Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Cześć Betty,teraz na tym forum czuwa moderator. Mam nadzieję,że będzie zaglądać częściej jak dotychczas? Szumowin nie brakuje, mają wakacje, ich starzy nie mają kasy żeby toto gdzieś wysłać na kolonie,czy obóz więc nudzą się i siedzą w necie pisząc różne głupoty! Betty ważne że udało Ci się wejść chociaż tymczasowo,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Funia44,dzięki za miłe słowa,cieszę się,że udało mi się zalogować,kto mnie zna to wie,że byłam Betty62,nie mogę się zaczernić,kiedyś mi się udało,ale zapomniałam,gratuluję Ci niepalenia,ja dzisiaj 118 dzień,niby mało,a jednocześnie tak dużo.Są wakacje więc sporo znajomych z tej strony powyjeżdżało,ale wrócą i znów ta strona będzie tętnić życiem,pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej,spokojnej nocki oraz udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Zapomniałam Ci napisać,że ciotka wyjechała na pogrzeb bliskiej jej osoby,a Hajeczka jest na urlopie i też wyjechała,chociaż mówiła,że weżmie laptopa,ale po co na urlopie zawracać sobie głowę,lepiej niech wypoczywa,należy jej się,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty czytałam o ciotce ,że ma pogrzeb kogoś bliskiego.O Hajce wiem,że wyjechała na wczasy ponieważ przed samym urlopem wysłałam do Niej e-maila żeby nam pomogła zadziałać i coś zrobić z tymi wpisami? Nie bardzo miała czas,ale zadziałała napisała do info kafeterii powiadomiła moderatora i dzięki Hajce jest podgląd na forum.Wiem że Hajka wzięła laptop ale na wczasach w miłym towarzystwie to raczej pisać nie będzie - tak sądzę. Z tego co mi wiadomo pojechała z przyjaciółmi.Komputera ma dość na co dzień,to raczej będzie stroniła od pisania. Z Hajką znamy się z innego pokrewnego forum.Jest nas zgrana paczka i piszemy z sobą spory czas,tutaj znalazłam się przez przypadek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Funia44 masz rację,że Hajka coś zrobiła w tej sprawie,bo jakby się trochę wyciszyło,ja też jestem na innym forum z Hajką,Niepalną i z Hugo,bardzo fajnie się tam dyskutuje,wyższy poziom.Dobrej nocy Ci życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tych wyrostków mnóstwo osób ucichło.Może po urlopach topik znów odżyje? Ja mam urlop od 1 sierpnia br.jadę do Chorwacji na 2 tygodnie.Też nie mogę doczekać się odpoczynku. Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili jak to fajnie ze już nikt nie zaśmieca forum .Ja też jestem na nałogow a tam ten motywator on jest super, czat i forum też jest fajny ludzie naprawdę ok i nikt kto nie jest zalogowany nie może się tam platać Betty ja mam na nalogow i tutaj takie same konto i hasło i dlatego chyba nie zapomnę i tak jest wygodniej.Gratuluję wszystkim nastepnego dnia BP a wszystkim nowym wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnących, mam nadzieję,że czujecie się lepiej bez palenia? bgrygor1 masz rację na nałogow nikt niepowołany nie wejdzie; na czat oraz forum,nawet to ogólne trzeba wpisać tymczasowy nik.Fajny jest motywator który szczegółowo wylicza dni BP. i inne. Jest tak; z kim chcesz to rozmawiasz jeżeli mie masz ochoty odrzucasz i po sprawie. Natomiast tutaj każdy niepowołany wejdzie pisze co ślina na język przyniesie! Dopiero po interwencji Hajeczki do info kafeterii zaczęli sprawdzać to forum? Zobaczymy na jak długo? Ciekawi mnie jak sprawuje się ciotka,czy nadali pali,czy wreszcie skończyła ? Może dołączą chętni którzy zamierzają rzucić palenie,albo dopiero rzucili i oczekują wsparcia? Nasze Motto, nie palimy,pachniemy! Życzę miłej niedzieli BP.