Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Gość facet rak
nieśmiały :( i dlatego nie mam dziewczyny :( lubie siedziec w domku, pamiętliwy , jak bym pokochał jakąś raczkę to bym życie za nią oddał :) uczciwy , trudno zdobyć moje zaufanko , podejrzliwy TO by było na tyle , myśle że nikogo nie wystraszyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, nikt mi nie wmowi ze znaki zodiaku to bzdura, skoro mamy tyle ze soba wspolnego! ciekawskie jojo-ja tez mam niesamowicie niskie poczucie wlasnej wartosci, siega mi ono nie wyzej niz do kolan :( melc-tak jak Ty nie mam zbyt wielu znajomych, ale ze swoimi przyjaciolkami jestem tak zzyta, ze dalabym sobie za nie reke odciac I wlasnie tu sie z Wami nie zgodze, co do kobiety Barana, bo jedna z moich kumpelek jest Baranem wlasnie i wcale nie jest uparta ani zarozumiala, wrecz przeciwnie. Z tym Lwem to moze przesadzilam, ale ten jeden, ktorego znam, to taki zlamas, ze przez niego jestem uprzedzona do wszystkich pozostalych. mirakla-mam dokladnie tak jak Ty z tym zamykaniem sie w sobie, w ogole nie lubie przebywac w zbyt duzych grupach ludzi, najbardziej odpowiada mi sytuacja, kiedy jestem tylko ja i ktos jeszcze; i tez mam potezne wahania nastrojow, jednego dnia wszystko jest cudowne, a nastepnego mam ochote po prostu zniknac z tego padolu, wszystko doprowadza mnie do placzu itd. A poza tym tez jestem cholernie pamietliwa, jesli ktos mnie zrani, to musi sie bardzo postarac, zebym mu wybaczyla, a i tak ciagle gdzies siedzi we mnie uraza, i nie potrafie do konca zapomniec o tym, co sie stalo. Pozdrufki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm moje poczucie wartosci tez jest niziutkie...jestem pamietliwa, strachliwa, cięzko zdobyc moje zaufanie, jak kocham to oddaje całą siebie, czego czesto niestety zaluje, bardzo szybko przywiązuje sie do ludzi, jestem cicha, wole sluchac, szybko zjednuje sobie ludzi....wogóle mam miekkie serce...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poprawiam nasz kalendarzyk i dodam roczniki;-) ciesze sie ze coraz wiecej raczkow sie zglasza,mam nadzieje ze forum nie upadnie nagle;-( raczki z natury sa niesmiale,ale jesli juz sa w towarzystwie to lubia byc adorowane;-)ja lubie a wy???? tak sobie pomyslalam,zeby nasze forum nie bylo takie jakies nudne,to moze poznajmy siebie i bedziemy prowadzic rozmowy o zyciu raczkow;-)to tylko pomysl,nikt nie musi sie zgodzic ze mna,ale bedzie swietowania w lipcu;-);-)a zapomnialam mamy tez czerwiec;-) Witamy raczka z 1956 roku;-)bedziesz stal raczku na czele,jako nasz RAK-WODZ!!! RAK-WODZ-12.07.1956 nefrette0-26.06.1982 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magge -04.07.?? piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 litosci...-18.07.?? ona z K -22.07.1982 litosci...-oj jak ja bym chciala byc pyskata;-)a ja taka dupa jestem,ze jak ktos mi dogryzie to mam spozniony zaplon i nic nie powiem,a kiedy dojde do domu to wtedy sobie marze jak to by bylo gdyby... mi to zarzucaja ze plywam w oblokach;-)na bajkach sie wychowalam,i niby zyje w swiecie bajkowym,a nie przyjmuje swiata,takim jakim jest;-(chyba zasluga mamy,zawsze chowala mnie pod kloszem i nadal drzy o mnie,a ja jeszcze raczek to zupelnie sie na takie wychowanie nadaje;-) mirakla-z ta kobietka rak to strzal w dziesiatke,oprocz paru jakis pierdolek;-) nefrette0-kochana ,podajmy sobie rece,ty to cala ja!!!! czasami