Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chelleandy4

Czy są tu mamy *wielodzietne*?

Polecane posty

gruby misiu :D ED1:D witajcie już wiem kim jesteś :D tylko czemu zmieniłaś nicka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu :D ale tu pustki , mamusie maja pewnie robotę przy swoich pociechach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Dla przypomnienia mam 5 dzieci, trzy dziewczynki i dwóch chłopców. Najstarsze 8, najmłodsze 2 lata. niestety bywam ostatnio nie za często, gdyż popsuł mi się komputer i małe szanse na naprawienie i teraz korzystam z uprzejmości sąsiada, który jak idzie do pracy to na podrzuca swojego laptopa. U mnie powoli. Byłam ostatnio na badaniu w poradni z córką z podejrzeniem dysleksji,ale na szczęcie wszystko jest dobrze i nie mam powodów do obaw, cieszę się że troszkę się zaczęło zmieniać w naszym kraju. Pozdrowionka dla ED i jej rodzinki. Dla innych mamusiek i ich rodzinek także pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) jakoś malutko tu wpadacie , szkoda taki fajny topik :) ED , gruby misiu gdzie jestescie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odbyliśmy spacer w deszczu :) Teraz musimy się suszyć, ale najbardziej to mnie suszy... :p wiadro wody podać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin -ED1 to mój starszy nik,drugiego wymyśliłam sobie coby bardziej pasował do topiku o odchudzaniu :) zosia 5🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ED 🌼 gruby misiu pkwiatek] czy Wy wogóle macie gg ?? jak tam Wasze pociechy , ED czy Twoja córunia załatwia się na nocniczek ? bo moja siusiu na nocniczek a poważniejsze sprawy załatwia w garderobie oczywiście w majteczki :) kiedy Twoja córa skończyła 2 latka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin moja córcia 2 pażdziernika skończy 3 latka w zeszłym roku w lecie zaczęła wołać i siusiu i poważniejsze sprawy,natomiast ostatnio nie zdąża zawołać i często posikuje majty:) a jak ją wołam,zeby zrobiła siku to nie chce a za chwilę trzeba przebierać,tak,ze co do zeszłego roku to uwsteczniła sie chyba :D aha na nocnik nie bardzo robiła,odrazu na kibelek:)jeżeli Twoja córcia załatwia się w garderobie to może postaw jej tam nocnik i w końcu na niego usiądzie:) moje gg 3400370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gg nie mam :( Tonia stosowała własną metodę: latała z gołym tyłkiem i siusiała do nocnika, z grubszą potrzebą też rozprawiała się w garderobie. :) Sama sobie zakładała pampersa majtkowego... Jak nosiła majtki, to ich nie zdejmowała, tylko je zasikiwała i zdejmowała dopiero mokre... :o W końcu miałam tego dość! Jak skończyła 3 lata powiedziałam jej, że pampersy są dla takich maluchów jak Wojtuś i spakowałam do przedszkola duży zapas majtek i leginsów... I udało się w ciągu ostatniego pół roku posikała się w majtki zaledwie kilka razy. Ale teraz próbujemy ją przekonać, że nocnika nie trzeba w celu użycia wynosić z łazienki. Zosia nauczyła się szybciej, miała 2 i pół roku, stało się to właściwie z dnia na dzień i obyło się bez wpadek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego misiu nie założysz sobie gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że wtedy nie byłoby siły zdolnej odciągnąć mnie od kompa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,to w tym rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaufman
Spróbuj tej bramki sms.amciu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dwie mamy zaczeły tu częściej zaglądać ;) no i dobrze, będzie raźniej, muszę przyznać ze sprawy nocnikowe dopiero przedemną bo dzidek ma dopiero 5 miesięcy :) Kacha> odezwij się, mam nadzieję że teraz masz wolne i wypoczywasz w domku razem ze swoim smykiem i resztą ekipy, ciekawam ogromnie jak się chowa małe i ile waży, ja teraz będę szczepiła miśka to i zważe, sama jestem ciekawa ile przybyło mu, bo ostatnio coś z apetytem u niego słabo, miłego dzionka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jak mija długo-weekendowe świętowanie? Właśnie mój mąż wyjechał na tydzień do Szwecji i znów sama zostaję ze wszystkimi sprawami do załatwienia. Co do siusiania na nocnik, mój 2-latek od ponad miesiąca w domu załatwia swoje potrzeby na nocnik, ale na spacery zakładam mu pieluchę. Chyba jestem leniwa. Czy mogę wiedzieć w jakim wieku macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córki: jedna 5 lat (za miesiąc), druga 3 i pół. Synek 8 miesięcy. Weekend spokojnie... Dzięki dziadkom, do których już drugi dzień z rzędu pojechała najstarsza. :) Mąż pracuje, jutro zrobi sobie dopiero dzień wolnego! Będziemy świętować imieniny Toni. :) Synek robi zabawne próby dotarcia do zabawek przed sobą. :D Na razie ma do perfekcji opanowane pełazanie wstecz i w kółko... oraz turlanie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia,Twoje dzieci mają bardzo ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim misiu> a jak było z ząbkami u twojego synka? bo mój ślini się już ponad miesiąc i gryzie okropnie, mam nadzieję że niebawem pierwszy ząbek mu się ukaże :) nie mogę się doczekać kiedy i moje maleństwo opanuje pełzanie i turlanie a ponadto siedzenie, może wtedy złapię trochę tchu, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo bezzębnego synka... :D miesiąc temu tak się ślinił, że wszystko było mokre, a ząbków nie ma, mimo że od dwóch miesięcy białe dwa ślady na dole dziąsła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D wracająć do spraw nocniczkowych to moja mała w styczniu skończyłą 2 latka , siusiu już sama robiła na nocnik bo kupkę cały czas w majty wali , oczywiśćie się chowa w garderobie żeby jej nikt nie widział , ale od paru dni uwsteczniła sie na maxa i siusiu robi w majtki . niewiem czy wrócić do pampersa czy to tylko przejściowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co dziwić, ciepło się zrobiło to pociechy siedzą z mamami na dworzu :) ja też zaraz ubieram maleństwo i idziemy na dwór, wyspało się zjadło teraz może połazikować z mamcię ;) misiu> ło matko to moje jeszcze przez trzy miesiące może tak gryźć i nic :( no to ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co dziwić, ciepło się zrobiło to pociechy siedzą z mamami na dworzu :) ja też zaraz ubieram maleństwo i idziemy na dwór, wyspało się zjadło teraz może połazikować z mamcię ;) misiu> ło matko to moje jeszcze przez trzy miesiące może tak gryźć i nic :( no to ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamcie :D pogoda piękna to nie dziwota że niema nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całego dnia nie da się spędzić na zewnątrz... zaraz wracają dziewczynki z przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×