Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Gość sylwia1980
no witam dortmund!!! to moje strony jak dlugo w de?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuu :D znalazlam Was! moge sie dolaczyc? PS. ja juz tez mialam dosyc \"slownych potyczek\" na \"starym\" forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi laseczki!!!:):) co porabiacie? ja ogladam milionerow a potem bedzie ten serial o babkach w wiezieniu. ja sie od czwartku odchudzam tzn chce zrzucic 4-5 kg bo na swieta widze sie z rodzinka,rodzonej siostra juz rok nie widzialam:( chce wazyc znow 55 kg i jestem na dobrej drodze.nie jem slodyczy ,kolacju i staram sie ogolnie malo jesc. od razu czlowiek sie lepiej czuje jak sie tak nie futruje :-):):):);) ps. fajnie ze jest to forum,jestem chociaz w tabelce!!!:) supi!!!!:):):) tu jest fajniejsza atmosfera i fajnie ze jestescie. cludi alb.ty na starym forum tez pisalas,mysle ze jestes ok,bo jak cos chcialam to doradzilas i nie olalas mojego pytanko. zycze wam milego wieczoru i dobrej nocki! buzka i 🌼dla was wszystkich tu! moncia:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez:) bo jauch zawsze glupoty opowiada :) ostatnio mlody chlopak wygral milion :) szczesciarz:) czyli to mozliwe:) ostatnio pyt nie bylo az tak trudne ale te inne po drodze do miliona:) pozdr!:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla najfajniejsza audycja :) zyczylam temu gosciowi wygranej, naprawde! przydaloby sie tak 16tys Euro ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam!! \"przegryzam\" sie powoli przez strony ;) usmieszka - jeszcze raz dzieki za \"tipa\" .Wicka nie wzielam, bo za pozno poszlam do apteki, ale i tak mi sie polepszylo :) tak ze polecialam z kijkami! Super sie chodzi :D a wysilek czuje sie, ciekawe jak jutro mnie polamie ;) ale super na wyciszenie sie :) micka- jestem juz - o zgrozo! - 9 lat. a tutaj : 🌻 Milionerow tez kiedys ogladalam, fajne bylo :). Odchudzanie? brrrrrr.... zimno sie zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1987 ********Hamburg******2miesiace*****19 lat cludi_alb********Münsingen BW*****3lata*****24 lata (ur.28.07) malutka_de*****Bad Urach********5lat *******24 lata****1 dziecko (1rok) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)*****9 lat*****29 lat micka********** Pforzheim*******10lat ********32 lat******1 dziecko(28.11.04) usmieszka****Tübingen (Weil)*****3 lata*****26 lat 22latka******Flensburg********* 2 lata ***** *****22 lata winogronka*****Sulzbach/Saar*****1rok*****44 lata sylwia1980*******Hamm(NRW)6 miesiecy*****25 lat a reszta dzieci nie ma bo nie wpisane? winogronka? maremarie-a ja myslalam caly czas , ze ty nie chcesz tu pisac -a ty nas biedaczko szukalas tak dlugo!Jak milo! maremarie-a co ciebi etez dorwalo przeziebienie? Bidulka! sylwia-ja tu robilam 5 lat aerobik i stepper ale od czasow ciazy i po checi mi uciekly. Bylam w tym roku ostatni raz w kwietniu , potem dluga przerwa i 2 tyg. temu znow zaczelam. Przez to , z eja pracuje , a aerobik jest raz w tyg. to wypada mi wlasciwie co drugi tydzien-a co to jest 2 razy w m-cu -to nic. Doszedl mi jeszcze sport z moja corka dla maluchow to tam tez sie nalatam -ale to juz nie to samo. silownia mnie nigdy nie pociagala -byla 2 razy-aerobik jest dla mnie bardziej intensywny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka- nie wiedzialam ze ta strona tu kwitnie, usmieszka mi sie nie pochwalila ;) kiedys tez na aerobic chodzilam, wyobraz sobie 3 razy w tygodniu! szalona bylam... Teraz odkrylam dla siebie nordic walking, tak jak pislam u gory, jest super odprezajace, ale tez \"daje w kosc\", dzisiaj mam niezly muskelkater.. Ladna pogoda i wyskoczyla bym znowu, ale musze przysiedziec przy kompie i szukac materialow na prace mag. :( 22_latka- ja dopiero teraz skojarzylam, ze ty chcesz schudnac na 55 kilo - przeciez to jest malutko! Dziewczyno nie odchudzaj sie jak te chodzace szkielety z hollywoodu! Ile ty mierzysz? Ja waze ok. 61-62kg przy 1,70 i super sie czuje, a nawet mysle ze moglabym troche przytyc, i usmieszka tez mi to mowi ;) - apetyt mam, ale nie chce mi sie gotowac i przy dobrej ksiazce czasami zapominam o jedzeniu...a gotowego fast-food nie lubie za czesto. wracam do googla - dalsze poszukiwania,a jutro do biblioteki :( 🌻-uszek dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