moja mama mowi,jaka cicha mycha z ciebie!!!wypowiedz sie ,przeciez juz masz 21 lat!!!o boze,kocham te teksty;-) facet rak-znajdziesz swoja polowke,moze ktos zglosi sie na forum ,tez samotny raczek;-) nie chcesz byc w kalendarzyku??? hopsasa-hello;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poprawiam nasz kalendarzyk i dodam roczniki;-) ciesze sie ze coraz wiecej raczkow sie zglasza,mam nadzieje ze forum nie upadnie nagle;-( raczki z natury sa niesmiale,ale jesli juz sa w towarzystwie to lubia byc adorowane;-)ja lubie a wy???? tak sobie pomyslalam,zeby nasze forum nie bylo takie jakies nudne,to moze poznajmy siebie i bedziemy prowadzic rozmowy o zyciu raczkow;-)to tylko pomysl,nikt nie musi sie zgodzic ze mna,ale bedzie swietowania w lipcu;-);-)a zapomnialam mamy tez czerwiec;-) Witamy raczka z 1956 roku;-)bedziesz stal raczku na czele,jako nasz RAK-WODZ!!! RAK-WODZ-12.07.1956 nefrette0-26.06.1982 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magge -04.07.?? piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 litosci...-18.07.?? ona z K -22.07.1982 litosci...-oj jak ja bym chciala byc pyskata;-)a ja taka dupa jestem,ze jak ktos mi dogryzie to mam spozniony zaplon i nic nie powiem,a kiedy dojde do domu to wtedy sobie marze jak to by bylo gdyby... mi to zarzucaja ze plywam w oblokach;-)na bajkach sie wychowalam,i niby zyje w swiecie bajkowym,a nie przyjmuje swiata,takim jakim jest;-(chyba zasluga mamy,zawsze chowala mnie pod kloszem i nadal drzy o mnie,a ja jeszcze raczek to zupelnie sie na takie wychowanie nadaje;-) mirakla-z ta kobietka rak to strzal w dziesiatke,oprocz paru jakis pierdolek;-) nefrette0-kochana ,podajmy sobie rece,ty to cala ja!!!! czasami moja mama mowi,jaka cicha mycha z ciebie!!!wypowiedz sie ,przeciez juz masz 21 lat!!!o boze,kocham te teksty;-) facet rak-znajdziesz swoja polowke,moze ktos zglosi sie na forum ,tez samotny raczek;-) nie chcesz byc w kalendarzyku??? hopsasa-hello;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem zastępcą wodza :D Rocznik 1969 :D Nie w każdej sytuacji otwieram pyskatą stronę, ludzie gadają nieraz takie głupoty,że niechce mi się produkować :) Dla raczków 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sa do cholery jakieś rakiz czerwca? ja jestem 24.06. i uwielbiam tą datę! noc świętojańska....a poza tym, w 100% utożsmiam się z tym znakiem zodiaku. Żyć do przodu, ale z rezerwą... pięknie! :-) To moja domena życiowa! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu litosci... jestes zastepca wodza;-) witamy mala czarna RAK-WODZ-12.07.1956 ZASTEPCA WODZA-litosci...-18.07.1969 malaczarna-24.06.?? nefrette0-26.06.1982 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magge -04.07.?? piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 ona z K -22.07.1982 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
raczki :) aż zazdrość bierze :( jakie wy mlode raczki jesteście :) 27.06.1954 :) wszystko co piszecie o sobie --- widze w sobie.Nikt nie pisał o tym ,że rak musi najpierw obserwować nowego osobnika ,a potem gdy go zaakceptuje to dopiero sie otwiera/to ja/ czasami jak ktoś mnie nie zna to myśli,że jestem dumna ,wyniosła jak dama :P ale jak mnie pozna to do rany przyłóż :) tak samo jestem pamiętliwa i długo ktoś musi sie starać abym z powrotem do niego się przekonała/no chyba,że nie chcę to sie wycofuje Jestem w związku z BLIŻNIAKIEM i ........ zastanówcie się jesli chcecie się związać z tym znakiem :P ciężka praca aby to ogarnąć ...w sumie nie jest tragicznie ,ąle to tylko RAK potrafi zaakceptować takie połączenie.. narazie dość pozdrawiam Was RAczki i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrette0 podpisuje sie obiema rekami pod tym, co napisalas o sobie :) Moze z tym zjednywaniem sobie ludzi jest u mnie troche gorzej, bo tak jak OTO JA kiedy poznaje kogos nowego, to najpierw wycofuje sie, obserwuje, zachowuje dystans, a dopiero potem otwieram sie przed kims lub nie. Ale mi tez wszyscy powtarzaja: \"Ale Ty sierota jestes, siedz dalej cicho, to do niczego w zyciu nie dojdziesz; z kata Cie nikt nie wyciagnie, a w zyciu trzeba umiec walczyc o swoje, rozpychac sie lokciami\" itd. Szczegolnie moja ciocia ciagle mi to powtarza. Ale co robic, kiedy ja tak po prostu nie potrafie? Heh, nie latwo jest byc Rakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninotshkaa
hej :) zglasza sie raczek z 15 lipca '82 :D jestem w zwiazku z bykiem (juz 3 lata bedzie w pazdzierniku, a rok zareczeni :) - ciezka praca nie powiem, ale kocham mojego Misia :) i jest coraz lepiej - chyba sie docieramy jestem pyskata, wygadana, zawsze walne cieta riposta i uwielbiam to robic ludziom ktorzy mnie denerwuja a potem patrzec jak sie miotaja w tym kozim rogu:P ale na szczescie nie zawsze tak jest jak bylam mala to cicha zamknieta w sobie.zmienilam sie bardzo ludzi czasem postrzegaja mnie jako "Dame" bo lubie najpierw obserwowac lubie w domku komponowac rozne rzeczy np pod wzgledem barwy.uwazam ze mam zmysl artystyczny. potrafie sie obrazic na smierc (sa delikwenci tacy ktorzy mi wpiety poszli) jestem pamietliwa i to baaaardzo!!! staram sie nie chowac urazy ale potrafie przypomniec ja w momencie gdy dana osoba wlazimi na glowe mam duze serce, ludzie to wykorzystuja - kiedys bardziej, a teraz staram sie tego serca nie okazywac(czy to nie przykre ze ludzie tacy sa??? :() w milosci skocze w ogien za Moim Slonkiem. za rodzina to samo jestem sentymentalna. przywiazuje sie do rzeczy.nawet bazgrolow z podstawowki. chomikuje:) uwielbiam ogladac zdjecia!! jakies stare VHS uwielbiam :) sprzatam jak mam napad nie lubilam dyskotek lubie tylko jesli ide z moim byczkiem bo bosko tanczy poprzedni zwiazek z wodnikiem ok. 2 lata - porazka.. pozdrufka for all :D p.s. naczelna wartosc w moim zyciu: PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magge
czy to normalne ze jestem wygadana ,, raczyca '' i jestem sama ciagle nie to czego szukam , a rocznik niestety '68 pozdrawiam raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magja80
witam :) magda z tej strony, raczek z 6 lipca 1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12. 07. 82r
Tu Piotrek Nie sądziłem że jest tu tyle osób o tak zbliżonych charakterach. Pierwsza część wypowiedzi mirakli odnośnie duszy towarzystwa - to ja w 100% :) Poza tym również jestem pamiętliwy, nie dam sobie w kasze dmuchać, zawsze odreaguje, choć nie zawsze kulturalnie ;) No i ktoś tu wspomniał , że lubi jasne sytuacje ; popieram w 100%, nie lubie niedomówień i obgadywania za plecami, albo pytań w stylu: "już wróciłeś? "- jak wchodze do domu, zawsze mówie że nie :D Pozdrawiam raki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że już nawet zastępcą nie będę :( A ja tak lubię dominować :) Być na szczycie :) Byc gwiazdą :) Niech żyje skromność :D :D :D :D :D Czy Wy też macie taki dobry nastrój dziś jak ja ????? Czy to tylko kwestia fizjologii (jajeczkowanie) hihihi..... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie raczki,ja tez mam dobry humorek dzisiaj (i tez jajeczkuje-jak ja nie lubie tego slowa),mimo ze czeka mnie napisanie wypracowania, witamy kolejne new raczki;-) ja uwielbiam dominowac,cicha jestem jak juz wczesniej pisalam,ael jak wpadne w towarzystwo to lubie byc uwielbiana,ale i tez latwo mnie skrzywdzic;-(,to prawda ze raki obserwuja,zawsze mi klepia,Ty to taki obserwator jestes,ciekawe co sobie myslisz raczku;-)? a ja sobie rozmyslam o ludziach,ktorych slucham;-) i nie lubie byc w glosnym towarzystwie,denerwuja mnie ludzie ,ktorzy krzycza bez powodu,smieja sie glosna itd,az ciarki mi przechodza;-) RAK WODZ-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 3 ZASTEPCA WODZA-litosci...-18.07.1969 malaczarna-24.06.?? nefrette0-26.06.1982 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 ona z K -22.07.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie raczki,ja tez mam dobry humorek dzisiaj (i tez jajeczkuje-jak ja nie lubie tego slowa),mimo ze czeka mnie napisanie wypracowania, witamy kolejne new raczki;-) ja uwielbiam dominowac,cicha jestem jak juz wczesniej pisalam,ael jak wpadne w towarzystwo to lubie byc uwielbiana,ale i tez latwo mnie skrzywdzic;-(,to prawda ze raki obserwuja,zawsze mi klepia,Ty to taki obserwator jestes,ciekawe co sobie myslisz raczku;-)? a ja sobie rozmyslam o ludziach,ktorych slucham;-) i nie lubie byc w glosnym towarzystwie,denerwuja mnie ludzie ,ktorzy krzycza bez powodu,smieja sie glosna itd,az ciarki mi przechodza;-) RAK WODZ-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 3 ZASTEPCA WODZA-litosci...-18.07.1969 malaczarna-24.06.?? nefrette0-26.06.1982 Kropek- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 misiu -17.07.1979 ona z K -22.07.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczołap
22. 07 87 nadwrażliwość, kapryśność, nieśmiałość, inteligencja i raczej spontaniczność. i potrzeba troski jak o dziecko. zgadza się co o raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
witam :) Kleszczołap --- masz słuszną rację co do naszych przywar :) jeszcze dodam o sobie - jestem nadopiekuńcza lubie trochę ponarzekać :P nie lubię fałszu, zwłaszcza za plecami jak mam coś powiedzieć to walę z mostu mam dusze artysty dobrą intuicje ,zawsze coś wykraczę :P jak słyszę komplement to się czerwienię 😠 i td to narazie pozdrowienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos
A czy przyjmiecie Raka z 13 lipca 1970. Chciałabym zostać skarbnikiem klubu. Mam łagodny charakter, ale czasami bywam złośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sądziłam ze będę raczką staruchą:):):) a widzę ze są starsze:p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos
jeszcze trochę i uszczypnę enigmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo smutny raczek
