Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Spokojnie Psycho, będą nowe fantazje...;) U mnie ....hmmm...raz lepiej, raz gorzej...ogólnie może być... Miałam doła Ktoś go wyleczył i teraz jest ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
No, to rewelacja! Ja narazie mam dość wszelakich urazów i postanowiłem na siebie uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś nowego...;) Trzymam za Ciebie kciuki, może Ci się uda...ale...;) No wiesz Kolego, ciężki z Ciebie przypadek...;) A jak tam praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Wiem, że mi to już nic nic nie pomoże, ale nie tracę złudnej nadziei... :D W pracy zaczyna się ciężki okres, tak będzie do połowy lipca. No a później wrzesień.... Do końca tygodnia robię sobie mały urlop i jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem odpoczywasz....to dobrze, możesz psychicznie przygotować się do późniejszej ciężkiej pracy.... W takim razie nie myśl o pracy, tylko o prawdziwym relaksie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Witam serdecznie ! Widzę,że cos się zaczyna dziac na topiku:) Fajno....... Psycho, dzięki dziś jestem w dobrej formie psychicznej, mimo iż pogoda jest fatalna Ona - dzięki za zaproszenie do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Jeszcze jak widzę temat odpoczynku i urlopu to morda mi się naprawdę cieszy. Tęsknię za chwilą relaksu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Ja nie myślę o relaksie, ja sie relaksuję! jogusiu, u mnie pogoda fatalna: pada, zimno... ale jestem stukniety i humor mam rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Znowu ciszaaaaa.... Żegnam Panie, idę spać. Kolorowych snów Tinuviel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Zawsze jak mam ochote z Wami porozmawiać muszę się ewakuować od komputera........Wrrrrrrrrrrrrrrr. Ale jutro też bedzie kolejny fascynujący dzień.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Ona****, problem w tym,że niestety w dzisiejszych czasach pracujemy zbyt dużo i długo :( Czasami po prostu brak możliwości na jakis mały urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Ale Psycho masz rację z tym relaksem........ Po prostu relaksujmy się na różne sposoby. Czyż rozmowa nasza to nie przyjemność i relaks? Ja jestem wszystkimi łapkami na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogusia
Dobra wystarczy tego monologu.......... Może w końcu i ja poszłabym do wyrka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jogusia...tak jakoś wychodzi, że nie możemy się spotkać...:) Może dziś będziemy miały więcej szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka zycia cicha
gdzie jest Tinuviel? gdzie jest Psycho? co z Wami? czy moze gadacie juz sobie poza forum? dajcie znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfuvk
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie co się
stało z ludzmi z tego topicku??????????????? Jesteście super, odezwijcie się jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę wszyscy
rozmawiali, a jak zabrakło gospodyni, to rozmowy się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź wyluzuj....
... gospodyni gospodynią, ale nie tylko ona tu pisała.... szkoda, że już nie piszą, bo fajnie się ich czytało, ale może już czasu nie maja, zresztą różnie to bywa... ale i tak pozdrawiam bywalców tego topicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz ale
jak ona przestała pisać , to i reszta też. A wyluzuję bardzo chętnie, Tobie też proponuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok wyluzowuję...
sorry za "napaść", ale oni jeszcze pisali ,jakiś czas po jej zniknięciu... no i szkoda... pozdrawiam i przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz za
co przepraszać, a poza tym zobacz dokładnie. Ostatni podpisany wpis był jej. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy, choć topick nie jest nasz. :) Ja też tu zaglądam i nigdy się nie gniewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po ciężkim dniu
a w dodatku nerwy mam w strzępach i jedynym rozwiazaniem moich problemów, było rozdracie sie na kogoś przypadkowego i to w jakiejś nieistotnej sprawie, dlatego jest mi naprawdę przykro i przepraszam. faktycznie ostatni wpis mógł należeć do gospodyni, ale ja ten topic kojarzę bardziej z innymi osobami i mnie poniosło, wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nic nie
szkodzi. Już poszło w zapomnienie . ;) Ciężkie dni, hmmmm. Któż z nas ich nie miewa? Niestety tego nie da się uniknąć.Pocieszający jest fakt, że można się na mnie wyżyć i to przyniesie ulgę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki rzeczywiście
rewelacyjny sposób, ale przynoszący chwilową i dość dyskusyjną ulgę, a potem to już tylko prawdziwe wyrzuty sumienia, że nie ma się klasy i zdrowego dystansu. to jest dopiero chore: czepiać się kogoś obcego, a do tego jeszcze sympatycznego i kulturalnego, żeby sobie ulżyć... nie masz dziś szczęścia do rozmówcy, mam nadzieję, że może na innych topickach było inaczej, czyt. przyjemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie najprzyjemniej
jest dziś tutaj. Miło jest poznać kogoś takiego jak Ty. Samokrytycyzm w dzisiejszych czasach , to zakrawa na cud. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj było dobranoc
dziś mówię dzień dobry. Z nadzieją , że dzień był dla niektórych pomyślniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×