Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość JA******
czesc jest tu ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem jest
a czasem nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja jestem...
i nie zamierzam, tak jak wczoraj od wejścia się awanturować, choć dzień nie należał do najbardziej pomyślnych, ale w porównaniu z wczorajszym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć bardzo mnie
to cieszy, mam również nadzieję, że potem też mi się nie dostanie. ;) A swoją drogą , miewasz pomyślne dni? Mam cichą nadzieję, że tak i w końcu o nich usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że miewam...
ostanio może niespecjalnie dużo, ale powiedzmy, że wystarczająco... Należę do tych szczęśliwych ludzi, którzy potrafią, cieszyć się najmniejszą chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
bardzo mnie to cieszy, też należę do tej grupy ludzi i dobrze mi z tym :) Powinno być więcej takich ludzi, wtedy życie byłoby bardziej kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie
choć, nie przesadzajmy z tym moim optymizmem i super radosnym postrzeganiem świata, bo niestety, to nie jest do końca tak... dziś np humor mi dopisuje, ale dzień był marny... miło było porozmawiać, życzę dobrej nocy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu jest
tu cicho i nic się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć to Ty
... pewnie ludzie mają inne zajęcia w sobotni wieczór, może są w dobrych humorach i nie wpadajż, żeby na kogoś wrzasnąć.... ;) ciekawe co sie dzieje z tymi, którzy tworzyli ten topic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście miał
być znak zapytania i nie miało byc literówek..... znowu sorry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co slychac ..ja siedze teraz sama w domciu moj maz baluje na firmowej imprezie a ja siedzem i sie nudze,,,,,ale to nic zakochalam sie i to jest dla mnie najwazniejsze trzymajcie sie ..zycie jest piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć to ja
pewnie masz rację. Widać nikt nie chce na nikogo wrzeszczeć :) Widzę, że tylko my tu jesteśmy. A tak w ogóle , to co tu robisz w sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę tym razem
na nikogo wrzeszczeć... ;) odpisuję na maile, słucham muzyki, nic ciekawego.... a co u Ciebie? nixi, no to powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie chcesz
na nikogo wrzeszczeć, znaczy humor dopisuje. Cieszy mnie to ogromnie. Ja slucham muzyki, tańczę i od czasu do czasu zaglądam tutaj ;) Pewnie nikt dawno na mnie nie nakrzyczał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba Ty
wiesz najlepiej, co z tym wrzeszczeniem... tańczysz? wow... ja spędzam wieczór bardziej statycznie... :) a humor.... nie ma specjalnych powodów do radości i wogóle jest "niefajnie", no ale cóż, trzeba jakoś przetrzymać ten głupi okres, kiedyś musi być lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a rozmowa
ze mną, to nie jest wystarczający powód do radości? ;) no proszę i nadzieja się rozwiała ;) Ktoś kiedyś zaśpiewał "...po nocy nastaje dzień, a po burzy słońce..." Więc jak widzisz musi być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne niech żyją
teksty Budki Suflera... ;) nie no, oczywiście wieczorna pogawędka jest całkiem przyjemna, szczególnie, że się nie drę... najwyraźniej limit na krzyki dziś mam wyczerpany... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszy mnie to niezmiernie
co zaś się tyczy krzyczenia, mam pytanie. Masz coś przeciw autorce? Wnoski z gwałtownej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
odnoszę wrażenie, ze właśnie z Nią rozmawiam... ;) choć pewnie się mylę... po drugie, nie mam nic przeciwko Autorce, bo co mam mieć? gwałtowna (nieuzasadniona) reakcja, miała na celu zwrócenie uwagi również na inne osoby, tworzące ten topick, a raczej na domyślne przyczyny, które spowodowały, że już tu nie zaglądają... a tak wogóle, to wbrew pozorom, nie należę do osób ziejących nienawiścią do kogokolwiek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się składa
że niestety się nie mylisz. Dlatego zapytałam , czy masz coś przeciwko mnie.To po pierwsze, a po drugie wszyscy czytający wiedzieli, że nie byłam sama.Dlatego odebrałam Twoją reakcję jako nichęć do mojej osoby. Nie jest to miłe uczucie, zważywszy na fakt, że chyba nic złego Ci nie uczyniłam.No, ale było minęło. Mam nadzieję, że jak wiesz już kim jestem , to nie będzie przeszkadzało Tobie w rozmowie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że mimo
przebaczenia z Twojej strony, nadal masz do mnie żal... zgodnie z tym, co napisane wyżej, to nie niechęć do Ciebie mną kierowała, tylko fakt kojarzenia topicku z jeszcze innymi osobami. ja tylko dużo krzyczę, ale nienawiści, czy niechęci nie odczuwam, bo to idiotyczne... poza tym rozmawiam z TOBĄ, kimkolwiek jesteś, nie ważne, czy to Ty stworzyłaś ten topick, nieważne, jaki stosunek mają do Ciebie inni, liczy się nasza pogawędka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba właśnie to
chciałam usłyszeć i pewnie wiem dlaczego... dziękuję :) Wybacz , nie będzę już do tego wracać... Co się zaś tyczy dzisiejszej rozmowy...lubisz tańczyć? Ja bardzo, jestem takim niespokojnym duchem, a taniec to wolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za tańcem nie przepadam
choć przyznaję, że lubię obserwować innych, gdy tańczą. nie odczuwam potrzeby poszukiwania wolności, bo samo poszukiwanie jest już dla mnie pewnym ograniczeniem, po prostu jest się wolnym albo nie... zresztą są różne odmiany wolności, uzależnione w dużej mierze od ich postrzegania... ja lubię: lekceważyć konwenanse, utarte praktyki i to mi daje radość i napewno poczucie swego rodzaju wolnosci, ale najbardziej to poczucie zaspokaja jednak rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety muszę konczyć
spokojnej nocy, do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie taniec
jest mowa ciała...poprzez taniec wyrazisz uczucia... Smutek, ból , radość, miłość... Rozmowa jest również chęcią poznania drugiego człowieka, jego pogladów na życie i świat...Myślę, że ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważną rolę w ich życiu odgrywa rozmowa z drugim człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc....
spokojnej nocy i do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam w ten
piękny niedzielny wieczór... :) Słoneczko tak pięknie skłania się ku zachodowi , ptaki śpiewają , delikatny wiatr muska policzki.....chyba się rozmarzyłam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie
cze:) słoneczko zaszło. Puk puk JEST TU KTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć z głośników...
leje się T.Love, roleta zasłonięta, więc słońca nie widać, okno zamknięte, bo trzęsę się z zimna, chyba jakieś choróbsko próbuje się do mnie dobrać... ale humor dopisuje.... coś dalej pusto na tym topicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×