Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

marika 212..............:))))))))))) dzieki !!!...taka masz byc juz zawsze :))) usmiechnieta i dumna !!!!!!!! :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie nie pali ....................to normalne !!! a jeszce jak duzo paliłes :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ..a co z Toba ????? napewno juz po kawie i cisza .......?????? czyzby u Ciebie dzisiaj nie swieciło słoneczko :))))) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado - teraz jest dobrze ale czy tak już będzie zawsze? Sam wiesz że czasem wystarczy jedna chwila i wszystko na nic. Nie zastanawiam się nad tym co będzie, jest ok. a co dalej... zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie czytałam całego wątku, ale czy czytałyście książkę - Łatwy sposób na rzucenie palenia? Niedawno ją dostałam od znajomego, który przestał palić po 20 latach. Podobno wystarczy TYLKO JĄ PRZECZYTAĆ. słyszał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......marika 212 ......ha ha ha a dalej tez będzie OK !!!!!!!! taka jedna chwile słabości szybko przychodzi i tak samo szybko można o niej zapomnieć !!!!!!! ja wierze w Ciebie wytrzymasz !!!! :))))))a tak szczerze powiem palenie nic nie daje nie uspokaja nerwów niszczy nam kieszenie i nasze cenne zdrowie szkoda ze tak późno to zauważyłem ale całe życie się uczymy .........!!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja 86 ..................pizza jest tez bardzo dobra w smaku wystarczy ją oglądnąć w gazecie !!!!! na pewno w jakimś stopniu sobie cos tam uświadomimy !!!!! ................... fantazja 86 przepraszam ale musiałem..!!!!!!!!!!!! ktoś na tym robi niezłą kasę !!!!!!!!!......... to jest tak jak z tabletkami wspierają ale nic więcej przestać palić musimy SAMI !!! pozdrawiam :)))) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej:-) dzisaj nie jestem pierwsza:-) Witam,witam,witam.... Ja na momencik,wpadlam zeby sie pochwalic kolejnym udanym dniem:-D Marika212,j nie mysle co bedzie dalej,wazny jest dzisiejszy dzien:-) Mow sobie jak to robi alkoholik w 12 krokach,kladac sie spac... --DZISIAJ NIE ZAPALILAM:-) Bobmado----- coz tak ostro? ;-) Kelner pyta nowo przybylego klijenta do baru: --co pan pije? --codziennie rano szklanke soku pomaranczowego,miksturke na łupanie w krzyzu,a w sobote kufel piwa w gronie przyjaciol --chyba nie zrozumielismy sie do konca--mowi uprzejmie kelner--pytalem co by pan chcial? --Moj boze....Chcialbym byc bogaty,miec domek nad morzem,podrozowac po swiecie.... --Moze jeszcze raz zadam pytanie---Czy chce pan sie napic? --Czemu nie...... a co pan ma? --Ja..niewiele,klopoty,druzyna ktorej kibicuje przegrala,kiepsko mi tu placa,doskwiera mi samotnośc..... :-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups,mialo wyjsc....:-D :-D :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudzu ROT
czy ktos stosował kudzu Witam, Ja stosuję kudzu root od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ograniczyłam palenie z 40 papierosów wypalanych dziennie na 6, dla mnie to duży sukces a ponadto nie siedzę non-stop w lodówce, nie jestem nerwowa. Naprawdę polecam ten produkt. ja stosowalem kudzu i co prawda to prawda, Kudzu samo w sobie nie ma az takiej mocy uzdrawiania zeby wyleczyc z nalogu, ale lagodzi fizyczna potrzebe jego spozywana, pozatym takze odczulem poprawe jesli chodzi o samopoczucie , moje nastroje sie ustabilizowaly...co do ruchow AA to oczywiscie sa potrzebne bo nałog głownie psychiczny trudno wyleczyc a tamludzie sie wspieraja we wspolnej walce...niemniej dobrze zaczac od odtrowania organizmu wiemy wtedy ze weszlismy na wlasciwa drogę i Kudzu dziala ale nie jest to magiczna rozdzka takich po prostru nie ma!!!!!! Moja znajoma dodaje mężowi do jedzenia, bo on pali w domu i nie chce mu się nawet wyjść na balkon. Z 60 papierosów dziennie zszedł na 20 i przestał jej dokuczać. Powiedziała mi, że teraz może z nim zacząc rozmawiać o wychodzeniu na balkon. Nie lecą już z tego powodu wyzwiska Zacznijmy od tego, że kto nie stosował Kudzu Root ten nie powinien w ogóle zabierać głosu, a tym bardziej zwyczajnie kłamać! Mi po miesiącu stosowania kudzu (4 kapsułki dziennie) nawet przez myśl nie przeszło by sięgnąć po alkohol ale prawda jest taka, że przyjmowałem kudzu rzetelnie CODZIENNIE! Jeśli więc wypowiada się osoba która bierze jedną kapsułkę na tydzień a dziennie wypija dziesięć piw to nie dziwmy się, że nie odczuwa żadnych pozytywnych efektów! Mi kudzu pomaga też na trawienie, działa przeciwdepresyjnie, stosuję go ból głowy. Oczywiście niektóre pozytywne efekty są widoczne prędzej inne później, bardzo duże znaczenia ma też prawidłowe dawkowanie. Bogu dzięki za Kudzu Root! http://www.kudzu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...:)))))))) nie ostro :D :D .......tylko obrazowo :D :D :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się nie pali
