Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

zmeczony ...no zyciem i samotnoscią :)))) pracą sie nie przemęczam temperatura dała mi w kosc cały dzień w takim suchym gorącym pomieszczeniu ...męczące ale w gorszych warunkach nie raz sie przebywało :))) a humorek no moze zawsze mam dobry nie raz robie dobrą mine do złej gry ...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.!....jeszcze mam dużo.....mam nadzieję że Cie nie denerwują......? Jak tak to mów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie zeeeeeeeeee ..............nie denerwuja !!!! pisałem ze są miłe ha ha ha masz i odemnie b.! taki troche stary ale moze bedzie miły :)))) i tez mam nadzieje ze Cie nie denerwuja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty wiesz o starości?????....hahaha..b.!.bardzo był milutki... A powiedz dlaczego czasem robisz dobrą minę do złej gry , nie masz ochoty czasem się wkurzyć.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzać to ja sie wkurzam !!!!!! i to często !!!!!ale czasem uśmiecham sie na sile choć tak naprawdę wcale mi nie jest do smiechu bardzo rzadko zdążają się takie sytuacje ale nie mniej jednak są ........ marika .....jutro pracujesz .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałem !!! o starosci wiem ! i to duzo bo ja juz stary jestem ........ ha ha ha ....buziak !!!!! niestety latka leca ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika.......to nie przeszkadzam w takim razie musisz rano wstac dobrej nocki .....pa pa pa b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado....dobranoc....żeby przyśniły Ci się misie kolorowe....hahaha..b.!.......i jeszcze jedno...Ty nie przeszkadzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .....Ty misiu lkolorowy ha ha ha dzieki .!!.... dobrej ...dobrych kolorowych ... i jutro miłej pracy .. b.!!!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w piatkowy wiosenny poranek ......:D :P miłego ciepłego dnia .........i dobrego humorku oczywiscie ............. :D dla wszystkich którzy dzisiaj pracują miłej przyjemnej pracy :)) a tym którzy zostali w domku miłego odpoczynku:) :P pozdrawiam ....... b! to dla mk ...ha ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego, cieplutkiego dnia dla wszystkich niepalących. Zmykam pracować, będę później.Trzymajcie się......... Bobmado....dziękuję i przesyłam równie miłego!!!!!!!!hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika........ to wlasnie jest recepta na dobry humorek ........buzka mi sie usmiechnela milo sie zrobilo ha ha ha )))))) jak sie milo zacznie dzien ......to i zyc sie chce ..........!!!!!dzieki i dla was moi kochani ktorzy rzucacie duzy cieplutki usmiech...... :D nilan esterus....... : D a dla was milutki taki jak od mariki z dobrym humorkiem polecial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tu dzisiaj tak cichutko .......... nilan.................jak tam samopoczucie ?????? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM..samopoczucie do bani,nie mam co prawda juz temperatury,ale ogolnie jestem do niczego:-( Chyba jutro sie nie pobawie:-(,,trudno.... A w pracy beznadziejnie,denerwuje mnie to ze zaloga sama nie moze nic zrobic,wiecznie ja jestem potrzebna,musze poprawiac,ustawiac.....ach,szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek dzisiaj ....wyluzuj pogoda typowo wiosenna jak patrze przez okno to aż mi zal ze muszę tu kwitnąc kwitną ha ha ha ......... to zdrowiej i sie nie denerwuj ................:D :P ;P 🌼 na dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ale jak raz na 100 lat zlapie mnie jakas choroba to nie moge spokojnie ze 2 dni polezec w domu,bo tu wszystko sie wali!!!.... Ale nic:-).....gorsze rzeczy sie dzialy i dawalam rade:-D Milego dnia wszystkim zycze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...ja k przed imprezą kreacja wiosenna gotowa .......???? Esterus a jak u Ciebie przygotowania ??? Basia pomaga ????? cichutko tu dzisiaj strasznie taki dzień ??czy wszyscy humorki macie złe ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreacja,gotowa:-)..jutro jeszcze kosmetyczka,pozniej male SPA w domciu,i okolo 14.30 wychodzimy:-)....mezus mnie jutro w pracy przez pare godz musi zastapic,sam to zaproponowal,zebym jak powiedzial zrobila sie na bustwo:-D.......... Bardzo zadko gdziekolwiek wychodzimy,i dlatego tak sie cieszymy.....mam zamiar bawic sie na calego,solenizantka specjalnie zalatwila u ksiedza dyspenze na ta okazje:-)......... A jakie wy macie plany na wekend?........pogoda cudna,nic tylko grila wyciagac:-)....... Ja juz zmykam do domu,pozdrawiam{cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam. Ja padam z nóg. Prawie cały dzień przy garach ale na dziś już koniec. Dobrze że znalazłam chwilę na fryzjera:) Basia oczywiście we wszystkim pomagała :) Wszystkim życzę dobrej nocy i spokojnego weekendu. Buziaki dla misiaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem ... dotarłem wreszcie zaraz bede jakąs kolacyjke szybko przygotuje ............... marika j jak w pracy ...zleciało ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleciało...bardzo nerwowo ale zleciało...jestem wściekła .....zaraz wybuchnę ....najgorsze te moje nerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu tak nerwowo ...........??????? nie wybuchaj m.k ....bo bedzie smutno :P ha ha ha opowiadaj dlaczego !! b!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać, po prostu drażni mnie ludzka głupota.......nie będę mówiła o pracy bo nie warto nawet...... A jak Tobie minął dzień......mam nadzieję że lepiej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika u mnie bardzo pracowicie ale z dobrym humorkiem !!..... sprawcą tego dobrego humorku byłas Ty moja droga i tak jest do teraz troche jestem zmęczony ale zadowolony ha ha ha a Ty nie złosc sie misu kolorowy usmiechnąc sie tu prosze .......do kolegi ..... a dziekuje za email miło ze ktos pamieta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no, to teraz powinnam chować głowę w piasek..... hahaha masz się ze mnie nie śmiać.......proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×