 3- kolor ust - czerwony - czasem intensywny czasem matowa czerwień 4- mam bladą cerę i opalam się na raczka, który po dłuższym czasie zmienia się na jasny oliwkowy Mój naturalny kolor włosów do popielaty średni blond. Oczy mam wyraźne i brązowe. Farbuję się na czarno i wyglądam nieźle w czerni, choć trochę demonicznie. Kiedyś stylistka powiedziała mi, że mam urodę typowo letnią i nie pasują mi ciepłe kolory. Rzeczywiście dobrze czuję się w pastelach ale przez to, że farbuję włosy na czerń, muszę się bardziej akcentować i chyba przeciążam swoją naturalną urodę. Ewentualnie ciemne brązowe oczy podkreślam. Proszę o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpik P
Hej...ja mam taki problem...bo byłam głupia,ze tak nie skromnie powiem i włosy ciemno brązowe rozjasniiłam do jasnego blondu.(jakby zolty) teraz bardzo teo zaluje bo juz minelo 6 miesiecy i mam odrosty...i chyba lepiej by mi pasował braz roszke jasniejszy niz mam...ale moze cos doradzicie....Mam duze piwne=brazowe oczka...srednio ciemne usta...ceretaka nie za ciemna nie za jasną...łatwo sie opala i oprawa wokol oczu taka sobie....czyli nie cuiemna ani nie jasna....i czy wogole powinnam sie farbnąc czy co....błagam prosze o rade.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta eda ed
hej, czy ten topic jeszcze zyje? chcialabym pofarbowac/poszamponetkowac:D moj natyrlany kolor wlosow to braz, ciekzo okreslic czy jansy czy ciemniejsyz, bo raz jes dla mnie jasny a zaraz ciemny:O ale do czerni duzo mu brakuje.moze po prostu napisze, ze jestem szatynka. jako dziecko bylam blondynka, pozniej mi sciemnial, mam brazowe oczy, opalam sie na cieply braz, mam duzo pieprzykow, bez slonca jestem blada, az tak niezdrowo blada.oprawe oczu mam ciemniejsza niz same wlosy. mam nadzieje, ze ten opis, pomoze jakos okreslic jaki kolor pasuje do mnie:). prosze bardzo o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta eda ed
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka88
Dziewczyny pomózcie jestem jasna blondynka mam jasna oprawe oczu ale codziennie uzywam kredki lub barwie henna zeby brwi były grafitowe zeby twarz miała jakis wyraz usta mam rózowawe. Marzy mi sie kolor w odcieniach brazu jakis kasztan czy czekolada. Czy to w ogóle bedzie pasowac? troche sie boje jak to bedzie z odrostami .Dodam ze mam ciemno niebieskie oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo4
czesc mam ciemno szare wlosy farbuje sie na blond ale juz mam dosc:))piwne oczy i czerwienie sie bardzo prosze napisz co mi pasuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGaN199999999999999
Mam pytanko :D Czy mogę sobie pofarbować włosy szamponetką na kolor czarny? Mam oczy zielone podchodzące pod szary i jestem brunetką Czy będę ładnie wyglądać w tym kolorze włosów?? czy będzie widać ze są nienaturalne?? a i można powiedzieć że opalam się na kolor takiej brzoskinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGaN199999999999999
widze ze nikt mi nie chce pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePoMna
Witam. Mam ciemno brązowe włosy i oczy, jasną karnacje z często występującym rumiencem. Moje pierwsze starcie ze sloncem konczy sie wyjsicem piegow jednak potem wystepuje piekna zlota opalenizna. Czy mogę miec blond włosy jak np Pani Teron??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalstreet
Mam ciemne wlosy, oczy ( kolor morski, chociaz nie wiem jak mam go okreslic bo niekiedy to zielony a niekiedy niebieski), czarne brwi i jasna cere( nie jest alabastrowa ale nie jest tez ciemna) i chcialabym sie dowiedziec czy moglabym zafarbic sobie wlosy na blond?? czy pasowalby mi taki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukia
MeGaN199999999999999 moim zdaniem przy szarych oczach, kolor czarny wygląda bosko... ale niestety, większość czarnych farb/szamponetek wygląda nienaturalnie, więc nigdy nie wybieraj typowego czarnego koloru. Lepiej kupić najciemniejszy z dostępnych brązów, wtedy uzyskujemy efekt naturalnej czerni ( przetestowałam na sobie i gdybym miała coś doradzić - L'oreal Excelence Creme, Ciemny Brąz ) pzdr. Kalstreet nie rób tego....nic nie wygląda tak pięknie jak ciemne oczy i b. ciemne włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia86
hmm a co mnie byś radziła? oczy niebieskie,ciemna oprawa oczu, szatynka, delikatnie opalona(ale naprawde delikatnie), wlosy za ramiona, troche pocieniowane, grzywka prosta. ja myslalam zeby sobie jakis brazik ladny zrobic, bo chce jakiejs zmiany, chce ozywic kolor. albo moze jakis balayage z brazow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukia
to chyba nie ja miałam doradzać, no ale...^^ emcia86, ja myślę, że jakiś ciemny czekoladowy brązik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna06
witam !! Mam problem, chcę zmienić sobie kolor włosów, ale nie wiem jaki bedzie mi pasował. Jestem blondynką, mam zielone oczy, bezowo-rozowa karnacie [szybko sie opalam] i mam dość ciemna oprawe uczu [brwi, rzesy] jaki kolor byście mi doradzili : > z gory dziekuje za odp. ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×