Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

To chyba ja jestem Szarikiem:D Wasze rady tez mi sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) ale to ciekawie dziala. jest mi juz lepiej:) bo bylo zle...ale to bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterej pancerni + Szarik + Rudy 102 rzecz jasna :D Witamy Agabb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak 7? to niech bedzie sloneczko dla naszej duszyczki, zeby nawet w nocy jej swiecilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego w Wąchocku na dyskotece ludzie tańczą w kapciach? - ? - Żeby nie zagłuszać muzyki z sąsiedniej wsi. - Co się dzieje z miodem z miesiąca miodowego? - ? - Wsiąka w męża i tak powstaje stary piernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nawet w nocy? To jak ja zasnę? Będzie mnie raziło po oczkach! :D Hmmm..... chociaż nie bo w sumie oczy zamknięte będą... To idąc za ciosem poproszę jeszcze o ósemkę! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też walczylam kilka miesiecy, ale sama... skutki nie byly pozytywne dlatego postanowilam zajrzec tutaj. w grupie zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczamy świat klasyki polskiego kina... Siedmiu wspaniałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mi się repertuar skończy... przychodzi mi do głowy tylko osiem błogosławieństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) CIekawe kiedy dojdziemy do 12 apostołów :). A tak poza tym jest mi wstyd, bo takich rzeczy nawypisywała duszyczka że jej. aak nic mi nikt nie chce przysłać już od dawna - ale przyzwyczaiłam się do tego i powoli tracę nadzieję że ktoś osobiście jeszcze do mnie cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Ę jeszcze poprosić o dziewiątkę.... :D Ale nie wiem czy się skusi... Darielko tylko prawdę napisałam tam wyżej. Ę...... no nie daj się prosić...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ę chyba jeszcze rozmawia a Darielka gdzieś uciekła to ja idę też. Ilekolwiek nas będzie czy dwie czy dwadzieścia dwie - to podejmiemy tę walkę. Pewnie łatwo nie będzie ale trudno. Dzięki kobietki... Cari jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za to co napisałaś i za piękne kartki! :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już naprawdę nie wiem... jestem zmęczona, bo byłam na dość długim spacerze (jak się chodzi i z kimś gada, to kilometry lecą nie wiadomo kiedy). Ale za to mogę jeszcze rzucić jakimś kawałem - z serii głupich pytań: - Jaka jest różnica między skrzypcami a kontrabasem? - ? - Kontrabas dłużej się pali. I to by było \"na tyle\"... dobrej nocki Wam życzę, !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe uciekłam - tylko że nie mogę bez przerwy siedzieć przy tym żelastwie :) - rodzina też ma swoje prawa. ę - fakt faktem - we dwoje nie zauważa się przebytej drogi - dosłownie i w przenośni - życzę CI jak najdłuższego spacerku w przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ę mnie uprzedziła bo też chciałam ,żeby było siedmiu wspaniałych, ale może być dwanaście duszyczek , które chcą dogonić stracony czas . \"W pogoni za szczęściem łatwo jest przeoczyć moment, w którym się je dopędziło\" Dziewczyny naprawdę super wyglądacie w tych różowych okularach, ja nawet ich na noc nie ściągnęłam hi hi hi. AGAbb witam Cię Miłość to wieczne cierpienie, lecz nie każdy je zna. Jednemu się serce uśmiecha , drugiego boli i łka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Witam wszystkie Duszyczki!! Znowu zniknelam na kilka dni i nawet nie mialam czasu napisac. Mialam spontaniczny wypad. Teraz wiem, ze mam wakacje!! Nie wiem kiedy znowu napisze bo w srode mam kolejny wypad i prawdopodobnie wroce dopiero 1 pazdziernika. Jutro bede sie pakowala i w ogole. Bede za Wami tesknic a jak wroce mam nadzieje, ze bedziecie jeszcze istniec :) Pozdrowka i 👄 dla wszystkich: Darielki ,Ę, Cari, Duszyczki, Bibi, Ja tez wumarlam, Moira, PrincetonGIRL, Agabb. Mam nadzieje,ze tym razem NIKOGO nie pominelam a jak tak to przepraszam. I wiecej takich stronek jak ostatnia!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziesięć kobiet przypada jeden pedał, dwóch narkomanów, trzech rozwodników, czterech alkoholików i tylko jeden normalny facet, a na dodatek on jest żonaty. Kasiu miłego wypoczynku :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×