Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Gość szadiks
a jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi to tu każda pauje do mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja Wam powiem ze wygadana jestem ale po kilku piwkach :)a tak na cofdzien jestem malomówna...uwialbiam obserwowac i sluchac ludzi...jakos tak lubie...poza tym lubie spokój, samotnosc, uciekam przed miloscią, czasem zaluje ale tak mi lepiej...miło poznac wszystkie raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ile raczków się już znalazło:) i zadziwniające ile mamy ze sobą wspólnego,wydaje mi sie że coś w tym musi być:) to nie jest tylko zwykły zbieg okolicznośći:) Melc ja mam identycznie jak Ty! kiedy kotś na mnie krzyczy to nie potrafię wykrztusić z siebie ani słowa a dopiero po fakcie zastanawiam się co mogłam powiedzieć danej osobie w tamtym momencie na swoją obronę:) I też bywam bardzo sentymentalna,ogrmną wagę przywiązuję do róznego rodzaju pamiątek,miejsc związanych z jakimś ważnym wydarzeniem itp. bardzo często też zdarza mi się żyć wspomnieniami,tęsknić za jakimś zdarzeniem z przeszłości i mogłabym godzinami rozmyślać na temat co by było gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek_999
urodzona 26-06-57 można do towarzystwa? też mi smuto, czuję się tak samo, jak: Bardzo smutny raczek pozdrawiam wszystkei raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rak - 29.06.1983 :-) juz niedlugo bedziemy wspolnie obchodzic urodzinki - codziennie ktos z nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Wodz Rakow
17.07.1951r. Nieufny,niesmialy ,pamietliwy raczek.W zwiazku bardzo dlugim z wodnikiem.To trudny zwiazek ale jakos trwa.Czy dostane nominacje na wodza raczkow????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny raczek
kurcze powiedźcie mi raczki(w końcu jestesmy do siebie podobni)ile musi minąć czasu żeby tak wrażliwy rak jak ja mógł zapomnieć o osobie którą wciąż kocham?!co ja mam robić żeby nie żyć zludzeniami i nie robić sobie więcej nadzieji!!a tak wogole czasem przeszkadzaja mi cechy mojego charakteru typowe dla raczkow!ta wrażliwość zamykanie się w sobie nieśmiałość czasem mnie wkurzają!są chwilę ze chcialabym miec wszytko w duuupiiie i rozpychać się łokciami przez świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie teraz pokrecilo ,mamy nowego wodza;-) GLOWNI PRZODOWNICY;-) RAK WODZ-17.07.1951 GLOWNY ZASTEPCA RAKA WODZA-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-raczek_999-26.06.1957 3 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 KIEROWNIK SKARBNIKA-litosci...-18.07.1969 SKARBNIK KLUBU-glos-13.07.1970 malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 nefrette0-26.06.1982 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu -17.07.1979 szadiks-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? ona z K -22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 glos-witamy skarbnika;-) kleszczolap-ja jestem bardzo kaprysna,ze mna to raz tak raz siak,nie dogodzisz czasami;-) enigma-podajmy sobie reke;-)ja tez jestem szczesliwa 16;-) bardzo smutny raczek-tak wlasnie jest na tym siwecie,ze my raki angazujemy sie calym sercem,a tu dupa,my wyplakujemy a po innych splywa ze hohoho,pomysl sobie ze nie byl ciebie wart;-)zostawic raka,oj nie ladnie postapil,i to sie zgadza gadanie naszych rodzicow,NIE ON JEDEN NA TYM SWIECIE-jak ja tego nie lubie;-( Myszaczek-ja jestem w zwiazku z panem ryczacym,ja szczypie on ryczy;-)a tak na powaznie,to pan lew jest bardzo uparty,jak sobie cos wlozy do glowki to ciezko mu to wyciagnac,uparty;-(tego nie znosze,chodzaca duma czyli jak cos sie nie uda to sie nie przyzna do winy tylko zwala na innych ,czyli krotko mowiac inni debile a on wielki pan madrala,moj lew opiekuje sie mna,nawet nalezy do spokojnych,ale jak sie urazi jego wysokosc,o boze mam go dosc wtedy,nie przemowisz mu za cholere,kiedy sie klocimy a ja raczej klotnie wszczynam,to zgoda szybko nastepuje,ale klotnie sa glosne;-) mecze sie z krolem zwierzat juz 6 rok;-)i dlaej chce sie meczyc;-) troche samolub i skryty,nie ujawnia sie ze swoimi myslami,co mnie wkurza!!! jak chcesz jeszcze cos wiedziec to wal smialo;-) szadiks-jak ja mam zly humor to mam wszystkich i wszystko w d ;-p okrutna jestem;-) raczek_999-zapraszam do towarzystwa;-) mathilde-najemy sie ciasteczek i wypijemy szampanka na urodzinki;-) raczki a jak zycie sie toczy? jakie zainteresowania? wyczytalam gdzies ze my to bardziej humanisci iartysci;-) do mnie to pasuje,bo z matmy glab jestem,a