Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Ale mnie zalatwiliscie:-) Nic,trudno,jakos to przezyje,ale szkoda,ze takie tajemnice sa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan, bardzo się cieszę, że wszystko jakos się ułożyło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan nie tajemnice !!!!!!........ale ciezko pisac jak wszyscy czytają wiec niektóre rzeczy piszemy na email ......ale mozemy pisac wszyscy na Pw tylko musisz komus wysłac swój oczywiscue jak chcesz..........jak sie zdecydujesz to cos wymyslimy :)))) kurde co z marika ....!!!!!!!!!! to nie jest normalne ze jej nie ma !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza a .....'''''zimno sie zrobiło'''''' ...hmmmm.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
ja jestem...tylko troche pracy mam.... a z mariką dziwne naprawdę......mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo ......dziwne ......?? nilan tez milczy sama pewno je pączki ...ha ha ha i kawe pije :))) ( to taki mały zarcik nilan ) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:-) Dzisiaj nie mam paczków,tylko jablka,ja w moim wieku musze ostroznie ze slodkosciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jedno dla kolegi.......ha ha ha ja wlasnie czekam na objadek bo potem musze niestety pracowac czeka mnie troche jazdy troche pracy ale.... musze sie wyrobic do 20........bedzie trudno !! gdybym sie juz nie pokazal milego udanego popoludnia dla wszystkich !!!)))) marika.nilan esterus duzy usmiech dla was))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja na obiad dopiero za godz:-( Ale dzisiaj koncze kolo 15:-).... Nie wiem jak u was ale u mnie syyyyyyyypie!!!!!!!!!!! Jestem ciekawa co z tej wiosny bedzie:-(.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem po obiadku........ zmykam jeszcze raz miłego trzymajcie sie moje drogie panie zaglądne gdzies w miedzy czasie z tel. ... ;D ;D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
strasznie tu dzis cicho........ja uciekam do domu....................... zajrzę później marika, mam nadzieję, że zajrzysz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze niestety musze pracowac:-( A co u was? Ide w sobote na ogromna impreze,i mysle co ubrac :-p Chcialam juz cos "wiosennego",a tu zima..... Nic mam jeszcze 2 pelne dni,moze w sobote gora sie zlituje i bedzie sloneczko:-)..... No i znowu mnie czeka test wytrzymalosciowy:-p ,ale dobrze ze w lokalach nie mozna palic i trzeba wyjsc:-)....z dalszej rodziny nie wiedza ze nie pale juz..............kurcze nie moge sie doczekac:-)....ale beda komentarze,oczywiscie zaraz na pewno pojdzie fama ze na pewno chora jestem:-D....... Ach te ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje misiaczki kolorowe.... Chyba należy wam się kilka słów wyjaśnienia.... Ostatnich kilkanaście dni miałam wolnych (fajnie co?) , więc siedziałam w domku gdzie mam nieograniczony dostęp do internetu ale dzisiaj musiałam już iść do pracy a tam z tym dostępem jest ciężko więc nie mogłam pisać. Byłam jednak z Wami myślami i serduchem....hahaha. Właśnie dojechałam do domku, jestem troszkę zmęczona ale nadal uśmiechnięta i wciąż niepaląca.....hahaha..... U mnie humorek jak widać jest a jak u Was?....... Bobmado duży b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza ...........mogłas powiedziec wczoraj ...........!!!!!!!! ale jak ...nie palisz wybaczamy .......ha ha ha :)))) b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiadaj jak było w pracy :))))) ??? misiaku kolorowy ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no cóż, że tak powiem bez rewelacji.....dłużyło mi się dzisiaj okropnie.......ale jutro znów mam wolne więc będę zaglądać częściej...hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to mnie nie bedzie mam duzo pracy do skończenia tej ....lepiej płatnej .ale z telefonu zaglądnne od czasu do czasu ........... bo .......mam umowe podpisana do końca kwietnia i musze w terminie oddac pare rzeczy ....ostatni obiekt robie daleko potem reszte mam juz na miejscu bedzie lzej ..ha ha ha .............. .............duze piwo stawiasz za dzisiejszy dzień ....:)))))))))))) Esterus cos nnie zagląda dzisiaj ....nilan tez sie zapowiadała wieczorkiem ........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ja dopiero dotarlam do domu. Ledwo żyje. obeszlam chyba całe miasto. Ale już wszystko kupiłam, bo w sobotę moja córcia kończy 4 latka więc musi być poważna impreza:) marika, czy Ty wiesz jak się o Ciebie martwiliśmy?!!!!!!!!! Mogłas napisać wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze 4 latka powazny wiek ..:))))) Esterus jak tam nastroje ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam moje drogie panie musze jeszcze cos załatwic.... moze jeszcze dzisiaj zaglądne...... a jak nie to duza buzka dla was dobrej nocy :))))) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Wszystko w porządku bobmado, dziękuje. Zakupy skończylismy wspólnie, spokojnie, bez nerwów. Mieliśmy też okazję trochę porozmawiać. Było całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika dzieki :)) jestes wielka tylko nie znikaj wiecej bez słowa ok !!! B ! Esteruś ...super !!!!!!...........bardzo sie ciesze .....bedzie dobrze zawsze trzxeba byc dobrej mysli ....pozdrawiam :) :D ... a ja sobie dopiero wróciłem do domku niestety nikt na mnie nie czeka .!!.tylko usmiechniete piwo mariki .było super .... ......ale za to dwie moje dziewczyny przywitają tate rano z wielkim krzykiem jak zawsze kiedy nie widzimy sie wieczorem ha ha ha .......to jest najlepszy moment .............dlatego zawsze mam dobry humor ... pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry....🖐️ udanego dnia .............miłej spokojnej pracy !! :D i miłego odpoczynku dla tych którzy dzisiaj nie pracują :P cieplutko pozdrawiam .....b. duzy usmiech na cały dzień :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich, bobmado niestety musiałam przyjśc chociaż na trochę, także nie odpoczywam, ale jutrzejszego dnia nie dam sobie odebrac :) spokojnego, miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×