Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość kakakakakakakak
co zrobić aby namówić do rzucenia palenia kogoś kogo się kocha? moja ciocia umiera po kawałku, a ma dopiero 40 lat. 12 lat temu zaczęło zanikać jej krążenie w naczyniach włosowatych ( palce rąki nóg). miała juz kilkanaście operacji na rozszerzenie naczyń, sztuczne żyły też juz ma. od ponad roku tuła sie po szpitalach, nikt jej nie potrafi pomóc, a ona rozkłada się jak trup. ma paskudne rany. w maju amputowali jej prawą nogę do kolana. dziś sytuacja jest tragiczna- lewa noga na 100% do amputacji, obie ręce może jakimś cudem dałoby się uratować. żadne leki nie przynoszą jej poprawy, bo ONA CIĄGLE PALI PAPIEROSY!!! i nic nie skutkuje- prośby, grożby, łzy jej nastoletnich córek...nawet w imię miłości do swoich dzieci nie potrafi skończyć z nałogiem. a w jej sytuacji każdy kolejny papieros jest dosłownym gwoździem do trumny... czy jest coś takiego jak przymusowe leczenie nałogu nikotynowego? alkoholików sie leczy, moze ktoś coś wie na ten temat? teraz od miesiąca leży w domu pod jakimiś kroplówkami, a do szpitala nie pójdzie bo wie ze tam jej obetną nogę, i być moze ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Witam! Piszę do dziewczyn po tabexie. czy zatrzymała Wam sie miesiaczka po TABEXIE? Dla mnie to problem. Jest ktos taki. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
ahahaahah a ja nie paleeee hahaha ale raaz dla trzy cztery piec szesc siedem razy sobie popale moze hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakegrass
hej wszystkim wytrwałym kupiłem dziś TABEX. Od jutra nie pale. Trzymajcie kciuki. odezwe się. Narafąs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczeska
Mi pomógł tabex nie pale juz 5 miesięcy a paliłam 11 lat. Jest naprawde rewelacyjny. Szkoda zdrowia na palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
hejka nie pale od 5 tyg nie mam jakijs wiekszych kłopotów z niepaleniem oprócz poteznego ucisku na płuca mysle sobie zapale to mi przejdzie hihiihii ale nie pale zaczynałam od sponatanicznego wejscia do apteki i kupienia plastrów na ulicy przykleiłam i no i nie pale hihiihi nie uzywałam ich tak jak powinnam bo kleiłam jak mialam zły dzien w efekcie kleiłam co 2 dzien użyłam 9 plastrówale po 3 plastrach znika nawyk siegania po fajki a siegałam po nie 17 lat hihihiih ogolnie ludziska nie palcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munio_7111
Ponownie witam! Koniec trzeciego miesiąca, nie palę :) Zacząłem uwielbiać słodycze, których kiedyś nie jadłem, efekty widać gołym okiem, w pasie coraz więcej cm :) Zaoszczędziłem już jakieś 450 zł !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
od czterech dni jem tabex i mecze gumy nikorette czego skutkiem jest to ze 3 dzien nie pale (po 8 latach palenia tego gowna) Strasznie ciagnie i gdyby nie tabex to juz dzisiaj wypalilabym z 8 fajek. Masakra. Najsmieszniejsze jest to ze wcale nie mialam zamiaru rzucac bo lubialam palic. tak jakos spomnaticznie to wyszlo. Znajomy kupil mi te tabletki i powiedzial "tylko sprobuj" no i sprobowalam. Boje sie tylko pierwszej imprezy. Piwko bez papierosa?..... niee..... Ale co mi tam . wytrzymalam 3 dni to i wytrzymam wiecej. Moze jakas terapia dodatkowo. Czy ktos slyszal lub poddawal sie biorezonansowi? Mam zamiar sie na to zapisac ale ciekawa jestem na ile to jest skuteczne. Jesli ktos to przeszedl i nie pali to niech sie odezwie i opowie wrazenia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munIO_7111
Do KEKEKEKE Spróbuj nie używać nicorette. Wiem, że one pomagają, ale skoro bierzesz Tabex, który ma zastąpić nikotynę to nie powinnaś chyba jej dostarczać. Jeśli nie dasz już rady to dopiero wtedy weź gumę. W trzakcie kuracji tabexem nie powinno się dostarczać organizmowi nikotyny. A co do piwa - spokojnie, ja 18 lat paliłem a już czwartego dnia bez papierosa wypiłem piwo (nie jedno) i nie ciągnęło :) Życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjoterapeuta
nic nie pomoze w rzuceniu palenia. te wszystkie leki akupunktura i inne pierdoly sa poto by nabic komus kabze. jedynym sposobem jest powiedziec sobie NIE i kropka. SILNA WOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