studiuje jezyki ,aha i ladnie rysuje,ale nie mam ostatnio czasu;-)okej przyznam sie ze KIEDY BYLAM DZIECKIEM;-)to ladnie rysowalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana,my szybko nie zapominamy;-(wypisz sobie na karteczce co bylo dobre a co zle,moze bedzie przewaga tego zlego,NIE BYL CIEBIE WART SKORO ODSZEDL-trafisz na bardziej cudowniejszego i kochajacego;-) oj chyba juz nie mysle o tej porze i bzdury pisze o kartkach,wywal te pierwsze zdanie;-) nie poddawaj sie raczku,ide nach hause,dobranoc;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana,my szybko nie zapominamy;-(wypisz sobie na karteczce co bylo dobre a co zle,moze bedzie przewaga tego zlego,NIE BYL CIEBIE WART SKORO ODSZEDL-trafisz na bardziej cudowniejszego i kochajacego;-) oj chyba juz nie mysle o tej porze i bzdury pisze o kartkach,wywal te pierwsze zdanie;-) nie poddawaj sie raczku,ide nach hause,dobranoc;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
hejka wszystkim!! :D na poczatek przeslanie do bardzo smutnego raczka: lekarstwem na milosc jest kolejna milosc!!! ja takz robilam ijestem szczesliwa (moj byly tez wodnik). wokol Ciebie, albo wogole na swiecie jest mnostwo facetow a wsrod nich niejeden ktory 100 razy bardziej pasuje do Ciebie! uwierz mi. i nie szukaj milosci specjalnie - ona przyjdzie wtedy gdy nie bedziesz jej potrzebowac:) wtedy gdy nie bedziesz sie jej spodziewac. a teraz po prostu szalej. nie daj sie smetnym myslom. baw sie i korzystaj z wolnosci:) a jak trafisz na tego to bedziesz wiedziec: dlonie wam sie splota jak by byly jednym kawalkiem :D bo bedziecie z jednej gliny. mowie ci glowa do gory :D a tak wogole to jak czytam te posty to wypisz wymaluj ja:) niesamowite zekazdy znas jest jednak inny, ajednoczesnie jestesmy tak podobni do siebie - obserwatorzy, siedzacy raczej cicho, nie lubimy klamstwa, gramy w otwarte karty. aa swego czasu ludzie mowili o mnie: DZIWNA bo trudno bylo opisac jaka jestem (to wlasnie zaintrygowalo mojego obecnego narzeczonego.pyta kumpla: a jaka ona jest? a kumpel: dziwna... i nic iwecej nie umial powiedziec!!) hmm i wogole (nie wiem jak wy) ale to nienormalne ze sie AZ tak ujawniam :P to od mnie nie podobne.a le robie to dlatego ze jestem wsrod SWOICH :D doslownie.. buziaczki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
witam wszystkich ;) melduje sie na posterunku , aj humorek mam okropny , bezpieczniej dla otoczenia jak pojde spac ... bo jak spie to niegrzesze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninotshkaa-ja tez sie ludziom nie ujawniam-ale wsrod swoich fajowo sobie pogadac,niestety musze leciec i duzo spraw zalatwic dzisiaj;-( banki,uniwerek,esej itp,wszystkich pozdrawiam, u mnie dzisiaj jest piekna pogoda,az chce sie zyc;-) humor to mi taki sobie dopisuje,jestem cholernie glodna,a jeszcze tyle pierdol do zalatwienia;-( do jutra ,raki, jesli ktos do nas nowy dolaczy,to zapraszamy;-), to jutro aktualizacja kalendzarzyka;-) caluski raczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninotshkaa-ja tez sie ludziom nie ujawniam-ale wsrod swoich fajowo sobie pogadac,niestety musze leciec i duzo spraw zalatwic dzisiaj;-( banki,uniwerek,esej itp,wszystkich pozdrawiam, u mnie dzisiaj jest piekna pogoda,az chce sie zyc;-) humor to mi taki sobie dopisuje,jestem cholernie glodna,a jeszcze tyle pierdol do zalatwienia;-( do jutra ,raki, jesli ktos do nas nowy dolaczy,to zapraszamy;-), to jutro aktualizacja kalendzarzyka;-) caluski raczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 czerwiec 1980 :) ja to jestem dziwnym rakiem - jestem wrażliwa i we wszystko angażuję się emocjonalnie, ale generalnie to jestem uparta, konkretna i mam opinie twardego przeciwnika więc ludzie się mnie boją :-) pozdrawiam raczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 czerwiec 1980 :) ja to jestem dziwnym rakiem - jestem wrażliwa i we wszystko angażuję się emocjonalnie, ale generalnie to jestem uparta, konkretna i mam opinie twardego przeciwnika więc ludzie się mnie boją :-) pozdrawiam raczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
