Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość metr sześćdziesiąt w kapeluszu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.virtus.bialystok.pl, znajdziesz tam odpowiednia pomoc w tym zakresie, aby rzucić palenie. Szkoda zdrowia na ten nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł Tabex, dzięki tym tabletkom udało mi się szybko i skutecznie rzucić palenie. Poleciła mi je Pani w Aptece Melissa i cieszę się, że jej zaufałem .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p1erdole macie problemy nie pal poprostu i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palisz albo nie palisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyban jest pomocny w rzucaniu palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalęjużinieżałuję
Ja szczerze mogę polecić szkolenie metoda Allena Carra, dzięki któremu nie palę już prawie 2 miesiące. Źadne plasterki czy leki psychotropowe, bo problem trzeba rozwiązać w głowie. Mnie się to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona B
Jeśli możesz coś wiecej napisać o metodzie Allana Carra to będę wdzięczna.To znaczy ile trwa taka terapia ile kosztuje i czy jest to jedno spotkanie czy wiecej, na co jest kladziony nacisk itp. Ja chyba już wszystkiego próbowałam i nic. Nawet czytałam książkę Carra dwa razy bo również wersję dla kobiet. Niewiem dlaczego na innych działają niektóre metody mimo długiego lub bardzo długiego stażu palenia a na mnie nie. Jak pomyśle tylko o rzucenia to wszystko się skupia wokół papierosów a ja jestem jak opętana i na niczym nie potrafię się skupić.A mówią, że wystarczy chcieć - ja chce i co z tego? Jak odczuwał jakiś wewnętrzny przymus z którym nie mogę sobie poradzić...i tak kółko się kręci a w środku niego ten przeklęty papierach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź Nicorix z tomishop.pl/zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papierosy zaczęłam palić w wieku 13 lat, obecnie mam 25 lat i zniszczone zdrowie przez papierosy. Nigdy nie słuchałam ludzi, którzy ostrzegali mnie przed tym zgubnym uzależnieniem zawsze myslalam co mi tam najwyzej szlak mnie trafi dopiero po 60 roku życia. Każdy mi mówił, że to niszczy skórę włosy paznokcie no ale co przeciez ja wtedy młoda i piękna byłam. Raz udało mi się rzucić jak dowiedzialam się, że jestem w ciąży nie palilam do momentu odstawiania córki od piersi, do dzisiaj sobie pluje w brodę, że zaczelamy ale chcialam.schudnac . Obecnie rzucam palenie od miesiaca jak nie dłużej, 3-4 dni nie palę a 5 palę a waga mimo to 3 kilo w górę i tak w kółko. Mam silną motywację mam problemy z krazeniem bardzo słabe mam i trądzik rozowaty do tego . I dla coreczki. Zaczynam ostatnie podejscie ponoc jak się liczy dni od rzucenia palenia to nic z rzucania :) dlatego ja nie liczę odezwe.się za ok.tydzien jak sobie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliłem przez 19 lat i to dużo, dziennie nawet do dwóch paczek. Starałem rzucić palenie kilkanaście razy, bezskutecznie. To nie reklama, ale po przeczytaniu książki Allana Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" udało się i już nie palę od 2009r. Dodam, że po tym jak mnie udało się rzucić kolega postanowił spróbować - kupił wino, paczkę fajek i zaczął czytać z postanowieniem, że od razu przeczyta do końca i tak się stało czytał, podpalał, popijał przeczytał do końca książkę i też do tej pory nie pali. Na prawdę polecam https://zrzutka.pl/bz5jec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalęjużinieżałuję
Do "Zawiedziona B" Przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale nie zaglądałam na kafeterię. Czytałaś książkę z tego co przeczytałam, ale książka nie daje gwarancji bo to taki skrót myślowy. Z resztą o szkoleniu też mówią,że nie wszyscy po nim rzucą, ale wiekszość tak. A więc tak, pytałaś jak wygląda szkolenie , ile kosztuje itd. To są w sumie 3 spotkania, chociaż główne i obowiązkowe jest to pierwsze i ono trwało od 10 do 17, z przerwami na papieroska, itp. Mnie osobiście świadomość tych przerw pomogła w decyzji by pójśc na szkolenie, bo bałam się - jak to będzie tyle godzin gadać o paleniu i nie zapalić :) Allen Carra wszystko tak dostosował, że grzech nie skorzystać z tego podejścia. Na czym polega, hm, to praca z głową i przekłamaniami w które wierzyłam ja i wszyscy którzy byli na szkoleniu. Jak trenerka parę rzeczy wyjaśniła, wyrysowała itd. to mi się oczy otworzyły, nie powiem. Bez sesji nie dałabym rady. Byłam jeszcze na jednej sesji wzmacniającej, z drugiej nie skorzystałam bo nie potrzebowałam. Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no hej - wszystkim- ja rzucilam z TABEXEM , nie palę ponad trzy miesiące, są momenty,że męczy bardzo - ale to są tylko chwile , można je przetrzymać , to tylko jest w głowie, trzeba to sobie poukładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa
