Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una mujer bonita

WSZYSTKIE RACZKI NA TEJ ziemilaczmy sie

Polecane posty

Gość kleszczołap
a ja ładnie rysuję i umiem gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony frendzelek-jestes prawnikiem czy jeszcze studiujesz prawo?ten kierunek to sie chyba iweki ciagnie,aplikacje itd...zazdroszcze tobie zdolnosci gadulstwa;-)no i talent z ciebie!!!mam kolege na prawie i wiem ze to nie latwy kierunek;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajowo,musisz byc naprawde dobra;-)jak to jest dokladnie z tym prawem?gdy sie konczy studia to co dalej? kleszczolap-ten sam talencik co ja,rysowanie,tylko z gotowaniem to mi tak jakos nie lezy;-)moja mam to sprinter w kuchni,z niczego cos;-)a ja tak nie potrafie;-( zielono sie zrobilo,czy ja cos mam z oczyma nie tak? mam dzisiaj dola;-(dostalam z testu tylko 70% i to jeszcze przez swoja glupote,tyle sie uczylam odmian czasownikow i trybu laczacego ze poleglam na jaks glupotach;-(nie znosze takich dni;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz , różnie bywa - zależy co się robi na studiach, gdzie się studiuje i ogólnie co się lubi i jakie ma się plany. Generalnie to jeśli w czasie studiów \"pracuje sie\" na cv (praktyki, zlecenia) i ma się predyspozycje do prawa cywilnego, gospodarczego itp. to mozna spokojnie zatrudnić się w kancelarii albo firmie i czekać na aplikacje - z tymi egzaminami róznie. Tak robię ja :) Jeśli ktoś czuje się świetnie w problematyce karnej to spokojnie moze zdawać na aplikację prokuratorską i tam sie realizować. Jest dużo mozliwości, szczególnie po dobrym uniwerku :) pozdrawiam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz , różnie bywa - zależy co się robi na studiach, gdzie się studiuje i ogólnie co się lubi i jakie ma się plany. Generalnie to jeśli w czasie studiów \"pracuje sie\" na cv (praktyki, zlecenia) i ma się predyspozycje do prawa cywilnego, gospodarczego itp. to mozna spokojnie zatrudnić się w kancelarii albo firmie i czekać na aplikacje - z tymi egzaminami róznie. Tak robię ja :) Jeśli ktoś czuje się świetnie w problematyce karnej to spokojnie moze zdawać na aplikację prokuratorską i tam sie realizować. Jest dużo mozliwości, szczególnie po dobrym uniwerku :) pozdrawiam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jasne;-)Uniwerek Warszawski;-)pieknie ,bardzo dobra uczelnia,zapewne dobrze szlo tobie na egzaminach,albo mialas stypendium?ja walcze o dobre wyniki,dlatego mam takiego dola,ze hohohohhohoho,wszystkiego sie odechciewa mnie dzisiaj,i jeszcze test ze sluchu;-( lece do domu na obiad papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jasne;-)Uniwerek Warszawski;-)pieknie ,bardzo dobra uczelnia,zapewne dobrze szlo tobie na egzaminach,albo mialas stypendium?ja walcze o dobre wyniki,dlatego mam takiego dola,ze hohohohhohoho,wszystkiego sie odechciewa mnie dzisiaj,i jeszcze test ze sluchu;-( lece do domu na obiad papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleństwo17
JA TEZ JESTEM RACZYCA Z 19 LIPCA PZODRWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to u Was jest z wydawaniem pieniedzy??? jestescie rozrzutni czy raczej potraficie oszczędzać????? bo ja uwielbiam wydawać forse-wpadam wtedy w taki trans ze nic nie jest mnie w stanie powstrzymac! dopiero potem tego zaluję... dzis np. widzialam taka zajefajna bluzeczkę w Orsay- tylko cholernie droga- 70 zeta- szkoda mi bylo troszke kasy wiec z zalem odlozylam ją spowrotem na miejsce,a teraz wiecie co mysle??? bo głębszym zastanowieniu doszlam do wniosku ze jadnak ją kupię...i oto wlasnie ujawnia sie kolejna moja wada, robię coś bez zastanowienia a potem dopiero zastanawiam sie nad konsenkwencjami,jestem w gorącej wodzie kapana,nie potrafie byc cierpliwa,wszyskto musi byc zrobione natychmiast.nie wiem czy to jest typowo-Racza czecha,chyba jednak nie....a jak z Wami jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka...
