Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Esteruś
A już myślałam że na kawkę wpadniesz :) a słonko świeci na północnym zachodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ............tak jak pisałem nauczyłem sie z tym żyć :)) ...........u mnie humorek tez jest ...tak naprawdę to mam codziennie mało mam takich dni kiedy tykam jak bombka ale sie zdążają wtedy ide z kolegami na piwo albo .......jeszcze mam dwie bardzo dobre przyjaciółki podkreślam przyjaciółki nie mylić z ...... kawa spacer rozmowa i jest ok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem nauczyłem sie z tym żyć :)) ...........u mnie humorek tez jest ...tak naprawdę to mam codziennie mało mam takich dni kiedy tykam jak bombka ale sie zdążają wtedy ide z kolegami na piwo albo .......jeszcze mam dwie bardzo dobre przyjaciółki podkreślam przyjaciółki nie mylić z ...... kawa spacer rozmowa i jest ok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Och ci faceci :) i weź tu ich zrozum :D jeśli Twoja propozycja rozmowy jest aktualna to kiedyś będę chciała zadać Ci pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy zawsze mozemy porozmawiac ....:) ja bedziesz tylko chciała !!! czemu och Ci faceci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Na razie zmykam. Muszę nakarmic swój skarb :) wpadne później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marika ............................jestem !!! co u Ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Na razie nie bede Wam przeszkadzac. Pogadajcie sobie w spokoju. Zajrze moze pozniej. O ile nie zasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ....przestań kombinowac ......:))) po prostu pisz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Niedawno ja pisalam ze chce z Toba pogadac wiec domyslam sie ze marika wolalaby zebys skupil sie nad tym co do Ciebie pisze. Bedziesz mial wzglednie czas w poniedzialek? Bo chcialabym o cos spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek bede gdzies koło 14 :00 mam niestety 2 zmiane a rano musze jechac popracowac na siebie :)))) pytaj dzisiaj chyba ze nie chcesz na forum to jakos . to zrobimy :))) ................. marika ....usmiech od kolegi ..................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Marika, dzieki ale wstrzymam sie do poniedzialku. A Ty jak? Trzymasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Nie łam sie. Nie wiem o co chodzi czy o fajki czy sprawy osobiste ale jestem pewna ze przetrzymasz i wszystko sie jakos ulozy. Jestes silna i dasz rade. Wierze w to marika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .......marika co jest .........???????? ......... pisz a duzy buziak poleci do Ciebie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później zajrzę...hej nie chciałam was przestraszyć....ja nie jestem desperatką...hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Bardzo chetnie bym z Tobą pogadala a raczej popisała ale nie mam możliwości. Dręczy mnie coś ale muszę poczekać do poniedziałku bo jakbym chciała pisać w tel to z godzinę by mi zajęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×