Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 alex

Co zrobi膰 aby rzuci膰 palenie papieros贸w

Polecane posty

Go艣膰 moniq51
Witajcie ! nadal nie pal臋 ( od 8.01.09 ), ale nie jest 艂atwo;( Na samym pocz膮tku to chyba by艂a euforia z powodu podj臋tej decyzji o NIE-PALENIU i dlatego wydawa艂o mi si臋, 偶e b臋dzie tak prosto i, 偶e ju偶 nigdy nie zapal臋 papierosa.Taraz, kiedy ju偶 to wszystko "przycich艂o", kiedy jestem z tym sam na sam , jest coraz gorzej.. nadal w艣ciekam si臋 o byle co...mam nadziej臋, 偶e nie poddam si臋 bez walki..., bo c贸偶 to jest tych kilka dni... Pozdrawiam , trzymam za Was kciuki i dzi臋kuj臋 za dobre s艂贸wka;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Borzuch
Tak jak napisalem na stronie 56 nie pal臋 od 1 stycznia dzi艣 mamy 13 oko艂o p贸艂nocy. Prosto dla tych co chc膮 rzuci膰: Pierwsze dni tragedia, wszelka pomoc bliskich osob i ich obecnosc pomaga w zabiciu checi na fajke a kiedy zostajecie sami nalepiej nie wychodzic z chaty zeby nie kusilo;p potem juz sie zapomina ze sie nie pali i zyje sie normalnie. Mozna bez rzadnych jebanych tabsow to tylko wyludzanie kasy nic nie kupowalem i nie pale a palilem 5 lat!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja pali艂am 152 paki na dzie艅
A偶 wsyd si臋 przyzna膰 do tych wszystkich moich pr贸b zaprzestania ...Pr贸bowa艂am wszystkiego tabletki gumy plasterki nic kasa w koszu a na艂贸g jak by艂 tak m臋czy艂 mnie do wczoraj...Od wczoraj stosuj臋 tabex---to jest po prostu rewelacja!!!!!Mam nadziej臋 偶e tym razem si臋 uda. Trzymam za WAS kciuki馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja pali艂am...
15 lat,2 paczki na dzie艅:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co艣 dla Was
napisz jak si臋 czujesz po tabexie, dlaczego nie chce si臋 pali膰? zabijaj膮 g艂贸d, czy cz艂owiekowi jest niedobrze jak zapali? moje gratulacje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowonarodzony
Borzuch - popieram i uwa偶am tak samo, te wszystkie 艣rodki wspomagaj膮ce to komercja i wyci膮ganie kasiory, tak naprawd臋 wystarczy chcie膰 i mie膰 odrobin臋 silnej woli. Pozdrawiam i powodzenia. Zacz膮艂em 14. dzie艅 bez fajka. ;) Jedyne co ewentualnie polecam jak ju偶 kto艣 co艣 musi spo偶ywa膰, 偶eby nie pali膰, to raczej zwyk艂e cukierki czy gumy do 偶ucia sobie kupi膰. ;) Swoj膮 drog膮 jak wy mo偶ecie bra膰 te specyfiki z nikotyn膮, kiedy艣 jeden znajomy pocz臋stowa艂 mnie tak膮 gum膮 (jak jeszcze pali艂em i rzuca膰 nie zamierza艂em). To jest tak paskudne, 偶e nie da si臋 tego rzu膰 (dlatego wol臋 rzuca膰 bez niczego).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale jak to zrobi膰, 偶eby nie przyty膰? :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziuchna04
