Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

witam wszystkich! Szczesliwego nowego roku, duzo milosci i wszystkiego naj.... Spadam , bo wyjezdzamy zaraz na imprezke. PS. od tygodnia mam zablokowana skrzynke dlatego tez nie umie wysylac ani odbierac wiadomosci. Wiec sorry ze osobiscnie nie umie przekazac zyczen noworocznych. Mam nadzieje , ze ja naprawie . Obecnie sciaga mi sie ponad 50 wiadomosci i trwa to wieki. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️, ja tez chce wszystkim zyczyc udanej zabawy sylwestrowej a w Nowym Roku duzo szczescia, pomyslnosci, milosci i spelnienia wszelkich zamierzen!!! do uslyszenia w nastepnym roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja przyłączm sie do życzeń, wszystkiego najlepszego!!! i udanej zabawy !!!! ola_p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosssnikkk
w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augsburg
czesc! ja mieszkam w Augsburgu studiuje pracuje i jakos sie kreci! zobaczymy jak to bedzie ze znalezieniem pracy pozniej po szkole, a mam pytanie, moze wiecie gdzie trzeba zlozyc dokumenty na tlumacza przysielego tu w niemczech? dajcie znac jak bedziecie wiedziec. Dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!!!! zagladam na chwilke by powiedyiec czesc i zapytac jak sie macie w te zimne dni?? pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj usmieszka! No do nas te syberyjskie mrozy nie dotarly i w dzien jest naprawde cieplo nawet ponad 0°C , w nocy ok. -4°C. Lepsze to niz -30°C jak w Polsce. Z tym dachem w Chorzowie-to straszne! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, cicho sie zrobil na topiku. :( Nie moge zagladac tak czesto bo wyjechalam i pracuje. Nie wiem co sie dzieje w DE. Tutaj niestety nie mam satelity wiec nie mam mozliwosci ogladania niem programow i filmow. wiem ze mial sie zaczac jakis prgram o modelkach, ktory ma prowadzic Heidi Klum, ciekawe co to i o co tam chodzi. Leci jeszcze film: BIS IN DIE SPIZTEN??? Lubilam go... :) fajnie by bylo gdybyscie sie odoezwaly :) Goraco pozdrawiam!!! Trzymajcie sie babeczki!!! Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o usmieszka zyjesz?! Tego filmu nie ogladalam-no moze raz . Moj ulubiony to Verliebt in Berlin , Gute Zeiten.., Potem ten z Ivon Caterffelt ( nie wiem jak sie dokladnie pisze). Ten o modelkach odladam: ciekawy. Haidi super na luzie. Laski fajnie chociaz jedna ma smieszny meski glos. A Miss D znow zostala laska z Berlina( bo 2 lata temu tez byl az Berlina)--ostanio brunetki maja przewage. DSDSS--byly 2 osoby z PForzheim. Laska odpadla ostatnio , a wczoraj ten chlopaczek( obydwoje widzialam tydzien temu w sobote w PF jak jezdzili tym zlotym Porshe co stoi w muzeum zlota). No i Rene Wella tez byl ze swoja laska w H&M na zakupach--co za ciekawa sobota?!HA!HA! Pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zyje, oczywiscie :D nie mialam az tak ciekawego weekendu, tyle \"znakomitosci\" na raz widziec w PF, hmm niezle, ja do tej pory widzialam na lotnisku tylko Hella von Sinnen - ta lesbijka, blondyna, ktora prawie zawsze chodzi w kombinezonach :) acha, a w bb jak bylo wetten dass.. widzialam jeszcze Toma Hanksa, Leo di Caprio i Spielberga... U mnie swietna pogoda, ok.7st. dzis jade do szkoly na rozmowe kwalifikacyjna, ciekawe czy mnie przyjma ??? ciezko o miejsce... napisze pozniej pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec powoli przychodzi do nas wiosna-wczoraj bylo slonecznie i +9°C. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi si e, ze jeszcze nas zaskocza sniegi! Po za tym w przyszlym tygoniu przebieranko karnawalowe. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, mam na imie Kama i mieszkam w Recklingahusen-NRW. Fajny topik :-) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
