Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Gość hej hej
jestem z NRW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeee
sprobuj jako au pair-mädchen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyspy
zajrzyj na topik polki na stale w niemczech, moze tam ci cos doradza moglabys mieszkac z chlopakiem, ale pracowac legalnie nie moglabys jezyka sie musisz nauczyc. mieszkajac tam mozesz chodzic na intensywne kursy niem(sa niestety dosc drogie), tylko ze jak on nie pracuje to kto was bedzie utrzymywal? wezmiesz slub cywilny, to od razu dostaniesz pozwolenie na prace. bedziesz mogla pracowac nawet za 400e/msc, chodzic na kurs, ale pwenie bedzie ciezko, chcyba ze on wzialby sie za prace :) wiele zalezy tez od tego gdzie mieszka chlopak, zoorientuj sie jak tam wyglada z praca to wszystko kwestia tego jak sie dogadacie, czego chcecie od siebie, co razem planujecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialel
ja mieszkam w Duesseldorf. czy jest tu ktos z tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na topik
polki na stale mieszkajace w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tu nic sie nie dzieje
??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_z_bremen
hej czy jest tu jakas sympatyczna dziewczyna mieszkajaca w bremen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Czesc dziewczyny, pozdrwienia Baden-Württemberg. Czy jest tu ktos z Heidelbergu, Mannheimu i okolic?? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruanda wejdz na topik \"polki na stale mieszkajace w Niemczech.ja jestem z hessen,mieszkam jakies 30 km od mannheim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja JESTEM Z BONN - ona 31 lat
Jak ktoś jeszcze jest z moich okolic w podobnym wieku to podaję moje gg 74 58 58 9 Dodam, że mam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi kiedys mieszkalam
w bonn w bad godesberg,ale przenioslam sie na polnoc. najpozniej w lato 2008 wracam co bonn na studia kocham to miasto,no i köln:):) buzka pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i mi sie zaraz dostanie :( cos sie nie napisze, zawsze znajdzie sie ktos komu to nie odpowiada :o gwoli wyjasnienia, topik zalozylam w kwietniu zeszlego roku, wiec troche istnial, od kiedy Monika zalozyla swoj topik dziewczyny stopniowo przenosily sie do niej, mi nie pozostalo nic innego niech kazdy pisze tam gdzie ma ochote, bede tu zagladac od czasu do czasu :) moze i ola_p zajrzy znow :) bo ona nigdy nie pisala na topiku Moniki milego popoludnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wracam na stare smieci , moze tu bede mogla sobie pogadac bez zarzucen innych . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do z bonn--napisz cos wiecej o sobie. w bonn wprawdzie nigdy nie bylam ( to 300 km od emnie) ale w Koblenz cz y Frankfurt czesto , bo jest tam cala paczka z ktora sie spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , ja mieszkam w niewielkim miasteczku niedaleko Saarbrücken. w sierpniu minal rok , gdy tu przyjechalam z corka. pozdrawiam was wszystkie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka----
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen BW*****3lata*****24lata(28.07) Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******10lat ******32lat******1 dziecko(28.11.04) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata usmieszka-bei Böblingen-Weil im Schönbuch-wiek:25lat micka-BW-Kreis Calw-9,5 lat-wiek:31lat ola_p-0,5 roku-bie Hannover-Buckenburg-wiek:35 lat JIL-NRW-Dortmund-12 lat-wiek:32lata mmmmmm-bei Hamburg hessen----Wiesbaden-5 lat Wioleta21De--Wilhelmshaven-4 lata milincia-Wolfsburg-2 lata-wiek:37lat Daylight- NWR-Bottrop malutka_de---BW-Bad Urach--3 lata-wiek:23lata killa--NWR-Bochum-16 lat sternchen24--bei Hamburg-Lübeck-3 lata bodzio-Hessen-17 lat vena-Hessen-Wiesbaden-2 lata Vida-BW-Heilbronn-7 lat-wiek :34lata ceille-Dortmund kaczucha pl-Monachium-4 lata lina-bei Stuttgart--Leonberg karolaaa-bei Hannover-Hildesheim-3 lata AgaSoko-BW-Bad Liebenzell-2 lata-wiek:29 lat madziax-bei Köln-Bergsch Gladbach edka-smerfetka-NW-Bielefeld sonnenblume-Hessen-bei Wiesbaden anielka_28-Schleswig-Holstein-Kiel-10 lat Biene-Schl.Hol.