Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

a ja juz jestem w domku nie chciało mi sie siedziec dłuzej ...ha ha ha marika ....jak u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ........humorek super, taka zalatana dzisiaj troszeczkę byłam ale przynajmniej nie myślę o fajkach....hahaha ...ale w końcu w domku i odpoczynek......a jak u Was słoneczka moje?.....znowu robię się cukierkowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ja już kładę niuńke spać więc za wczasu życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ...normalnie ja przy Tobie wymiekam !!!dzisiaj ...................ktos Ci cos zrobił :))))) ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba tak ma być no nie?.....raz jest gorzej a raz lepiej.....częściej gorzej....więc jak jest lepiej radość jest podwójna...hahaha co pomyślałam to napisałam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika i tak powinno byc codziennie ........:))ha ha ha cukierkowa jestem .......b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado...b.!....hahaha(po prostu to uwielbiam) powinno tak być ale wiesz jakie jest życie - troszkę skomplikowane (kiedyś Ci napisze) ale dzisiaj jest dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomplikowane marika........ ja to wiem ...ale co tam zycie jest jalkie jest inne nie bedzie ...........napisze ci kiedys obiecanki ha ha ha jak llubisz to b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariko gdzies z centralnej Polski nie kłuce sie z Tobą moja droga tylko sie przypominam ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .........uciekam dobrej nocki fantastycznych snów :) d .b..pa pa pa i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich w ten słoneczny, mroźny poranek! miłego dnia.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciał powiedziec słoneczny :(( ale niestety ..sypie ze az miło :))) pozdrawiam buziak na dzień dobry ..... moze sie przyda ....i jeszce wystawimy :P :P :P na duzy usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....pogoda beznadziejna....mam nadzieję z humorkami lepiej!!! Wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha marika ...............i dalej tak masz: :D :D juz Ci tak zostanie :) tego Ci zycze pozdrawiam ...P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo:-D U mnie tak sobie....pogoda mnie zabija....jak juz rano wychodze i widze moje kurtki i plaszcze zimowe,robi mi sie niedobrze:-(....... Dodatkowo,moj mezus wczoraj zasugerowal ze nie wierzy,iz nie popalam sobie jeszcze,powiedzial ze mnie zna i w zyciu nie uwierzy ze rzucilam.......to wszystko bylo "wyrzucone" po ostrej wymianie zdań....... I tak moj duch walki,znowu gdzies sie schowal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Bardzo mi przykro nilan.............staraj się nie przejmować tym co mówi, bądź myśli Twój mąż.....Ty wiesz lepiej jak jest......... I BROŃ BOŻE NIE PAL, bo skoro on tak myśli to może faktycznie zapale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilan ....faceci są czasami bardziej beznadziejni od tej naszej pogody!!! Nie przejmuj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest tak mowic,ale gorzej z reszta.............. Wczoraj poszlam do sklepu i kupiam sobie paczke....wiem,wiem,glupio zrobilam,ale bylam taka wk.....a ,ze mysle sobie mam to gdzies..... Nie zapalilam....przyszlam do domu,juz mniej podenerwowana.....spalilam ta paczke w kominku..... W domu oczywiscie "cicho"..... Jak tak sobie mysle ,jak idiotycznie sie czasami zachowuje,to jest mi tak glupio😭 Jak nie wiem ostatnio bladze po omackuuuuuu............ I jakos coraz cięzej mi bez fajek.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten papieros byl "lekarstwem" na wszystko............ A teraz nie wiem co ze saba zrobic.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan.............papieros nie jest rozwiązaniem wszelkich trosk..........wiem o czym mówię........on niczego nie rozwiązuje.......... tyle juz wytrzymałaś , nie szkoda Ci?.....pomyśl jak się poczujesz jak zapalisz......chwilowa ulga....a potem...wyrzuty sumienia.............. i najgorsze co może być..............mąż miał jednak rację........... NIE DAJ MU TEJ SATYSFAKCJI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszytko wiem esterus..... Jestem tego teraz w tej chwili swiadoma,ale jest mi coraz ciezej,wkurza mnie to ze ciezko caly dzien pracuje,latam jak pokrecona zeby ogarnac dom i prace.....i jeszcze zadnej wdziecznosci,pomocy....wczoraj juz nie wytrzymalam i powiedzialm ze nie jestem sprzataczka......wieczorkiem ide spac najwczesniej,jest wysprzatane wszedzie....a jak rano wstaje,i widze kuchnie,salon....naczynia,papierki, okruchy.......... No i jak tak czasami mialam dosc tego wszytkiego,to przyjemnie bylo miec ta chwile,w kotlowni,gdzie palilam......zamykalam sie i palilam,i to byla ogromna przyjemnosc,relax...... jezuuuuu chyba znowu ze mna zle....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...........nie pal !!!!!!!! to nic nie daje ....nie pomaga na stres nie poprawia nastroju.................posłuchaj kolegi paliłem i nie pale a wk....sie tak samo i tak samo mi przechodzi nic wolniej nic dłużej NIE PAL KOBIETO !!!!!!!!! 46 dni kawał czasu a zresztą tez lubię jak kobiety pachną a nie ...... ( bez podtekstów ) ha ha ha marika dzięki ...cyt ....faceci są czasami bardziej beznadziejni od tej naszej pogody!!! :((( z poważaniem beznadziejny facet :))))))))))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado,nie wiem ale mnie sie wydaje ze nigdy nie nadejdzie czas,kiedy bede mogla tak samo pisac jak ty........ Nie pale,ale jest mi dzisiaj cholernie ciezko,i wiem ze jakbym zapalila to zalowalabym,a mezus mial by sadyswakcje..................... Bobmado,chyba nie wziąles do siebie tego co napisala marika:-) Na pewno nie miala na mysli Ciebie:-) Ty jestes wyjatkowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×