Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość gość
Champix dziala dobrze. to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam bardzo trudną drogę rzucenia papierosów. Udało mi się dzięki tabletkom desmoxan. To one niwelowały głód nikotynowy. Teraz nie palę juz ponad rok. Tobie też się uda! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci desmoxan, mi na prawdę te tabletki pomogły. Zmniejszyły głód nikotynowy, aż w końcu się udało :) Nie palę już 2 lata. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej skuteczna metoda aktualnie jest http://www.allen-carr.pl/ wiem bo korzystalam i efekty sa znakomite, naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sobie zakupić e-papieros i zakupić bardzo fajne liquidy. Tanie widziałam na http://crazyrabbit.eu/, testowałam, całkiem ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rzucałem palenie, to najpierw próbowałem specjalnych tabletek dla palaczy, którzy chcą rzucić, ale nie pomagały. Szukałem pomocy bardziej fachowej i trafiłem do gabinetu Vitanea. Robią tutaj bardzo skuteczną informoterapię – polecam. Nie palę już od paru miesięcy i wcale nie mam ochoty. Prowadzą swój portal na www.vitanea.eu W zasadzie całe leczenie odbyło się dzięki urządzeniu Reprinter. Można o nim sobie poczytać na ich stronce, są dokładne parametry omówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam dziś rzucić to świństwo.Kupiłam tabex,pierwszą tabletka wzięta około 10 rana do godz. 18 bez żadnej fajki ,daję radę i to tyle godz. na jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero rzuciłam palenie po terapii antynikotynowej… Niestety to był mus, sama nie potrafiłam się zmobilizować a moje zdrowie uległo znacznemu pogorszeniu, zresztą też nie zarabiam zbyt wiele i kupowanie trzech paczek dziennie po prostu wykańczało również moja pensje. Bardzo polecam takie terapie, jeśli ktoś z forumowiczów jest z miejscowości Białystok polecam ich www.virtus.bialystok.pl to specjaliści od różnych uzależnień (nie tylko tych nikotynowych), prowadza również psychoterapie i wiele innych. Polecam, naprawdę warto zainwestować w swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Też chcę rzucić palenie Dzisiaj 5 dzień na tapecie i 1 bez papierosa. Zobaczymy dalej Karolinka jak Ci idzie? Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja niby nie palę, niby dużo nie palę, ale jak mam potrafię wypalić pół paczki na dzień albo paczkę, jeśli na wieczór piję (wtedy papierosy idą jak woda). Jak nie palę, odczuwam głód nikotynowy, najczęściej przez kilka dni jest znośnie albo popalam (biorę od kogoś papierosa). Dawniej tak nie miałem, tzn. potrafiłem wypalić paczkę papierosów i do tego nie wracać albo popalać na imprezie od znajomych i sobie nie kupić. Uzależnienie się było u mnie głupotą, bo palenie nigdy nie działało na mnie przystępnie. Zaczęło mi się podobać przy większej ilości (wtedy odczuwam nikotynę). No ale jest to znośne, trzeba przetrzymać głód nikotynowy (który tak łatwo nie minie) i jest ok. Druga sprawa, oprócz uzależnienia od nikotyny, to nawyk. Pali się w różnych momentach, na zakupach kupuje się papierosy i wchodzi to człowiekowi w podświadomość. Jeśli umiecie się pozbyć nawyku, będzie ok, choć uzależnienie można trochę odczuwać, na co poleca się te wszystkie plastry i tabletki. Ale jest to wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z tematem forum, może znajdę tu osoby chętne do pomocy :) Szukamy osób które, krótko mówiąc poradziły sobie z nałogiem jaki są papierosy, z własnej inicjatywy lub dzięki komuś/czemuś i chciałyby pomóc i przyczynić się do tego aby osoby potrzebujące w tym rady skorzystały z ich wiedzy :) Przeprowadzamy wywiady audio (z zachowaną pełną anonimowością) i później udostępniamy je na platformie osobom które chcą sobie poradzić z tym nałogiem. Nie jesteśmy działalnością charytatywną ale dobrze rozwijającą się firmą mającą na celu pomóc jak największej liczbie osób. Kto palił ten wie, że kiedy wygra się walkę jest dużo lepiej! Jeżeli chcesz pomóc napisz do mnie wiadomość e mail: nikeyeezyjordan@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verde3
Według mnie najskuteczniejsze są tabletki, choć wielu narzeka na skutki uboczne, które objawiają się między innymi gorszym samopoczuciem i odruchami wymiotnymi. Najlepiej poznać więcej metod http://wiecejmeskosci.pl/jak-skutecznie-rzucic-palenie-papierosow i samemu zadecydować o tym, która będzie dla nas najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z marką Vitanea. Stosują naturalną metodę biorezonansu i informoterapii. Jeśli chodzi o tę drugą, to mi pomogła w rzuceniu palenia, świetne leczenie dla uzależnionych. Bez jakiś pastylek, bez plastrów, tylko naturalne odkażenie organizmu. Poczułem wolność jakiej dawno nie miałem w swoim życiu odkąd rzuciłem fajki. Wystarczyło zacząć stosować ich urządzenie – Reprinter. Kosztuje dużo mniej niż regularne palenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam na e-papierosy które kupuję od http://www.tobaccoconceptfactory.pl/. Od tamtego czasu prawie w ogóle nie palę tradycyjnych papierosów. Z czasem planuję w ogóle rzucić jakiekolwiek palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również pomogli mi specjaliści z www.virtus.bialystok.pl . Zmagałam się z problemem od 10 lat, nie mogąc sobie poradzić samej zgłosiłam się za namową rodziny właśnie do nich, Bardzo polecam, nie pale od tak dawna, już czuje pozytywne tego efekty!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie biorezonans wywołał odwrotny skutek. po sesji dostałam takiego głodu nikotynowego jak nigdy przedtem. chciało mi się palić dosłownie co pięć minut. masakra. nie polecam, żeby przypadkiem was to nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Champix dziala dobrze. to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie masz wystarczająco dużo samozaparcia, denerwujesz się, a Twoja waga idzie ciągle w górę spróbuj tabletek, albo plastrów :) Na tej stronce http://jakrzucicpaleniepapierosow.pl możesz dowiedzieć się jak skutecznie rzucić palenie i jak nikotyna negatywnie działa na nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem poddany procesowi biorezonansu w http://www.lalimed.pl/ . Jest to bardzo sprawdzona metoda, ponieważ po wielu latach walki z uzależnieniem udało mi się rzucić te papierochy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×