Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
Widzę że cisza się zrobiła więc ja już chyba odpadam. Kładę niuńke spać więc znając życie ja też usne. Dobranoc bobmado......marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Takie właśnie jest pisanie w tel. Zanim wyśle to Wy już parę razy się zdążycie odezwać. Dobranoc Wam. A Ty marika głowa do góry. Wszystko się ułoży. Śpij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado......chyba już śpisz.....zapomniałam o buziaku chciałam napisać ale coś przekombinowałam no i ...... jakbyś mógł to wyślij jeszcze raz ....to co wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim......to dzisiaj dla odmiany mamy lekką poprawę pogody........taki żarcik!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........dzień dobry smacznej kawusi dobrego humorku i miłej niedzieli :) :P bo ciepła i pogodna sie nie zapowiada :( pozdrawiam cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale jak wyłączyłam pocztę to znowu wszystko zniknęło....nawet adres.......zaraz się wścieknę..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...doleciało...będę miała troszkę więc czasu to napiszę Pozdrawiam, dziękuje, buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .............mam nadzieje ze usunełaś.........dobrze ze nie poszedł orginał z załącznikami dał bym ciała ....ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......tak to bywa teraz juz wiesz za duzo :) :P .............. mam nadzieje ze zrobiłas o co prosiłem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek.....lepiej zdecydowanie!!!! bobmado nie prosiłabym o to wszystko gdybym Ci nie ufała więc wiesz..............................ok a jak u Ciebie z humorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze ......co prawda bywalo lepiej ale.......... dzieki za zaufanie ............tylko zastanawiam sie dlaczego..przeciez mnie nie znasz to skad zaufanie ...... no juz troche tak ..ha ha ha przez pomylke ale licze na to .....ze i Ty sie przedstawisz pisze z telefonu bo misiie niechce wstac z luzka ha ha ha )))) : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze ......co prawda bywalo lepiej ale.......... dzieki za zaufanie ............tylko zastanawiam sie dlaczego..przeciez mnie nie znasz to skad zaufanie ...... no juz troche tak ..ha ha ha przez pomylke ale licze na to .....ze i Ty sie przedstawisz pisze z telefonu bo misiie niechce wstac z luzka ha ha ha )))) : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko będę miała chwilkę spokoju żeby pomyśleć.....napisać....na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze ......co prawda bywalo lepiej ale.......... dzieki za zaufanie ............tylko zastanawiam sie dlaczego..przeciez mnie nie znasz to skad zaufanie ...... no juz troche tak ..ha ha ha przez pomylke ale licze na to .....ze i Ty sie przedstawisz pisze z telefonu bo misiie niechce wstac z luzka ha ha ha )))) : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie 3 te same posty w różnym czasie nieporozumienie mam dotykowy wyświetlacz .....przyciska sie tam co samo chce ja nieraz nie mam na to wpływu ...no jakiś mam ale jak się cos już przyciśnie tak jak rano z poczta to idzie wszystko i nie można tego zatrzymać ha ha ha ok. poczekam aż będziesz miała czas .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie zaświeciło słoneczko! Nie ważne że śnieg po kolana....hahahaha To dzisiaj zapraszam do siebie na kawkę albo coś mocniejszego na poprawę nastroju.... esterus, bobmado, nilan ....ostatnio mi nie odmówiliście....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........wszyscy zapraszają na drugi koniec Polski ...........wczoraj esterus dzisiaj marika zanim bym dojechał kawa by była wskazana .....:P :D ale mocny trunek po podrózy na dobicie chyba ....... duży uśmiech i ...... mariko.... gdzieś mniej bądź więcej z centralnej Polski ...............ha ha ha za oknem sypie śnieg i wieje jak ...........nie powiem co moja depresja zbliża się dużymi krokami ............ :) zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam. Ale z Was ranne ptaszki :) ja się niedawno wygrzebalam z pościeli :) widzę że się w końcu dogadaliscie. Fajnie. Bobmado znam ten ból z dotykowym wyświetlaczem. Wkurzajaca sprawa. U mnie śnieg pada. Mimo to udanego i spokojnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ha ha ha centrum no niech będzie ... ;) ......cos zrobimy z tą depresja .........zalejemy piwem i po kłopocie ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w końcu wszyscy uśmiechnięci......wystarczy wspomnieć o procentach....hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×