Strasznie bolą mnie mięśnie.....chyba się oczyszczają! Kto tak miał? Ale czuję się WOLNA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wydaje Ci sie marika 212 tak obrazowo chciałem wytłumaczyc :))))))) nie krzyczałem !!!!! :))))))) jakos to moze zle zabrzmiało :))))) przepraszam!!!!!!!!! jak kogos uraziłem ale mam nadzieje ze nie .......................... pozdrawiam ......miłego popołudnia!!!!!! a ja sie biore za prace........... a moze nie ???? bo nie zabardzo mam ochote jak patrze przez okno :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah! Ja wlasnie caly czas patrze za okno,i usmiecham sie,bo czuuuuuje wiosne :-D I tez nie chce mi sie nic bobmado;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado - czyżby słoneczko tylko u Ciebie świeciło??? Ja od samego rana nawet promyczka nie zobaczyłam. Pozdrawiam, miłej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie ze taki ruch sie zobil na kafe:-D Widzisz marika ze pogoda wiosenna nie tylko u bobmado:-) U mnie w pracy straszne nudy,mozna powiedziec ze moglabym juz pojsc do domu,a musze jeszcze siedziec,wszyscy maja dzisiaj luzy,a palacy co chwila na dymku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nilan ...... ja przecież nie powiedziałem ze nic mi sie nie chce ale pracować na pewno :)))))) na jakiś mały spacerek np ::::: mam ochotę :))) marika .... dzieki !! świeci i to od rana aż chce się żyć :)))))))) jak ja lubię wiosnę jeszcze żeby snieg ..........stopniał i już będzie fajnieeeeeeeee ))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak marika212:-) A ja dzisiaj mam dobry dzien i -nie zazdroszcze im --nie ciagnie mnie --nie czuje glodu nikotynowego --jestem szczesliwa ze nie pale:-D --i szkoda mi ich :-( (hah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga bobmado,myslisz ze sniegu juz nie bedzie? Obys mial racje,bo jak spadnie to ja mam depreche murowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan z nami przezyjesz !!!!! nie damy Ci długo zostac w tym błogim stanie ( zartuje oczywiscie z tym błogim stanem ) :))))....:))) ja mam nadzieje ze nie bedzie juz sniegu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............. Przychodzi gruba baba do lekarza... Lekarz pyta: ----i co bierze pani te leki na odchudzanie? ----tak,biore... ----a ile? ----ile,ile,ile.....az sie najem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a na koniec dnia trzeba było sobie popsuć humor.... ...człowiek się stara a wychodzi jak zwykle.... ..ciężkie to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 ........... bo moze trzeba przestać sie starać tylko przyjmować wszystko takie jakie jest w rzeczywistości ??????? ale to nie są tematy na wieczór ........teraz to trzeba myśleć o czyms pozytywnym i przyjemnym tak aby sny były bajeczne i kolorowe !!!!!! tego Ci życzę :)))))) a z pracą było tak jak pisałem całkowicie seksualny stosunek do pracy,.......... ha ha ha :) :) nie robiłem nic byłem na spacerku a potem przesiedziałem w fotelu cały czas z kompem na kolanach i popijałem herbatkę :)))) dobrej i spokojnej nocy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 ........... bo moze trzeba przestać sie starać tylko przyjmować wszystko takie jakie jest w rzeczywistości ??????? ale to nie są tematy na wieczór ........teraz to trzeba myśleć o czyms pozytywnym i przyjemnym tak aby sny były bajeczne i kolorowe !!!!!! tego Ci życzę :)))))) a z pracą było tak jak pisałem całkowicie seksualny stosunek do pracy,.......... ha ha ha :) :) nie robiłem nic byłem na spacerku a potem przesiedziałem w fotelu cały czas z kompem na kolanach i popijałem herbatkę :)))) dobrej i spokojnej nocy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 ........... bo moze trzeba przestać sie starać tylko przyjmować wszystko takie jakie jest w rzeczywistości ??????? ale to nie są tematy na wieczór ........teraz to trzeba myśleć o czyms pozytywnym i przyjemnym tak aby sny były bajeczne i kolorowe !!!!!! tego Ci życzę :)))))) a z pracą było tak jak pisałem całkowicie seksualny stosunek do pracy,.......... ha ha ha :) :) nie robiłem nic byłem na spacerku a potem przesiedziałem w fotelu cały czas z kompem na kolanach i popijałem herbatkę :)))) dobrej i spokojnej nocy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 ........... bo moze trzeba przestać sie starać tylko przyjmować wszystko takie jakie jest w rzeczywistości ??????? ale to nie są tematy na wieczór ........teraz to trzeba myśleć o czyms pozytywnym i przyjemnym tak aby sny były bajeczne i kolorowe !!!!!! tego Ci życzę :)))))) a z pracą było tak jak pisałem całkowicie seksualny stosunek do pracy,.......... ha ha ha :) :) nie robiłem nic byłem na spacerku a potem przesiedziałem w fotelu cały czas z kompem na kolanach i popijałem herbatkę :)))) dobrej i spokojnej nocy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie 4 posty za jednym pociągnięciem ale fajnie wygląda :))))) to nie specjalnie to tak jakos samo sie zrobiło ha ha ha :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×