Witam Was wszystkich. Iwe ja te偶 mam obawy co do przytycia ale jem cz臋艣cij i w ma艂ych ilo艣ciach.Jem wtedy kiedy poczuj臋 g艂贸d(prawdziwy)a nie nikotynowy to trzeba odr贸偶ni膰.I narazie jest ok.niezapycham si臋 s艂odyczami itd.aby zaj膮膰 rec臋 to b艂膮d.W艂a艣nie wtedy waga wzrasta.Zobaczymy jak dalej mi p贸jdzie.Co艣 dla was!!!!!biore Tabex i czuj臋 si臋 艣wietnie.Na pocz膮tku bra艂am 6 tabletek i pali艂am normalnie,gdy zacze艂y mi fajki niesmakowa膰 wy偶uci艂am je.objawy:dym szczypa艂 mnie w j臋zyk,poczu艂am jak to 艣mierdzi,i tak jakbym si臋 za chwil臋 mia艂a udusi膰 dymem gdy si臋 zaci膮ga艂am.Gdy jestem w pracy czy w domu nieraz pomy艣l臋 a szczeg贸lnie wtedy gdy kto艣 mnie zdenerwuje,ale trzeba zarazem nauczy膰 si臋 panowa膰 nadtym. ps.Tylko trzeba chcie膰 偶uci膰.Moja kumpela nie pali ju偶 4 miesi膮ce bra艂a Tabex.Trzymajcie si臋 cieplutko i przy swoim postanowieniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hfkgggndhtgsf
dddjjjj333 33333#####

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniq51
ja korzystam z pomocy "niqitin" - plastry;) Generalnie z moich obserwacji wynika, 偶e oduczj膮 nawyku palenia, a nikotyn臋 dostarczj膮. Mia艂am jeden dzie艅 bez plastra ( ju偶 w czasie rzucania), ale by艂am k艂臋bkiem nerw贸w...dlatego dosz艂am do wniosku, 偶e warto zainwestowa膰 par臋 z艂otych ( w por贸wnaniu do wydatk贸w w trakcie normalnego palenia ) i wspomaga膰 si臋 siln膮 wol膮 w oduczaniu trzymania "fajki" w r臋ce;) Dla mnie walka z na艂ogiem i nawykiem na raz by艂aby zbyt trudna;) Pozdrawiam serdecznie i 3mam kciuki;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mattt
Ja pali艂em 8 lat , zaczyna艂em w wieku 12-13 lat... Teraz jad臋 na tabletkach tabex ... juz 15 dzien nie palenia , polecam je osobom co naprawde chc膮 rzuci膰. Oczywiscie nie ma skutecznego leku co wybije z g艂owy fajki bo i po tych tabletkach tez czasami mnie tak z艂apie ochota na szluga ze az mnie nosi ale g艂owa w drug膮 stron臋 .. ide co艣 zjesc i zapominam :) Polecam te tabletki !! Pomysl sobie ile zyskasz... teraz fajki nie s膮 tanie nie kazdego stac, w moim przypadku wiekszosc czasu palilem jako "niepelnoletni" i skad tu na papierosy wzi膮艣膰... ale juz postanowi艂em :) Wole sie piwa napic , zjesc cos , a pieniadze przeznaczone na fajki od艂o偶y膰 , zdrowszy bede bo juz rano zaczyna艂em krwi膮 plu膰 i sie tego wystraszy艂em... Zycie jest zupe艂nie inne, a po tych tabletach bierze obrzydzenie jezeli sie poczuje dym albo palacza :) PAPIEROSY S膭 DO DUPY !! powodzenia wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sunshine81
Pali艂am 15 lat(wydawa艂o mi si臋, 偶e od urodzenia...) ok paczki dziennie. Ba艂am si臋 rzuci膰 a jednocze艣nie o niczym bardziej nie marzy艂am. Kupi艂am tabex (bez przekonania). Pierwszy dzie艅 - 14 papieros贸w, po trzeciej tabletce przesta艂y ju偶 tak smakowa膰. Drugi dzie艅 - 6 papieros贸w (bez wi臋kszych wyrzecze艅). Trzeci dzie艅 - 3 papierosy i to ju偶 koniec. Czwarty dzie艅 nie pal臋 i mam wra偶enie, 偶e tak by艂o zawsze. S膮 oczywi艣cie chwile, w kt贸rych my艣l臋 tylko o papierosie ale powtarzam sobie wtedy: jak fajnie jest niepali膰! jestem szcz臋艣ciar膮, bo nie prze偶ywam tych wszystkich katuszy... Ale to chyba kwestia nastawienia psychicznego. Nie my艣la艂am o tym jak b臋dzie ci臋偶ko -tylko o tym jak b臋dzie fajnie. To mi pomog艂o. No i tabex. Troch臋 stres贸w mia艂am (chore dziecko, ciocia w szpitalu), ale nie z艂ama艂am si臋. Nie przeszkadza mi te偶 jak inni pal膮. Teraz dzi臋ki pal膮cym znajomym wiem jak strasznie 艣mierdzia艂am:(. Tragedia. Jestem ogromnie dumna kiedy kto艣 zaprasza mnie w pracy na papierosa a ja odpowiadam: NIE PAL臉. I ta zazdro艣膰 w ich oczach. 