też jestem raczkiem w dodatku bardzo nieszczęśliwym!piszę to bo mam ochote się wygadać anonimowo!Nie rozumiem tego świata!!Byłam z facet w związku ponad 2 lata(on jest wodnikiem)a on parę dni temu powiedział mi że już mnie nie Kocha i do widzenia!Kuźwa nie rozumiem ludzi na tym świecie,nie rozumiem jak można przestać tak poprostu kogoś Kochać!ponieważ jestem bardzo wrażliwym raczkiem nie moge się z tym pogodzić bo oddałam mu całe moje serce i chciałam spędzić z nim całe moje życie,a on tak poprostu to przekreślił!!wokół mnie same rozstania i zdrady,ludzie się nie przejmują niczym i mają w dupie drugiego człowieka i to co on czuje!!wierzę w miłość na całe zycie i bardzo chce dać siebie drugiemu człowiekowi,ale dzisiaj to chyba niemozliwe,dzisiaj chyba już nikt nie zwraca na to uwagi!!tak łatwo przychodzi ludziom sie rozstać, nawet nie próbują walczyć,kuźwa wszyscy dziś idą na pieprzoną łatwiznę!!Ideały które wyznaje chyba nie przystają do dzisiejszej rzeczywistości!I bardzo mi z tym źle!!Może ja jestem z marsa!!Chcę bardzo dawać siebie ludziom ale co z tego jak każdy dziś patrzy na mnie dziwnie i mówi "zajmij sie soba nie bądź naiwna"!!A ja tak bardzo chcę kochać i być kochaną...ale dziś to chyba zbyt dużo..Typowe raczki są fajne ale nie pasują do świata chyba...trzeba było zostać skorpionem(bez obrazy dla skorpionów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutny raczek
aaaaa pojawiłam się na tym świecie 30 VI 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bradzo smutnego raczka...... Wiem jak moze być Ci ciężko.......:( Niestety ...czas........ czas....czas.......... Popłacz sobie......:(:(:(:( a potem jak spadnie Ci ostatnia łza ... to pomyśl...... NIE MOŻNA NIKOGO NA SIŁĘ USZCZŚLIWIĆ.......!!!!!! Nie chce Cię .....trudno... jego wybor...... Uwierz mi ...tak jest łatwiej.... Jesteś raczkiem dasz sobie radę:):):):) powodzenia... enigmaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączę :) raczek z 25. 06.1978 r. Wrażliwa, czasem strasznie marudna jak mi się coś nie podoba, humorzasta do bólu,łatwo poddaje się nastrojom, niesmiała i cicha w nieznanym towarzystwie, wśród ludzi których znam i ufam istny wylkan humoru i energii, opiekuńcza i czuła, romantyczna duszyczka, nie lubię kłotni ale jak mnie ktoś bardzo wkurzy potrafię zrobić straszliwa awanturę i nikt mnie w tym nie pokona jeśli walczę o swoje racje, potrafię wtedy jednym celnym zdaniem zapedzić przeciwnika w kozi róg hehe. ale tak na codzień jestem łagodna jak baranek..ups..przepraczam, jak raczek :) pozdrawiam wszystkie zebrane tu raczki :) ciekawe czy znajdzie sie taki z 25.06 jak ja..:) acha, jeśli ktoś z was jest w zwiazku z lwem to powiedzcie mi jak wam się układa i jak jest, jaki on jest dla was itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadiks
witam też ejstem rakiem udało mi się urodzić 21.07.84 nawet w święto narodowe Belgii kurcze i od paru lat urodzinki tam właśnie świętuję, wieczorem zawsze sa superfajne fajerwerki ;] a raki to dzinwe osoby (mówię mysląc o mnie), jestem dosyć nieśmiały (ale to zależy od sytuacji, bo jak naprawdę trzeba to idę na pierwszy ogień i niczego się nie boję) cięzko ze mną czasem wytrzymać , wiem bo ma dziewczynę od dosyc długiego czasu, i wiem że niestety czasem sprawię jej masę przykrości, czasem mogę się nie odzywać tak po prostu, nie mam humoru, gadac mi się niechce, a ona przy mnie trwa a ja gupek tego nie doceniam ;/// ale jak mam dobry humor to mozna ze mna dosłownie konie kraść wprost, rozśmieszam wszystkich,i wogóle jest superowo haha ;] ale jak mam niemiły humor to lepiej się nie zbliżać bo ojoj :/ jestem nieufny bardzo powoli zaprzyjaźniam się z kimś, i czasem wręcz nieswojo czuję się w towarzystwie obcych osób :/ może starczy mego wywodu bo pewnie nudny że ojej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×