Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Gość implanty
robcie w polsce koszt to 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
oj naneczka, ale strasz tak;) ja tez w swoim zyciu liznelam troche prawa i nie jest tak zle z tymi ubezp! a skad niby np masz wiedziec ze masz np chory korzen? tak tylko troche i nawet dentysta nie jest w stanie tego stwierdzic jesli nie zacznie wiercic.przeciez nie beda mi robic rtg calej szczeny?! te ubezp zdrowotne na tym wlsnie polegaja ze nie wiesz na 100% ze jestes zdrowy i chcesz sie ubezp:) a z tym oszukaniem to te ubezp powinny skarzyc co 2 osoba, np. w ubezp od odpowiedzialnosci cywilnej, ktore jest tak popularne w niem. a co do leczenia zebow w Pl to nie jest juz tak tanio jak sie idzie do dobrego dentysty i robi na dobrym sprzecie z dobrym materialem.np u mojego pl dentysty korona kosztuje 1200 zl plus przygotowanie do zabiegu.mowie oczywiscie o dobrej koronie- ceramicznej lub jak kto woli porcelanowej bez matalu ewentualnie na zlocie.a w niemczech ta sama kosztuje ok 400€ wiec wliczajac koszty podrozy to wychodzi na to samo:) i nie musi miec dentysta podpisanej ZADNEJ umowy z niem krankenkassa! trzeba tylko dopelnic pewnych formalnosci ale o tym nie bede zanudzac:) jak micka zabek? pozdrowienia dla calej reszty usmieszka a ty gdzie sie podziewasz? Tofi (???) co sie babki z wami dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co za tematy :( . Ja w zeszlym roku bylam u polskiej dentystki, jestem bardzo zadowolona, jednak nie byly to takie skomplikowane zabiegi jak u was. Trzymajcie sie dzielnie! sylwia- w internecie jest mnostwo stron ktore porownuja ubezpieczenia, doswiadczen z tymi ubezp. jeszcze nie mam. wczoraj na kafeterii wyczytalam wypowiedz jednego pana (w dyskusji na temat jednego artykulu). Madre slowa. Zalaczam: \"Witam Panie. Na sam początek muszę skrytykować mojego przedmówcę Soil. Bardzo ale to bardzo krzywdzące słowa skierowane do kobiet. Musimy zacząć od tego, że miłość to uczucie, które nas samych zachęca i sprawia radość kiedy czynimy wszystko co możemy ażeby uszczęśliwić swojego partnera. Miłość to umiejętność patrzenia na tą osobę nie okiem krytycznym ale właśnie w sposób przesycony łagodnością. Umiejętność przebaczania i wiele tolerancji dla partnera połączonej z szacunkiem do własnej osoby pomoże nam budować związek. Miłość to nie jest pozwalanie na krzywdzenie swojej osoby. Tego nie wolno robić. Pomimo różnic płci kobiety i mężczyźni są podobni do siebie. Raz próbujemy zagarnąć więcej niż możemy (czasami lepiej odpuścić a to zaprocentuje pozytywnie) a czasami pozwalamy się krzywdzić mając nadzieję, że to się nie powtórzy. Do czego zmierzam drogie Panie. Nie wolno, pod żadnym pozorem pozwalać aby mężczyzna Was krzywdził, bądź miał roszczenia. Powinien mieć świadomość, że wszystko co robicie, robicie z miłości dla nich. Oczywiście w związku są obowiązki, ale one wynikają z miłości i dbałości właśnie o ten związek i dla tego wymagają szacunku od drugiej strony. Jeśli nie widzicie takiego szacunku, pomimo że to bolesne, nie trwajcie w takim związku. Nigdy też nie martwcie się o to czy znajdziecie sobie faceta. Szanujcie się, bądźcie szczęśliwe. To jest jak światełko w ciemności. Dla każdego faceta będziecie atrakcyjne, bo szczęście jest tym czego brakuje nam wszystkim, bez względu na płeć. Nie można też myśleć o tym że jesteśmy doskonali. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy słabi, często zawodzimy, ludzie wogóle. Myślę, że miłość to bardzo szczególne uczucie o które trzeba dbać cały czas, bo bez tego umiera. Myślę też, że mężczyźni czują się trochę zdezorientowani i niepotrzebni. Kobiety są samodzielne i samowystarczalne. Mężczyznie się wydaje, że nie jest jej potrzebny a jeśli, to właśnie do łoża. Może to daleko posunięte uogólnienie, ale coś w tym jest. Wszyscy potrzebujemy bliskości drugiego człowieka i dla tego nie powinniśmy szukać u siebie wad ale tego co dobre i mówić o tym. Mówić że jesteśmy szczęśliwi w związku, motywować partnera, mówić mu o tym co nas w nich cieszy. Ale jeśli zauważycie brak szacunku dla Was to znaczy, że partner nie jest wart Waszego uczucia. To na Waszych barkach spoczywa większość obowiązków w większości domów. Pomimo tylu słów o równouprawnieniu nie widać go w domach gdzie mężczyzna wciąż jest tyranem. Więc jeszcze raz mówię Wam, szanujcie się i nigdy nie pozwólcie aby facet Was poniżał w jakikolwiek sposób. Wy też tego nie róbcie. Pozdrawiam\" -mam nadzieje, ze autor nie ma nic przeciwko publikacji-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE dziewczyny! co do mojej żonki to jest kochana a ,że tak napisałem to nie znaczy że ją nie szanuję,Maremarie te mądre słowa przeczytałem-ale mam wrażenie ,że to mnie dotyczyły?ale co tam ? każdy facet jest inny! życzę miłego dnia i pozdrawiam wszystkie babki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIMBER ALE TY
BEZNADZIEJNY JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nawet bardziej oplaci ci sie podroz i zrobienei tego zeba w Polsce. W przypadku mojego meza tak bylo. Slyszelismy, ze jest jeszcze jakis Bonus- Porgramm, ze sie zbiera pieczatki i podpisy, ez sie co roku do kontroli chodzilo i kasa obejmuej na to 51% kosztow. Popytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimber- ????? spokojnie: nietrafnie wydedukowales jeszcze jeden link: sportschuhe.com , duzy wybor, przystepne ceny, duzo przecen. Wyprobowalam i jestem zadowolona. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMBER ALE TY BEZNADZIEJNY JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie sztuka to napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bruner ja znam te numery?ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, hallo! gdzie sie wszystkie podzialyscie? pogoda taka cudowna: moze wlasnie grilujecie? :) milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec pytalam sie : implant kosztuje srednio 2 tys. euro w zaleznosci od zeba i nic ci nie da jak sie ubezpieczysz dodatkowo. Te Bonuspunkte sa kozystne prz ykoronkach -ja mam te pieczatki z 10 lat ( musisz tu byc ubezpieczona normalnie i robic min. raz do roku kontrole i podbic zeszyt) ale to sa znizki tez nie az takie ogromne , przez 10 lat troche si etam procent nazbiera wiec warto . Tak powiedzial mi lekarz. tak z tym znieczuleniem sie zgodze bo tym razem zadzialalo od razu i dzialalao 4 godziny. naneczka co za dokladne opisy-dzieki pozdrawiam kominek juz podlaczony i palimy teraz obudowa--buuu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naneczka szukam kontaktu
i Twojej rady. Otoz prawdopodobnie bede potrzebowala pokoju do wynajecia w München,na pol roku , wiesz poczatek pracy i okres probny. Patrze ogloszenia i jestem w szoku jakie ceny. Masz moze jakis pomysl gdzie moge znalezc tani pokoj, zeby przetrwac w München te 6miesiecy??? Moze ktos wynajmuje i potrzebuje jeszcze jedna osobe? Gdy uda mi sie przetrwac te 6miesiecy , wtedy z rodzina bede szukac wiekszego mieszkania. Teraz musze sie poprostu gdzies zachaczyc. Kazdy pomysl mile widziany-Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szukajacej mieszkania : spojrz na strone www.wg-gesucht.de, i przez google pod haslem \"wohnen auf Zeit\" micka- kominek to wyszykujecie na przywitanie zimy- dobry timing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak---
a gdzie bo nie umie znalezc? Jak sie nazywa ta strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
