Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

melc jestem jak najbardziej za! napisz, jesli mozesz, co robilas w czasie tego roku przerwy, i gdzie teraz studiujesz... nie wiem czemu wydaje mi sie, ze w Niemczech... Ja tam nigdy za niemieckim nie przepadalam, uwielbiam za to angielski, lacina nawet nie byla taka zla, chcialabym zaczac uczyc sie hiszpanskiego, i ktoregos z jezykow skandynawskich :) Aha, jeszcze mi sie przypomnialo, ze najbardziej pedantyczna zawsze bylam w kwestii notatek wlasnie... Nigdy nie potrafilam pisac od razu na czysto, zawsze pisalam na brudno, a potem tracilam mnostwo czasu na przepisywanie tego. Ale za to jakie mialam piekne zeszyty :D Nie wiem, jak sobie z tym poradze na studiach. Heh, no i romantyczna tez jestem, az do przesady, uwielbiam zamykac sie w swiecie swoich marzen, wyobrazac sobie, jak to bedzie wspaniale, kiedy spotkam juz te swoja druga polowke... :) Dobranoc, kochane raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
witajcie kochani ;) swieta prawda uszczypliwosc to moja cecha szczegolna , nawet jesli nie znam kogos to mi tak jestem bezposrednio niezbyt mila , ale staram sie na prawde .Czasami sama sie dziwie sobie jak mozna tak postepowac ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Szczypczyki :) Ja również jestem pamiętliwa !!! Mam dość obszerne granice tolerancji, ale gdy ktoś \"przegnie\" to KONIEC nie ma przeproś:( Jestem uparta i konsekwentna. Jak coś sobie zaplanuje to nawet \"po trupach\" ale do celu. Nie zawsze to jest dobre, bo nieraz palne coś i by nie stracić twarzy realizuję to, choć nie jest to dobre dla mnie. Ciężko mi przychodzi przyznanie się do porażki ale przyznaję się (z bólem w sercu :) ) Zauważyłam jeszcze coś takiego: jak widze, że nie lubi mnie ktoś, nie akceptuje mnie>>> wycofuje się wtedy. Nie staram się za wszelką cenę przekonać kogoś do swojej racji czy do siebie.Nie wchodzę tam gdzie mnie nie lubią, oczywiście z własnej woli, bo jeśli to przymus (np. urzędy) to szczerze uśmiecham się do \"szczekającej\" urzędniczki i załatwiam sprawę. U mnie dziś nie ma słoneczka, jest ponuro i szaro :( Troszeczke mi smutno bez promyczka. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) ja z matmy tez bylam tepa:) zreszta ja maialm dewize w szkole ze ucze sie dla siebie a nie dla ocen wiec uczylam sie czego chcialam:) 2 dewiza: w dobrym bałaganie nic nie ginie- i choc juz nie mam przyszlo mi z wiekiem ze przeszkadza mi balagan to nadal jestem za tym zeby mamy nie gonily dizeci do sprzatania chyba ze zacznie cuchnac:) poza tym jestem zamknieta w sobie i nie mam wielu znajomych.raczej starych sprawdzonych,wole spokoj w domu ale jak zaczynam szalec to wyszajele sie na zapas:)) jak disko to tylko w duzym tlumie. ukrywam emocje,podobno jestem zimna jak lód. zyskuje dopiero przy blizyszm poznaniu bo podobno starch sie do mnie zblizyc:)) i mam chyba specyficzne poczucie humoru- nie smieje si ez tego co wszyscy:) ale to wcale nie musi byc cecha raka ale np.jeszcze imienia:) i mojej wlasnej Alowej osobowosci:) pozdro niech sie swieci 1 maja:)))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.07.1969-pochwal sie czym sie zajmujesz;-)bedziemy ciebie podziwiac ,bo tu same matolki z fizyki i z matmy;-) Kropek-nie studiuje w niemczech;-)ale studiuje niemiecki i hiszpanski;-) po angielsku w Irlandii;-) caly ten moj niby wolny roczek to zalatwialam papierki na uniwerki,pelno ganiania na poczte,wysylanie emaili ,dowiadywanie sie co trzeba wyslac jakie wymaganai itd,no i oczywiscie musialam zdac miedzynarodowy certyfikat z jezyka ang;-) nie zdawalam TOEFLA jak wszyscy tylko IELTS bo akurat w anglii i irlanddi jest on popularny,ale poziom ten sam,w Warszawce gdzie zdawalam to powiedzieli ze IELTS jest trudniejszy,nie wiem tego dokladnie bo Toeflem sie nie interesowalam;-) radze tobie szwedzki ,troche go liznelam i jest nawet okej,a tutaj gdzie studiuje chyba jeszcze wezme portugalski i holenderski;-) co do moich zeszytow to powiem tobie ze pierwsze strony pieknie napisane a pozniej to kicha;-)ale notatki robilam zeby na scianie wieszac;-) napisz mi cos o dyplomacji.jak dokladnie nazywa sie ten kierunek,gdzie mozna w Polsce studiowac,jakie wymagania itd;-)? moi rodzice to po dzis dzien mnie pchaja na dyplomate;-)podyplomowka ;-)dopiero na pierwszy roku jestem,ale oczywiscie mowia mi ze zawsze trzeba miec jakas opcje dodatkowa;-) magge-ja to potrafie byc wredna,tylko u mnie to jest tak ze wyzywam sie na bliskich a do innych obcych to nie podskocze;-( litosci...-oj jak ja bym chciala miec ten upor,ja szybko sie nudze,jestem leniwa itd,cholera a tak bym chciala isc \"po trupach\" ja tez jezeli nie czuje sie dobrze w czyims towarzystwie to sie wycofuje,nie lubie czuc sie nie lubiana i ze ktos na mnie patrzy a co ona tu robi;-( Ala zero-pamietam czasy kiedy mama z tata przewracali mi pokoj do gory nogami a pozniej sami sprzatali;-)mala gowniara bylam;-)pozniej luz,syf u mnie na maksa i nic mi sie nie wtracano,ale oczywiscie troche gadaniny bylo-ale bnrud,nic nie mozesz znalesc itd;-)olewam te sprawy ja tez mam malo znajomych,albo i wcale,ze sredniej to jedyna koleznaka z ktora utrzymuje kontakt,moze dlatego ze wczesnej mialam chlopaka i jakos kolezanki mnie nie \"pociagaly\";-) a jak jest z waszym zainteresowaniami?ja nic takiego nie mam zeby mnie na maksa pociagalo,jakas do D jestem chyba,rodzice to sie glowili zeby czym kolwiek mnie zainteresowac,a ja nic;-(jedyne co to lubie bajki ogladac,autentycznie lubie kreskowki i pelnometrazowe disneya,kiedys to zbieralam figurki i bylam temu oddana nawet,ale teraz to jakis pustostan ze mnie;-( to jest jeden z moich minusow;-( jak mi sie wiecej moich zlych cech przypomni to napisze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dyplomacji, to jest to specjalizacja (specjalnosc? nigdy nie pamietam) w ramach stosunkow miedzynarodowych, na pewno jest na Uniwersytecie Warszawskim i Wroclawskim, na paru innych pewnie tez, ale nie wiem, bo sie nie interesowalam. Do Warszawki jest egz. z historii, wos-u i angielskiego, we Wroclawiu beda przeliczac oceny z matury, co uwazam za kretynstwo 😡 Wiesz co, melc, mam do Ciebie kilka pytan na temat tych studiow w Irlandii, ale nie chce zasmiecac topiku. Mialabys cos przeciwko, gdybym wyslala Ci maila? A co do zainteresowan moich to... ksiazki, ksiazki, i jeszcze raz ksiazki. Do tego filmy i kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz,mozemy gadac na forum,mi to nie przeszkadza,a jesli wolisz email to email;-)moze ktos inny tez bedzie zainteresowany studiami;-)zreszta chcialam,zeby forum nie tylko bylo o naszych charakterkach ale i o codziennych problemach raczkow;-) no to fajowo,ze ksiazki,u mnie to jest tak ze lubie duzo rzeczy,ale jak juz napisalam nie wglebiam sie w nie;-( ostatnio slucham-jak wrzuce na kompa oczywiscie bernatowicza,ciekawe audycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaiss
Witajcie kochane raczki :) Ja jestem z 21.07.1976, i jak czytam jakie macie charakterki to jak bym widziala siebie :D Ktoś sie pytał o na temat związku raka z lwem, byłam przez 10 lat w takim związku i teraz moge na 100% stwierdzic ze to była kompletna klapa. Bardzo duża różnica charakterów, kompletny brak porozumienia, sama nie wiem co ja z nim tak długo robiłam, ale było minęło. Teraz mam chłopca z pod znaku panny i wydaje mi się ze sie idealnie dopasowaliśny, :) Czy są tu jakieś raczki ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melc wyslalam Ci maila :) Nie mialabym nic przeciwko rozmawianu o studiach na forum, ale interesuja mnie takie szegoly, ktore dla pozostalych beda po prostu nudne, a mnie bardzo sie ta wiedza przyda :) A o swoich