Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylde

trzydziestokilkuletnie spodziewajace się dziecka

Polecane posty

Zapomialam wam napisac,ze bylo widac plec dzidziusia na wczorajszym USG,ale nie jest to na 100%,bo to dopiero 16 tydzien. Pani doktor powiedziala,ze moze to byc pepowina ,albo cos innego,a na moje oko to wyraznie bylo widac ze to \" intresik \" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - cieszę, się , że wszystko u Ciebie w porządku i pewnie humor już przez to równiez:)🌻 Nataniela - ja jestem taką własnie 31-letnią kobietką, która się stara 2 lata , ale nie zrazam się tym i wiem, że bede miała też swój skarb, który bede tuliła do piersi:) A jak podchodzę- nie moge się już doczekać. Instynkt pojawił się nagle i jest coraz silniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska,czyli jestesmy rowniesniczkami,pisujesz tez na tym topiku .....................cz III(nie chcialo mi sie pisac):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Nataniela. :D Na tamtym topicu zadomowiłam się już chyba na dobre. :) A Ty jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Kochana Petro! Moc serdecznych zyczen w tym waznym dla Ciebie dniu. Zycze Ci duzo milosci, szczescia, samych dobrych dni,oczywiscie dwoch kresek na tescie i spelnienia wszystkiego o czym marzycie we dwoje. Zdaj nam relacje ze slubu i wesela! Czy wszystko sie udalo tak jak zaplanowaliscie, czy byla pogoda i czy bardzo byliscie stremowani Aska, Nataniela ja tez jestem kobieta, ktora jeszcze nie rodzila. Mam 33 lata. Matylde, dalej czekam na Twoje pojawienie sie. Martwie sie o Ciebie bo juz bardzo dlugo sie nie odzywasz. Napisz chociaz slowko! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielo, Wodny Psikulcu - życzę Wam byście jak najszybciej zobaczyły 2 kreski na teście. U mnie to nie bedzie taka prosta sprawa- przy tych wynikach, które mamy pozostaje nam juz tylko inseminacja. Na razie broniłam się przed tymi myślami, ze względu na koszty ale pora spojrzeć prawdzie w oczy :( Od wrzesnia ruszam już do specjalistycznej poradni i niech się dzieje co ma. Buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petro - ja również dołąćzam się do życzeń - dużo szczęscia, słoineczka nad Waszym życiem i spełnienia wszystkich marzeń. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petro zycze Tobie i Twojemu mezowi - Zawsze pozytywnych wiatrów, niech Wam nigdy w oczy nie wieje. Spełnienia marzeń, tych najskrytszych nawet. Pociechy z dzieci, a żeby ją mieć postarajcie🌼 🌻 się o te maluszki... 🌼 🌻 🌼 🌼 🌻 🌻 🌼 🌼 🌼 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Czesc Dziewczyny, v-let -> witamy i zapraszamy. Fajnie, ze chcesz przylaczyc sie do rozmowy. Zenobio, jak twoj maluch? Jak sobie radzisz? Aska, ja jeszcze nie podejmuje prob zajscia w ciaze. Na razie przygotowuje sie "duchowo" a pod koniec roku rozpoczynam odliczanie. Tak, wiec na razie jestem wyluzowana (jeszcze). Agnes, super, ze udalo Ci sie wypatrzec "ogonek" na usg. Ciekawa jestem czy to sie potwierdzi. Ponawiam apel do Matylde, jezeli tylko mozesz napisz do nas. Wszytkie czekamy na wiadomosc od Ciebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Petro! No jak bylo? Opowiadaj! Mam nadzieje, ze zobaczymy zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA SIĘ MELDUJĘ 31 LATEK DZIECIĄTKO URODZI SIĘ W LUTYM 2006 MYŚLĘ ŻE TO WSPANIAŁY WIEK NA DZIECKO :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA SIĘ MELDUJĘ 31 LATEK DZIECIĄTKO URODZI SIĘ W LUTYM 2006 MYŚLĘ ŻE TO WSPANIAŁY WIEK NA DZIECKO :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA SIĘ MELDUJĘ 31 LATEK DZIECIĄTKO URODZI SIĘ W LUTYM 2006 MYŚLĘ ŻE TO WSPANIAŁY WIEK NA DZIECKO :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v-let