micka, ty moja informatorko kochana.dzieki.buzka dla ciebie!!! chyba skorzystam z polskiego dentysty choc pewnie znajac jego to ponad 1000euro zaplace.do dupy... same wydatki:( swoja droga to ostatnio caly czas i cala uwage skupiam na mojej operacji.tak tak, 19 bede miala operacje plastyczna i prosze sie nie bulwersowac!!! taka ma natura ze lubie ladnie wygladac:) ale fajny prezent swiateczno- urodzinowy sobie wybralam;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi wszystkim 🖐️ Witam serdecznie 🌼 jak humorek? u mnie o.k. lece zaraz do pracy, a wy co dzis porabiacie? sylwia1980 moge spytac, jaka to OP bedzie? ja kiedys bardzo chcialam zrobic sobie nosek ale teraz juz mi nie przeszkadza, nawet go polubilam ;) milego dnia! ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ale tu pustki... oj oj oj:( claudi, ja nosek mam ok.robie cycamonki:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po urodzinkach. cycki-interesuje mnie po operacji caly opis i cena. Kiedys moj maz mi chcial tez zafundowac ale jemu osobiscie moje sie podobaja i tak to przy tym zostalo. ale nie raz jeszcze o tym mysle. A gdzie robisz? Powodzenia . Ja jestem za...jesli komus to ma poprawic nastawienie do zycia-dlaczego nie! pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
micka, jak bede po op to mozemy pogadac na gg lub skypie.jestem tak gleboko w temacie ze moge ci duzo pomoc:) nawet moja konsultacja trwala 10 min bo wszytko wiedzialam i nawet sama sobie wlk,rozmiar i rodzaj implantu dobralam i zaproponowalam:) lekarz wszytsko potwierdzil:) co do mojego aktualnego wygladu to wszyscy mezczyzni ktorzy widzieli moj biust (moj maz i moj ginekolog:) zdecydowanie odradzaja i sie dziwia no ale my kobiety... swoja droga to moj ginekolog mnie prosil tak ladnie zebym tego nie robila.i jakie mi komplementy strzelal.ach... ale on ma 64 lata i mu nie wierze:) pozdrawiam wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! melduje ze zyje ;) Moja Mama przyjechala, wiec teraz nie mam czasu na internetowe pogaduchy. Sylwia - odwazna jestes!!!!!!! Ja nie dalabym sobie ciac cycuszkow. kiedys ogladalam programy o operacjach plastycznych, duzo tego bylo w tv. Gdzie jest op? W Polsce czy w Niemczech? bedziesz musiala za kilka lat wymienic implanty? kiedys byla taka potrzeba... Pierwsze dni po OP beda na pewno ciezkie, a to akurat swieta... Trzymam mocno kciuki zeby sie wszystko poszlo jak po masle. ;) pozdrawiam wszystkie!!! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki! Moj maz wyjechal sluzbowo na 3dni juz mi bez niego nudno, a dopiero jestem 30min. w domu :( ale wieczorem ide z przyjaciolmi na disco, to czas mi szybciej zleci ;) co do cycuszkow, to jestem ze swoich b. zadowolona 75 C - wystarczajacy rozmiar, do mojej figury boje sie zeby mi za duzo nie urosly, bo w mojej rodzince, od strony mamy wszystkie kobiety, mialy duzy biust, a nawet bardzo duzy ;) ojej az sie boje, co bedzie, jak bede w ciazy :D Milego wieczoru!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale baby dziwne jestescie
po co sie ciac i zadawac sobie bol, ryzykowac , ze operacja sie nie uda, lub ze beda komplikacje, czy biust swiadczy o czyms? czy swiadczy o nas samych? po co mi baba z ogromnym biustem i z pusta glowa? i tak za niedlugo bedziecie stare i brzydkie i biust w niczym nie pomoze, czas biegnie nieublagalnie, lepiej byscie te pieniadze przeznaczyly na pomoc biednym dziecia z domow dziecka. aroda to nie wszystko a dobre serce to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dowiedzialam sie z innego forum, ze aktor Leon Niemczyk zmarl On byl dla mnie taki polski - jak zobaczylam jego zdjecie, to od razu naszly mnie wspomnienia przykro, ze odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo gdzie sie podzialyscie?? sylwia-zycze abys byla zadowolona i bylo malo bolesne usmieszka- ty na prawde nie masz na co narzekac, jeszcze bys sie mogla ze mna podzielic swoimi kraglosciami gornymi ;) cludi - zazdroszcze szalenst! PaPa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi 🌼 Jak sie dzis macie? Ja czekam na mojego meza, wraca z delegacji , juz sie go doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ja na mojego codziennie nie moge sie doczekac:) takiego miska mam smacznego ze po paru minutach za nim tesknie:) ale cicho sza bo faceci po takich slowach obrastaja w piorka... laski, piszcie co u was bo topik na padnie. ja jade na swieta do Polski.juz nie moge sie doczekac jak pojdziemy do gruszeckiego na torcik wegierski- mniam, mniam... o kurcze, zapomnialam ze jestem na diecie.jeszcze 3 kg ale co tam.w Poznaniu tez sie zapomne.nie pierwszy raz:) buziaki i piszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia- nie znam tego tortu, co to za pychotka? cludi- tylko nie zadus w objeciach swojego mezusia ;) juz choinki mozna kupic, tez tak wczesnie kupujecie? ja to zawsze 2-3 dni przed wigilia, ale za kazdym razem jest problem, zeby ladna znalezc bo juz takie przebrane, albo juz handlarze zwineli interes... A ja nie lubie tak wczesnie miec choinki, ma stac na balkonie i czekac? za to lubie jak choinka stoi do prawie konca stycznia, a to nic z tego, bo jak choinke juz scinaja pod koniec listopada to tak dlugo nie wytrzyma :( grrr.... A slodycze swiateczne juz mozna w pazdzierniku kupic, paranoja...eeehhh skusilam sie juz na pierniczki :). Wy tez sie skusilyscie? PAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie remont na calego -nawet dzisiaj maz z pokojem i kafelkami walczy. Wczoraj bylismy na urodzinach i jestem troche padnietamaremarie -u mnie z Polski byl zwyczaj w wigilie ubierac choinke , a na stole 12 potraw i tak to do dzisiaj ta tradycje podtrzymuje. A ze w tym roku jedziemy do Polski to choinki nie bedzie. cludi- woww co za goraca milosc u was. Ja mimo ze juz 10 rok po slubie tez tesknie za mezem i jak musi nie raz pol godziny dluzej pracowac , to mi przykro.HA!HA! Sylwia i reszta mieszkajaca w okolicach Poznania--ja bede 27,28 grudnia i ok. 4-5 stycznia w Lesznie u mamy wiec jak ktoras ma ochote sie gdzies tam spotkac to niech sie zglosi. milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
mica, ja niestety wracam juz 27 do Niemiec.moj schatz idzie 28 juz do pracy:( a tego remontu to wspolczuje.ja nie nawidze remontow:( jestem taka ze jak mam remont to musi byc wysprzatane pico blanko i siedze potem 3 dni i 3 noce i pucuje.az paznokcie do miesa zdarte. maremarie, ach brak slow zeby opisac ten tort.jak bedziesz w Polsce idz do Gruszeckiego i zamow porcje wegierskiego- palce lizac jak lubisz czekoladowe slodkosci z wisienkami:) co do tego swiatecznego szalenstwa to sie z toba zgadzam.chyba tu wszystkich popiep... nie lubie tak i wole jak takie swiateczne rzeczny pojawiaja sie dopiero w grudniu!!! a co do pierniczkow to jak ja je lubie ale jeszcze sie nie skusilam:) moj maz za to ciagle cos wcina i wczoraj znow ogladal swoj brzusio w lustrze:) rowniez milej niedzieli.buzka:)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny 🖐️ U mnie weekend minal w swietnym nastroju, wczoraj bylismy na imprezce urodzinowej, dzis u tesciow na obiedzie, a potem na weihnachtsmarktcie, pokupilam troche ozdob ;) w tym roku bede miec chyba sztuczna choinke, mamy maly wohnzimmer i na dodatek teppichboden, a te zywe choinki, tak jak napisala maremarie, wczesnie sa scinane i sie potem sypia :( Milego wieczoru 🌼 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×