-Heide-4 lata Beatka_24-Hamburg zapach wiosny-Hessen-Fulda mapa-Köln aga1979-Pfalz-3 lata anvi-Hamburg-16 lat-wiek:39 lat kleine-NWR-Bonn-6 lat gliko koritzi-Bonn-rok losik-Hannover galaxia-Monachium Edithh24-Bayern-Passau julek-Mannheim Marieta-Mannheim lubeck-z Lubeck-wiek:21lat jakasia-Berlin-3 lata marcin_1973-BW-Villingen-Schwenningen-4 lat-wiek:32lata naneczka-Monachium-6 lat Sonnenschein-Worms-pol roku ewag-Göttingen-pol roku cracy-szalona-mysch-Stuttgart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogronka-witaj o znam te tereny , bo mieszkalam kiedys w Pfalzu , a moj maz byl niedaleko saa. w wojsku. Co ciekawego porabiasz? cludi-mozesz z emna tez na tej stronie czasami pisac a jak nie to email masz ze zdjeciami co ci wyslalam . Pewnie ze zostaniemy w kontakcie. no slonko wyszlo pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka - dzieki za mile przyjecie :D wyszlam za maz za Niemca - w lutym beda 2 lata - i w zeszlym roku dolaczylam do niego. z tego co widze , jestem chyba najstarsza z Was, bo juz po 40-stce. jest mi tutaj bardzo dobrze , za Polska nie tesknie - bo mam kochanego faceta. ogolnie mowiac, czuje sie tu tez dobrze, srodowisko odpowiada mi , rodzinka meza mnie lubi , z wzajemnoscia zreszta i nie moge narzekac. ja tutaj nie pracuje , a chcialabym . odpoczywanie w domu jest fajne , ale cos chcialabym juz robic. jeszcze miewam problemy z tutejszym dialektem - poslugiwac nim nie bede sie nigdy (ze wzgledow wiekowych- a moze sie myle) , ale rozumiem duzo wiecej niz na poczatku. maz rozmawia ze mna hochdeutschem. moja corka , to co innego , ona jest mloda, szybko sie uczy i cos tutaj \"zwojuje\" w przeciwienstwie do mnie. z nami juz nie mieszka , zwiazala sie tutaj z kims i maja dziecko. mam nadzieje, ze ten topik bedzie ciagle zywy , bo fajnie jest miec z kims chociaz wirtualny kontakt. pozdrawiam Ciebie i inne dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogronko-fajnie , ze ci si etu podboba, bo znam duzo Polakow co mimo , ze mieszkaja tu 15 lat bucza na Niemcow-a przeciez nikt ich tu nie trzyma sila, zawsze moga wrocic do Polski. i co ze po 40ce ale polka i z niemiec czyli pasuje do tej strony-nie ma tu ograniczen wiekowych.HA!HA! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka przeslalam Ci moje foty, tylko ze strony od darka - mojego meza. Winogronka witaj 🖐️ mam nadzieje, ze ten topik zakwitnie na nowo Milego dnia ja zaraz musze leciec do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze cludi ze zawitalas tu. Tak, tak zdjecia dostalam-super. dzieki-tez sie zastanawialam co za Da...bo moj brat tez ma tak na imie!HA!HA! Nie masz gg? to bysmy sobie pogadaly! a reszta co zapracowana? no i u nas prawie lato wlasnie wrocilam z krabbelgruppe i mala spi. potem jade do PF po komode do sypialni , bo ciuchow z aduzo i ni ema gdzie to wszystko pomiescic-nie wiem cz ydobiore podobna do sypialni i Schlafsofe tez szukam, jakies zmiany mi sa potrzebne!HA!HA! Maz sie smieje , ze niedlugo zaczne jego i corke zmieniac!HI!HI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka ja ostatnio tez jezdzilam po meblowych, kupilam komode, ale kuchenna. Jest taki wybor, ze czlowiek nie wie co kupic. Nie wspomne juz o deko, jak wejde na to stoisko, to moglabym spedzic tam, caly dzien. Uwielbiam te wszystki bibeloty. GG mam moj nr to 2464860 Dzis juz nie bede, bo ide do pracy na 16.00 ale jutro juz tak. Pozdrawiam! Milego dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1980
do claudii... ja teraz bardzo pragne nauczyc sie tego piep...niemieckiego:) ale chyba Alchemik mial wieksze szczescie. kiedys bylam zakochana w Coelo."nad rzeka Piedra" czytalam chyba z 5 razy- piekna, madra powiesc.polecam... sylwia- westfalia- 25 lat witam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cludi-dzieki za gg. teraz cie nie zastalam ale pewnie bedzie duzo okazji. ja tez przewaznie jestem ok. 12-14 , bo mala spi-potem plan napiety!HA!HA! no widzisz to robimy obie zmiany meblowe. ja pracowalam dzisiaj tylko do 12ej wiec teraz czas wolny. Jutro do znajomych na kawusie-poznalismy nie dawno z Polski i to 3 domy dalej!jaki ten swiat maly. pozdrawiam! usmieszka-a ty gdzie sie podziewasz? a malutka?? Ciebie to juz sto lat nei widzialam! Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×