Wodny psikulcu dziekuję za powitanie. Miałam się zaczać starać o dziecko od październiaka, a tu dostałam propozycję nowej pracy, kurczę co robić? gorące pozdrowienia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wodny psikulcu---------->przepraszam, ja myslałam,ze juz jestes w ciazy:)Od kiedy sie starasz:)? Ja mam nadzieje i inaczej byc nie moze , przyszly miesiac nalezy do mnie:) agatac---------->gratuluje:)Ile sie staralas o dzidzie? aska74--------->gdzie sie podziewasz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane \"laseczki\" !! Dziękuję Wam za życzenia!! Jutro zrobie stronke//wszystko udało sie jak w bajce..........kurcze...było tak wzruszająco jak........w bajce!//No ale W Y to wiecie,że najbardziej wzruszajace są dwie kreski na tescie:D // Całuje Was i pozdrawiam!!// Do jutra kochane moje!!// Trzymajcie za mnie,bo teraz to juz musi sie udac,co nie?? // Po ślubie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniak66
Witajcie.Miło się Was czyta.Też jestem w temacie ale nie wiem czy powinnam się do Was dołączyć ponieważ pomimo młodego wyglądu i takiegoż samopoczucia mam 39 lat.I o zgrozo myślę o trzecim dziecku.Już mam córkę 13 i syna 10.Co Wy na to? Czy jestem szalona? Wielu powie po co ci to, odpuśc sobie.Ale ja nie potrafię przestać myśleć, że brakuje nam jeszcze jednego członka rodziny.Mam też wiele obaw : jak będzie? Czy wszystko się uda?...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczatka!!! Ja na kilka słów. Maria Antonina urodziła się 21.07. Dzis jest nasz pierwszy dzień, a w zasadzie popołudnie w domu. Kochane tak bardzo sie steskniłam za Wami. Obiecuję, że w miarę możliwości bedę czytała i pisała do Was. Ucałowania. lece........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka 34
witam dziewczyny Matylde moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! życzę Ci aby malutka zdrowo się chowała, i niesprawiała mamusi za dużo kłopotu Petra ja też wypatruje tych dwóch kresek, ale u mnie do tego dłuuuuuuuuuuga droga, ale ..... zawsze jest jakaś nadzieja. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Matylde, tak sie ciesze! Gratuluje z calego serca! Kochana ale stracha to mi napedzilas przez to, ze nie odzywaalas sie tyle czasu. Zalowalam, ze nie wymienilysmy sie numerami tel. komorkowych. Przynajmniej moglabys sms-owo informowac, ze zyjesz. Bardzo jestem ciekawa wiesci jak Twoja Malutka znalazla sie przy Tobie i dlaczego wlasciwie to tyle trwalo. Matylde, mam nadzieje, ze z Toba i Marysia wszystko w najlepszym porzadku, i ze swietnie sobie dajesz rade jako Mloda Mama. Oczywiscie czekam na zdjecia Marysi! Pisz jak tylko bedziesz miala chwilke czasu, chociaz wiem, ze to bedzie trudne. Mlode mamy nie narzekaja raczej na nadmiar wolnego czasu. Perta, fajnie, ze jestes. Na strone czekam z niecierpliwoscia! Bardzo sie ciesze, ze mialas wzruszajacy, wspanialy slub. Teraz trzymamy kciuki zeby noc poslubna okazala sie owocna. Agatac, gratulacje, milo, ze jest nas coraz wiecej. v-let, wszytko zalezy jaka praca... No, i czy w miare szybko bedziesz miala tam umowe na dluzszy okres. Jezeli najpierw okres probny 3 miesiace a potem umowa na rok, to wlasciwie nie ma szans na powrot do tej pracy po urodzeniu dziecka. Nawet gdyby druga umowa byla na dwa lata a nie rok to i tak bedzie ciezko. Nataniela, nic sie nie stalo, jeszcze sie nie staram, zamierzam zaczac w okolicy grudnia. A tutaj wypowiadam sie od samego poczatku bo od jakiegos czasu ta mysl nie daje mi spokoju, no i w wieku odpowiednim jestem :) Blizniak - a co sie ma nie udac! Jak tylko masz chec i warunki to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziedzyny❤️ Matylde gratuluje 👄 👄 👄 cieszymy sie ze sie odedzwalas i ze wszystko jej w porzadku. Zenobia co u Ciebie i u twojej Malej Ksiezniczki :) A_g_n_e_s_ trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje Malenstwo.Wszysko bedzie dobrze🌼 Dziewczyny u mnie dzisiaj 16 dc.od jutra intensywne starania.Mam