codziennych problemach prosze bardzo, moge narzekac publicznie ;) Pierwszy egzamin na studia mam 20. czerwca, a jeszcze nie zaczelam sie uczyc :O Pozdrowionka dla wszystkich Raczkow, witamy anaiss :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek-wyslalam tobie email, i jak bedzie z tym kalendarzykiem ja mam go aktualizowac czy ty? wpisze teraz naszego nowego raczka;-) ja mam 14 maja pierwszy egzamin a pozniej 16 i 18 i 28 maja;-(i tez mi nauka nie wchodzi;-( ty do czerwca kupe czasu,zalezy ile musisz sie uczyc;-) jakiegos mam dzisiaj dola,senna jestem,glowa mnie boli,a beznadziejnie,i jeszcze deszcz pada,swietna mieszanka na majowy poniedzialek;-( witamy anaiss-ale mnie kobietko pocieszylas;-(,ja jestem w zwiazku z lwem 6 lat,wiadomo roznie bywa;-(ale kurcze sie teraz zalamalam,napisz mi jakie wady ciebie u niego denerwowaly,to moze porownam je z wadam mojego mena;-) a nie bylo tobie ciezko po 10 letnim zwiazku??? opisz jakie cechy ma panna? Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 Starszy chorazy sztabowy-SKARBNIK KLUBU-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek- raczek sekretarz- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 Laulaudi- 05.07.1984 magja80- 06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik -12.07.1985 andzia3-13.07.?? Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu -17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami- 19.07.1978 bawelna-19.07.1978 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.?? anaiss-21.07.1976 ona z K -22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzzie was raczki wywialo????????majowy weekend sie rozumie;-D zadzieram kiece i lece nach Hause,mam nadzieje ze juz wkrotce nasz wiecej przybedzie-Rozmnozymy sie;-D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale upal...przynajmniej w Poznaniu...masakra... ja tez powoli musze zacząć sie uczyc...ale mi sie niechce....wole sie oddawać błogiemu lenistwu...bo nie wiem jak Wy ale ja mam słomiany zapał i niezły leniuch ze mnie...hehehe :)...pobuszuje sobie jeszcze po forum i mykam...milusiego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo... ja rowniez matołkiem nie jestem ..jesli chodzi o nauki ścisłe..... mat-fiz pamietam ten profil z liceum.......:):):) ale jednak twierdze ze moją pasją jest sport.......:):):) to chyba taki charakterek:) szybka ,spontanicznai ...pasowałoby.....śliczna:) a co ...lubie sobie słodzić......:) skoro nikt inny tego nie robi.... podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczątko
Witam wszystkich ja jestem z 14.07.1978 czyli też raczek.To co przeczytałam dotychczas zgadza się z moim charakterem. Raki są bardzo wrażliwe i bardzo łatwo raczki można czymś urażić oraz są pamiętliwe ale są bardzo kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallina
Cześć :) Jestem rakiem z 19 lipca 1980. Moja najlepsza koleżanka :) to też rak.W ogóle dość często zdarza mi się poznawać kogoś z kim świetnie się rozumiemy i potem okazuje się, że ta osoba też jest raczkiem. Widzę bardzo dużo podobieńst pomiędzy rakami. Nie lubię pobieżnych znajomości, takich "na cześć" i nic poza tym. Mam niewielu znajomych ale za to uwielbiam ich i znajomości te są dla mnie (mam nadzieję, że z wzajemnością) bardzo wartościowe. Jestem nieśmiała, nie wierzę w prawione mi komplementy, mam niską samoocenę i jestem pesymistką :( Dużo rzeczy, zjawisk odbieram intuicyjnie. Często mam ciekawe sny i nie lubię matematyki :) Oceniam, krytykuję....hmmmm...może troche za dużo. To na razie tyle... pozdrawiam wszystkie raczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda piekna, ale to slonce i cieplo tak na mnie wplynelo, ze przespalam pol dnia :( Witam z radoscia nowe raczki, i teraz to ja uaktualnie kalendarzyk :P Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik klubu-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 andzia3-13.07.?? Agul-14.07.1981 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.?? anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 Uff, nie wiedzialam, ze to taka zmudna robota. Pozdrowki, i wszystkim zycze pieknej, ale nieusypiajacej pogody 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciorek
witam wszystkie Raczki, Raczyce i Raki!!!! też jestem rakiem (02.07) ...w zasadzie takim typowym- wrazliwym, rodzinnym, choc przebojowa tez potrafie byc:))))ale najgorszą wadą naszego znaku jest NIEZDECYDOWANIE- jak sie go pozbyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciorek
aa zapomniałam dodac roczku -1981:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze gdzies was ludziska raczkowe wywialo;-( witam raczki wszystkie nowiusienkie i te staruszkowe raczki;-) kropek -widze ze sie sprawdzilas w kalendarzyku;-)mamy nowego raczka,wiec pozostawiam go tobie;-) nefrette-ciebie kochana to juz nie bylo dlugo....zaczelismy sie martwic gdzie podzial sie stroz prawa;-) slomiany zapal kochana to moja domena;-)czasami to mnie szlak trafia ze tak jest,ze nie jestem uparta i konsekwentna;-( np.dzisiaj mialam powotrzyc zagadnienia z gramy z niemieckiego,ale oczywiscie kiedy wlaczylam telewizor i zobaczylam ze leci Przeminelo z wiatrem to ...wiadomo ;-)ogladalam;-) a pozniej obad,tamto ,siamto itd a teraz forum,szkoda ze nie mam interu w chacie tylko w budzie;-(a moze to i dobrze bo gamon by byl ze mnie,wieciej przed kompem niz ksiazkami;-) enigmaa-to napewno masz zawod zwiazany z matma czy z innym chlerstwem co mi sprawialo bole brzucha;-(? witamy raczatko;-) mallina-no wlasnie,ja tez mam niska samoocene,dlaczego tak sie dzieje?rodzice zawsze mi mowili ze dobra jestem w nauce itd a ja nadal jakas niedowartosciowana;-( tez nie lubie pobieznych znajomosci,bo to nie wisadomo czy powiedziec czesc czy nie?? pesymistko nie badz kochanie,teraz jestes w klubie rakow to musisz byc optymistak;-) (wielka optymistka sie odezwala;-)) witamy anciorka-na liste to pani kropek ciebie wpisze jako nasz sekretarz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc deszczyk pada:) moja dokladna data to 21.07.77 a ja myslam ze to moje nidowartosciowanie to zupelnie nie ma z rakiem nic wspolnego ale skoro tak to od dzis walka!!! co do zwiazkow z lwami ja mialm taka znajomosc 10 letnia!!!!na szczescie taka wakacyjna bo nie moglam zniesc faceta w swoim otoczeniu dluzej niz przez 3 dni. kochany, troskliwy,delikatny ale tak nachalny w tym wszystkim ,mialam wrazenie ze mnie pilnuje,nawet ziemniaki na obiad obieral obok drugim nozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej raczki...wpadlam na chwilke... melc hmmmm ja stróżem prawa??hmmm hmmm :) ale mam dzis dolinke...czuje sie beznadziejnie...do tego wystapila u mnie nadwrazliwosc oczu :(...buu Wy tez tak czasem macie ze placzecie bez powodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zero-pani kropek;-D poprawi twoja datke urodzenia,jak masz zamiar walczyc z niedowartosciowaniem?????chcialabym sie przylaczyc;-)! moj facet sie tak nie zachowuje,ze obiera obok ziemniaki;-)ja to jestem goraca woda i jesli cos trzeba zalatwic co wydaje sie bardzo pilne to mecze go ,zeby to zrobil,a on rozwlai sie jak ten lew i cholera w D,ma czas ,a mnie szlak trafia!!!!! nefrette0-ja to mam tak czasami,ze nagle na placz mi sie zbierze i rycze,wszystko mnie denerwuje,widze alles czarno i jestem zalamana,ze inni maja lepiej a ja mam beznadziejnie,dre sie wtedy na wszystkich;-Dnie jestes sama;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NefratteO >>>> mogę Ci podać dziś rękę. Jest mi żle:(, chce mi się wyć, wiem nawet dlaczego, jestem zła na samą siebie. A o łzy u mnie nie trudno. Dziś oglądałam Piotrusia Pana i też płakałam 😭, nieraz to myślę, że jestem beznadziejna :O Pozdrawiam