do munIO_7111 Kurde z tymi nicorette mozesz miec racje, w takim razie postaram sie jechac na samym tabexie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
czy jest tu jakas grupa wsparcia? strasznie meczace tu rzucanie palenia, czlowiek walczy sam ze soba.:/ dlugo tak bedzie jeszcze ciagnelo???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonyjonyzmyslowic
Trzymam kciuki za kazdego kto spróbował odstawic papierosy ,sam paliłem i było cięzko i POLECAM TABEX najtanszy srodek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madnomad
A ja się przestawiłem na palenie fajki:P Nie śmierdzi i miło jest tak wieczorem usiąść w fotelu z książką i popykać waniliowe obłoczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppoi
ja poprostu ktoregos dnia nie kupilam paczki mi w paleniu najbardziej przeszkadzla smrod chialam ladnie pachneic kupowalm peffumy a potem ten dym papierosowy teraz juz mnie nei ciagnie do tego ale jak mnie czasem wezmie ochote przespacerowac sie w sloncu i gdzies usciasc na laweczce i zapalic taka vivke waniliowa ...to... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Jestem z siebie dumna. Wczoraj wieczorem poszlam z kolezanka na piwko do baru. Ona pali i zreszta cala knajpa to ludzie palacy. A ja wzielam sobie soczek babanowy i caly wieczor dlubalam słonecznik :) Wytrzymalam i przyznaje ze mnie nawet tak bardzo nie ciagnelo. Dzis 3 dzien bez papierosa i czuje sie wysmienicie, z dnia na dzien jest coraz latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Tabex to jest to!!!! za pol godzina nastepna tabletka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
czy nikt tutaj juz nie zaglada? ;> wszyscy rzucili nagle palenie i sie nie mecza tylko ja zostalam ?!!!!?!?!?!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALI 20
BARDZO CHCIALA BYM RZUCIC PALENIE ALE BOJE SIE ZE PRZYTYJE MOZE GDYBYM ROBILA TO STOPNIOWO TO BYLOBY LATWIEJ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyje się dlatego że przestaje sie palić, tyje sie dlatego że sie więcej je. Jeżeli nie będziesz podjadać nie utyjesz, a palenie nie da sie rzucic stopniowo, albo palisz albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz...
slucjacie, bardzo duzo o tym czytalam ostatnio i madrale pisza ze bardzo prawdopodobne jest ze sie przytyje...ALE jest to okres przejsciowy bo w momencie jak organizm wydali juz wszystkie toksyny (zw z papierosami) i przyzwyczai sie nieco do sytuacji ze nie dostarcza sie mu juz nikotyny to waga wraca do normy, czyli organizm sam zrzuca nabyte kilogramy wiec nic tylko rzucac rzucac rzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
do amazonka: Dzieki:) dzis 5 dzien bez fajki. Qrde ciezko jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke-> doczytała sie że bierzez tabex i nikoret, radzę Ci, zrezygnuj z nicoret, będzie łatwiej, zobaczysz,. Nikoret zawiera nikotynę a tabex ją wypiera, jeżeli będziesz ciągle dostarczała organizmowi nawet w tak niewielkich dawkach nikotyne, tabex nie zadziala tak jak powinien. Zastąp te gumy , gumą orbit dla dzieci, pomaga zapomieć o fajku a na dodatek łagodzi ochotę na słodycze i pomimo że jest słodka nie zawiera cukru a co za tym idzie nie tuczy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Wpadłam na ten topik przypadkiem i przekonaliście mnie... Rzucam od jutra, bo nie mam jeszcze tabletek. Mam nadzieję, że kupię je bez recepty w Krakowie. Palę już 9 lat, mam 28 lat i właśnie od samej siebie dowiedziałam sie, że jestem głupia... Ale faktem jest, jak juz mówili tu niektórzy, najtrudniejsze jest zajęcie czymś rąk... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
do amazonka: tak wlasnie zrobilam, zreszta po tych nikorette zle sie czulam, zamulaja te gumy bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska88
A ja kochani nie pale 9 dni i co ciekawe wogóle mnie nie ciągnie! I do tego mało jem ale za to dużo ćwicze. Mam nadzieje ze wytrwam w tym postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacslupsk
kupić tabex - niestety tabexu nie ma w apteka, no to ściągnąłem go sobie z anglii, - dzień pierwszy tabex - zostały 3 papierosy - dzień drugi - wypaliłem pozostałe 3 - nie kupuję (poszły 2 opakowania tabexu - z 5) - dzisiaj dzień 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×