Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chelleandy4

Czy są tu mamy *wielodzietne*?

Polecane posty

Gość klaokd
swoich dwoje i drugiego męża dwoje czyli razem 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poljanna > termin mam na grudnia :) i nie mam kompletnie nic, bo wszystko poszło do rodziny, jak tylko moje najmłodsze dziecię podrosło, teraz mały problemik, ale jakoś to może będzie waga> co tak krótko? witam nowe twarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou nowe twarze :) emmet, ja też nic oprócz sukienek nie mam, bo oddawałam chłopcu w rodzinie, ale za to mam psiapsiółkę która rodzi 1szego malucha w lipcu, więc zamierzam jej podbierać, bo na pewno będzie miała zatrzęsienie, w końcu to pierwszy bobasek, to każdy ma za..wrót głowy :) na początek czy koniec grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak taka przyjaciółka to skarb ;) u mnie niestety wszystko już ma odchowane dzieciaczki, ale coś tam może się znajdzie, termin mam na pośrodku, a kiedy wyskoczy to się okaże :) mam nadzieję że na wigilię się uwinę, z chłopcami to było różnie a dziewczyny były zawsze przed czasem, zobaczymy, chociaż ja już teraz czuję się jakbym ważyła ze sto kilo a chodzić mi się niechce jakby to była końcówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmet-u mnie było odwrotnie-córka była po czasie, a syn przed.Gdy byłam w ciąży z córką to też byłam bardziej leniwa, czułam się ciężka.Natomiast z synem-nie mogłam usiedzieć w miejscu, robiłam kilometrowe spacery i ciągle mi było mało ruchu.On też teraz jest ruchliwy.Lubi sport i zabawy ruchowe. Życzę wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikkka
A ja mam czwórke, dwoje juz w ginmazjum i maluchy w pierwszej klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelikkka :) u mine oba duże dzieci były \"w niedoczasie\" (co za koszmarne słowo :P ) więc mam nadzieję ze sięwyrobięw październiku, to każde z dzieci będzie z innej pory roku, wiosny mi tylko brakuje, ale z wiosny jest pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) A ja zaraz biegusiem do kościółka na zakończenie roku, potem szkoła bo najmłodsze odbiera z paskiem i koniecznie kazało matce przyjść ;) a potem to już Jana, czyli impreza, mam nadzieję że tym razem uda mi się trochę pojeść ;) Miłego dnia życzę wszystkim mamom w dniu dzisiejszym tak radosnym jakim jest koniec roku :D troszkę człek odsapnie, i kto powiedział że tylko dzieci się cieszą z końca roku, hehe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! emmet, moja córka też dostała świadectwo z czerwonym paskiem. Wczoraj miałam w domu imprezkę, bo synek miał urodziny.Mąż ma imieniny i urodziny za parę dni, ale zawsze robię im wspólną imprezkę. W piątek też byłam na imieninach Jana.W niedzielę rodzice obchodzą 35 rocznicę ślubu, więc znowu rodzinna uroczystość. Dzisiaj byliśmy z dziećmi w lesie, pospacerowaliśsmy trochę, poobserwowaliśmy przyrodę. Dobrej nocy Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) piekna pogoda, tylko wyjeżdzać nad wode i odpoczywać, chętnie też bym się popluskała, poljanna czy lekarz w tym temacie kąpieli to coś ci doradzał, bo mój mi odradził :( a podobno nie ma to jak pływanie,co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pływanie jest wskazane, ale najlepiej w prywatnym basenie, bo z kolei groźne są wszystkie świństwa co człowiek może na basenie złapać. No i teraz sobie przekalkuluj prawdopodobieństwo złapania paskudztwa z wody, ew. sprawdź czystość basenu. Do jeziora bym nie weszła, do morza pewno wlezę po kolana :). Na basen kryty raczej nie pójdę, bo tak na prawdę to ja wody nie lubię, a na otwartych basenach jest brudno i tłok. Ależ namąciłam, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko skąd ja wezmę prywatny basen :0 Ja uwielbiam pływać, regularnie jeżdżę na basen a raczej jeździłam, bo teraz lekarz właśnie mi odradził grożąc złapaniem grzybicy :( a jeziorze to zapomnieć mogę, chociaż znam dziewczyny które tym się nie przejmują i pluskają się do woli, hmm czyżby człek się starzał i stawał się coraz bardziej ostrożny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdzie wszystkie jesteście? Pewnie korzystacie z uroków lata... A ja sobie siedzę z kawką przed kompem i czekam na męża .A w lodówce czeka na niego tort. Miłego wieczoru i spokojnej nocki .Pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doła, bo