raczki :) u mnie także piękna pogoda,choć rano było zimno :) ale lubię słonko ,mogę się godzinami wylegiwać jak swieci :) Jeszcze dodam o sobie :) bardzo się przywiązuję do rzeczy martwych , jak sprzedaję samochód to bardzo tęsknię za nim , nie lubię się pozbywać swoich rzeczy, bardzo jestem do wszystkiego przywiązana . Jak kocham to biore wszystko albo nic :) mimo ,że nie zawsze się układa z moim bliżniakiem :( trwam ............ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze dodam o związkach, z autopsji : najlepsze układy personalne - byki :-) , największa pomyłka - bliźnięta :(, układ pełen niespodzianek (i dobrych i złych) - lew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane szczypczyki :) Barany i bliżniaki>>>> absolutnie NIE :( nic z tego nie było. U mnie też od rana świeci słoneczko, i jest cieplutko :D Melc>>>> nie mogę mieć nic wspólnego z pieniędzmi, a dlaczego???? bo mnie się pieniążki nie trzymają :) Mam problem z odłożeniem na tzw. \"kupkę\" Za duza odpowiedzialność, wszystko tylko nie forsa :D Życzę Wam dobrego nastroju 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryśka
JA też Raczek:) 23 czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryśka
JA też Raczek:) 23 czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm jesli chodzi o raczki i blizniaki to totalna pomylka moim zdaniem, zreszta mam wyrobione zdanie na temat bliźniaków i omojam je szerokim łukiem...zawsze jak spotykam bliźniaka mówie sobie \"pamietaj bliźniak, dwaj bracia dwie twarze\" moze to dziwne ale u mnie zawsze sie to sprawdzało...z bykiem tez bylam...było fajnie do czasu...heh.... moze powiem kilka słów o sobie, choc nie lubie tego robic...mam 23 latka, mieszkam, pracuje i studiuje w Poznaniu, pisałam juz jaka jestem, zreszta wszyscy tu jestesmy do siebie podobni...jak to raczki :)... bardzo sie ciesze ze powstał taki topic...specjalnie dla Nas :) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utkana Marzeniami
Po części opiywane cechy charakteru zauważam u siebie, po części nie. Chyba nalezy zdac sobie sprawę z tego, że wszystko zmienia się w zależności od otoczenia w którym przebywamy, ludzi i sytuacji. I to u wszystkich znaków. Pozdrawiam raki z 19.07.1978:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja RACZEK!!!:) 5 lipiec 1984r. Partner- Waga Ja dominuję, ale mi to pasuje w 100%:) Jestem zrównoważona, odpowiedzialna, wyczuwam nastrój drugiej osoby, potrafię sie dostosowac do sytuacji i znaleźć argumenty za czymś za czym naprawdę nie jestem:) Nadaję się na adwokata, haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
raczki witajcie ;) o niebo lepiej dzisiaj , sen jest najlepszy -sprawdzone .Pogoda dzisiaj deszczowa i senna , ale wiosna i jutro bedzie lepiej napewno .pozdrowionka milusinscy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raczki;-)piekna pogoda za oknem;-)ale humor cos mi nie dopisuje,wlasnie nasz wykladowaca nam powiedzial ze jesli nie przejdziemy egzaminu -konwersacje z jezyka niemeickiego ,ktory bedzie miec miejsce w przyszlym tygodniu,to nie przejdziemy na drugi rok;-(((,mam stracha,chociaz nie wierze ,ze bym nie zdala,ale zawsze jest jakas presja i strach!!! LITOSCI...-a myslalam ze zrobie przyjemnost tobie jak bedziesz kierownikiem;-)napisz swoj pomysl,kim chcesz byc;-)? szadiks RACZEK GITARZYSTA-mamy grajka wsrod nas;-)musisz sie zobowiazac,ze bedziesz nam przygrywal kiedy raczki beda obchodzic urodziny;-) nefrette0-super ze ise przedstawilas,chcialam juz wczesniej pociagnac raki za jezyki,ale m isie nie udalo,wiec ja i tez bede kolejnym ujawnionym rakiem;-) 21 latek;-),mieszkam w lubuskim,ale aktialnie posialo mnie za granice na studia ,studiuje jezyki,aktulanie nie pracuje,ale musze zaczac szukac ,zeby sie utrzymac ,partner lion;-)raz z gorki ,raz pod gorke-tak to jest z lwem;-) pozdrawiam nowiusienkei raczeta;-) blizniak????????wyobrazcie sobie ze moja mamcia to blizniak,kompletnie inna niz ja,ruchliwa,wygadana,pelna pomyslow i werwy,uparta i nie lubi kiedy jej sie zwraca uwage,nie kloce sie z nia ,bo schodze jej z drogi,optrafie sie uspokoic i wszystko zatrzymac dla siebie,moj tatus waga,dominuje moja mama nad nim,on to wiadomo wazy slowa i tez jest spokojny,dwa mongoly w rodzince i jeden wygibus;-) a wasi rodzice jak sie dogadujecie? no i nikt sie nie pochwalil jaki ma talent!!!co z wami??? raki sa uzdolnione,miedzy swoimi mozna sie chwalic;-) GLOWNI PRZODOWNICY RAK WODZ-17.07.1951 GLOWNY ZASTEPCA RAKA WODZA-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-raczek_999-26.06.1957 3 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 -litosci...-18.07.1969 SKARBNIK KLUBU-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 Laulaudi- 05.07.1984 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu -17.07.1979 Utkana Marzeniami- 19.07.1978 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? ona z K -22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×