Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chelleandy4

Czy są tu mamy *wielodzietne*?

Polecane posty

miłego wypoczynku wam życzę, odezwę się w poniedziałek :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomatka
Skrzydełka na grila są bardzo dobre. Należy postarać się w sklepie o dorodne i na ostro przyprawić + dużo czosnku. Wszyscy się zajadają więc chyba się sprawdzają. Okropne chmury nad miastem i niskie ciśnienie, zaglądam tu żeby sobie poleprzyć samopoczucie i z utęsknieniem czekam na weekend a teraz kawusia wypita więc do roboty! Pozdrawiam was serdecznie:) i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak szybko uciekacie na wekand? Życzę więc miłego spędzenia czasu.Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No i widzę że coś tu cienko zaglądacie, chyba wam pogrożę palcem ;) Weekend od czwartku, he, he to chyba przedłużony jakiś :D Ale nawet taki długi szybko minął, kurcze, ale to nic niedługo przecież znowu piątek ;) Najważniejsze że znowu się ociepliło, ale pogoda ja cię, wczoraj wróciłam ze spaceru przemoczona, kapało ze mnie nieźle, a jak wychodziłam to pięknie świeciło :) Skrzydełka były super, ale w końcu upiekłam je w piekarniku, pozostałe kiełbaski i kaszaneczki piekły się na grillu, żeby było szybciej :) dzieci teraz wołają powtórki zwłaszcza tych skrzydełek, no cóż były faktycznie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! emmet-ale mi narobiłaś apetytu na skrzydełka...ja dzisiaj robię pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, pizza. myślę już o niej od dłuższego czasu, może na sobotę zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM MAMOMINIETYLKO
Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci Faber Adele Mazlish Elaine Autorki opowiadają o tym, jak uczyły się same, krok po kroku, ulepszać życie swoich rodzin. Korzystając z własnych doświadczeń, a także z doświadczeń innych rodziców przekazują wzruszające i przekonujące świadectwa takiego sposobu porozumiewania się z dziećmi, który pozwala u obu stron wyzwolić to, co najlepsze. • Faber Adele, Mazlish Elaine - Jak mówić żeby dzieci się uczyły • Faber Adele i Mazlish Elaine - Rodzeństwo bez rywalizacji P.S. Choc mama jeszcze nie jestem ale kiedy pierwsza i ostatnia wpadly mi w rece przeczytalam doslownie na jednym tche, porownujac metody swoich rodzico i co to dalo na przyszlosc... Ksiazki sa po prostu genialne i pelno w nich zywych przykladow, czyta sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama ;) no cóż dzięki za podpowiedź moze skorzystam, chociaż do wyzwolonych mam to ja niewiem czy się zaliczam ;) dziewczyny czy ja mam sama ze sobą gadać na tej stronie, zmieniłyście topici czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nie , tylko może się weekend przedlużył? jakoś mało czasu mam ostatnio, wczoraj uczciwie pracowałam cały dzień, omijając z daleka internet, bo ja jednak łatwo w nałogi wpadam, dzisiaj spróbuję spobie odbić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do redakcji kafeterii, co się kurcze dzieje z tą stroną, nie mogę wejść nijak, dochodzi mi do ósmej i koniec, blokada jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz mi weszło cześć poljanna> no tak przy takiej pogodzie faktycznie nie ma co siedzieć przed kompem, szkoda dnia, ale ja tylko mogę do południa pogadać bo potem brak dostępu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pracowałam przy komputerze :) tylko do netu nie właziłam :) a pogoda faktycznie cudna i czas szybko leci, już za 9 dni mam usg i ciekawa jestem czy Małe pokaże kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotkie pytanko na wstępie 🌼 Czy trojka dzieci to już wielodzietność? Po moim domu szaleje trzech dorodnych młodzieńców :D a we mnie rośnie nowe życie - jestem w 5-6 tygodniu ciąży. Nie ukrywam że tym razem liczę na dziewczynkę 😍 Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megawielo-
Cos nie chce sie otworzyć. Spróbuje jeszcze raz. Jeśli nadal nic mi nie wyjdzie, wpiszcie adres : www.forum. gazeta.pl Wyżej wymienione forum jest forum prywatnym i tam też można go szukać. Może też być w forach polecanych. Pozdrawiam. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megawielo-
Niestety znów link nie chce "zaskoczyć". Z tego linku można wejść jednak na forum gdzie jest spis tematów, a to forum oczywiście znajduje sie w temacie "dziecko". Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny: Karena> życzę tym razem dziewczynki, nie ma to jak córcia :) poljanna > to który ty jesteś tydzień że już chcesz znać płeć? jakoś mi to umkneło, ja dopiero 14 to chyba jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megaviela> jakaś bliższa podpowiedź, bo jest tam tego bez liku, trudno znaleźć, jeszcze mi się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megawielo-
Niestety rzeczywiście jest tam różnych tematów bez liku i czesem wchodząc przez ogólne forum, też muszę długo szukać. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16714 Wchodząc z tego linku, po lewej jest rubryka "Na skróty". Kliknij w temat "dziecko". Na końcu tej strony, która się otworzy jest hasło: "+więcej prywatnych". Kliknij w to i dalej musisz cierpliwie czytać kolejne tematy. Mniej więcej w połowie strony znajdziesz temat: "Rodziny wielodzietne z wyboru". Można też inaczej. Wpisz w Google temat "rodziny wielodzietne + forum" i powinno od razu znaleźć się to poszukiwane (oprócz innych stron często niezbyt pochlebnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megawielo-
Uch, nareszcie mi sie udało i link działa. Więc bez okrężnych dróg zapraszam na forum "Rodziny wielodzietne z wyboru". Forum jest administrowane i czujnie strzeżone przed różnego rodzaju trollami i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie MAMUŚKI Jest nas wiele jak widzę Ja mam 31 lat i trójkę wspaniałych dzieciaków Gabrysię 11 lat Rafała 9 lat i Zuzię 2 latka Jestem dumna z dzieciaków POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam :) faktycznie brak złośliwości, ale narazie trzeba się tam połapać :) witaj Agusia :) zapraszamy na pogaduchy poljanna> troszkę mnie przegoniłaś :) a co obstawiasz bo ja stawiam na chłopca, zobaczymy czy się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała dziewczynkę, mam tyle ślicznych sukieneczek :) a ty na kiedy termin masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×