Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Witam. Mam czarne, wyraźne brwi, dość ciemną karnację, twarz prostokątną i włosy bardzo cienkie, ciemny blond (naturalny kolor), do łopatek. Bardzo bym chciała coś zmienić. Myślałam o blondzie (może jakiś ładny balejage). Ale czy to pasuje do tak ciemnych brwi? nie będę wyglądać komicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam czarne, wyraźne brwi, dość ciemną karnację, twarz prostokątną i włosy bardzo cienkie, ciemny blond (naturalny kolor), do łopatek. Bardzo bym chciała coś zmienić. Myślałam o blondzie (może jakiś ładny balejage). Ale czy to pasuje do tak ciemnych brwi? nie będę wyglądać komicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalla
Witam, Mam ciemną karnację, długie ciemne rzęsy, ciemne, wyraźnie zarysowane brwi. Mój naturalny kolor włosów to taka niby czekoladka, ale bardzo mam ochotę na zmianę. Myślę nad pofarbowaniem się tak jak na tym zdjęciu Olsenki http://gaygamer.net/images/olsen-twins-large-gotmilk-1.jpg myślisz, że to dobry pomysł? Trochę boję się takiej odmiany, ale myślę, że może takie pozostawienie ciemnych włosów od spodu i lekkich powiedzmy ciemnych "odrostów" może ładnie wyglądać. Proszę pomóż mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalla
Witam, Mam ciemną karnację, długie ciemne rzęsy, ciemne, wyraźnie zarysowane brwi, oczy zielono brązowe, z przewagą zieleni :) Mój naturalny kolor włosów to taka niby czekoladka, ale bardzo mam ochotę na zmianę. Myślę nad pofarbowaniem się tak jak na tym zdjęciu Olsenki http://gaygamer.net/images/olsen-twins-large-gotmilk-1.jpg myślisz, że to dobry pomysł? Trochę boję się takiej odmiany, ale myślę, że może takie pozostawienie ciemnych włosów od spodu i lekkich powiedzmy ciemnych "odrostów" może ładnie wyglądać. Proszę pomóż mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_mourn
Hej! :) Mam do Was pytanie, czy jeśli mam bladą cerę, ale uzywam ciemniejszego pudru to czy mogę zafarbować sie na kolor brązowy? Moim naturalnym kolorem jest blond, ale z dnia na dzień same ciemnieją. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_mourn
i zapomniałam dodać ze brwi i rzęsy tez mam ciemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
Hej;d mam bardzo jasna cere i bardzo jasnne blond wlosy (farbowane) chialabym sie przefarbowac na szatynke ;) mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasnny szatyn opal ale nei wiem czy bedzie mi pasowa;l....jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
Hej;d mam bardzo jasna cere i bardzo jasnne blond wlosy (farbowane) chialabym sie przefarbowac na szatynke ;) mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasnny szatyn opal ale nei wiem czy bedzie mi pasowa;l....jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
hej;) mam bardzo jasna cere i bardzo jasne blond wlosy(farbowane) i chialabym sie zafarbowac a szatynke . mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasny szatyn opal ale nie wiem czy mi bedzie pasowal...jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
hej;) mam bardzo jasna cere i bardzo jasne blond wlosy(farbowane) i chialabym sie zafarbowac a szatynke . mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasny szatyn opal ale nie wiem czy mi bedzie pasowal...jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
hej;) mam bardzo jasna cere i bardzo jasne blond wlosy(farbowane) i chialabym sie zafarbowac a szatynke . mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasny szatyn opal ale nie wiem czy mi bedzie pasowal...jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia101
hej;) mam bardzo jasna cere i bardzo jasne blond wlosy(farbowane) i chialabym sie zafarbowac a szatynke . mysle o kolorze z palety garnier 100% color jasny szatyn opal ale nie wiem czy mi bedzie pasowal...jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2407
Ostatnio pomalowałam włosy średnim blondem (mój wcześniejszy kolor to słoneczny blond)niestety kolor zmył sie i w rezultacie mam okropny kolor wpadający w rudy :( nie chciałabym żeby kolejne pomalowanie włosów okazało sie niewypałem a kosmetyczka powiedziała mi że powinnam pomalować sobie włosy popielatym blondem albo popielatym brązem.Czy pokryłoby mi to od razu mój terażniejszy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkolaaaa
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkolaaaa
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka975
Witam. Z ciekawości spytam się Ciebie również, jaki mi kolorek farb najbardziej by pasował. Mam niebieskie oczy, jasną cerę z różowymi przebarwieniami. Włosy, rzęsy i brwi są w kolorze ciemnego blondu, taki typowo mysi kolor. Oprawa oczu nie jest typowo ciemna, ale też nie całkiem jasna.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamejka
Proszę o poradę:) mam dość duże zielone oczy,jasną oprawę oczu,usta dość wąskie,ale dolna warga pełniejsza,cerę mam raczej ciepłą,mam długie,jasne brązowe włosy,myślę o zmianie koloru włosów,ale chciałabym zachować naturalny efekt, jaki kolor będzie dla mnie najodpowiedniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa1122
hej:) chcialabym w sobie cos zmienic.Mysle nad kolorem włosow.Naturalny kolor moich wlosow to brąz.Latem od słonca mam czasem blond pasemka.Brwi i rzesy sa ciemneCere mam jasna choc czesto mam rumience i dosc szybko sie opalam, a oczy ciemno zielone a czasami wrecz brazowe.Jaki kolor bylby dla mnei najodpowiedniejszy? marzy mi sie cos w odcieniu blondu ale jesli nie bylby to odpowiedni kolor dla mnie to poslucham rady eksperta;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Błagam o pomoc! Mam zielone oczy, jasna karnacje lekko rózową, a moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. W jakim kolorze bede dobrze wyglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Błagam o pomoc! Mam zielone oczy, jasna karnacje lekko rózową, a moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. W jakim kolorze bede dobrze wyglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Błagam o pomoc! Mam zielone oczy, jasna karnacje lekko rózową, a moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. W jakim kolorze bede dobrze wyglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle nad tym by zafarbowac
wlosy. Mam 31 lat, nigdy tego nie robilam. Ale coraz wiecej siwizny, wiec wypadaloby. Dotad troche farmowalam z przodu (takie pasemko - najbardziej siwe ;) ) dobieralam kolor podobny do moich naturalnych. Ale jakbym cale zafarboawala to juz bym nie musiala az tak sie przejmowac ;) Mam zielone oczy (ziemne zielone, trzeba sie mocno przyjrzec zeby kolor zobaczyc - taki blizej nieokreslony, nijaki), bardzo jasna cere z tendencja do swinki pigi :P Usta taki sredni kolor, zredni rozmiar :P W ogole wszystko mam nijakie. Brwi dosc geste - krzaczaste i ciemne - ciemniejsze niz wlosy. Moj naturalny kolor to jasny braz. Myslalam o czyms podobnym - miedziany kolor moze. Nie podobaja mi sie zadne wpadajace w rude i nie chcialabym ciemnego koloru. Co byscie poradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie ja widze
no to teraz ja:bardzo blada skora ktora sie nie opala jasnoniebieskie oczy, naturalny kolor wlosow to ciemny blond z odcieniem rudego. jaki kolor pasuje? tylko nie rudy i jasny blond prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle nad tym by zafarbowac
wlosy. Mam 31 lat, nigdy tego nie robilam. Ale coraz wiecej siwizny, wiec wypadaloby. Dotad troche farmowalam z przodu (takie pasemko - najbardziej siwe ;) ) dobieralam kolor podobny do moich naturalnych. Ale jakbym cale zafarboawala to juz bym nie musiala az tak sie przejmowac ;) Mam zielone oczy (ziemne zielone, trzeba sie mocno przyjrzec zeby kolor zobaczyc - taki blizej nieokreslony, nijaki), bardzo jasna cere z tendencja do swinki pigi :P Usta taki sredni kolor, zredni rozmiar :P W ogole wszystko mam nijakie. Brwi dosc geste - krzaczaste i ciemne - ciemniejsze niz wlosy. Moj naturalny kolor to jasny braz. Myslalam o czyms podobnym - miedziany kolor moze. Nie podobaja mi sie zadne wpadajace w rude i nie chcialabym ciemnego koloru. Co byscie poradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie ja widze
no to teraz ja:bardzo blada skora ktora sie nie opala jasnoniebieskie oczy, naturalny kolor wlosow to ciemny blond z odcieniem rudego. jaki kolor pasuje? tylko nie rudy i jasny blond prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Witam i błagam o pomoc... mam zielone oczy, bardzo jasna karnacje lekko rózową, moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. Jaki kolor farby mam wybrac zeby dobrze wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Witam i błagam o pomoc... mam zielone oczy, bardzo jasna karnacje lekko rózową, moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. Jaki kolor farby mam wybrac zeby dobrze wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Witam i błagam o pomoc... mam zielone oczy, bardzo jasna karnacje lekko rózową, moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. Jaki kolor farby mam wybrac zeby dobrze wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati20
Witam i błagam o pomoc... mam zielone oczy, bardzo jasna karnacje lekko rózową, moj naturalny kolor włosów to jasny szatyn. Jaki kolor farby mam wybrac zeby dobrze wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×