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w słoneczny,ciepły niedzielny dzień,nawet nad morzem jest podobnie i nie pada jak zapowiadali w mediach.Wreszcie na tym forum zapanowała cisza, kto wie,na jak długo? Co dzieje sie z Im-ka blue,ciotką innymi osobami które rozpoczynały odwyk nikotynowy? Może napiszecie do nas? bgrygor1 piszesz o nalogow.Jedynie co mnie interesuje to motywator na tym topiku.Ludzie,jak ludzie wszędzie niezmiennie tacy sami - niestety.Jest o tyle dobrze pomyślane,że mogę wybierać znajomych odpowiednio do siebie.Kto mi nie odpowiada ,nie muszę z taką osobą rozmawiać,mogę również niepotrzebne wpisy usunąć ze swojej ściany na profilu.Można wstawic fotke jesli się ma taką ochotę.Moja koleżanka wstawiła fotkę,a potem bardzo żałowała - zaczęła dostawać propozycje matrymonialne więc nie tylko,że musiała usunąć swój avatar ale swoje konto takie miała przeboje.Admin zablokował takich dwóch,ale co napsuła sobie zdrowia to brak słów! Życzę Wszystkim udanej niedzieli,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łącze internetowe fiksuje.Stąd są moje dwa wpisy. Uważałam że pierwszy nie został wysłany,więc napisałam ponownie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co wróciłam z urlopu. Muszę nadrobic forum, bo widzę, że sporo sie pozmieniało. Odezwę się wieczorem, lub jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia ja jako awatar na nalogow puściłam zdjęcie najładniejszego pieska na swiecie czyli mojej MILI.Z perspektywy dni BP uswiadamiam sobie że nie chce mi się palić i nie ciągnie mnie do niego wcale.Dzisiaj byłam na grzybkach czulam się wspaniale,dotleniłam się za wszystkie czasy. U mojej mamy była dziś koleżanka ludzie jak ona zajarała jakieś ruskie papierosy jak capiło prawie godzinę wietrzyłam pokój a smród pozostał.Czy ktoś z Was jest z okolic Białegostoku mozna się spotkac latem nad jakąs wodą,jestem zmotoryzowana jako osoba mało pijąca mogę uchodzić za kierowcę a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bgrygor1 fajnie by było spotkać się,ale człowiek wiecznie zagoniony pracą,że nie zawsze ma czas własne dzieci zobaczyć chociaż mieszkamy w pobliżu siebie..Mam samochód i prawo jazdy,również nie piję,gdy zdarzy się jakiś bankiet,nieplanowana imprezka zwykle mnie proszą żebym siadała za kółko.Nie zarzekam się może spotkamy się na jakimś SPA ? Wspaniałe uczucie nie palić,teraz to nawet nie myślę o tym.W przeliczeniu na kasę dopiero teraz widzę ile forsy puszczałam z dymem! Od palaczy to jedzie na odległóść.U mnie w domu nigdy nikt nie palił,nawet ja! Z tego powodu byłam bardzo nieszczęśliwa,mróz deszcz,zawsze wychodziłam na zewnatrz! Z tego powodu musiałam zaprzestać palenia, zaczęłam się przeziębiać i lata już nie te! Życzę powodzenia BP. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie.Proszę mnie odznaczyć na liście obecności. Niestety mimo upływu dni łatwo nie jest. Chyba należę do tego niewielkiego procenta osób, które muszą odchorować rzucanie. Ale się trzymam nadal BP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalna Ty się nie podłamuj nie myśl o tym ja też mam tam jakieś skutki rzucenia chwasta.To chyba tak u kazdego że cos tam szwankuje a może to wiek a nie skutki rzucenia.Bo jak tak myślę że u mnie juz wiek nie ten a ze po lekarzach nie łaże bo po prostu ich nie lubie{ nie jako ludzi ale jako ich zawód} więc uwazam że do tej pory byłam żle zdiagnozowana i stąd wszystko boli.Co do picia to do tej pory uwielbiałam karmi a teraz takie jest dobre piwko cytrynowe z lemoniadą pychota nie piszę nazwy coby nie było reklamy ale od 2 tygodni codziennie po 1 i oby lato się skończyło szybciej bo z jednego nałogu wpadnę w drugi z tym ze ten to chyba jest gorszy o papierosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Witam Was ,nareszcie ukazało się trochę znanych osób,zaraz milej na duszy,no ale wakacje to i wczasy,ja niestety nigdzie nie mogę się ruszyć,opiekuję się 90 letnią niechodzącą teściową,która oprócz mnie nie ma nikogo,tak że jestem więżniem we własnym mieście,do Białegostoku mam bardzo daleko,bo mieszkam w Kujawsko-Pomorskim,ale kiedyś byłam w tym mieście jak jeżdziłam na spływy kajakowe.Jutro będzie 4 m-ce BP.W nalogow też lubię motywator,kiedyś jak jeszcze nie byłam tam zalogowana to dni BP odliczałam w kalendarzu,teraz wystarczy,że tam zerknę i już wiem,ta nazwa naprawdę motywuje do nie palenia.Ja swój awatar umieściłam na prośbę Hajki,po prostu chciała mnie zobaczyć,na razie propozycji żadnych nie miałam,ale zawsze mogę usunąć i wstawić mojego Misia-bo też mam pieska.Serdecznie Was pozdrawiam,życzę udanego tygodnia,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich,dawnych i nowych tego forum.Pogoda całkiem fajna, taką lubię słonecznie i umiarkowanie cieplo.Zapraszam na kawkę,herbatkę w/g uznania.Ciastem też proszę się częstować; wczoraj upiekłam z rabarbarem. Im-ka-blue jak samopoczucie po urlopie? Ciotka chyba jeszcze nie gotowa na rzucanie palenia? Szkoda że nie pojawia się tutaj,porozmawiać zawsze można,nawet gdy pali..Jestem w pracy więc zbyt wiele czasu na net nie mam muszę się ograniczać.Miłego poniedziałku wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy rady boginia są na miejscu.Skoro odpowiada Ci inny topik to co tutaj robisz?! Twoje komentarze na pewno nie pomogą ciotce,ani nikomu z rzucających palenie! Jeżeli masz problem z sobą to innych zostaw w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Mam świetną książke Carra o rzucaniu palenia.Kto chce niech pisze na mail. pasywny@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pije i pali nie ma robali.
:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój nam rzucającym palenie co komu tutaj kto czuje się niepotrzeby robi? Niech poszuka inne topiki ciekawsze są tematy.Czemu akurat tutaj się zasmieca i robi przykrości innym. IMKA gdzie jestesteś?Jak sobie radzisz?Ciotka dosyć odpoczynku Bernardetta ja tam wolę BETTY jakoś krócej się pisze nie zawsze książka A.Carra pomaga moim znajomym akurat nie pomogła.Ja jej akurat nie czytałam chciałam rzucic palenie i to zrobilam,uświadomiłam to sobie pewnego dnia czytajać to forum i wiedziałam że nie chcę już palić.Na NAŁOGOW mój motywator wskazuje że zaoszczędziłam 401zł zaś moja skarbonka wskazuje 260 i potem sobie uświaomiłam że jarałam 1,5 paczki a postanowiłam odkładać 10zl resztę przeznaczyć na inny cel. Myślę więc że do pewnych decyzji trzeba dojrzeć,każdy w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochani zajrzałam ale tylko tak na chwilkę jestem zmęczona i nie mam siły pisać zresztą moja córcia nie morze się mną nacieszyć , pierwszy raz musiała