Czy są wierne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO JA *-*
MIraklo :) właśnie wymieniłaś moje cechy, właśnie czasami nie mogę się zdecydować :( lub najpierw pochopnie coś kupię, apotem długo się przekonuję ,czy dobrze zrobiłam ? potem jak już zaakceptuję zakup :) to utwierdzam się ,że dobry mam gust i cieszę się z zakupu :) och ta moja niepewność :( 😘 miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no dobrze, to tez Wam troszke o sobie opowiem, chociaz nie jest to zgodne z moja racza natura, ale tutaj jakos mi to nie przeszkadza, w koncu jestem wsrod swoich :) A wiec po kolei. Jestem, jak to sie mowi, ogolnie uzdolniona, w szkole bylam dobra i z matmy i z jezykow, chociaz te drugie lubie o wiele bardziej, mysle o tym, zeby zostac tlumaczem. Wczesniej chcialam pracowac w dyplomacji, ale chyba jestem na to zbyt niesmiala :( Jesli chodzi o zwiazki, to na razie kompletna katastrofa. Nigdy nie potrafilam w zadnym wytrwac dluzej niz miesiac. Ja jestem jakas taka dziwna, ze jak mi cos nie odpowiada, to od razu sie wycofuje i koncze znajomosc, zamiast nad nia popracowac. Szukam chyba idealu, chociaz wiem, ze takie nie istnieja :( Z rodzicami mam nienajlepsze uklady, mama-Wodnik nigdy nie potrafila sie ze mna dogadac, a ojciec-Lew to zlamas, o ktorym juz wspominalam, bez komentarza. Co do pieniedzy to potrafie oszczedzac, chomikuje je skrzetnie, ale po uzbieraniu pewnej sumy potrafie sie wypuscic na zakupy i wydac wszystko w jeden dzien. I tez jestem w goracej wodzie kapana, czesto pod wplywem chwilowego impulsu kupuje rzeczy, ktore potem mi sie nie podobaja :( Poza tym jestem Rakiem-samotnikiem, do szczescia nie potrzeba mi zbyt czestego towarzystwa wielu ludzi, wole posiedziec sobie w spokoju, poczytac ksiazke, popisac pamietnik. Heh, az sie dziwie, ze tyle tego wyszlo. Mam nadzieje, ze nikogo nie zanudzilam. :) PS-czy moge zostac sekretarzem naszego klubu? uwielbiam sporzadzac notatki, pisac, babrac sie z roznymi dlugopisami itd., wiec mysle, ze sie nadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie! 20. 07.1967 godz. 23.45...załapię chyba się do dowództwa? :P od 14 lat w związku z wodnikiem- porażka!!!! no , ale zawsze szukałam mądrego i diablo oczytanego faceta...to mam ! hmm...strasznie pogmatwane jesteśmy my- Raczki. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze jak cos kupuje to pozniej zaluje bo nagle pieniedzy mniej,tylko ze to jeszcze nie moje wlasne pieniazki tylko rodzicow;-)ale nie jestem rozrzutna bo mama blizniak dala by mi popalic ze duzo kasy wydaje,kiedy kupujemy razem ciuchy to jest okej,i powiem wam szczerze ze nie koniecznie w normalnych sklepach-wiecie o co chodzi;-)cacunio czasem mozna wylapac;-) ja z matmy to noga;-(ale jezyki tak, i tez pchaja mnie na dyplomacje ,ale przeciez takie niesmialki jak my to sie nie nadajemy,a ja sobie tak marze ,zeby byc wygadana i gory przenosic;-)kropku,ja tez mam czasami ale to tylko czsami manie sporzadzania notatek;-)ludzie spostrzegaja mnie jako pokukladana,wszystko na czas itd,to w pewnym sensie prawda,ale jestem i brudas;-) GLOWNI PRZODOWNICY RAK WODZ-17.07.1951 GLOWNY ZASTEPCA RAKA WODZA-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-raczek_999-26.06.1957 3 ZASTEPCA WODZA-Bzik-20.07.1967 4 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 -litosci...