Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

nie wiem co to jest to jest wielka du.a jak można pisać takie pierdoły jsdnak to prawda największym szkodnikiem jest człowiek reszta to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się zastanawiam czy warto tu dawać część swojego życia i chwilami myślę że wrzucę na luz rzucanie fajek to jedno ale podłość ludzi to drugie już tyle się tu nasłuchałam że chyba zaczynam mieć to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pisałam tu bo sprawiało mi to przyjemność i ulgę ale teraz ulgi nie ma przyjemność też uleciała nie mam zamiaru się tu dołować do cholery ludzie porąbało was zamiast się łaczyć to jeden mądrzejszy od drugiego a gdzie dobre słowo?? czy wsparcie?? jak ma być dobrze??skoro nawet pisząc nie potrafimy siebie wspierać na wzajem wiecie to jest smutne i szare jak papier toaletowy .. a tam szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj HAJECZKO ZDZIWISZ się jak to wszystko przeczytasz po urlopie ale ja zaczynam mieć już na to wyjeb,ne ,, nie mam nawet już ochoty żeby pisac , porąbało się wsio tak całkowicie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam nick na ten najbardziej pasujacy mi do powazniejszych aczkolwiek też żartobliwych rozmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dymek jest albo i nie??Tez przykładam się lecz nie widać na razie poczatku.Moze mnie zmobilizujesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×