być bez mamy ale to dzielna dziewczynka i dała radę mi też lekko nie było ale już jesteśmy razem i to jest najważniejsze..nie pale;) POZDRAWIAM MOCNO WAS WSZYSTKICH rano jak kawkę będę pić to się zjawię idę lulu do usłyszenia.. wszyscy którzy tak dzielnie się trzymacie jesteście wielcy papa do jutra:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka,fajnie że już wróciłaś i jesteś z nami.Wspaniała wiadomość,że nie palisz.Na złość obcym złośliwym dupkom,którzy pojawiają się tu przypadkowo i piszą złośliwe komentarze! To że dziecko stęskniło się za Tobą dziwne nie jest,nikt nie zastąpi matki. Ile latek ma Twoja córeczka? Świetnie że nie palicie i trzymacie się dzielnie,ja również z Wami!.Dobrej nocy życzę,kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Pozdrawia,piszę do bgrygor1,ja też wolałam Betty,ale gdy zalogowałam się na nalogow jako Betty to na kafe już mnie nie chciano przyjąć pod tym nickiem.Chciałabym wszystkich uprzedzić,że dzisiaj o godz.16,44 ktoś znowu podszył się pod mój obecny nick(Bernadetta62) i nadaje o tym,że mam książkę Carra(której nie mam) i podaje mail-pasywny@o2.pl,nie piszcie na ten mail,bo to podpucha.Co te gnojki robią,że mogą podszywać się pod czyjś pseudonim.Ja dość dawno o tą książkę pytałam i ta kreatura musiała czytać moje poprzednie wpisy i znowu się pode mnie podszyła.Doradżcie znawcy komputerów,co zrobić,aby pozbyć się takiego gnojka co robi takie świństwa porządnym ludziom.Ja tej książki nie czytałam i nie jest mi potrzebna do rzucenia palenia(dziś 4 m-ce BP),chciałam przeczytać ją z ciekawości.Jeszcze raz proszę nie wysyłajcie maila pod podany wyżej kod,bo to ściema.Pozdrawiam,życzę spokojnej nocy i czekam na jakąkolwiek radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, Bernadetta nie przejmuj się :) Jakiś matoł wykazał się cholernie małą intelignecją :) Po pierwsze temat tej książki każdy zna już od pierwszego postu więc nic nowego Nam nie zaproponował a po drugie tę książkę można ściągnąć za free z chomikuj.pl :D Jakiś tępy małolat z tego typka :) A swoją drogą to dostał ode mnie ciekawego maila z wirusem. Więc jak go otworzył to ma po kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No wreszcie nadrobiłam wszystkie strony. Otóż wakacje były krótkie ale bardzo udane. Relaks i raz jeszcze relaks. Niestety palę. No jeszcze palę. Zostały mi 3 fajki i mam zamiar znów spróbować. Ba! co ja mówię spróbować. Po prostu nie będe już palic i już. Męczy mnie to palenie i to bardzo. Smród i raz jeszcze smród. Na wakacje mieliśmy przeznaczona sumę kasy i okazało się ,że brakło. A dlaczego? No bo my 200 zł wydaliśmy na same fajki!!! SKANADAL !!!! Bardzo sie cieszę, że Wy się trzymacie. Jesteście moim najwiekszym motywatorem. cioteczko moja kochana. Tez bardzo się za Tobą stęskniłam. Przyjmij wyrazy współczucia ode mnie. Ku przestrodze napisz proszę co to za bliska osoba Ci zmarła tj. ile miała lat, ile paliła itt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetta (czy Betty) wole Betty. Juz się przyzwyczaiłam. Funia44 powiedz ile czasu nie palisz, bo gdzieś tą informacje przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypaliłam ostatniego i ruszam. Skończyłam wreszcie z tym dziadostwem. Ile to smrodu, zdrowia i kasy człowiek przepuszcza. O !!! tym razem się tak łatwo nie poddam. Wspierajmy się tu wszyscy. Razem damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×