hi maremarie, a gdzie studiujesz??i jaki temat piszesz? ja juz to mam za soba- cale szczescie!!! pozrawiam wszystkie polskie duszyczki Ps.ja cwicze w domciu.ulozylam sobie swoj plan treningowy i dzialam sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi kobitki! 🌼 ja wlasnie wrocilam z Uni.jestem troche padnieta :( ale fajnie bylo na kursiku:) teraz maly relaksik przed TV:) hmm,ja tylko troche probuje schudnac,zeby sie nie czuc taka napompowana:)mam 165cm i teraz waze 58:( troszke ciut za duzo:);):) buziaczki i milego wieczoru! lg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia - gratuluje z zazdroszcze! Praca jest z zakresu Personalentwicklung - nie znosze pisania prac, jestem w tej materii po prostu beztalencie :( . Co ty pisalas? 22latka - jak ciut to ok ;) milego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
ja pisalam na AE w Poznaniu na wydziale zarzadzania (stosunki miedynarodowe) u prof gruchmana: "podnoszenie konkuencyjnosci regionu wielkopolskiego w 1 okresie wstapienia Pl do EU" temat tragedia tymbardziej ze mialam samych specow w tej materii w komisji egz. ale jak na prymusa poszlo ok najlepiej przygotowana w grupie:) pozrd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , czy Wy wszystkie z zachodniej czesci Polski jestescie ? bo ja tez !! :) i tez studiowalam w Poznaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
dzien dobry wszystkim!!! do winogronka: dziwne ze tu tyle nas z wlkp bo wokol mnie w realu sami slazacy (oprocz mojego meza:) swoja droga bardzo mnie to cieszy!!! buziaki ps.jestem dostepna , jak ktos chce ze mna pogadac to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla odmiany tez zachodniej Polski-no ale moj maz ze slaska-zawsze mowie -jedna duza wioska-bo sie wszyscy znaja jak sie tu spotkaja!HA!HA! malutka-no wreszcie sie pojawilas! co slychac? Z mala wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej teraz doczytalam , ze prawie wszystkie jak nie z Poznania to okolic-no to juz faktycznie rzadkosc! Moja mama mieszka w Lesznie wiec tez nie daleko Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! Fajnie, ze was znalazlam (podazam sladem Maremarie ;-) zart) Na tej innej niemieckiej stronie nie moglam sie jakos polapac... Moge sie do Was dolaczyc? :-) Ja jestem juz od 7 lat w Niemczech, caly czas w Monachium, przyjechalam tu swego czasu na stypendium naukowe by pisac prace magisterska. Pochodze z Wroclawia (niestety nie Poznan, ale POlska zachodnia) i jestem swierzo upieczona rozwodka :-) Maremarie - hejka! Jak sie ciesze, ze Cie tu \"widze\"! Co u Ciebie dobrego? Ostatnio tez pytalam, na tym innym forum, ale sie pogubilam i nie doszukalam odpowiedzi :-) Moze sie ktoregos wieczoru zdzwonimy? micka - sportowa babka z Ciebie! Za silownia tez nie przepadami i wole ciezszy aerobik, taki, by naprawde sie zmeczyc, ale nie koniecznie tempem, ale samymi cwiczeniami... takie slow motion. Wyszalec sie moge biegajac rano i na weekendy na rowerze... sylwia - ha ha -kulki na chodnikach! tez ich sporo widuje, choc z drugiej strony musze dodac, ze jednak w Monachium panuje \"kult aktywnosci\" wszyscy sie usportawiaja, tematy rozmow - w ktorym fitnessie sa najlepsi trenarzy, ktore trasy mountainbikowe sa jeszcze przejezdne, na ktora gore najlepiej sie wspac w nadchodzacy weekend... A rano jak chodze pobiegac, to park jest pelen usportawiajacych sie ludzi... nawet staruszkow!!!! 22latka - no to powodzenia w odchudzaniu! ale pomietaj, by robic to lagodnie i zdrowo! usmieszka - a ja nie ogladam \"milionerow\" ... jakos nie lubie :-) a poza tym to konkurencja!!!! ;-) (pracuje w Pro7 Sat.1 ) malutka_de -witaj! \"widze\" ze jest tu kilka znajomych... Winogronka 🌻 na razie przeczytalam tylko ostatnia strone, zabieram sie za reszte! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1987 ********Hamburg******2miesiace*****19 lat cludi_alb********Münsingen BW*****3lata*****24 lata (ur.28.07) malutka_de*****Bad Urach********5lat *******24 lata****1 dziecko (1rok) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)*****9 lat*****29 lat micka********** Pforzheim*******10lat ********32 lat******1 dziecko(28.11.04) usmieszka****Tübingen (Weil)*****3 lata*****26 lat 22latka******Flensburg********* 2 lata ***** *****22 lata winogronka*****Sulzbach/Saar*****1rok*****44 lata sylwia1980*******Hamm(NRW)6 miesiecy*****25 lat naneczka*****München****7 lat***???lat no ja ciebie pamietam -zadko ale sie meldowalas. wooww! Pro 7 /sat 1--co tam ciekawego porabiasz. cos kiedys pisalas ale tyle ludzi pisze , ze wylecialo mi z glowy. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka witaj 🌻 micka - ja sie urodzilam kolo Leszna :) i mam tam dosc duza rodzine, mysmy sie potem przeniesli w strone lubuskiego. to faktycznie rzadkosc spotkac na forum tak wiele osob z tego samego regionu . w realu tez najczesciej spotykam ludzi ze Slaska. wiecie, podziwiam Was za systematycznosc w uprawianiu gimnastyki i sportow. ja nie moge sie zmobilizowac , a powinnam :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogronka-to znasz Boszkowo? Przezywalismy z usmieszka czysta wode-rzadkosc! Lubilam tam jezdzic -mielismy tam domek letniskowy! bede po swietach w Lesznie. A tak na marginesie co robicie na swieta i sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka - pewnie, ze znam Boszkowo :) bylam tam kilka razy na takich krotkich 1-3 dniowych wypadach. :) ja sylwestra lubie spedzac w domu i w tym roku tez tak bedzie. w jakims niewielkim gronie rodzinnym powitamy Nowy Rok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) przyszlam sie przywitac:) wlasnie pieke szarlotke...pachnie w calym domku:) wpadajcie, kawa tez sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1987 ********Hamburg******2miesiace*****19 lat cludi_alb********Münsingen BW*****3lata*****24 lata (ur.28.07) malutka_de*****Bad Urach********5lat *******24 lata****1 dziecko (1rok) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)*****9 lat*****29 lat micka********** Pforzheim*******10lat ********32 lat******1 dziecko(28.11.04) usmieszka****Tübingen (Weil)*****3 lata*****26 lat 22latka******Flensburg********* 2 lata ***** *****22 lata winogronka*****Sulzbach/Saar*****1rok*****44 lata sylwia1980*******Hamm(NRW)6 miesiecy*****25 lat naneczka*****München****7 lat***???lat Tofi_Bremen****Kassel****1rok*****27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry , przepraszam,ze weszlam na wasza stronke,ale ktos podaj ja na starym topiku,wiec to z ciekawosci.Zobaczylam znajome pseudonimy i szkoda,ze juz nie piszecie na starym topiku:(.Zawsze mozna bylo z kims pogadac.No,nie przeszkadzam wam,pozdrawiam i wpadnijcie od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Winogronka - najgorzej jest sie przelamac i wytrwac na poczatku, a potem to juz samo idzie! Sport uzaleznia! :-) Ja mam rankiem problemy z wstawaniem by pobiegac, wiec sie umawiam z sasiadem i nie mam wyboru, bo on na mnie czeka... Na aerobik chodzilam cale lata, bo mialam wysmienitego trenere...ale poszedl na EMERYTURE! taak taaak, byl po 60-tce... nie do wiary! A teraz mam chlopa, ktory mnie tez przegania! Rowery, kajakim bieganie... micka - fajnie, ze mnie pamietasz, ja ciebie tez, ale jak sama wiesz, szczegoly ulatuja z glowy... ja mam taka dziurawa pamiec, ze az wstyd! W Pro7Sat1 jestem w firmie zajmijacej sie Vermarktung, czyli sprzedaza czasu reklamowego... Mam duzo kontaktu z agencjami medialnymi, bookuje pojedyncze reklamy, robie prezentacje... takie tam. Brzmi dobrze, ale mam na co narzekac! a przede wszystkim na place! dramat! Boszkowo - eh tez znam! a cale lata jezdzilam pod Slawe, do Radzynia... fajnie bylo! a na swieta pewnie bede musiala zostac tutaj... buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka - ano wlasnie i ja aby sie przelamac potrzebuje takiego solidnego kopa w tylek :P. kiedys cwiczylam nozyce , doszlam do 150 , mialam ambicje dojsc do 200 ale raz sobie odpuscilam i tak juz zostalo. :P tofi - narobilas mi apetytu na szarlotke :P wpadnij moze z nia do mnie , obiecuje dobra kawe :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 naneczka 🌻 - nie tylko jaucha program ogladam, mam tez ulubiony program na pro7 - np. galileo albo focus tv, :) a na sat1 we wtorki wieczorem leca fajne niemieckie filmy (choc tez nie zawsze, ostatnio kilka filmow bylo powtarzanych) tofi🌻 - uwielbiam jableczniki!!! moze mnie tez odwiedzisz ;) hihi Was wszystkie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×