呕ycie jest pi臋kne bez papieros贸w. Powodzenia wszystkim. Ja ju偶 wiem: NIGDY NIE ZAPAL臉! PS. Allen Carr \"艁atwy spos贸b na rzucenie palenia\" jest dobry ale tylko dla zabicia czasu. Dzia艂a tylko na osoby podatne sugestii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniq51
Witam! Dzisiaj 10 dzie艅 bez papierosa;) Czuj臋 si臋 super, coraz mniej ci膮gnie mnie kiedy kto艣 przy mnie pali, mam momenty, 偶e z艂apa艂abym fajk臋 i ju偶, ale przecie偶 JA NIE PAL臉;) Nie smierdz臋 ju偶 dymem, a m膮偶 ( kt贸ry nigdy nie pali艂;)) nie ca艂uje ju偶 "popielniczki";) A!! no i w s艂oiku mam ju偶 "st贸wk臋";-) i w zwi膮zku z tym id臋 sobie do kosmetyczki, bo ju偶 mi nie szkoda kasy;-))) Ale jestem z siebie dumna!!! Mam nadziej臋, 偶e Wam Wszystkim si臋 uda...;-) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mattt
uda uda!! :) ja juz 19 dzien bez fajki JUZ NIGDY WIECEJ nie zapale wiem o tym ;)) Bo po co ? JA NIE PALE :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziuchna04
Witam!Ja niepal臋 10dzie艅 i jest super.Zaoszcz臋dzi艂am 114,60z艂.i niewypali艂am przez ten czas 318 papierosk贸w!!!!!!Kurcze rekord.Kto艣 moze pomysli ze tylko 10 dni nie pal臋,ale dlamnie to jest a偶 10 dni i wogule mnie nie ci膮gnie.Z 5 tabletek Tabex zesz艂am odrazu na 1 szt.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.Lec臋 do pracy bo si臋 zaraz sp贸藕ni臋....Buziaczki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 merf
Witam ,Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze tak naprawde nie dzieje sie nam nic kompletnie zlego jesli nie palimy, to jakas paranoja , tak naprwde to tylko nasz mozg podpowiada nam ze musimy zapalic , przeciez nic nie musmimy , nie dajcie sie , po prostu to zrobcie i nie palcie , kazdy kto jest w stanie logicznie myslec jest w stanie nie wyciagnac reki po kolejnego papierosa ,w koncu to zrozumialem , a tyle lat bylem taki glupi ,nie pale od 4 dni haha ale ze mnie twardziel ,nie jest tak zle naprawde kazdy z was moze zalezc w sobie ta silna strone , powodzenia i nigdy nie jest za pozno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rafal_79
Witam. Mam 29 lat. Palenie zacz膮艂em na studiach i trwa艂o to 10 lat. Rzuci艂em 6 stycznia 2009. Moje my艣li s膮 naprawd臋 mieszane. Jednocze艣nie jestem z siebie dumny (ze rzuci艂em) jak i jestem wkurzony, bo czuj臋 jakbym zdradzi艂 swojego starego przyjaciela. Przyjacielem tym (oczywi艣cie nieod艂膮cznym) by艂y papierosy. Teraz min臋艂o ok 2 tygodnie i nie by艂o ani jednej godziny, w kt贸rej bym nie my艣la艂 o "moim kochanym" zapaleniu. Fizycznie nie czuj臋 偶adnych efekt贸w rzucenia, natomiast prowadz臋 codziennie trudn膮 walk臋 psychiczn膮. Nie wiem jak zmieni膰 my艣lenie, bym nie wspomina艂 ju偶 o papierosach jak o czym艣 dobrym co utraci艂em, ale jak o czym艣 z艂ym, co