Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Dzięki , za dobre słowo , za to , ze nie musze pić sama .. :) dona czekam na autoryzaje .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwniara, ja też wysłałam Ci mejla, mogę prosić o tę książkę? :) właśnie pojeździłam sobie na rowerku, uda mam tak twarde, że mogę orzechy rozbijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marzec? Co tak mało ambitnie? Na całe życie! ;) Ja proponuję oryginalnego Grolscha, takiego prosto z Holandii. To może jeszcze sobie kawały poopowiadamy? Zaczynam: Jasio kopie dół w ogródku, zaciekawiony sąsiad pyta: - Co robisz? Jasio: - Kopię grób dla mojej rybki. Sąsiad : - Ale czemu taki duży? Jasio: Bo jest w twoim p***nym kocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra! Może być na całe życie. Musimy jednak więcej mieć takich tekstów co nas postawią w razie potrzeby do pionu. Może z czasem nazbieramy. Ę coooo pijemy? Ale jestem niedokształcona w tym temacie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grolschyk to takie piweczko w zielonej buteleczce mlask mlask, gdyby nie to, że mi się nie chce, to bym sobie poszła do sklepu po jedno :D lub dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uświadomienie mnie! :D Nie wiedziałam. Spotykają się dwaj kumple: - Stary, byłem w Norwegii, mówię Ci: zajebiście! - A fiordy, widziałeś fiordy ? - Fiordy ? Fiordy to mi z ręki jadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze: Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: \"Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!\" Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co, Duszyczko, Grolsch nie może być? Może wolisz coś bardziej konkretnego? Może jakieś winko? Jeśli chodzi o tekścidła, powstało wiele pięknych, mądrych tekstów z przesłaniem, że jest z czego czerpać - jak ktoś ma, niech się podzieli :) A może ktoś ma zapotrzebowanie na wesołą piosneczkę w mp3 do pośmiania się? Proszę się ustawić w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego chirurg w czasie operacji nosi maskę? - Żeby nie oblizywał skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak ktoś ma niech się dzieli! :) Tak poproszę jakieś winko. Czerwone i słodkie. Kieliszki mogę dostarczyć w ilości - 6 sztuk. :D Ustawiam się w kolejce po piosneczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giełda. Pokój z mnóstwem komputerów i stadem ganiających się ludzi w czerwonych szelkach. Z każdej strony słychać okrzyki: - Podnieś do dwóch!!! - Kupuj! - Kupuj wszystko! - Opuść dziesięć i sprzedawaj! - Cztery w dół! - Puszczaj! Jeden makler zamyślony patrzy w okno i nagle mówi melancholijnie: - Śnieg spadł... Chwila ciszy, zaskoczenie na sali, nagle jeden z maklerów krzyczy do zamyślonego kolegi: - To sprzedawaj człowieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poszło :D Opcja 1: Doszło :) Opcja 2: Nie doszło :( Proszę zaznaczyć właściwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre toto z tą giełdą :D Przychodzi baba bez ucha na bazar, sika krwią naokoło i mówi: - Pani mi da jeszcze jedną siatkę, bo mi sie ucho urwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję! Jest szansa, że dojdzie, bo o2 lubi się spóźniać z dostawą poczty. Niedługo dogoni szacowną Pocztę Polską! A\'propos: kartka wysłana do kolegi mieszkającego kilkaset metrów od poczty szła 8 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę śmieję się na głos! :D To może taki... ;) Mężatki poszły na damską imprezę. Lekko wstawione wracają do domu. Przechłodziwszy obok cmentarza zachciało im się sikać, więc wskoczyły za nagrobki, ściągnęły majtki i sikają. Nagle pojawia się grabarz z kijem w ręku i zaczyna gonić bezbronne kobiety. Na drugi tydzień spotykają się mężowie i jeden mówi: - Wiecie moja żona mnie chyba zdradza. Ostatnio wróciła z podartą spódniczką. Na to drugi: - A moja wróciła z podartą spódnicą i bez majtek. A na to trzeci: - To jeszcze nic, moja wróciła z podartą spódniczką, bez majtek i z szarfą na szyi \"NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY - CHŁOPAKI Z RADOMIA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, tak, znam to :) świetny kawał! Idzie pijaczek nocą przez cmentarz, nagle potknął się i wpadł do wykopanego pod grób dołu. A że był zbyt pijany, by się wydostać, postanowił przetrzeźwieć. Nakrył się kapotą, zwinął w kłębek i śpi. Rano przez cmentarz szedł grabarz, zajrzał do dołu i zobaczył, jak pijaczek kuląc się z zimna, naciąga na siebie z powrotem zsuniętą z ciała kapotę. Grabarz na to: - Zimno, co? To po coś się rozkopywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, cieszę się :) Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Mietek! :D Żołnierz pisze z koszar list do ojca, że dostał syfilisu. Ojciec odpisuje mu: - Ja się tam synu nie znam na tych waszych wojskowych odznaczeniach, ale noś to z honorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jednostce wojskowej rozniosła się wieść, że jutro przyjedzie z wizytą Matka Boska. No więc szczoty w ruch, żołnierze piorą mundury, czyszczą broń i buty, wymiatają kurz spod łóżek - pełna mobilizacja. Na drugi dzień żołnierze stoją w szeregu, przychodzi sierżant i krzyczy: - Szeregowy Bosek! Matka przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ę super! Dobranoc wszystkim. Śnieżna trzymaj się. Pani Halinko, Ę, Gwendo, Cari, Renna, Zapłakana, Naiwniara, Kasiu...... kolorowych snów i spokoju w sercu! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Duszyczko 😘 coś głodna jestem po tym rowerku, ale nie zjem, przez te stresy uczuciowe schudłam 5 kilo, ostatni raz ważyłam tyle, ile ważę, kiedy miałam jakieś 12 lat :D nie pozwolę sobie tego zaprzepaścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję efektu, ale nie gratuluję okoliczności osiągnięcia tego efektu :D Ja też idę spać, bo trza tę imprezę odespać. Tylko jak, kiedy z rana trzeba wstać? :o Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×