Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

dlatego że go w ogóle napisałam....z resztą nie ważne ....nie ma tematu......to co myślałam to napisałam......b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam nie wazne .!!!....nie ma ze boli trzeba skończyc ...jak sie zaczyna ...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza buzia .......chyba przyszłą pora na mnie ze spaniem oczka mi sie kleja .........dobrej nocki samych miłych snów i do jutra :) pa pa pa b. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!! 🖐️ miłego wiosennego ciepłutkiego dnia ....dla wszystkich :) marika m.k dla Ciebie jak zwykle ....tylko dzisiaj wiosenny miły i duzy B.! :P Esterus nilan miłej zabawy.... dla was tez taki sam B ! :P pozdrawiam (dzisiaj niestety tez paracuje ale bede zaglądał) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim niepalącym! Wspaniałego dnia wam życzę! Ja również będę dziś pracować ....niestety. Bobmado...do Ciebie właśnie poleciał...b.!...taki słodko - pachnący.....hahaha Pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha doleciał ......był super .:) :D :P Esterus ....jak u Ciebie ..pewnie bardzo zajęta //??? wiosennie pozdrawiam ..............ale jest pięknie na polu aż chce się żyć....!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ...........leci i do Ciebie taki ....ha ha ha....no własnie taki :))) ;P strasznie tu dzisiaj cichutko !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus a czego Ty tak milczysz cały dzień ????.................. marika jeszcze pracujesz ???? ja juz wróciłem z pracy jestem w domku pije kawe ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam słychać ......mój czas pracy jest tak pokręcony jak ja...hahaha....nigdy nic nie wiadomo....ale dobrze mi z tym ! Co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ....do d.....!!! .tak jakoś .???????......... opowiadaj jak w pracy co sie ciekawego wydarzyło .....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ....taki dzień ......chyba ...... nie odpowiedziałas jak u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej nie...... U mnie wszystko ok, znowu mi się w pracy dłużyło ale jakoś przeżyłam, jutro niestety muszę znowu iść.....hahaha...niedługo tam będę nocować Bobmado.....napisz co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie Ty pracujesz ????..... przepraszam to chyba nie było dobre pytanie to straszne pracowac w niedziele ......pracowałem kiedys to było przykre ........b.! leci gdzies do centralnej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amegda 23
Witam wszystkich- -z moich czasów żegnania sie z nałogiem(21 VIII 2009) jeszcze BOBMADO na warcie ;) u mnie juz niedługo bo jutro 7msc bez cigaretta :) do bobmado- jak tak z Milą ? i nalogiem? tak duzo stron sie nazbieralo od ostaniego mojego wpisu,ze nie chce mi sie teraz tego studiowac,dlatego ide na skróty i pytam Ciebie? czekam na odp. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegda ...... 7 miesiecy!!!! ale to leci ...... Mila niestety sie nie odezwała została babcią i nie zagląda tu .....a moze zagląda ale nie pisze.... a co u Ciebie nadal pracujesz dla .... czy zmieniłas prace ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×