Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
Po prostu nie łapie o czym mówicie :) czytam i czytam i nie chwytam, chyba że znów mój kochany telefon nie wyświetla połowy postów albo po prostu nadajecie na innych falach ........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Po prostu nie łapie o czym mówicie :) czytam i czytam i nie chwytam, chyba że znów mój kochany telefon nie wyświetla połowy postów albo po prostu nadajecie na innych falach ........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Hahaha..........bardzo smieszne. Widze, ze komus tu sie dowcip wyostrzyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha.... inaczej by sie juz do mnie dzisiaj nikt nie odezwał :)) a tak ......zartowałem Esterus tak jak z tym niepokojem ......dzisiaj to chyba jest taki jakis zakrecony dzien wszyscy biorą powaznie to co mówie ...nie wiem dlaczego............... to moze ja dzisiaj juz tylko poczytam nie bede pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie wk........drugi raz pisze a wysyła tylko pusta wiadomosc :)) chciałem napisac ze wszyscy dzisiaj mnie jakos powaznie odbierają ......jakis zakrecony dzień :)) marika b! ja juz chyba dzisiaj bedę tylko czytał ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado...no teraz poszło ładnie ........spokojnie bez nerwów...hahahaha...b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja spokojny jestem..... nawet powiem flegmatyczny ......mi to sie nawet zółwie mogą rozbiegnąc i ciezko ich bedzie złapać :)))) ha ha ha marika widze dobrt humorek Cie nie opuszca uzycz troche koledze mogła bys nawet zarazić :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado...kurcze ale nie wiem jak to zrobić....hahaha....może b.!....hahaha..ale z tymi żółwiami było dobre!!!!!!!!......hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej raz mi sie udało :))) moze byc i buziak byle by był skuteczny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....chyba nic z tego nie będzie.....niestety...ale przecież Ty zawsze masz dobry humor....jeszcze nigdy nie widziałam żebyś miał kryzys......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak mam kryzys to mnie tu niema :))) wtedy musze zostac sam ze soba swoimi myslami jak mi przejdzie wracam ............... ja jestem Wodnik troche zyje w zakreconym nierealnym swiecie ale dobrze mi z tym w życiu mam szczescie bo nie powiem zebym go nie miał....no tam jakies drobne wyjątki ale ...........ogólnie mam :) marika ide zrobic sobie kolacje i powoli pełzne do łózka dobrej nocki Ci zycze samych fantastycznych snów :)) buziak na dobranoc taki kolezenski zeby nie było ;;pa pa pa no i chyba do jutra Esterus dla ciebie równiez wspaniałej nocki pa pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
A ja wyjątkowo nie śpię....... Ale cóż kolorowych snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ fajnego udanego dnia zycze wszystkim niepalącym !!!! nilan dla ciebie tak cichutko i nie krzycz na mnie za wczoraj :)ha ha ha marika .Esterus :D :D :P b!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witaj bobmado ! ja niestety od 6 już w pracy siedzę :( , ale za to w końcu biorę sobie 2 dni wolnego i będę się byczyć :D. A jaka pogoda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak jechałem przed chwilą pięknie świeciło słoneczko a teraz sie zachmurzyło ......ale już chyba bliżej niż dalej do wiosny ))) jak u Ciebie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
cały czas pochmurnie, nawet nie widać żeby się słonko przebijało, ale przynajmniej nie wieje :) wyjatkowo ja zapytam: a humorek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja praweie zawsze mam .........raz troszeczkre gorszy raz lepszy ale jest ha ha ha :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierkowa))))) mariko .....czyzbys jeszcze spala jak sie obudzisz to b.!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
jakoś tak cichutko tu dzisiaj...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Chyba zaczne w domu do was zagladac,bo straszie tu ciekawie wieczorkiem jest:-D.... Bobmado,a ty zaraz tu pisz co cie niepokoilo wczoraj!!! Nie mozesz zaczynac i nie konczyc😭!!!!!!!!!!!! A u mnie rewelacja:-) Wczoraj wieczorem jak pszyszlam do domu,kolo 20,wchodze a tu w salonie kolacja przygotowana,kwiaty,i przeprosiny od calej famili:-D Obiecali ze sie postaraja......dzisiaj jak rano wstalam to wszedzie czysciutko:-).....a przy sniadaniu powiedzieli ze nie musze dzisiaj obiadu przygotowywac(bo zawsze rano gotuje),oni zjedza byle co,a ja mam sobie troche odsapnac......kochani:-) Ale ja jestem zdania ze cieply obiad trzeba codziennie zjesc.....i zrobilam:-) Dalej mi przykro po tym co powiedzial moj M o fajkach.....i chodze z glowa do gory:-(.....wiem,wiem,wiem jestem dumna,ale tego nie zmienie:-).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan......fajnie ze jest ok przynajmniej ni bedziesz krzyczec na mnie ))))) ha ha ha........ tylko marika gdzies nam zniknala..... !!!!!! Esterus i marika wie co mnie niepokoilo o wszysstkim sie nie da pisac na forum wyslalem im na Pw pisze z telefonu kolega jedzie po takich dzurach ze nie moge trafic w klawiature ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×