-18.07.1969 SKARBNIK KLUBU-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek- raczek sekretarz- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 Laulaudi- 05.07.1984 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu -17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami- 19.07.1978 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? ona z K -22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 PROPONUJE,ZEBY JESLI KTOS CHCE MIEC JAKIES DODATKOWE STANOWISKO(mamy juz gitarzyste i sekretarza)to prosze o pomysly,i PRZODOWNICY PROSZE O POMYSLY !!!!niedlugo sie zrobi z 50 zastepcow;-)fajowo by bylo gdyby kazdy by mial inne stanowiso;-)ale madrze brzmi STANOWISKO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze jak cos kupuje to pozniej zaluje bo nagle pieniedzy mniej,tylko ze to jeszcze nie moje wlasne pieniazki tylko rodzicow;-)ale nie jestem rozrzutna bo mama blizniak dala by mi popalic ze duzo kasy wydaje,kiedy kupujemy razem ciuchy to jest okej,i powiem wam szczerze ze nie koniecznie w normalnych sklepach-wiecie o co chodzi;-)cacunio czasem mozna wylapac;-) ja z matmy to noga;-(ale jezyki tak, i tez pchaja mnie na dyplomacje ,ale przeciez takie niesmialki jak my to sie nie nadajemy,a ja sobie tak marze ,zeby byc wygadana i gory przenosic;-)kropku,ja tez mam czasami ale to tylko czsami manie sporzadzania notatek;-)ludzie spostrzegaja mnie jako pokukladana,wszystko na czas itd,to w pewnym sensie prawda,ale jestem i brudas;-) GLOWNI PRZODOWNICY RAK WODZ-17.07.1951 GLOWNY ZASTEPCA RAKA WODZA-27.06.1954 1 ZASTEPCA WODZA-12.07.1956 2 ZASTEPCA WODZA-raczek_999-26.06.1957 3 ZASTEPCA WODZA-Bzik-20.07.1967 4 ZASTEPCA WODZA-magge-04.07.1968 -litosci...-18.07.1969 SKARBNIK KLUBU-glos-13.07.1970 patryska-23.06.?? malaczarna-24.06.?? Myszaczek-25.06.1978 nefrette0-26.06.1982 zielony frendzelek-28.06.1980 mathilde-29.06.1983 bardzo smutny raczek-30.06.1983 Kropek- raczek sekretarz- 01.07.1985 nati83- 02.07.1983 Laulaudi- 05.07.1984 magja80- 06.07.1980 piotrek-12.07.1982 czarna inez-12.07.?? miralka -12.07.1985 Agul- 14.07.1981 ninotshkaa-15.07.1982 melc -16.07.1984 enigmaa-16.07.1972 misiu -17.07.1979 olenstwo17-19.07.?? Utkana Marzeniami- 19.07.1978 szadiks-raczek gitarzysta-21.07.1984 czarny tulipan-21.07.?? ona z K -22.07.1982 kleszczolap-22.07.1987 PROPONUJE,ZEBY JESLI KTOS CHCE MIEC JAKIES DODATKOWE STANOWISKO(mamy juz gitarzyste i sekretarza)to prosze o pomysly,i PRZODOWNICY PROSZE O POMYSLY !!!!niedlugo sie zrobi z 50 zastepcow;-)fajowo by bylo gdyby kazdy by mial inne stanowiso;-)ale madrze brzmi STANOWISKO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×