Cześc! Może ktoś z was zna Roberta Bachowskiego i Maję Bachowską. Mieszkają w Berlinie, pozmieniali numery tel. i maili nie mogę sie z nimi skontaktować. Jakbyście cosik wiedzieli to dajcie znać na ante5@tlen.pl. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama-witam! Co ciekawego tu porabiasz i jak dlugo tu jestes? Nie pomoge ci niestety odnosnie twoich znajomych bo do Berlina mam mnostwo km i dlatego tez nikogo tam nie znam ale sprobuj na google poszukac w ksiazce telefonicznej. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cludi -fajnie , ze zawitalas i na tej stronie! A co robisz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fachberaterin, architekt.Pracuje w salonie meblowym, planuje ludziom meble pod zabudowe a potem im je sprzedaje. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja do Niemiec (dusseldorf) przyjechalam w 2004 roku jako opiekunka do 3 fantastycznych dzieciaczkow. Wkrotce poznalam cudownego faceta ktory teraz jest moim mezem. Przeprowadzilam sie do Re-hausen i obecnie ucze Niemcow jezyka polskiego. Pozdrawiam wszystkie pozytywnie zakrecone dziewczyny ...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunciak no widzisz czasami los tak chce. Ja tez przyjechalam tu tylko do ciotki na odwiedziny i poznalam mojego meza , a w Polsce to byloby nie mozliwe bo dzielily nas setki km. to znaczy , ze teraz juz ni ebawisz tych maluszkow? No to super nauczylas sie w tak krotkim czasie po niemiecku-gratulacje! A w Polsce mialas cos z tym zawodem wspolnego? cludi--ja robilam tu Ausbildung zur Verkäuferin-wiec podobny wykonywalismy zawod ty kuchnie sprzedajesz , a ja sprzedawalam najpierw Autozubeh. , potem Textil , potem Porzelan az awansowalam do Kassenbüro i robilam rozliczenia finansowe , plany, kalkulacje miesieczne i roczne itd. -dla mnie super sprawa , bo uwielbiam siedziec przed komputerem -a tam siedzialam 8 godzin dziennie.HA!HA! Nadal jestem tam zatrudniona jednak na razie siedze na wychowawczym i czekam do listopada az mala pojdzie do przedszkola. A ty uczylas sie w tym kierunku? Ja w Polsce skonczone mialam 3 zawody: sprzedawca, liceum ekonomiczne z matura i studiowalam bankowosc ale jak to w Niemczech bywa bez jezyka ani rusz i musialm wszystko zaczac od poczatku. Ale nie zaluje , bo i tak robie to co mi sie podoba . no to na tyle z mojego zycia zawodowego!HA!HA! PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej mam nadzieje ze i ta strona nie upadnie :) bo spotykamy sie tez czesto na stronie Polki w niemczech udanych ostatkow wszystkim zycze!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie Wszech Czasow! A co komu przeszkadza, ze piszemy bez polskich literek??? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez na tym topiku zycze forumowiczkom 🌻wielu radosnych chwil na Swieta Wielkanocne serdecznych spotkan rodzinnych i smacznego jajka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ines
a ja-> bylam osttanio w monachium i niebawem znow bede jakos przed 10 maja ale gora na 2 dni:D, co tam porabiasz w ogole??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenioslysmy sie
raczej na polki na stale w niemczech :) bo tam wiecej osob zagladalo, nie tylko z BW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa
Hej laseczki, mam kilka pytan, moze ktos cos doradzi? Sprawa wyglada tak.. poznalam faceta, tylko ze kurcze on jest polskim niemcem i mam watpliwosci, co z tego wszystkiego moze wyjsc.Tzn on ma 25l, studiuje i nie pracuje. a ja: 28 lat, w pazdzierniku obronie magistra, nie pracuje. Co robic dalej? Niemieckiego w zyciu sie nie uczylam, jak mam wyjechac bez jezyka i bez pozwolenia na prace? Do pazdziernika jeszcze troche czasu, ale gdyby nam sie ulozylo... czy jest jakas mozliwosc nie wiem, wyjechania do szkoly np. jezykowej i czy wtedy moglabym pracowac? Slub by wiele rozwiazal, ale ja nie chce tego robic tylko po to, zeby miec obywatelstwo... kurcze.. zamieszal mi w glowie i plany pokrzyzowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×