Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Poprawna
Prawidłowa reakcja.Najwyzszy czas zrobić porządek z tym śmieciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czemu
duch tylko na kafe podrywa kobiety i szuka kochanki. Czy to takie przestępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawna
Skąd masz takie informacje? Powiedz że żartujesz? Chciałabym bardzo żeby jutro wreszcie ten upadły duch został usunięty z tego forum na zawsze.To jest coś okropnego,że ludzie mogą tacy podli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie będę pisać przez jakiś czas właśnie dostałam smutną wiadomość ktoś bardzo mi bliski sercu umarł ,jestem załamana.. kochani niech to co teraz napisze będzie przestrogą dla wszystkich ta osoba umarła na raka płuc ..więc kochani trzymajcie się mocno w postanowieniu,a tych co piszą tu te brednie nie zwracajcie uwagi pa.wyjeżdzam i nie wiem kiedy wrócę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1801975ciotka1
jeszcze jestem w pracy jeszcze trochę 3 godzinki a potem już odrazu jadę tak mi ciężko łzy same cisną mi się w oczy nie wiem piszę bo nie wiem co z sobą zrobić.. pamiętajcie nie palcie nie ruszajcie tego świństwa to jest zabujca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomarańczowa to napewno ja żle mi się wcisło przepraszm. BETTY NIE przejmuję się już tym co tu piszą ale i tak bardzo ci dziękuję ja też nie potrafię pojąć jak tak można i jak ma być dobrze na tym świecie skoro potrafią być tacy ludzie??? człowiek to największy szkodnik jaki żyje na tej planecie na całe szczęście nie wszyscy są też dobrzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor1 to duży sukses każda sekunda bez tego świństwa to wiellka duma ty jesteś wielka pamiętaj tak trzymaj ja trzymam za ciebie i mocno ci gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawna
Nie chce być złosliwa,ale coś w tym jest,mój znajomy palił przez długie lata,potem rzucił to swiństwo.Jak na ironie po dwóch miesiącach zmarł.Ciotka skoro zmarła osoba bliska Twojego serca,ubolewam i łącze się w smutku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Ciotka przyjmij wyrazy współczucia z powodu śmierci bliskiej Ci osoby,nie jest regułą,że jeżeli ktoś pali to umiera na raka płuc,niektórzy nie palą i też umierają na tą chorobę,mój ojciec palił całe swoje życie,a zmarł w wieku 85 lat całkowicie na coś innego,więc to nie reguła,ale napewno palenie przyspiesza rozwój nie tylko choroby płuc,ale także innych chorób,serca,układu krążenia i innych,więc starajmy się walczyć z tą trucizną.Ciotka może po Twoim powrocie już nie będzie tu tego tałatajstwa,bądż dzielna,pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beetyy62
Kocham Cię Kocham Twą różnorodność, skomplikowaną osobowość Kocham Twą inteligencję Kocham Twą przenikliwość Kocham Twą wrażliwość, którą ukrywasz przed światem Kocham Twój cięty język i oczytanie Kocham Twą tajemniczość, która doprowadza mnie czasami do szału Kocham Twą mroczność, która czasami mnie przeraża Kocham Twą nieśmiałość, w którą trudno mi było wcześniej uwierzyć Kocham Twą delikatność w stosunku do mnie Kocham Cię za Twój upór i walkę o NAS Kocham Cię za ten MOST, który wybudowałeś między nami, a który teraz chcesz zniszczyć Kocham Cię za NIC i pomimo wszystko Kocham Cię takiego jakim Jesteś Czy tak trudno uwierzyć Ci, że Cię kocham?? Czy tak trudno Ci przyznać, że mnie kochasz?? Czy to dla Ciebie ujma na honorze?? Aż tak nisko mnie cenisz, że wolisz mnie odrzucić, zwątpić i odejść?? ..... Słyszysz?? Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam wreszcie konto bo wczoraj jakieś gremliny pomarańczowe podawały się za mnie i prosiłam administratora o usunięcie niechcianych postów.CIOTKA proszę nie załamuj się i walcz teraz wiesz że musisz ,że warto walczyć z chwastem.Wiem ze jest cięzko doswiadczam tego codziennie,przytyłam jak narazie 4 kg ale wiem ze za jakis czas wszystko wróci do normy. Moja historia z neipaleniem jest dziwna,rzuciłam papierosy pod wpływem chwili NIE PALE OD DZISIAJ i koniec i tak się stało w momecie niezbyt korzystnym,sprzedałam mieszkanie bo zaminiamy z męzem na wieksze i nizszym pietrze,odbiór dopiero w przyszłm roku.Wynajęlismy co prawda mieszkanie na ten rok o tu kicha dostałam wypowiedzenie z pracy i zmuszona byłam z rodzinką zamieszkać u mojej rodzicielki i dziwię się że nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Poprawna ktoś się musiał podszyć pod mój nick,czy ja kiedykolwiek pisałam takiego bzdury i do kogo niby to miało być skierowane,to chyba te nawiedzone małolaty to robią,przeczytaj wszystkie moje wpisy i zobacz czy to mój styl,szkoda,że Ciotka1 wyjechała na pogrzeb,a Hajka na urlop,bo dałyby popić tej osobie jeżeli można takiego kogoś nazwać osobą.Ponieważ nie bardzo znam się na zasadach tej strony więc nie wiem czy można by to usunąć,bo mnie normalnie wkurza jak ktoś się podpisuje moim nickie i zobacz jak oni muszą się znać na komputerze skoro mogą posługiwać się moim pseudonimem,nie wiem czy pamiętasz,że kiedyś posługiwałam się Betty62,a gdy tym pseudo zainstalowałam się na nalogow com.to w kafe już nie mogłam i wymyśliłam Beettyy62,więc jak taki grymbał mógł się nim posłużyć,jak Hajka wróci z urlopu to pewnie mi odpowie,bo ona jest mądrą ,inteligentna osobą,jeszcze raz mówię,że to nie ja napisałam o tej wielkiej miłości,może znajdzie się ktoś obeznany i mi wytłumaczy jak to się dzieje.Jeżeli jeszcze raz ukaże się taki wpis to więcej już się tu nie odezwę,pozdrawiam mądrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Przed chwilą zapaliłam !!! no nie dałam rady zestresowałam się, że przypaliłam schabowszczaka i musiałam zapalić. I te zielone kartofle... cholibka wybaczcie mi wasza betty ps. może jutro uda mi się zrobić ciasto przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Beettyy jeśli chcesz się zaczernij to zrób to dokładnie tak samo jak poprzednio- mój wpis z 19.06- 165 strona na topiku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
ale ja nie umie, czytać te nie umie, palić umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BET TY załóż konto jak ja to zrobiłam żeby nie być pomaranczowa a jak chcesz usunac niechciane posty najedź ikonką na zgłoś do usunięcia przy dacie i godz.ja tak zrobiłam wczoraj po ktoś podszył sie pode mnie i zagineły nie tylko ich posty ale również moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani HAJECZKA już wie o naszych problemach pisała mi na nalogow ze juz niedługo coś z tym zrobi z tymi potworkami co nas oczerniają.Było tak fajnie zaczerniajcie sie moi mili i nie zwracajcie uwagi na GŁUPIE wpisy co poniektórych pomarńczowych.My mamy się wspierać i walczyć z naszym nałogiem a nie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam dziś do Hajeczki,żeby nam pomogła zrobić porządek z debilami! Może uda się wyeliminować to dziadostwo z tego forum!? Kwestia czasu i pękną jak bańka mydlana! Z podziwem czytam mądre informacje od Hajki,to naprawdę Wspaniała osoba. Ktoś na tym forum o niku Ryki z Rzeszowa mówił coś??? Jak dla mnie to jakiś niewypał pomarańczowy.Nie dyskutujcie z przybłędami bo szkoda oczu.Pozdrawiam mądre osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam kiedyś żeby rejestrować się; czyli zaczernić swój nik wówczas nikt niepowołany nie będzie pisał w naszym imieniu i łatwo takiego durnia wychwycić! Każde forum jest tak skonstruowane,że byle dupek może pisać wszystko co mu slina na ozór przyniesie! Ale jest moderator który powinien zaglądać,sprawdać posty,a tutaj zwykla olewka!!!! Trzeba zmobilizować cenzora żeby zaopiekowł sie tym forum szczególnie. Z pomarańczowymi nie dyskutuje się.Hajeczka napisała do Administratora Portalu 02.pl Dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechciani pomarańczowi przestali wreszcie pisać ja pousuwasłam posty które pod moim nickiem ktoś sie podpisywał Z nimi sie poprostu nie dyskutuje to sa dzieci które nudzą sie na wakacjach.CIUOTUCHNA jak Ty się czujesz ze swoimi problemami,jak wrócisz melduj się od razu.U mnie jak najbardziej OK i jestem zadowalona że nie palę bo własnie znalazłam pracę zaczynam od środy pytanie pracodawcy czy pali PALI PANI ja z dumą NIE.Teraz wiem że warto było rzucić a teraz z tym walczyć i więcej tego nie tknąć.