Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witajcie niepalący........ U mnie słoneczko od samego rana świeci, humorek dopisuje Mam nadzieję że u Was tak samo..... Milutkiego, fantastycznego dnia życzę..... Pozdrowionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich! U mnie śniegu po kostki ale i tak jest dobrze. Weekend przetrwałami i z tego się cieszę. Nie pisałam, bo nie miałam kiedy ale zaglądałam co jakis czas i czytałam co tam u Was słychać :D pozdrawiam ciepło i miłego dnia Wam życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esteruś....ja również bardzo się cieszę że dajesz radę, trzymam kciuki koleżanko!!!Oby te dni dumne i wygrane nigdy się nie skończyły......... Ściskam gorąco!!! Uwielbiam mieć dobry humor, jestem wtedy taka cukierkowa....hahaha Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
marika lepiej być lekko cukierkowym niż muły pędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:-) Ja obchodze dzisiaj 45 dzien bez papierosa:-) Widze ze fajnie spedziliscie wekend....Ja w piatek buszowalam po galeriach,kupilam sobie pare odjazdowych rzeczy,w ogole caly ten dzien jakos milo spedzilam............. Ale sobota koszmar,mezus wyjechal a dziecmi na zawody,a ja na caly dzien zostalam sama,w trakcie sprzatania znalazlam paczke fajek mojego M,i zaczelo sie:-(.........mysli,tesknota,"a moze jeden",przede mna dluga droga jeszcze,niestety ja caly czas walcze,i wydaje mi sie ze czym dluzszy okres tym gorzej:-(......... Ale dalam rade,dobrze ze bylam sama,nie wkurzalam nikogo tylko siebie:-) Mocno mnie wzielo jeszcze jak po poludniu pilam kawe,ale pozniej juz coraz lepiej.......no i kladac sie wieczorkiem spac,bylam mega z zsiebie zadowolona:-) Okres smutku i przygnebienia,w naszej rodzince powoli mija,maz teraz ma mnostwo zaatwiania spraw po wujku,ale jest silny,no i nie pali,i przyznaje ze mi tez jest lepiej jak wiem ze nie pali,bo jak palil to mnie to strasznie denerwowalo,to ze On i inni pala a ja nie! To bylo glupie ale ja bylam zwyczajnie zazdrosna.............. U mnie dzisiaj sloneczko,owszem,ale tez jest sniegu po kolana:-( Teraz popijam kawke....zapraszam....i mam dzisiaj 4 paczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawkę i pączka poproszę.....zaraz będę......hahaha Nilan jesteś niesamowita.....u mnie w domu na szczęście papierosa się nie znajdzie więc nic mnie nie kusi ale jak bym miała kryzys i miałabym możliwość zapalenia nie wiem czy bym wytrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie w pierwszej kolejnosci,chcialam wywalic ta paczke,ale nie zrobilam tego:-(...........Dopiero wieczorem maz to zrobil,i jeszcze zdziwiony ze ja tego nie zrobilam.......ale co przeszlam tego mu nie powiedzialam,wstydzilam sie.......dopiero w niedziele po poludniu przyznalam sie jakie katusze przeszlam.... Marika,dasz wiare,ze to juz tyle,bo ja sama w to nie wierze,kurcze daje rade!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilan .....daję wiarę, fajne uczucie co....? Fajnie że razem z mężem dajecie radę......pozdrowionka dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,ale bobmado mnie sie wydaje ze on to tak "lekko" przechodzi,on mowi rzuca i po prostu nie pali......a ja sie tak mecze..... Myslisz ze nie mowi mi jak mu ciezko? Ale z drugiej strony ja go przeciez widze,i naprawde nie ma zadnych objawow "odstawiennych"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzisiaj to ja nawet bobmado mogę być...to dla mnie zaszczyt....tylko nie wiem co na to jego żona (bobmado - żarcik). A tak poważnie Nilan nie wiem ale wydaje mi się że każdy przechodzi to inaczej, ktoś musi się wygadać a komuś innemu to nie jest potrzebne, ważne żeby dawać sobie rade, jeżeli twój mąż przechodzi to bezstresowo to ja mu z całego serca zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ..........jestem .zakończyłem robote przyszedłem do pracy :) .co prawda na pączka chyba sie już nie załapie ...ale kawa ????..........:) :P :).................zrobię sobie sam bo znowu na drugi koniec Polski trzeba by było jechać żeby wypić :))))) nilan ..... gratuluje 45 dni :)) ........kawał czasu !! marika ......widzę ze od wczoraj dobry humorek Cię Trzyma Esterus .....chciałaś o cos zapytać już jestem ...jak to jest cos osobistego nie chcesz na forum to możemy na email ja do Ciebie mam !! Fajnie ze humorki w poniedziałek dopisują u mnie tez jest ok. i nawet świeci słonko !!!!!!!!!!!!!!.....pozdrawiam cieplutko >........ :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie slomeczko zaszlo:-(....i sypie niemilosiernie:-( Paczka jeszcze mam,chyba nie myslisz ze tyle zjadlam,dla kazdego po jednym:-).......my rzucajacy musimy dbac o linie,ty bobmado chyba cos o tym wiesz:-D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ..........ha ha ha ......tak mysle ze 4 -ry nie były dla Ciebie :)) na jednego ewentualnie dam sie namówic :)))................ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale trochę pracy miałam :) nilan....... gratulacje.............a mężem się nie przejmuj- mój jest taki sam......wszystko dusi w sobie i nigdy nie mówi o swoich rozterkach bądź problemach powiedzmy natury psychicznej.......:D a tak z innej beczki........masz jeszcze pączka?...........hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mammmmmmm:-D Zostal jeszcze ma sie rozumiec dla Ciebie:-D A tutaj dalej sniezyca:-( Ja normalnie chyba wpadne w depresje.......niedawno zmienilam kolor wlosow(radykalnie)......bo miala juz byc wiosna,a tu co? G....o.... I nawet nie moge sie cieszyc moim nowym wizerunkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek ....kawa ...i pełny obiad chyba przesadziłem .............no proszę nowy wizerunek...jeszcze chwile śnieg popada i wszystkiego sie dowiemy ...:) mariko.................... z centralnej Polski czy ty masz na mnie uczulenie :))) !!!!!! mnie nie było pisałaś jestem zamilkłaś ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
bobmado...coś tam już skleciłam, ale musisz obiecać, że nie będziesz się śmiał i potraktujesz to co napisałam w miarę możliwości poważnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado.......alergiczką to ja jestem - fakt ale na Ciebie to ja uczulenia nie mam.....hahaha....a teraz idę na obiadek i też mnie nie będzie.....ale wrócę.....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
wyślij mi swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
puściłam......i pewnie będę tego żałować.......najwyżej już się nie pokażę na cafe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak cichutko sie zrobiło wszyscy po obiadku ......odpoczywają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×