Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość gość
polecam metodę www.allen-carr.pl działa bardzo dobrze i szybko. Pomaga wielu pragnącym rzucić palenie. Ja po rzuceniu palenia czuje się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek3750
powiem szczerze że sięgałem po różne metody, jednak dopiero po stosowaniu nicorix udało mi się rzucić palenie. nie palę już od 2 lat. o tym preparacie dowiedziałem się z tej strony www.jak-rzucic-palenie.com.pl myślę że tam znajdziecie więcej informacji na temat tego preparatu. osobiście mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób mi mówi, że używa pasty do zębów 0 Nicotin. Zastanawiam się, czy aby jej nie kupić www.0nicotin.com . Podobno bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Tylko silna wola. Żadnych cudownych środków. Paliłem przez 23 lata. Rzuciłem z dnia na dzień, bo tak zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zuciłem palenie dzieki e-papierosowi,tak da się. Miałem kilka prób rzucenia papierochów ,łacznie z tabletkami i nic. W tym roku pojechaliśmy na wczasy i kupiłem tam sobie e-faje. Nie ciągneło mnie do prawdziwych jak powdychałem e-papierosa.Jak się zachciało zapalić papierosa to znów e i co zauwazyłem ,że z czasem jak zachciało się palić to pierwsze co na myśl przychodziło to e-papieros a nie zwykla fajka,z tym,że ten pociąg był coraz mniejszy. Pod koniec kupiłem liquid,który mi nie smakował i wtedy odstawiłem tez i e-papierosa. W tej chwili nie palę e-papierosa ponad 2 miesiące a zwykłej fajki nie miałem w gębie ponad 4 miesiące i jakoś mnie nie ciągnie,no czasem ,ale zaraz przechodzi aaacha i uprawiam teraz sport. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Champix działa dobrze. to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat zdecydowałem się na kuracje tabletkami -> track.nicorix.pl/product/Nicorix/?uid=29080&sid=4318&pid=160&bid=advandec Może w głównej mierze tabletki nie są kluczem do sukcesu lecz silna wola to mogę je polecić z powodu ze pomogły mi one skutecznie rzucić palenie mimo iż większość osób podchodzi sceptycznie do zażywania tabletek ja zarazykowałem i pieniadze zwrociły mi sie juz po 2 miesiacach przy 6 miesiecznej kuracji, bez nich rzucałem kilkakrotnie lecz nie paliłem jakies 2-3 tyg i wracałem przy ich pomocy nie czuje aż tak wielkiego pociągu do nikotyny. Życze powodzenia i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysrac sie na papierosy :) i sprobowac zapalic. Nii chuia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Your posting is abstuloely on the point!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rzeczywiście warto stosować tabletki? Walczę z nalogiem 2 lata. Nie jest łatwo rzucić z dnia na dzień fajki. Myślę nad kupnem tabletek, czytam właśnie o nich http://po.st/Nicorix i nie wiem czy warto czy nie.. Ktos stosował jakiekolwiek tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w rzucaniu palenia pomogła strona ---> rzucam-to.pl Paczka papierosów w porównaniu z kosztami środków, które mi pomogły to tylko niewielka suma, także warto było spróbować. Oczywiście najważniejsza jest silna wola, jednak warto się czymś wspomóc, aby było chociaż troszkę łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzucilam palenie wylacznie dzieki metodzie www.allen-carr.pl wczesniejsze metody nie pomagaly. sa o wiele lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją specjalne ebooki motywujące do rzucenia. Przykładowo http://novacash.pl/JakRzucicPalenie który mi pomógł. Dobre w nim jest to, że gdy nam się nie uda i zrezygnujemy, to oddają nam kasę i głównie dlatego się na niego zdecydowałam. Jednak mi się udało, teoretycznie mogłabym zwrócić się z prośbą o oddanie pieniędzy, jednak to by było strasznie chamskie, a mnie nie zbawi mnie te 39zł, więcej w tygodniu na fajki szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wiem jak trudno jest pozbyć się tego nałogu - paliłam ponad 10 lat. dłużej organizmu truć nie chciałam, a wszelkie tabletki to też trucizna dlatego też postawiłam na metody naturalne - i zdecydowałam się na akupunkturę w Centrum Medycznym VERDE w Warszawie. Już po 5 zabiegach ilość spalanych papierosów zmniejszyła się o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Rzucilam z desmoxsanem. Nie pale 67 dni.palilam ponad 20 lat.powodzenia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest motywacja moim zdaniem. Żadne specyfiki nie pomogą, jeśli w głowie się nie przestawi, inaczej szybko się wróci do nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg antynikotynowy: przebieg Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który następnie zostaje umieszczony w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia za pomocą elektrody. Następnie po włączeniu odpowiedniego programu, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2 - 12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, na przykład. biegunkę, wymioty. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry). Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów. W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jakie obserwujemy jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, innymi słowy oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu. CENNIK Zabieg antynikotynowy (15 min.) - 100 zł. Zabieg wyciszający (15 min.) - 100 zł. (Masaż na łóżku nefrytowym GRATIS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_faja_2015
Nicorix to produkt, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Działa on na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze: blokuje receptory nikotynowe, w ten sposób likwidując ochotę na papierosa, po drugie: zwalcza objawy odstawienia nikotyny. Po rzuceniu palenia, częstym problemem zaczynają być dodatkowe kilogramy, które pojawiają się wskutek wolniejszego metabolizmu. Nicorix radzi sobie również i z tym. Jest to zasługa guarany, która zwiększa tempo przemiany materii. Nicorix to idealny produkt dla tych, którzy chcą odmienić swoje życie. Jedynym pewnym miejscem gdzie kupimy ten produkt jest ta strona producenta: http://track.nicorix.pl/product/Nicorix/?pid=160&uid=34679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777777775555
Ja byłam z koleżankami z pracy na szkoleniu. Nic nie płaciłyśmy, bo prezes nam zasponsorował. Ja nie palę, nie przytyłam i czuję że tym razem mi się udało. Nie mam silnej woli i okazuje się, że to i tak bardzo ciężko jest rzucić takim silnym postanowieniem. Polecam metodę Allena Carra. Podrzucam informację o skutecznosci: http://www.allen-carr.pl/o-metodzie/#porownanie-skutecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapodaj sobie działkę kwasu i będąc pod wpływem zapal papierosa, gwarantuję, że NIGDY WIĘCEJ NIE SIĘGNIESZ PO FAJKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalem hypnoza i akupunktura ktore mi nie pomogly. Dopiero zabieg biorezonansem mi pomoglo. Od 27.05.13 juz nie pale, a palilem 60 lat. Odradzam pigulki i e-papieros, bardzo szkodza. Zalecam biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrosia
a ja rzuciłam właśnie z e-papierosem. Najpierw paliłam jedno i drugie, powoli odstawiłam zwykłe fajki i został sam Tabaque. Później, regularnie co miesiąc kupowałam liquidy z coraz mniejszą zawartością nikotyny, aż doszłam do 0 i przestałam używać e-fajki. Trochę mi to zajęło ale już nie palę w ogóle i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKOtecka
POLECam artykuł JAK SKUTECZNIE RZUCIĆ PALELNIE? odkrywa tajemnice skutecznego zerwania z nałogiem! Jak go przeczytałam zrozumiałam, o co w tym wszystkim chodzi, i jak pokonać uzależnienie psychiczne i fizyczne. Nie palę od kilku tygodni i już nigdy nie wrócę! http://www.wypalarnia.com.pl/jak-skutecznie-rzucic-palenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×