Życzę wszystkimtego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie Administrator tego forum zainteresował się wulgarnymi wpisami pamarańczowych.Teraz dziwolągi są pod lupą! Małolaty nie mają zajęcia i z nudów piszą różne bzdury! Ciotka jak sobie radzisz w tych trudnych chwilach? Betty i pozostałe osoby BP. trzymajcie sie,nie palcie.Trzymam za Was kciuki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa duch cafe to prawdziwy
"małolat" :D Facet ma 63 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby forum powróciło na dobrą drogę czy się mylę ;> A ja dzisiaj mam bardzo dobry humor, bo obchodzę równe 100 dni bez fajeczki :D Tym, którzy czasami wątpią w swoje siły a papieros woła powiem tylko tyle, że naprawdę się da to przetrwać. Byłem koneserem palenia. To była moja wręcz "pasja", paliłem bo to kochałem. I co? I już 100- ówka mija :D A teraz patrząc wstecz śmieję się z samego siebie i tej mojej... "pasji". Obciach a nie pasja :D Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia44
Hugo gratuluję studniówki,życzę powodzenia na następne sto dni. Mam nadzieję,że ten topik wróci do normy gdy szczyle przestaną tutaj zaglądać?.Zresztą to nie są ich klimaty. Hajka skutecznie załatwiła sprawę z moderatorem. Bgrygor ma za sobą trzeci tydzień.BP.również gratuluję.Niepalna też dobrze sobie radzi,Betty wchodzi w czwarty miesiąc BP.Szkoda że nie radzi sobie z rejestracją na to forum? Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i punkt po punkcie w/g informacji? A co z ciotką? Myślę,że po pewnym czasie wróci do nas i wreszcie skutecznie rzuci te fajory? Wszystkim życzę udanej soboty,niedzieli PB.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia44
Hugo gratuluję studniówki,życzę powodzenia na następne sto dni. Mam nadzieję,że ten topik wróci do normy gdy szczyle przestaną tutaj zaglądać?.Zresztą to nie są ich klimaty. Hajka skutecznie załatwiła sprawę z moderatorem. Bgrygor ma za sobą trzeci tydzień.BP.również gratuluję.Niepalna też dobrze sobie radzi,Betty wchodzi w czwarty miesiąc BP.Szkoda że nie radzi sobie z rejestracją na to forum? Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i punkt po punkcie w/g informacji? A co z ciotką? Myślę,że po pewnym czasie wróci do nas i wreszcie skutecznie rzuci te fajory? Wszystkim życzę udanej soboty,niedzieli PB.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia44
Mój komputer zaczyna cos fiksować,zrobiłam sie pomarańczowa,a przeciez wszystko wpisałam poprawnie,Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spolegliwa
Wszystkim zycze powodzenia BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda w sam raz,nie ma takiego upału wreszcie człowiekowi lepiej się oddych,najważniejsze że BP.Wszystkim życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
łUdało się,nie mogłam już się zalogować jako Beettyy62,bo ten debil się poszył pod mój login,gratuluje 100 za 11 dni będzie płotek(111) to już sukces,lubię sobie podyskutować z mądrymi ludżmi,ale jak ta szarańcza opanowała tę stronę to włos się jeżył na głowie.Dlaczego pomimo to,że klikałam na zgłoś do usunięcia te wszystkie wpisy sygnowane moim pseudonimem,a pod które podszywał się jakiś przugłup nie zostały usunięte.?Pozdrawiam Was mądrzy ludzie i cieszę się,że się tu trochę uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×