Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość jogusia
Puk! Puk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
chyba nie ma nikogo............ taka cisza........ ale wejdę i sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
czesc! miło że ktos odpukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
lekka nuda mnie dopadła i postanowiłam tu wdepnąc na chwilkę, gdyż rozmowa tu często się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Jeśli świat może Ci się wydać piękniejszym, tylko dlatego, że uwielbiam Koftę, to.... to znaczy, że naprawdę jesteś dziś szczęsliwa... :D Gratuluję rowerowych osiagnięć, mogę się tylko domyslać, jaką miałaś frajdę podczas takiej niestandardowej edukacji. A co do uśmiechających się na ulicy ludzi... bardzo lubię takie sytuacje, bo woadomo, cieplej się człowiekowi robi na sercu. Wiesz, ja jestem stuknięty i często doświadczam takich jazd typu: czytam książkę w autobusie i wybucham śmiechem, przypomni mi się coś wesołego i się śmieje... generalnie, to porażka, ludzie nie wiedzą jak sie zachować.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Ona - W koncu to twoj topic, wiec miłoże witasz nowo przybyłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Psycho_ Oscar Wilde powiedział,że w "życiu chodzi o to, by byc trochę niemożliwym" :) Myślę,że to prawda. Trzeba sie śmiać jak mamy na to ochotę, skakac i radowac sie niezależnie od tego co inni o nas myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zachęcam do rozmowy, ale sama uciekam ...jestem padnięta...wybaczcie..... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
niestety musze juz uciekac. Wielka szkoda,gdyz porozmawiałabym sobie tu z Wami....... :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo
A ze mna nikt nie chce pogadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć J.Lo, co u Ciebie słychać? jogusia, dzięki za Wilda, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja tego nie rozumiem - dlaczego kazdy, kto smieje sie do siebie na ulicy, traktowany jest jak wariat? I pomysl chwile, a moze znajdziesz jeszcze inny powod, dla ktorego swiat wydal mi sie piekniejszy tylko dlatego, ze uwielbiasz Kofte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Ludzie nie są przygotowanie na spontaniczność. To, że wybuchnę śmiechem w autobusie, nie jest przeze mnie planowane, nie zdaję sobie z tego sprawy... dopiero jak rozejrzę się wokoło, a ludzie udają, ze mnie nie widzą... wtedy rozumiem, że coś jest nie tak... Lubi Koftę... czyżby był mniej stukniety, niż sprawia pozory... Nieee... on jednak jest stuknięty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, od paru dni nie przekrecil moich slow, czyzby jednak nie byl irytujacy? Nieee... on znowu udaje, ze mnie nie rozumie, a wiec jednak jest irytujacy :P Dobranoc, Moje Irytujace Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Uciekam, bo padam na nos... Kolorowych snów Słoneczko, śpij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! jogusia, zapraszam do rozmów z nami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85
witam, mam prośbę gorącą, czy mógłby mnie ktoś zaprosić do GRONO.NET? jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza, poproszę o zaproszenie na mój e-mail: ania_85_wawa@o2.pl z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu dzisiaj ktoś? Siedzę sama i nie mam z kim porozmawiać.Pewnie wszyscy się gdzieś bawicie, a ja...echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniłam dobry uczynek.Założyłam dziś topick, poznali się na nim chłopak z dziewczyną...widzę , że znajomość się rozwija i bardzo mnie to cieszy...ja się wycofałam...ludzie nie powinni być sami, nawet jeżeli jest to ich wybór...czasem jest dobrze, a czasem...chyba sami wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie umiem już z nikim rozmawiać i to da się wyczuć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z Tobą..
jest? kiedy jestem sama i jest mi źle, nie porozmawiasz ze mną...a jak z kimś rozmawiam i ten ktoś chce być w jakiś sposób Tobą(choć wiem, że to nie Ty), a ja z nim rozmawiam...to, sam wiesz najlepiej.... dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Witam Wszystkich! Co słychać, jak mija weekend? Ona****, wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
hejka! Jakos mi dzis smutno, zajrzałam tutaj, ale niestety tutaj też cisza.......... No coż.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć Wszystkim, widzę, że nie za wesoło na naszym topicku... Tinuviel, buziaki! jogusia, mam nadzieję, że dziś jest już lepiej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co się dzieje.... witam Was wszystkich... Psycho , no proszę....jak noga? jogusia, dziś jesteśmy ...jak chcesz porozmawiać, to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć Ona****, miło Cię czytać. Dziękuję noga już całkiem dobrze, szpitalne fantazje powoli odchodzą w zapomnienie.... A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×