Bardzo ważne jest aby ustanowić sobie jakiś cel i do niego cały czas dążyć :) mi się udało, rzuciłam palenie prawie po 10 latach, pomógł mi też blog byłej palaczki https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cpalam amfetamine, palilam trawe i fajki, w tym fajek najwiecej. Od 14 do 33 roku zycia. W wieku 33 lat doznalam czegos w rodzaju olsnienia i zaczelam modlic sie do Boga Izraela, do Boga Biblii, zaczelam robic tak, jak Biblia kaze, nie tak jak mowi kosciol. I to poskutkowalo nawiazaniem relacji ze Stworca takiej, jak nigdy dotad i o jakiej nie myslalam wczesniej, ze jest mozliwa. Poprosilam Go wtedy, zeby uwolnil mnie od nalogow i zrobil to. Najpierw amfetamina, natychmiastowo. Potem rok pozniej trawka. Nawet nie bylo ciezko, ale chodzilam w jakims takim uniesieniu, ze nawet nie pamietam jak to przebiegalo. Po prostu przestalam jarac. A pare miesiecy po trawce Bog pomogl mi rzucic papierosy. On jest najlepsza terapia, i spelni prosby kogos, kto wierzy i stara sie wypelniac Jego wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w rodzinie osobę, ktora pali od 25 lat i wielokrotnie rzuca na okres tygodnia, 2 tygodni, ok.miesiaca, najdluzszy okres to byl prawie rok i zawsze wraca do palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku warto przerzucić się na e-papierosy. W papierosach elektronicznych używane są e-liquidy, które muszą przejść odpowiednie badania zanim zostaną dopuszczone do rynku. Takie badania przeprowadza firma www.smoky-lab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna niepaląca
Ja też polecam książkę Allena Carra. Próbowałam rzucić palenie wiele razy, z marnym skutkiem. Po JEDNYM dniu zwykle wymiękałam, albo ograniczałam i koniec końców paliłam tyle ile przedtem. Przez cały czas podczas czytania książki paliłam papierosy (wg zalecenia Allena) z ostatnim słowami książki rzuciłam palenie od tak, bez większych problemów. Po prostu postanowiłam, że rzucam i to zrobiłam. Wydaje się niewiarygodne, ale ta książka naprawdę otwiera umysł i uświadamia dużo rzeczy na temat palenia. Przewraca wszystko do góry nogami - to co dotąd myśleliśmy o paleniu i o rzucaniu palenia. Książka kosztuje dosłownie parę złotych, (koszt dwóch paczek papierosów) można też wypożyczyć z biblioteki, naprawdę warto spróbować, jeśli zależy Wam na rzuceniu palenia. Nie palę ponad dwa tygodnie i wiem że już nie wrócę do nałogu. Dodatkowo zainstalowałam sobie na telefonie aplikacje "Rzuć Palenie", która pokazuje mi zaoszczędzone pieniądze od momentu rzucenia palenia, ilość niezapalonych papierosów itp., to działa na wyobraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 23
Mam 23 lata. W wieku 14 lat zapaliłam jednego papierosa ( podkradlam fajka mojemu ojcu). Po tym papierosie poczulam się słabo. Nie palilam przez następne 6 lat W 2014 roku poszlam na studia ,z tego względu że jestem nieśmiała osoba, pomyślalam że palac papierosy łatwiej będzie mi nawiązać kontakty z innymi ludźmi. Pale z przerwami. Nie palilam np.caly listopad 2017 rok, w grudniu niestety kupilam paczkę fajek W sylwestra 2017 roku postanowilam że od Nowego Roku nie zapale żadnego papierosa. I nie palilam,dość mocno trzymalam się swojego postanowienia W marcu znów zaczęłam popalać papierosy,przez kilkanaście dni tylko po jednym papierosie Pewnego dnia pod wpływem impulsu ,kupilam sobie paczkę fajek To była przegrana! Do nie dawna myslalam że palenie papierosów redukuje stres,ale zrozumialam że to mit Nie wiem dlaczego pale,bo lubię? Jestem osobą nerwowa i bardzo słaba psychicznie. Mieszkam z rodzicami Mój ojciec bardzo dużo pali papierosow,na dodatek kupuje tytoń Mega mnie to stresuje i ja popalam. Na dodatek do końca maja mam oddać pracę licencjacka Co robic żeby nie palić, wyprowadzić się z domu,pozbyć się pieniedzy na fajki? Jestem zdesperowana,już naprawdę nie wiem co mam robić żeby nie palić tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nakłonić córkę aby nie popalała w czasie ciąży? Najgorsze jest to, że obwinia o to mnie. Owszem paliłam przy niej ale nie w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucanie palenia jest proste. Kupujesz „champix” i rzucasz bez żadnego problemu. Naprawdę bez silnej woli itp. Problem pojawia się po miesiącu albo dwóch kiedy idziesz z palącymi znajomymi na piwo. Pozdro i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwycięsko
Szkolenie Allena Caara - może nie jest tanie ale to jedyna opcja żeby rzucić... przynajmniej dla mnie, nie palę i ostatnie peta wypaliłam 8 tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmoth
Z papierosami walczyłem kilkanaście lat. Kiedy technika przyniosła nam papierosy elektroniczne, myślałem, że to będzie dobrym rozwiązaniem, aby przerzucić się na nie. Jednak to nadal nie było to. Rok temu odkryłem pewną terapię, która mi pomogła. Zostawię tutaj link, gdzie znajdziecie informacje o nim: http://eco-nomics.pl/jak-wyleczyc-uzaleznienie-od-nikotyny/ Życzę wszystkim powodzenia w walce. Szkoda życia i pieniędzy na fajki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatne info :) Wielkie dzięki, z całą pewnością przyda mi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×