niechybnie pogarsza艂o moje zdrowie, wygl膮d. Wspominam codziennie setki mi艂ych sytuacji zwi膮zanych z fajkami, np.: wieczorne mi艂e rozmowy z 偶on膮 w kuchni przy papierosku, przerwy w pracy na papieroska i nieod艂膮czne spacerki wok贸艂 firmy, fajeczki przy piwku, na imprezkach przy alkoholu, itd.. Wiem, 偶e to chore, ale naprawd臋 tak czuj臋. Nie wiem jak zmieni膰 my艣lenie, by 偶y膰 normalnie. Ale poza tym wszystkim wiem, ze zrobi艂em bardzo dobrze i polecam to ka偶demu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dark legacy
witam wszystkich, r贸wnie偶 rozpocz臋艂am walk臋 z papierosem, dopiero 4 dzie艅, rzuci艂am po 5 latach palenia (merf ciesz臋 si臋 偶e rzuci艂e艣 w tym samym dniu, nie b臋d臋 sama:)).Pr贸buj臋 pierwszy raz, na razie bez wspomagaczy, boj臋 si臋 偶e przytyj臋 ju偶 nawet nie przez samo podjadanie jak przez to 偶e metabolizm zwolni, no ale staram si臋 my艣le膰 pozytywnie.Rafa艂_79 czyta艂am o tym co w艂a艣nie przechodzisz - NIE DAJ SI臉 bo jeste艣 na prostej drodze w kierunku depresji, my wszyscy rzucaj膮cy jeste艣my z Tob膮:), mo偶e 偶ona rzuci razem z Tob膮?Zawsze b臋dzie Wam 艂atwiej.Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniq51
Hejka! Dzisiaj m贸j 15 -sty dzie艅 bez papierosa! Jestem z siebie dumna;-), ale...musz臋 si臋 przyzna膰 "rafal_79", 偶e mam momenty, 偶e moje odczucia s膮 bardzo podobne do Twoich...jednak staram si臋 szuka膰 widocznych "pozytyw贸w" towarzysz膮cych rzuceniu palenia. Np. bardzo cz臋sto w膮cham swoje w艂osy, albo d艂onie, lub ubrania;-) Mo偶e to g艂upie, ale mi pomaga, bo poprostu nie 艣mierdz臋, poza tym kiedy wchodz臋 do kuchni czuj臋 zapach obiadu, a nie dymu. Zanim zdecydowa艂am si臋 nie pali膰 zacz臋艂o mi przeszkadza膰, a raczej kr臋powa艂o mnie, 偶e czu膰 ode mnie fajki. Ja te偶 nie odczuwam jeszcze istotnych zmian, ale wiem, 偶e to nastapi;-) Mam nadziej臋, 偶e poprawi si臋 moja kondycja fizyczna. A!!! zmienia mi si臋 smak i wyostrzy艂 mi si臋 w臋ch..hehe, nie wiem czy to przez brak "艣mierdziuch贸w', ale tak to sobie t艂umacz臋;-) Rafale, je艣li mog臋 Ci臋 jako艣 wesprze膰 i co艣 podpowiedzie膰..; poszukaj "ma艂ych" rzeczy, kt贸re si臋 zmieni艂y na lepsze po powiedzeniu "NIE' "przyjacielowi" jak okre艣lasz papierosa;-) Pozdrawiam serdecznie, i 3mam kciuki;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Madziuchna 04
Jak zaoszcz臋dzi艂a艣 pieni膮偶ki, to szybciutko kup sobie s艂ownik ortograficzny. Jak mozna pisa膰 "偶uci艂am".......wstyd!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 odpuszczam Ci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja przymierzam sie do rzucenia palenia, ale mam teraz tyle stresow, ze nie dam rady. Nie wiem czy jest jakis dobry sposob, zeby pozbyc sie nalogu poza silna wola. Zycze Wam powodzenia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co zrobi膰 aby rzuci膰
Po prostu rzuci膰 i o nic nie pyta膰,tak w jednej chwili. Wiem ,bo sama rzuci艂am w taki spos贸b przed 8 laty/pali艂am przez 20 lat !/ 呕ycz臋 Wszystkim "chc膮cym" m膮drej decyzji i silnej woli.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nokialady