znowu zbyt dużo na forum czytam i mnie dobijają tragiczne wieści o ciążach przedwcześnie zakończonych. nie lubię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ale tylko z rana :) nad wodę to dopiero może w sierpniu albo koniec lipca, nie wcześniej :( a ty poljanna nie czytaj bzdetów tylko lepiej weź dobrą relaksacyjną książkę ;) ja tam nie czytam nic takiego, u każdego jest inaczej, najważniejsze że człek się dobrze czuję, chociaż muszę troszkę zwolnić tempo i więcej wypoczywać, hm a wydawało mi się że i tak mało robię, na dodatek przybyło mi znowu dwa kilo, jak tak dalej pójdzie to na koniec będę się wtaczać do gabinetu lekarza ;) ehh a jem jak ptaszyna jak to możliwe, miłego dzionka życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się nawet do biblioteki, a najgorsze jest to, że takie różne posty trafiają się pod całkiem niewinnym tytułem :( Ale już tam włazić nie będę. Dziś mam innego strresa, bo idę na usg. I oczywiście się denerwuję, a co. Człowiek to jednak głupi momentami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak poljanna> już po usg :) Mam nadzieję że wszystko ok, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia72
witajcie jestem mamą 3 chłopców w wieku 8, 5 i 0,7 pozdrawiam wszystkie "wielodzietne" mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zazdroszczę że już wiesz, co prawda mnie wsio rybka co będzie ale też już bym chciała wiedzieć co tam się szykuje :), może za miesiąc i ja będę wiedziała, hm nad imionami właśnie się zastanawiam, dla chłopców mam kilka propozycji, ale trudno z mężem dojść do wspólnego imienia ;) tymbardziej że najlepsze imiona już w rodzinie są. Dla dziewczynki jeszcze się nie zastanawiałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia 72- :D witaj emmet - taaaak, nam niby połowa kłopotu odpadła z głowy, ale mój mąż się uparł i nie chce wiedzieć. Obejrzał sobie film na usg ( itak tam nic nie widać :P ) wyrobił osobisty poglą poczym wyszedł z gabinetu jak lekarz opisywał wyniki. I teraz cały czas się muszę gryźć w język, zreszta nie tylko ja bo wszyscy naokoło wiedzą. Ciekawe kto pierwszy chlapnie... No cóż, ale On lubi być oryginalny :P Mi niby też była rybka, ale jak się dowiedziałm to troche łyso mi się zrobiło, bo jednak głosowałam za dziewczynką... Teraz sie oswajam z myślą o chłopaczku, bo raczej nie biorę pod uwagę pomyłki, doktór nazwiskiem ręczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! joasia72-witaj i zaglądaj tu czasem... emmet-ja na szczęście nie miałam problemów z wyborem imion dla dzieci.Dla córki wybraliśmy razem z mężem, a dla syna ja wybrałam, a mężowi się spodobało. poljanna-rozumiem Twojego męża.Też nie chciałabym wiedzieć wcześniej. Pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wago,bo powiem ci szczerze, ze przez myśl mi przemknęło, ze trochę żałuję że wiem... poprzednio nigdy do końca nie byliśmy pewni, bo nie raczyli się pokazywać, a teraz nawet trochęmi się GUPIO zrobiło, no ale już nie cofnę :) Kobieta zmienną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny No tak niby niespodzianka dobra sprawa. ale co mi tam, a może dzidzia nie pokaże co tam ma ;) Mój siostrzeniec widząc jak siostra szykuje ubranka po nim dla mnie, powiedział że to musi być chłopczyk bo przecież dziewczynka nie będzie chodziła w chłopięcych ubrankach ;) No i same widzicie, teraz jestem zobowiązana :D Apropo wakacji, planujecie jakieś, ja bym chciała w sierpniu chociaż na tydzień nad morze, ale czy się tam doczłapię, samochodem to podróż cały dzień :( , niewiem czy uradzę. W najgorszym wypadku mogę jeszcze nad jeziora, tam też mam rodzinkę i jest bliżej. Zobaczymy co powie lekarz pod koniec lipca :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko przez te upały.... nic mi się nie chce.... ale w środę nad morze śmigam :) jutro idę do lekarza, gdzie straszy Miss Waga :) no ale co ja poradzę że ostatnio lubię jeść? jak Polka głodna to zła, a zwłaszcza ciężarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wypoczynku nad morzem w takim razie :) a z wagą mam podobny problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Mało nas tu ostatnio :( Pewnie wypoczywacie gdzieś na słoneczku, nad wodą. poljanna, emmet-wagą to się będziecie przejmować później, po porodzie.A teraz wykorzystajcie swój stan i spełniajcie swoje zachcianki :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×