Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chelleandy4

Czy są tu mamy *wielodzietne*?

Polecane posty

witajcie robaczki stare i nowe NIE BĘDĘ TĘSKNIĆ DO BRZUSZKA!!!! moja cierpliwość własnie wygasła. Nie mam już co sprzątać, wczoraj okna sobie umyłam dla kaprysu. Pewno już zawsze będę w ciąży. Pozdrawiam was serdecznie :) PS.Margaretta - ładnie napisałaś, i mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretta
Witam 🌻 Dzięki Waga33 i poljanna---bardzo się cieszę,że mój wpis się podobał. Ja tak naprawdę myślę.Nie ma co przejmować się glupolami,którym wydaje się,że pozjadali wszystkie rozumy,a swojego przełknąć nie mogą. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamy :) poljanna 🌻 pochwal się swoim skarbem.Napewno jesteś teraz bardzo zajeta, ale może coś skrobniesz chociaż.Jestem bardzo ciekawa. Margaretta 🌻 zaglądaj tutaj częściej.Pozdrawiam! Miłego łikendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie skarbem jest - je, śpi i robi kupki. Choć ostatnio oczka zaczął otwierać i taki trochę zdziwiony jest.. Chwilowo najbrdziej dopieszczenia potrzebuje nasza córeczka, która zleciała z hukiem z piedestału i troche sie niepokoi. Więc dopieszczamy :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj poljanna 🌻 Gratuluję ! Ucałuj maluszka ode mnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1245887541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, wago :) Dlaczego nikt mi nie powiedział, ze jak się ma tyle dzieci, męża i psa, to już czasu w ogóle się nie ma???????????? O matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska
cześć ja też mam troje dzieci ostatniego urodziłam 21 pażdziernika napisz kturego ty urodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passer
uważam że wszystkie kobiety chcące rodzić są nieodpowiedzialne a drogie Panie w szczególności. Polska to przeludniony kraj, wzywam do rozsądku i nie jest to żart, ja nie zamierzam się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i całe szczęście, ze nie zamierzasz. polianna- nie martw sie, kiedys przyjdzie czas na posiadanie czasu, nawet nie wiesz, jak to szybko przyjdzie. pozdrawiam wszystkie MAMUSKI. my mamy trojke(9,12,15), w drodze maluszek. wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba sie wpisalam tu kiedys, ale co tam kurcze, marzy mi sie czworka dzieci, wiecie... sama jestem z duzej rodziny (7 dzieci) i nie wyobrazam sobie miec tylko jednego-dwojki dzieci. Na razie mam dwojke --jedna corcie z nami a druga dzidzia (ciaza obumarła) w niebie. Wczoraj z tym naszym smykiem (ja mysle ze jednak to byl chlopczyk) nawet przed snem rozmawialam(tzn ja do niego mowilam), co nie czesto mi sie zdarza... teraz staramy sie z mezem o kolejne dzieciatko. Przepraszam za to ze wepchnelam Wam sie na topic, ale bardzo Was pozdrawiam wszystkie, jestescie kapitalne kobity!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1a2s1w4er
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mama wielodzietna🌼 moje pociechy to corka 2 lata syn prawie 6 syn i corka prawie 12 i najstarszy syn 14 lat pozdrawiam wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezulka
Hej! Mam dwa skarby: synuś 6 lat (ur.02,12,1999), i córcia pół roku (ur.17,06,2005). To super sprawa DZICIAKI. Chciałabym mieć więcej, ale rodzenie dzieci mnie przeraża.I niestety to przeważa nad chęcią posiadania ich. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i wszystkie skarbeczki. :+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna szkoda, ze temat tak pada...ale gdyby któras z was zajrzała tu, to podaje linka do tematu, na który wasze opinie bardzo mi sie przydadza:) pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że mamusie wielodzietne cos nie maja ostatnio czasu ,zeby tu wpadać:( 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.w
Witam! Właśnie dopiero teraz Was się doszukałam . mam 4 dzieci 21,17,10 lat i ostatni 9 mcy.pozdrawiam wszystkie mamuśki napiszę coś więcej jutro bo nie wiem czy jeszcze wchodzicie na tą stronę bo nie widzę nowych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha68
jeśli tu nie wrócicie, to wielkaszkoda, bo ja was znalazłam dopiero dzisiaj, a chętnie pogadałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.w
no właśnie czemu tu już nikt nie zagłąda ?matki polki padłyczy co??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha68
witaj Doris, wygląda na to, że matki -Polki sązajęte. Ja jestem mamą czworeczki: córka 17 i trzech synów: 14, 3 i 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
Cześć , ja ma 3 Dziewczynkę 12, chłopców 8 i 4. Jakoś leci. Choć sama jestem jedynaczką i ciężko mi nieraz zrozumieć relacje między nimi. Czy wasze dzieci też się tak kłócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.w
moje się już rzadko kłócą bo starsze zaczeły mądrzeć a ten 9 mcy jeszcze nie umie.Ale były czasy że miałam ochotę dusić żywcem!żarli się o wszystko!napiszcie czy te wasze ostatnie bobasy to planowane bo moja trójka tak a mały jest z wpadki.Ale za to chyba najbardziej kochany!a tak wogóle to jak sobie radzicie bo jednak trochę tych dzieci mamy a życie jakie jest to każdy widzi.ja od 1 wracam do pracy i nie wiem jak ja przeżyje rozłąkę z moim małym.z chęcią bym jeszcze posiedziała w domu ale mój mąż dość że zapiepsza od rana do nocy już nie wyrabia na nas! a ooonii teraz dali becikowe i myślą że narodzi im się dzieci !!!!!!!!a czy Wy pracujecie czy jesteście szczęściary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta
Moja 2 jest planowana a trzecie z wpadki, ale jest tak kochany i fajny, że dziękuję Panu Bogu, że nam go dał. Dzisiaj najstarsza córka (12 lat wykrzyczała swojemu bratu (sredniemu 8 lat) , że ma go serdecznie dość, że się go wstydzi, że się go kiedyś wyrzeknie, płakała przy tym no i Młody zastanowił się nad tym 2 minuty a potem dokazywał dalej. On jest bardzo niegrzeczny i robi w domu straszne zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×