Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

dzień dobry 🖐️ dzis pierwszy dzień wiosny !!!!!!!!!musi byc miło .......... wspaniałej niedzieli dla wszystkich i tych którzy muszą pracowac i tych odpoczywających w domu ..... :D ........duzy usmiech dla was pozdrawiam :D b.! m.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ WIOSNO!!!!! Witajcie niepalący!!!! Wspaniałego dnia Wam życzę, b!...już poleciał....hahaha Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorajka
40 lat palenia, 40 papierosów dziennie, i nagle ... 2 ostatnie lata myślałam, żeby przestać, ale wiedziałam, że nie do końca jestem przekonana. Nie wierzyłam, że się uda. Jedyną próbę odzwyczajania przeżyłam 25 lat temu. Kilka miesięcy męki i powrót do nałogu. Nie wierzyłam, że mogę przestać, że mogę chociażby ograniczyć. Wypisałam sobie (i mężowi) champix, kupiłam plastry nicorette. Powiedziałam mężowi, że zrobię wszystko, że b. boję się objawów odstawienia itd. Niedaleko domu jest gabinet biorezonansu, mąż powiedział - zapisz się. No to poszłam. Wyszłam z zabiegu i - podchodząc do samochodu - nagle zdałam sobie sprawę, że nie chce mi się palić! To było nienormalne. Zwykle zapalałam albo podchodząc do samochodu, albo już siedząc w środku. Papierosy mam w torebce i w schowku w samochodzie. Zawsze, zawsze! to był moment na zapalenie. Nie wiem co się stało, ale od 4 dni nie palę i wcale mnie nie ciągnie. Mój mąż nie może w to uwierzyć. Ja zresztą też nie. Od razu 1. dnia powiedziałam sobie, że niepalenie to wolność i jest mi z tym przekonaniem dobrze. Co będzie dalej nie wiem, ale dziś jest cudownie - ludzie ja nie palę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorajka to swietnie .........trzymaj sie .........powodzenia i wytrwałosci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorajka
Dzięki Bobmado. Zajrzę tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegda............gratulacje ...... odezwij sie !! kciuków juz chyba trzymac nie musze :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich, a zwłaszcza misiaki kolorowe :) nie zaglądałam w weekend, bo miałam urwanie głowy. Na szczęście już po wszystkim. Córcia zadowolona, my zmęczeni, ale dla jej uśmiechu było warto :) życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia..........wielki buziak na dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w pierwszy wiosenny poniedziałek ...........miłego i udanego spokojnego zycze :) :P 🖐️ Esterus jestes !!! misiaki kolorowe pozdrawiają kolezanke ha ha ha :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza ..!!!!!! ???????? nilan jak po imprezie ???? Esterus zapracowana czy zamyslona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam chyba czas sie wziąsc za prace ...miłego popołudnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie naczynia tajin
zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji marokanskich naczyn do tagine ... Egzotyczne gotowanie marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Ja niestety strasznie zapracowana BOBMADO :( zaraz zbieram się do domku. zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a ja właśnie po pracy..... a teraz zaczynam świętować....mój 50 dzień bez papierosa, świętowanie zaczynam od kawy....ciekawe na czym skończę...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Gratulacje marika !!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę....uciekam do domu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..marika,idziemy niemalze łeb w łeb:-D Gratuluje!!!!! A u mnie co,a to ze na imprezie kolo 21 przestalam mowic😭 Tak,tak....wszystko bylo ok,czulam sie nawet niezle,nagle zauwazylam ze dzieje sie cos dziwnego z moim glosem I pozniej stracilam glos😭 Tak wiec pojechalismy do domu,rano bylo tak fatalnie ze pojechalam do lekarza,mam zakaz mowienia(choc to bylo niepotrzebne bo i tak nie moge wydobyc z siebie glosu),biore jakis lek,i w srode do kontroli..... Oczywiscie w pracy jestem,ale cala zaloga i rodzinka z reszta tez,przeszczesliwi ze nie mowie:-( Ach to sie narobilo...... U mnie sloneczko,i dzisiaj rano w trakcie sprzatania pochowalam i popralam rzeczy zimowe:-D....Ale sie cieszeeeeeeeeee I mam nadzieje ze juz ich nie wyciagne:-) Pozdrawiam wszystkich i milego popoludnia................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus, Nilan ...dziękuję!!!!!! Nilan ...nie ma jak szczęśliwa rodzinka...hahaha... Wracaj do zdrowia szybciutko! U mnie niestety słońca - ZERO. Może jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika dzięki za ......pozdrowienia b.! :D Esterus...zapracujesz sie musisz co dziennie znalesc chwilke na odpoczynek :)))))) nilan....wracaj do zdrówka !!!! dobrze ze możesz pisac to z nami wiecej bedziesz klikac niz z załoga rozmawiać ha ha ha :P nilan zimy juz nie bedzie zmieniam jutro opony ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Kochani........ ja usypiam Basie więc wiecie jak to się zwykle kończy:) spokojnej nocy Wam życzę i dużego buziaka na dobranoc zostawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Kochani........ ja usypiam Basie więc wiecie jak to się zwykle kończy:) spokojnej nocy Wam życzę i dużego buziaka na dobranoc zostawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Esterus dobrej nocy :)))wiemy jak to sie kończy ale czy .....????? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ w ten piękny słoneczny poranek miłego i udanego dnia ....dla wszystkich niepalących :D marika esterus nilan dla was szczególne pozdrowienia z dużym uśmiechem na dobry początek dnia :)) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×