Was>>>>> smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NefratteO >>>> mogę Ci podać dziś rękę. Jest mi żle:(, chce mi się wyć, wiem nawet dlaczego, jestem zła na samą siebie. A o łzy u mnie nie trudno. Dziś oglądałam Piotrusia Pana i też płakałam 😭, nieraz to myślę, że jestem beznadziejna :O Pozdrawiam Was>>>>> smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dolujcie mnie,co ja mam powiedziec jutro egzamin z konwersacji z niemca,kolo dupki mam stracha,i jakos tak nie moge sie zmobilizowac do pracy;-(zaraz tez bede ryczec;-( a ten Piotrus Pan to jaka wersja? ;-)ja lubie wersje disneya;-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to juz poprawiam kalendarzyk :) Marszalek Rak-17.07.1951 General Rak-27.06.1954 Pulkownik-12.07.1956 Podpulkownik-raczek_999-26.06.1957 Major-Bzik-20.07.1967 Kapitan-magge-04.07.1968 Porucznik-Dora-16.07.1969 Podporucznik-litosci...-18.07.1969 St. chorazy sztabowy-skarbnik-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 Nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek-raczek sekretarz-01.07.1985 nati83-02.07.1983 anciorek-02.07.1981 Laulaudi-05.07.1984 magja80-06.07.1980 Raczkowa-07.07.1978 Piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka-raczek podroznik-12.07.1985 andzia3-13.07.?? Agul-14.07.1981 raczatko-14.07.1978 ninotshkaa-15.07.1982 melc-16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu-17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami-19.07.1978 bawelna-19.07.1978 mallina-19.07.1980 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? Ala zero-21.07.1977 anaiss-21.07.1976 ona z K-22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, robota odwalona, to teraz na temat. Nefrette0, litosci... - ja tez tak czasem mam, ze wydaje mi sie, ze nic nie ma sensu, wszystko doprowadza mnie do placzu, czuje sie okropnie, zycie mi po prostu ciazy itd. Na szczescie, jak sie dowiedzialam, jest to calkiem normalne, taka juz nasza - kobiet - dola... Wszystko przez te hormony... Jesli uda mi sie znalezc ksiazke pt. \"Mezczyzni sa z Marsa, kobiety z Wenus\", to napisze dokladnie, dlaczego tak sie dzieje, tam jest to b. fajnie wyjasnione. Heh, niestety nie ma na to innej rady, niz przeczekac. Pozdrawiam dziewuszki :D Mam nadzieje, ze szybko sie ze swoich dolkow wygrzebiecie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! No ja też tu jakiś czas nie zaglądałam - wybyłam z przyjaciólmi nad morze w ramach inauguracji sezonu letniego :) ale widzę, że mimo majówki część z Was dzielnie podtrzymywała topik. Coś jeszcze o sobie - jestem detalistką - lubię by każdy szczegół był dopracowany, jestem czasem arcy-złośliwa, uwielbiam zaciekłe dyskusje i cięte riposty. Nieznoszę ciszy, stagnacji - non stop coś robię, kocham ruch :) Mam pod skorupką naturę romantyka - stąd też moje obecne przeziębienie... Pogoda nad morzem niedopisała, ale ja zgodnie z założeniem co noc siedziałam na plaży z przyjaciółmi i buteleczką wina - bo po to jechałam nad Bałtyk... Co do porozumienia z innymi znakami - prawdziwi przyjaciele to Ryby i Skorpiony - symbioza w każdej postaci!!! Co do facetów ciągle podtrzymuję - dla mnie najlepszy jest BYK :) wszystkich mocno ściskam i trzymam kciuki za spektakularną realizację planów na dzień dzisiejszy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest lepiej :( Jest mi smutno a nawet bardzo smutno :( Deszcz rozpadał się wczoraj i nawet na chwile nie przestał, płacze 😭 razem z nim, wewnętrznie-- serducho płacze :( Nie wiem jak Wy, ale ja lubię jak pada deszcz. Ostatnio byłam bardzo happy, a teraz (dla równowagi) jestem no happy :( Najlepiej będzie jak dam sobie prawo do tego smutku i na siłe nie będę się starała uszczęśliwiać samej siebie. Nie chcę Was zarazić takim dołem i narazie się odmelduję. podporucznik-litości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×