Witam. Pali艂am od 10 lat, zdecydowa艂am si臋 jednak 偶e rzuc臋. Kupi艂am tabletki Tabex, wyt艂umaczy艂am sobie dlaczego mam rzuci膰. Nie pal臋 od siedmiu dni, w sumie najgorszy by艂 drugi, ale prze偶z艂am, teraz jest bardzo dobrze, nawet jestem zdziwiona, bo s膮dzi艂am, 偶e b臋dzie gorzej. Niestety mam ogromny problem - zaparcia. Nigdy wcze艣niej nie mia艂am z tym problem贸w, a teraz masakra!!!!!!! Pije du偶o wody, jem chleb 偶ytni pe艂noziarnisty, kupi艂am nawet produkt zawieraj膮cy 35% b艂onnika. Nic nie pomaga. Czy kto艣 mia艂 podobnie? Jak sobie z tym radzi膰? Zaczynam 偶a艂owa膰, 偶e rzuci艂am palenie, bo wcze艣niej by艂o wszystko ok :( B艂agam o rady

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Je艣li chcecie mi艂e Panie i panowie rzuci膰 palenie, to ju偶 by艂o podpowiedziane. Trzeba i艣膰 do szpitala na odwiedziny palaczy, kt贸rzy maj膮: kobiety usuniete piersi(amazonki), narz膮dy rodne, a m臋偶czyzni niech zobacz膮 chorych z usuni臋t膮 tchawic膮, rakiem p艂uc, 偶o艂膮dka, prostaty, usuniet膮 cz臋艣膰 g艂owy-znam takich. W 85% skutkiem tych chor贸b jest palenie papieros贸w. Pali艂em 15 lat jestem no艣icielem raka jak ka偶dy, kt贸ry pali艂 5 lat jest nosicielem nowotworu. Je艣li nadal pali od偶ywia raka, kt贸ry buszuje w organizmie Zaprzestanie pali膰 raka ma, tylko jest u艣piony czyli nie aktywny. Przekona艂em si臋 sam jak pali艂em zrobi艂em prywatnie badanie krwi na markery, kt贸re wzrasta艂y, po rzuceniu palenia przesta艂y wzrasta膰 markery utrzymuj膮 si臋 na jednym poziomie. Mo偶na zrobi膰 sobie takie badania i si臋 przekonacie w ci膮gu trzech miesiecy od rzucenia b臋dzie obraz krwi ze wzrostem czy bez. 呕ycz臋 zdrowia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziuchna04
Witam wszystkich.馃尰 :-) Oto m贸j bilansik: Nie pal臋 ju偶 14 dni (+ 21g31m09s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 446. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 3 dni (+ 09g55m53s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 160,88 z艂! :-D Nokielady :-D ja te偶 bior臋 Tabex,i pocz膮tki wypr贸偶niania by艂y koszmarne,teraz nie jest super ale jest lepiej.Jem jogurt naturalny i co jakis czas otr臋by pszenne.Namnie dziala naczczo jogurt naturalny.....Organizm musi sie nauczy膰 funkcjonaowa膰 bez dymu i dlatego sa takie efekty.Daj sobie czas i swojemu organizmowi. Powodzonka i trzymam kciuki. :-) :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nokialady
wytrzyma艂am wczorajszy kryzys :) wole si臋 przem臋czy膰 ni偶 znowu zacz膮膰 pali膰. postanowi艂am od jutra biega膰 co rano, podobno aktywno艣膰 fizyczna te偶 pomaga na te sprawy no i oczywi艣cie 1,5 szklanki przegotowanej wody na czczo, mam nadziej臋, 偶e sytuacja si臋 poprawi. dzi臋kuje za odpowied藕

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziuchna04
nokialada napewno b臋dzie lepiej musi by膰.Trzymam za Ciebie kciuki.Je艣li masz ochote jestem na stronce"rzuci艂am palenie!!pomocy.S膮 tam osoby na kt贸rych mo偶esz liczy膰 w trudnych chwilach.Trzymam kciuki.pa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×