Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

gwendolina pozdrawiam -nie jesteś sama 3majsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wspaniałe kobietki! :) I jak tu wrócić.... 😭 Przyłączam się do strajku. Może nawet być głodowy! :D Cari wracaj z baru! :D Ę 👄 i kłaniam się nisko bo na chodnikach ślisko! venus_po_wypadku nie namawiaj Cari żeby za dużo w barze przesiadywała! ;) Śnieżna trzymaj się! Pani Halinko 🌼 Renna! 👄 👄 👄 Renna czy też strajkujesz? Czy jakiś inny system wprowadziłaś? :D strajk........ popieram 🖐️ Ktoś tu mówił coś o zimie? Chyba się wyłamię... bo polubiłam zimę. :) Gwendo 🖐️ Koniec gadania - rozpoczynam strajk! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌼 czy u Was też takie ładne słoneczko? :) jejku, aż mi się miło chodziło po mieście :D teraz siedzę w garach, za 3 miesiące kończę studia (nareszcie!), ten, który skrzywdził moją duszę niech się wypcha sianem, świat jest piękny :D (huśtawki nastrojów ciąg dalszy - wczoraj dzień zaczęłam od płaczu, dziś euforia) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie mam innego systemu, ostatnio miałam mało czasu, tak tylko, żeby wpaść do Baru na drinka jakiegoś rozweselającego, bo na dłuższe pisanie nie bardzo. Mam też hustawkę nastrojów, z przewaga huśtania w dół, niestety. Dlatego mi sie nic nie chce. A że się czasem tu wymądrzałam, to mi teraz głupio, bo sama się smucę. Ale widocznie tak musi być, nie można być zawsze mądrym. Zresztą żeby się wymądrzać, to trzeba samemu przez coś przejść. Inaczej jest się niewiarygodnym. :) No więc, teraz jestem na etapie zbierania nowych doswiadczeń pod tytułem \"Jak sobie radzić z dołkiem.\" Może coś odkrywczego wymyślę. Wczoraj Murphyego przeczytałam znowu, trochę pomogło. Na tyle wzięłam się w garść, że nie płaczę i od nowa sobie afirmuję to i owo. Połaziłam po stronach o potędze umysłu i muszę to wcielać w życie. I wystrzegać się takich \"załamek\", chociaż wiem, że to niemożliwe, bo inaczej byłoby nienormalnie. Musi być raz lepiej raz gprzej, bo taka jest kolej rzeczy i tyle. Najważniejsze, to żeby nie załamać się kompletnie. A wtedy pomalutku ruszy się znów do przodu. Dzięki, że o mnie pamiętacie i myślicie :) To też trzyma człowieka w pionie, no nie?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renna musisz być na dole aby wejść na szczyt! Przecież nie da się wejść od środka góry. ;) Trzymaj się Renna. 👄 Powtarzaj sobie w kółko słowa które pomagają. Ja powtarzam i nawet czasem ja jestem w sklepie i przy kasie płacę rachunek to przypominają mi się słowa które stawiają mnie do pionu. Weszły mi w krew. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczko jestem tu ciagle,nawet jeśli sie nie wpisuje👄 Renna ja też cos do dołka wchodze ,ale widze,że wiekszości on dopada i może do mnie sie zbliża i właśnie mi jest nie to ,że lepiej ,ale jakoś tak raźniej w tym dole venus każe wracać do baru:)venus wdepłam tam gdzie jest biała frezja, jak tam jest duszyczka zabrania chodzenia do baru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko, pamiętaj, że kapitan schodzi ze statku ostatni :) Buźka ogromna dla wszystkich😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało że aż strajkujecie? No bo chyba nie przez kilka wpisów poniżej poziomu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strajk ma polegać na nie czytaniu i nie odpowiadaniu na w/w posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, z założenia głupot nie czytywam :) to znaczy że strajkuję nieświadomie. Ale dzięki za rozjaśnienie w głowie. Pozdrówka na niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Właśnie na tym będzie polegał strajk. :) Ę nie czuję się kapitanem. Prędzej majtkiem na pokładzie. A raczej majtką. :D Cari nie zabraniam tylko zdecydowanie OGRANICZAM Wam chodzenie do baru. :D Bo co za dużo to niezdrowo! ;) Renna macham 🖐️ 🖐️ 🖐️ :) Strajkowi też macham! 🖐️ I Naiwniarze o ile tu jeszcze zagląda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja Wam pomacham w to słoneczne popołudnie ;) 🖐️ ech, jak świeci słonko, to ja się od razu inaczej czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam w wolnych chwilach przeczytać cały topik o \"Pozytywnym myśleniu\" od samego początku Pewnie zajmie mi to z tydzień albo dwa ale może coś dobrego z niego wyniosę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień, i mi też pomału ten dołek odpuszcza. Zamówiłam sobie inną jeszcze ksiażkę Murphy\'ego. Jak coś znajdę, jakąś złotą myśl, to się podzielę. :D Mam nadzieję, że lektura będzie skuteczna. Miłego dnia Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zdumiewjace prawa potęgi kosmicznego umysłu\". Słyszałam o niej wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł trochę kosmiczny... ;) Podziel się potem z nami czy rzeczywiście dobra ta książka. Może się skusimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, ja muszę mieć dziś dobre samopoczucie, jestem z Torunia, jakbym się jeszcze wiecie czym martwiła, to już w ogóle załamka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Duszyczko,że nie zabraniasz,ale ja tam i za twoje zdrówko łykam:D:D:Dtrzymam ffason i zawsze wychodzę o własnych siłach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinko, proszę omijać martwe ptaki z daleka :) Wczoraj mieliśmy rodzinną imprezę i przy stole wywiązała się pogawędka o tym, że jajka z dwoma żółtkami nie są dopuszczone do obrotu handlowego - taka informacja pojawiła się niedawno w TV. Zapytałam, czy jak ptak wysiedzi jajko z dwoma żółtkami, to wyklują się dwa pisklaki. A ciocia na to: Raczej nie, jeszcze się dwie kaczki wyklują i nieszczęście gotowe :D A teraz: Każdy na pewno słyszał so telewizji TRWAM. Ogłaszam konkurs na rozwinięcie tego skrótu! Zaczynam: Tadeusza Rydzyka Wierna Armia Moherowa Czekam na Wasze propozycje i macham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na to : Tutaj Rewelacyjnie Wiernym Amputujemy Mózgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper! Prosimy o zgłaszanie kolejnych kandydatur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU RWĄ WŁOSY AMELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zmienię nicka, uprzdzam. Bo Renna mi się kojarzy z ranna, a ja mam tego dość! Tego bycia ranną na duszy i sercu wciąż. Ale zostawię sobie stopkę i oczywiście mój adres mailowy też będzie w nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×