nadzieje sie uda i w sierpniu zamiast @ zobacze dwie kreseczki.Trzynajcie za mnie kciuki;) Nie bede mogla Was poinformowac czy sie udalo.Opuszczam kafeterie na jakies 2 miesiace,poniewaz umowa neostrady wlasnie wygasla(31.07) i zlozylam wymowienie.A donaszego domku przeprowadzamy sie dopiero okolo 15 wrzesnia.Powoli zaczynam przygotowania do przeprowadzki. Pozdrawiam Wasz Wszystkie i przesylam gorace 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 🌼 MATYLDE SERDECZNE GRATULACJE🌼🌼 [kwiatek Bardzo sie ciesze!!! Jeste ciekawa jak to bylo i czemu tak pozno urodzilas.Odezwij sie do nas jak najszybciej-w miare mozliwosci oczywiscie.Czekam na fotki-podalam e-mail. Gratulacje dla zafasolkowanych i starajacych sie,oraz dla tych planujacych staranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R-36 trzymam kciuki za zafasolkowanie .:D i czekam z niecierpliwocia na ciebie juz w nowym domku. Bedziemy juz nidlugo sledzily przebieg twojej ciazy :D. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylde----------gratulacje:)🌼 🌼 🌼 Wodny psikulcu:)To bedziemy sie razem starac.Ja chcialabym teraz byc w ciazy i urodzic dzieciatko przed wakacjami:)Fajnie bedzie chodzic na spacerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber32
Cześć Dziewczyny :) Siedzę przed komputerem i czytam Wasze listy. Obawiam sie, że nie bardzo pasuję do tego forum, ale mam pewien problem :(. Mam 32 lata (kończę w listopadzie), moja ukochana połówka marzy o dziecku, a ja.... Ja nie lubię dzieci :( Czy jest jakis sposób na to, żebym je polubiła? Czy któraś z Was była może w takiej sytuacji, że mimo niechęci do dzieci, zdecydowała sie na ciążę, urodziła bejbika i dopiero wtedy zrozumiała, że dziecko to fajna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Czesc Dziewczyny! Co taka cisza? RG36, mam nadzieje, ze bezproblemowo i szybko uporasz sie z przeprowadzka i wrocisz do nas. Jak dolapiesz gdzies internet to skrobnij slowko. Ja nienawidze sie przeprowadzac. Co prawda przeprowadzalam sie tylko dwa razy w zyciu ale powoduje to u mnie niesamowity stres. Agnes co u Ciebie? Pisz do nas, pisz czy wszystko w porzadku i jak Twoje samopoczucie. Mam nadzieje, ze sie nie denerwujesz. Amber, ja przez dlugie lata bardzo nie lubilam dzieci. Instykt w koncu odezwal sie i w koncu planuje. Wiele moich kolezanek twierdzi, ze nie lubi dzieci za wyjatkiem wlasnych... Moze nalezysz do tej grupy :) Matylde, moja droga, jak sobie radzisz z mala Marysia? Jak sie czujesz po porodzie? Mam tyle pytan ale zdaje sobie sprawe, ze jak tylko czas Ci pozwoli to zaspokoisz moja ciekawosc. Ja postaram sie cierpliwie czekac (chociaz uprzedzam, ze nie jestem osoba specjalnie cierpliwa). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber32
Kochany Wodny Psikulcu :) Bardzo Ci jestem wdzięczna za te słowa otuchy. Jak już wysłałam pierwszy list, to trochę się bałam że wszystkie zaczniecie mnie krytykować za taka postawę :( ale widzę że nie miałam powodów do lęku :) Wiesz, że nigdy się nie zastanawiałam nad tym że to właśnie tak może być... tzn. że dzieci mogę sobie nadal nie lubić ale moje własne kochac :) dzięki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Czesc Kochane, Wpadlam tylko na chwile przywitac sie przez wyjsciem do pracy i zyczyc Wam milego i nie tak goracego dnia. Moze jak wroce z pracy to bede miala co poczytac bo ostatnio troche zaniedbujecie temat a ja jestem taka ciekawa co u Was. Szczegolnie ciekawi mnie do u Matylde i Marysi, jak u Agnes, no i Petro - obiecalas zdjecia ze slubu! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy moje słodycze!obiecałam zdjęcia i są na stronie tej , co wtedy:-) czyli tam,gdzie sie Wam przedstawiłam:D Ale najwazniejsze teraz jest to,ze mam dzisiaj 11 dzien cyklu..........sza! ;-);-);-) [serce}+{serce} Całuję Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×